a
Awatar użytkownika
Właścicielka pracowni ceramiki. Pewna siebie businesswoman. Współczesna femme fatal.
28
175

Post

relacjepozytywne
Octavian Carter
Odessa wychodzi z założenia, że każda kobieta powinna mieć swojego przyjaciela-geja... i właśnie taką osobą jest dla niej Octavian.
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Andrea Thorn
Dzikuska z Ameryki, która zaszła jej za skórę (i dekolt sukienki!) wylewając na Odessę drinka.
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku RZUCIŁEM/AM STUDIA Obcokrajowiec Esteta
mów mi/kontakt
Dolores#5017
a
Awatar użytkownika
Próbowałam biegać zanim nauczyłam się chodzić.
Podróżnika (alpinistka) po wypadku. Aktualnie kuśtyka po Hope Valley starając się nie popaść w paranoję przez 'siedzenie w miejscu'.
31
171

Post

Famme fatale i dzikuska. To się nie może udać. Tu nie ma nic, co mogłoby je połączyć, a jednak.. każda z nich dostrzega piękno na swój własny sposób. Andrea widzi piękno w miejscach, które zwiedza, ale nie ma na nie żadnego finezyjnego określenia. Odessa nazywa wszystko – jakby to Drea powiedziała – językiem artystycznym. Używa wielu wyrafinowanych słów, którymi na pewno potrafi zaimponować, ale też ocenia ludzi (zgaduje, bo po przeczytaniu karty, taka się wydaje być) w sposób, na jaki Thorn się nie zgadza. To mogło doprowadzić do spięcia między paniami, ale nie w Hope Valley. O nie. Byłoby za łatwo.
Parę lat temu trafiły na siebie we Francji, niedługo przed wspinaczką Drei na Mont Blanc. Impreza sław świata modelingu (lub temu pochodne). Thorn wkręciła się tam razem ze swym znajomym i pomimo udanej kreacji, nie wyglądała na ‘wystarczającą’. A może wszystko było z nią porządku tylko, że.. Właśnie, z jakiegoś powodu Odessa się do niej przyczepiła. Zjechała ją równo, jak to robią królowe w swych branżach. Miała coś do niej; możliwe, że z przypadku a może z zazdrości? Doszło do sprzeczki, w trakcie której Drea wylała na Odesse drinka. Przez to zdarzenie zyskała miano dzikuski, która wściekła się nie na żarty zarazem kłócąc ze znajomym wielbiącym pracę (oraz całą osobę) Ennis. Thorn nie rozumiała jej fenomenu. Nie pojmowała go tak bardzo, że przeczytała o kobiecie dosłownie wszystko i nadal nie rozumiała :lol: Była zbyt zła na to co się stało i że przez taką głupotę pokłóciła się ze znajomym. Na Mont Blanc szybko o tym zapomniała, ale do tej pory pamięta blond statuę, która napsuła jej krwi parę dni przed wyprawą. Nieco później pisano o Andrei w prasie i możliwe, że jej zdjęcie rzuciło się w oczy Odessy, która również jeszcze bardziej zniechęciła się do kobiety. Do kogoś trzeba, prawda? Trzeba mieć wrogów na całym świecie, nawet jeśli nawet nie wiadomo, czemu do tego wszystkiego doszło.
Teraz jesteśmy tutaj. Dwie w małym miasteczku.
Jedna z nich nadal ma problem z chodzeniem i często miewa wahania równowagi, zaś druga prowadzi sklep z bardzo tłukliwym towarem.. Andrea to nie słoń, ale mogłaby trafić do tego składu porcelany.

Odessa Ennis
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you BOGATE CV BAŚNIOPISARZ LGBT+ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA SKORPION Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Wspinam się na szczyty
mów mi/kontakt
deja vu
a
Awatar użytkownika
Właścicielka pracowni ceramiki. Pewna siebie businesswoman. Współczesna femme fatal.
28
175

Post

Andrea Thorn

Dwa skorpiony, dwa silne charaktery - to rzeczywiście nie mogło się udać. Backstory mi się podoba, daje spore możliwości fabularne. Zwłaszcza, że jeśli poznały się kilka lat temu, to Odessa może Andrei zbytnio nie pamiętać i nie wiedzieć czemu jest do niej uprzedzona (trochę takie odwrócenie ról?), póki sobie wszystkiego nie pokojarzy.
Za tą początkową niechęcią Odessy też może stać jakiś głębszy powód, może jakiś wspólny znajomy, który miał z Andreą na pieńku i napuścił na nią młodą queen bee...?
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku RZUCIŁEM/AM STUDIA Obcokrajowiec Esteta
mów mi/kontakt
Dolores#5017
a
Awatar użytkownika
Próbowałam biegać zanim nauczyłam się chodzić.
Podróżnika (alpinistka) po wypadku. Aktualnie kuśtyka po Hope Valley starając się nie popaść w paranoję przez 'siedzenie w miejscu'.
31
171

Post

Napuszczenie Odessy na Andree, to dobry plan. Mogło rozchodzić się o czystą zazdrość. Thorn przyszła ze znajomym, jako jego plus jeden, więc może któraś z pań (byłych ów pana) była zazdrosna? Może chciała mu pocisnąć, a najlepiej po jego nowej wybrance? Tylko, że kobiecina sama nie umiała, ale wiedziała, że Ennis sobie z tym poradzi.
Poradziła, ale przez tę gierkę skończyła z ogromną plamą na swym wdzianku. Kiepski biznes.
Na ewentualną pierwszą fabułę proponowałabym właśnie słonia w składzie ceramiki. Duże koszty za straty, brak wypłacalności, bo Thorn wydała pieniądze na leczenie i rehabilitacje, więc będzie o co się kłócić i może nawet sądzić

