a
Awatar użytkownika
hope valley Ci z mordy
24
201

Post

Dużo ludzi powinno go kojarzyć i wywracać na niego oczami. W karcie wypisałem wszystkie miejsca w których pracował, co daje mnóstwo możliwości i powiązań, także hmu :sese:
relacjepozytywne
Hugo Villeda
Natknął się kiedyś na niego podczas picia na plaży i polubił typa, zwłaszcza jak zaczął się z nim dzielić alkoholem.
James Holmes
BJ dorywczo pielęgnuje mu ogródek bez koszulki i dostaje za to o wiele więcej kasy niż powinien. Nie narzeka, bo koleś jest znośny, a ogródek nieszczególnie skomplikowany.
relacjenegatywne
Nelly Stenberg
Próbował ją poderwać, kiedy okazało się, że jest nietutejsza, ale nie dała się nabrać na jego gadkę i od tamtego czasu jej nie lubi.
Cyrus Sherwood
Choć widział w nich pewne podobieństwa, to niestety wspólna praca całkowicie zepsuła wszelakie perspektywy na tę relację. Z przyjemnością odszedł z jego baru i zawsze niemile go wspomina. Nie wie jeszcze, że jest blisko z Jamesem.
Ferebee Carter
Kręcili ze sobą, kiedy pracowali w Chill & Grill, ale jego prawdziwa twarz szybko wyszła na jaw i dziewczyna postanowiła dać sobie z nim spokój. To wcale jednak nie zniechęciło go do tego, aby czasem zatruwać jej życie.
Lando Moran
Jego były szef w Lando Auto Repair, który z początku dał się nabrać na jego bajeczki, ale potem przekonał się na BJ'u i wyrzucił go z roboty. Nie było to delikatne zwolnienie, bo wdali się w sporą kłótnię i w akcie zemsty King czasami dokonuje akcji wandalizmu na jego warsztacie.
relacjeneutralne
Ines Villeda
Korzysta z jej słodkich zasobów i jest jego jedynym zaufanym źródłem dropsów w mieście.
Lisbeth Fletcher
Pracowali razem w Chill & Grill, gdzie różnie bywało. Lubił się nią wysługiwać na wspólnych zmianach, ale poza pracą dobrze żyli. Wciągnął ją w papierosy.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DEVIL IN DISGUISE WULGARNY CZARNA OWCA
mów mi/kontakt
bj
a
Awatar użytkownika
34 letni prokurator okręgowy, który po śmierci żony i córki popadł w narkotyki. Uczęszcza na terapie próbując stanąć na nogi i nie wierzy już, w prawdziwą miłość choć niezmiernie wkurza go zachowanie Cyrusa. Tylko dlaczego?
34
186

Post

Jamesowi przyda się ogrodnik tak jak pisałam na sb, który ogarnie jego trawę i warzywka które posadził, bo ma do tego dwie lewe ręce! Będzie płacił dużo, a nawet bardzo dużo.
BJ King
Przez Twe oczy zielone
mów mi/kontakt
autor
Ines Villeda
a

Post

BJ King, psst, psst, Młody! Chcesz jakieś dropsy? Dla wyjaśnienia - Ines wróciła na trochę do narkotykowego interesu, więc może skusisz się na małe co nieco?
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
hope valley Ci z mordy
24
201

Post

James Holmes
Wspaniale! BJ się nawet starać będzie, bo jak dużo kasy ma za to dostać, to nie ma co. Wobec samego Jamesa to będzie akurat dość nieszczery z racji jego zawodu. Będzie sprawiać pozory potulnego wesołka, ale kto wie co się wydarzy. Może pokaże swoje prawdziwe kolory jak zostanie sprowokowany XD

Ines Villeda
No witam serdecznie. BJ o wiele bardziej woli jak mu się narkotyki napatoczą same i za darmo, ale jeśli mu zaoferuje jakiś spoko towar i po "specjalnej zniżce", to myślę, że się dogadają. Zwłaszcza jak James ma mu dużo płacić, to te parę groszy na dropsa mu nie zrobi.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DEVIL IN DISGUISE WULGARNY CZARNA OWCA
mów mi/kontakt
bj
a
Awatar użytkownika
Przyjechała do Hope Valley dwa miesiące temu. Ciągle migruje między krajami i nie potrafi znaleźć sobie miejsca na dłużej niż kilka miesięcy. Z zawodu stewardessa w ciągłych rozjazdach. Nie ma samochodu, ani prawa jazdy, po mieście chodzi na pieszo w szpilkach i często łapie stopa, bo się gubi
30
167

