a
Awatar użytkownika
Wake the fuck up, Samurai. We have a city to burn
46
188

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!
mów mi/kontakt
Jonathan
a
Awatar użytkownika
Rozwodnik. Ojciec piątki dzieci. W latach 90 grał jednego z głównych bohaterów popularnego serialu komediowego. Aktualnie można go oglądać w niezbyt ambitnych produkcjach, ale hej, jakoś trzeba zarabiać, nie?
52
184

Post

mogę ci Winstona do jakiejś relacji podesłać, bo wiekowo panowie są zbliżeni, a i nawet mam pomysł skąd mogą się znać. może Johnny (widzę Cyberpunk ogrywany) kiedyś robił za konsultanta na planie jakiegoś filmu w którym Winnie grał? mógł pogadać z Carterem o swojej pracy i teraz znowu mogą się spotkać po latach np. ewentualnie mogli się wtedy nieźle dogadywać i nawet ze sobą jakiś kontakt utrzymywać przez te lata. no, chyba, że masz inny pomysł albo w negatywną relację chcesz polecieć!

Jonathan Isley
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! OLD TOWN ROAD ROZWODNIK/ROZWÓDKA LUBIĘ ZIÓŁKO PIJAM WHISKY Dbam o zwierzaki w schronisku i'm still alive
mów mi/kontakt
k.
Zablokowany