a
Awatar użytkownika
Chirurg, który po wypadku stracił czucie w lewej ręce i jego kariera sie skończyła. Właściciel jimmy's.
34
188

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL MAM CÓRKĘ URODZONY JESIENIĄ FAMILY TIME Heart attack
mów mi/kontakt
naethaia#4170
Ines Villeda
a

Post

Enzo I. Villeda, jak bardzo wściekasz się, kiedy przychodzę do pracy na kacu? :/
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Chirurg, który po wypadku stracił czucie w lewej ręce i jego kariera sie skończyła. Właściciel jimmy's.
34
188

Post

Ines Villeda pisze:
20 paź 2020, 23:47
@Enzo I. Villeda, jak bardzo wściekasz się, kiedy przychodzę do pracy na kacu? :/
Ines Villeda bardzo, że potem po zamknięciu myjesz stoliki i zbierasz pety :/ <3
BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL MAM CÓRKĘ URODZONY JESIENIĄ FAMILY TIME Heart attack
mów mi/kontakt
naethaia#4170
Ines Villeda
a

Post

Enzo I. Villeda pisze:
20 paź 2020, 23:49
Ines Villeda bardzo, że potem po zamknięciu myjesz stoliki i zbierasz pety :/ <3
Enzo I. Villeda, no trudno, jak trzeba to trzeba :idk: <3
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Chirurg, który po wypadku stracił czucie w lewej ręce i jego kariera sie skończyła. Właściciel jimmy's.
34
188

Post

Ines Villeda pisze:
20 paź 2020, 23:51
@Enzo I. Villeda, no trudno, jak trzeba to trzeba :idk: <3
takie warunki pracy <3 z bratem :hehe:
BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL MAM CÓRKĘ URODZONY JESIENIĄ FAMILY TIME Heart attack
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
35
193

Post

Enzo I. Villeda No siema mój ulubiony bracie <3
Właśnie napisałem w poście, ze fajnie, za masz knajpę bo mogę stawiać dziewczynie drinki, chociaż jestem biednym artystą. Nie zawiedź mnie!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack
mów mi/kontakt
***
a
Awatar użytkownika
Chirurg, który po wypadku stracił czucie w lewej ręce i jego kariera sie skończyła. Właściciel jimmy's.
34
188

Post

Hugo Villeda pisze:
20 paź 2020, 23:57
@Enzo I. Villeda No siema mój ulubiony bracie <3
Właśnie napisałem w poście, ze fajnie, za masz knajpę bo mogę stawiać dziewczynie drinki, chociaż jestem biednym artystą. Nie zawiedź mnie!
Mój ulubiony brat <3
Eh, najlepiej brata wykorzystywać, ale cóż, niech stracę i tak będzie! Ale nie za często, bo będzie trzeba to odpracować! <3
BOGATE CV That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer SINGIEL MAM CÓRKĘ URODZONY JESIENIĄ FAMILY TIME Heart attack
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
35
193

Post

Enzo I. Villeda pisze:
21 paź 2020, 09:06
Hugo Villeda pisze:
20 paź 2020, 23:57

Mój ulubiony brat <3
Eh, najlepiej brata wykorzystywać, ale cóż, niech stracę i tak będzie! Ale nie za często, bo będzie trzeba to odpracować! <3
Ej nie wykorzystywanie, tylko braterska pomoc okej?
Spoko nie bój nic nie puszczę Cię z torbami i zawsze mogę jakieś stoliki odmalować czy jakieś extra graffiti za barem machnąć!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack
mów mi/kontakt
***
a
Awatar użytkownika
Pijacki ślub w Vegas ze Stuartem dał mu nadzieję na szczęście. Jednak wypadek na Kubie, który pozbawił go głosu sprawił, że zaczął go odpychać. Bojąc się, że go straci, wyznał mu swoje uczucia na papierze i po raz pierwszy od lat modli się o happy end.
36
191

Post

No hej Enzo I. Villeda wbijam z moimi dwoma panami, a mianowicie z księdzem i Cyrusem.
Ten pierwszy bardzo lubi Twój bar, co wieczór do niego przychodzi oczywiście bez koloratki i podrywa panienki, czeka też na darmowe drinki :lol:
Cyrus natomiast może być albo kumplem albo wrogiem, też prowadzi bar, chociaż poszłąbym tutaj w pozytyw z nutą rywalizacji, no bo przecież każdy chce by jego bar był najlepszy :hehe:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Ta zniewaga krwi wymaga - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Don't give up - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Happy Birthday, Stuart! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Underneath the Christmas tree Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween Pumpkins scream in the dead of night Morning coffee tastes better with you BOGATE CV PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DUSZA TOWARZYSTWA TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP MŁODY SCENARZYSTA LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY devine MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY 50 twarzy wizerunku W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM Preferuję kilkudniowy zarost Kawa najlepiej smakuje w łóżku Poślubiłem/am miłość swojego życia Nie lubię spać samemu W moim łóżku dużo się dzieje Lubię siedzieć po ciemku Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Lubię młodszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Wierny aż po grób Pływam Czarną Perłą Boje się zobowiązań MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Koszula to moja druga skóra Wychowali mnie dziadkowe lubię wycinać lampiony z dyni Gram na gitarze Prowadzę pamiętnik Mam własny samochód PIJAM WHISKY WRAŻLIWIEC NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI BUJAM SIĘ DO ROCKA MEDYCYNA Budzą mnie koszmary I LOVE YOU, BABY! Love letter CRY BABY MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG STEVIE WONDER i only lie when i love you toss a coin to your witcher Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
Zablokowany