Post

No hejka <3
Nelly to ulubiony typ BJ. Nie dość, że przyjezdna, to nic nie wie o mieście ani jego mieszkańcach. Próbowała któregoś cudownego dnia wrócić do domu i napatoczył jej się akurat BJ. Pewnie wcisnęła mu jakąś bajeczkę o zepsutym samochodzie, czy czymkolwiek innym i chciała, żeby ją jakoś naprowadził na odpowiednią drogę. Nie wiem, czy to zrobił, czy zaciągnął ją gdzieś indziej, ale znając Nelly, pokłócili się. Nie mam pojęcia w jakiej atmosferze mogli się wtedy rozejść, a później by na niego wpadła u Jamesa, skoro BJ u niego pracuje :hehe: Mogą wciąż drzeć koty, mogą sobie pokazywać faki, albo być mili, albo mieć się po prostu w dupie. To już się zobaczy, albo dogada :D

Wrzuciłabym Ci jeszcze Samire, ale ona jest strasznie pozytywna i dużo gada, nie wiem czy BJ nie miałby jej po prostu dość xD Dziewczyna dla ludzi o mocnych głowach i nerwach xD

BJ King
Przez Twe oczy zielone
mów mi/kontakt
samiel#2469
a
Awatar użytkownika
hope valley Ci z mordy
24
201

Post

hejo :omgomg:
No dla niego przyjezdni to rarytas, więc gdy tylko wyszło na jaw, że nie wie zbyt wiele o okolicy, to podjął się bajerowania jej. Być może starał się trochę za bardzo, więc kiedy zrobił się już niesmaczny, a do tego wyszło na jaw, że prowadził ją jakimiś odludnymi i okrężnymi drogami, to skończyła się jej cierpliwość. Niezadowolony z własnej porażki zostawił ją z jakimś fuck you na pożegnanie i liczył, że już więcej się nie zobaczą. No a tu proszę! Przy Jamesie byłby dla niej szalenie miły, a wszelakie zarzuty z jej strony by absolutnie negował, natomiast gdy będą już sami, to pełna złośliwość i bezczelność. Musi jej przecież pokazać z kim zadarła :devil: To chcesz zagrać u Jamesa podczas pielenia ogródka czy coś innego?

Samira to dla niego jest jakiś wyższy level i nie wytrzymałby z nią zbyt długo faktycznie, ale jak przyjdzie nam do głowy jakaś fajna fabuła, to możemy ich poznać w przyszłości.
Nelly Stenberg
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DEVIL IN DISGUISE WULGARNY CZARNA OWCA
mów mi/kontakt
bj
a
Awatar użytkownika
Przyjechała do Hope Valley dwa miesiące temu. Ciągle migruje między krajami i nie potrafi znaleźć sobie miejsca na dłużej niż kilka miesięcy. Z zawodu stewardessa w ciągłych rozjazdach. Nie ma samochodu, ani prawa jazdy, po mieście chodzi na pieszo w szpilkach i często łapie stopa, bo się gubi
30
167

Post

Aj tak. Czuję, że właśnie w taki sposób to wszystko mogłoby się skończyć xD
Myśle, że może być zabawnie :hehe: No możemy coś pokminić, o ile James się zgodzi i udostępni ogródek. No i zawsze możemy zagrać we trójkę <3

BJ King
Przez Twe oczy zielone
mów mi/kontakt
samiel#2469
a
Awatar użytkownika
hope valley Ci z mordy
24
201

Post

James Holmes???
Ja myślę, że możemy zacząć od jakiejś przepychanki słownej z Nelly, a potem James może nas nakryć :sese:
Także niech się stary zgodzi i wtedy nam zacznę jak wrócę z pracy (pewnie jakoś o 23/0).
Nelly Stenberg
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DEVIL IN DISGUISE WULGARNY CZARNA OWCA
mów mi/kontakt
bj
a
Awatar użytkownika
34 letni prokurator okręgowy, który po śmierci żony i córki popadł w narkotyki. Uczęszcza na terapie próbując stanąć na nogi i nie wierzy już, w prawdziwą miłość choć niezmiernie wkurza go zachowanie Cyrusa. Tylko dlaczego?
34
186

Post

BJ King Nelly Stenberg zgadzam się dzieciaki <3
Przez Twe oczy zielone
mów mi/kontakt
autor
Zablokowany