nowy post
zatrzymaj avki
paradise
WAOW SEXCCC
kod
Awatar użytkownika
24 y/o
168 cm
hello, it's me
baekhyun who? I only know bestest boyfie future hubby Lex

Post Jaemin Seo »

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
Obrazek
YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are superhuman - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Now or never BOGATE CV PHONE ADDICTED INFLUENCER SPICE IT UP PALACZ Potrafię cały dzień chodzić w piżamie Śpię z przytulanką W moim łóżku dużo się dzieje Mam czarny humor Amator parszywych trunków Chodzę w bluzach mojego chłopaka Lubię zapach męskich perfum Poglądam życie celebrytów na instragramie MARUDA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy wolę czuć wiatr w grzywce Mam swoje demony #teamCocaCola SEKSOHOLIK UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU Kawa najlepiej smakuje w łóżku NOTHING BREAKS LIKE A HEART HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY GROUP CHAT Like a virgin

Awatar użytkownika
22 y/o
157 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Ivy Kim »

Jaemin Seo przychodzę, kłaniam się nisko, jest mała różnica wieku, więc może jacyś kumple?
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku