a
Awatar użytkownika
były żołnierz, który po powrocie z wojny pracuje w warsztacie stolarskim
32
195

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine Sej łaaat? I killed Laura Palmer WOJSKO PSIARZ bezsenność to moja przyjaciółka Budzą mnie koszmary I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Były detektyw, który stracił rodzinę i chęć do życia, więc zapija smutki i leczy rany alkoholem na rodzinnym ranczu, które jako tako próbuje prowadzić.
36
185

Post

kogo chcesz? :hm:
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku
mów mi/kontakt
Patka
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

masz... Eudorę i Norę, rób z nimi co chcesz Jordan Hawthorne
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
były żołnierz, który po powrocie z wojny pracuje w warsztacie stolarskim
32
195

Post

Weiss L. Hawthorne chcę sztamę i miłość ze starszym bratem, bo robi alkohol :/
i w sumie to mogę przyjąć któregoś na kumpla też, ale nie wiem, czy chcesz żeby byli depresyjnie z Winnie'm, czy zestawić go z bardziej pozytywnym Willy'm dla kontrastu :lol: oceń sobie, w którą stronę chcesz pójść i gdzie masz mniej wątków <3

jessamine monaghan może dla odmiany daj mi hejciki z Dorą, żebyś miała szansę zagrać nią coś mniej uprzejmego i rozwinąć skrzydła :hihi: a powiedz mi, czy chcesz mi dać Norę na romans, skoro z Lando ci dałam kosza? tutaj by bardziej pasowało mi, ale nie wiem na ile chcesz z niej puszczalską zrobić :lol:
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine Sej łaaat? I killed Laura Palmer WOJSKO PSIARZ bezsenność to moja przyjaciółka Budzą mnie koszmary I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Jordan Hawthorne hehe, mógł kiedyś zgarniać Weissa z pubu i się pokłócili z Eudorą, że mu brata najebała za bardzo :lol: no, Norę mogłabym przygarnąć na jakiś one night stand... albo 2 XD
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
były żołnierz, który po powrocie z wojny pracuje w warsztacie stolarskim
32
195

Post

jessamine monaghan pisze:
28 gru 2020, 20:26
@Jordan Hawthorne hehe, mógł kiedyś zgarniać Weissa z pubu i się pokłócili z Eudorą, że mu brata najebała za bardzo :lol: no, Norę mogłabym przygarnąć na jakiś one night stand... albo 2 XD
w sumie Jordan sam chodzi notorycznie najebany, ale pokłócić się mogli na pewno o byle pierdołę :/ może tego dnia sam chciał z nim pić, a za niańkę musiał robić :lol: dobrze, ekstra, to zaraz pójdę to załatwić ładnie :lol:
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! BOGATE CV MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine Sej łaaat? I killed Laura Palmer WOJSKO PSIARZ bezsenność to moja przyjaciółka Budzą mnie koszmary I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