a
Awatar użytkownika
Całymi dniami szefuje w roller disco, a w wolnych chwilach sama śmiga na różowych wrotkach. W międzyczasie pomaga bratu z jego problemami sercowymi i próbuje ukryć swoje własne. Nie jest to najprostsze, zwłaszcza po tym, jak facet jej życia hajtnął się z inną w Vegas.
24
163

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV That's a start PRACOWITY ryzykant Mam mocną głowę Oops, I did it again
mów mi/kontakt
autor
Celia Cabral
a

Post

hejka Raya Renshaw, czy kogoś jeszcze chciałabyś ode mnie? :hihi:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Całymi dniami szefuje w roller disco, a w wolnych chwilach sama śmiga na różowych wrotkach. W międzyczasie pomaga bratu z jego problemami sercowymi i próbuje ukryć swoje własne. Nie jest to najprostsze, zwłaszcza po tym, jak facet jej życia hajtnął się z inną w Vegas.
24
163

Post

Celia Cabral
Ojeju, nie wiem dlaczego przeoczyłam ten wpis. Ale bardzo chętnie! Może któraś z pań chciałaby być dobrą koleżanką Rayi? :aww:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV That's a start PRACOWITY ryzykant Mam mocną głowę Oops, I did it again
mów mi/kontakt
autor
Zablokowany