Odessa Ennis
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you BOGATE CV BAŚNIOPISARZ LGBT+ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA SKORPION Weekendami wyjeżdżam w Bieszczany Wspinam się na szczyty
mów mi/kontakt
deja vu
a
Awatar użytkownika
Właścicielka pracowni ceramiki. Pewna siebie businesswoman. Współczesna femme fatal.
28
175

Post

Andrea Thorn
To brzmi jak plan! ;)
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku RZUCIŁEM/AM STUDIA Obcokrajowiec Esteta
mów mi/kontakt
Dolores#5017
a
Awatar użytkownika
don't show up, don't come out, don't start caring about me now, walk away, you know how
34
175

Post

Cześć, to przyszłam po tę relację, dwóch kobiet biznesu, Odessa Ennis 8)
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku YOU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales TEXT ME! Sej łaaat? I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY ZIMĄ NIEWINIĄTKO Marzę o dziecku Praca w przemyśle modowym STARA PANNA PODRÓŻNIK nigdy nie studiowałem/am WIELBICIEL SŁODYCZY zmarzluch Boje się burzy Boję się owadów Mam łaskotki Lubię siedzieć przy świecach Często wyjeżdżam służbowo NO CHEATING SMERF PRACUŚ NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY BABY I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DANCING QUEEN I wanna have your babies
mów mi/kontakt
leośka#3525
a
Awatar użytkownika
Właścicielka pracowni ceramiki. Pewna siebie businesswoman. Współczesna femme fatal.
28
175

Post

Leo i Odessa mogłyby się znać jeszcze z czasów, kiedy ta druga była modelką. Może jakiś fashion week, albo mniejszy pokaz?

Leonie Turner
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku RZUCIŁEM/AM STUDIA Obcokrajowiec Esteta
mów mi/kontakt
Dolores#5017
a
Awatar użytkownika
Pilot myśliwca wojskowego, po stracie żony i dzieci w wypadku wrócił do Hope i założył w Miami szkołę latania na awionetkach. Jako tako układa sobie życie na nowo, problem w tym że po pijaku przespał się z najlepszym kumplem i nie wie co ma robić.
37
185

Post

Odessa Ennis To skoro ona zna Octaviana to zakładam że i Carlosa ci to prawie jak bliźniaki syjamskie :hm:

Mogą być takim Trio, bo z Carterem to Carlos praktycznie od dzieciaka się znają, a Villeda będzie potrzebować kogoś do wygadania się, bo mu trochę życie się przez niego komplikuje :hehe:
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Największa maruda 2020 Call my name BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! devine Sej łaaat? WDOWIEC/WDOWA WETERAN FAN FILMÓW WOJENNYCH Człowiek orkiestra boję się pająków Czuję motyle w brzuchu Like a virgin
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Właścicielka pracowni ceramiki. Pewna siebie businesswoman. Współczesna femme fatal.
28
175

Post

Carlos Villeda w takim razie szykuj się na porządną dawkę jojczenia, że "oj, oj, oj, potańczyłabym ale jak to tak sama, a jak te stopy ustawiać, a bioderka to dobrze?" xD
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku RZUCIŁEM/AM STUDIA Obcokrajowiec Esteta
mów mi/kontakt
Dolores#5017
a
Awatar użytkownika
Pilot myśliwca wojskowego, po stracie żony i dzieci w wypadku wrócił do Hope i założył w Miami szkołę latania na awionetkach. Jako tako układa sobie życie na nowo, problem w tym że po pijaku przespał się z najlepszym kumplem i nie wie co ma robić.
37
185

Post

Odessa Ennis
O popatrz, kolejna będzie namawiać go do tańca :hehe: oki doki, a ty się szykuj na Carlosowe żalenie się i ewentualne płakanie w rękaw, bo why not :lol:
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Największa maruda 2020 Call my name BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! devine Sej łaaat? WDOWIEC/WDOWA WETERAN FAN FILMÓW WOJENNYCH Człowiek orkiestra boję się pająków Czuję motyle w brzuchu Like a virgin
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
don't show up, don't come out, don't start caring about me now, walk away, you know how
34
175

Post

Odessa Ennis pisze:
14 sty 2021, 18:28
Leo i Odessa mogłyby się znać jeszcze z czasów, kiedy ta druga była modelką. Może jakiś fashion week, albo mniejszy pokaz?

@Leonie Turner
Możemy tak śmiało założyć, ale czy już po takich miejscach Od się szlajała hm... Tak najpóźniej 6 lat temu? :hm:

Odessa Ennis
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku YOU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales TEXT ME! Sej łaaat? I killed Laura Palmer PRZYJEZDNY URODZONY ZIMĄ NIEWINIĄTKO Marzę o dziecku Praca w przemyśle modowym STARA PANNA PODRÓŻNIK nigdy nie studiowałem/am WIELBICIEL SŁODYCZY zmarzluch Boje się burzy Boję się owadów Mam łaskotki Lubię siedzieć przy świecach Często wyjeżdżam służbowo NO CHEATING SMERF PRACUŚ NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY BABY I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DANCING QUEEN I wanna have your babies
mów mi/kontakt
leośka#3525
Zablokowany