a
Awatar użytkownika
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.
35
183

Post

James Holmes Ahh... kolejna dusza praktycznie zniszczona przez dragi :x Może do czasu śmierci żony się tak znali, ale tak słabiej. Tam od czasu do czasu piwko czy coś, ale po przedawkowaniu Finn mógłby mu się starać pomóc, polecać specjalistów, którzy pomogą wyjść na prostą, sam mógłby pomóc na detoksie. Finn by pomógl każdemu co chce rzucić to cholerstwo <3
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
Last night I dreamt that somebody loved me
No hope, no harm - just another false alarm
25
168

Post

Finneas Harrington pisze:
18 paź 2020, 22:28

@Megan Woodrick Lula mi pasuje bardzo ładnie <3 Chociaż dla Finna to teraz będzie takie awkward trochę, bo w sumie nie będzie wiedział jak do niej teraz podejść. Zachowywać się normalnie, tak jak zawsze, czy idk składać kondolencje, chuchać i najlepiej nie ruszać.
Hmm... Z Treyem mieszkają oboje w apartamentach, można powiedzieć, że prawie sąsiady :lol:
Jezu, mam refleks godny szachisty, wybacz! I myślę, że w tej całej niezręczności tkwi piękno, hahaha, bo może właśnie po jej powrocie do pracy mogliby na siebie wpaść, on mógłby obchodzić się z nią jak z jajkiem, a ona by mogła przez chwilę poudawać, że jest w stanie to znieść, ale jakby jej powiedział, że może jej oddać swojego bajgla, bo ostatni, to już by się odpaliła, ŻEBY SIĘ WZIĄŁ W GARŚĆ :lol:

No, prawie takie sąsiady, co mogą razem degustować się dobrym alkoholem :aww:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM ONE BIG FAMILY WOMEN POWER EMERGENCY SERVICES WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ryzykant Chodzę na siłkę Ususzę nawet kaktusa NO REGRETS!
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
34 letni prokurator okręgowy, który po śmierci żony i córki popadł w narkotyki. Uczęszcza na terapie próbując stanąć na nogi i nie wierzy już, w prawdziwą miłość choć niezmiernie wkurza go zachowanie Cyrusa. Tylko dlaczego?
34
186

Post

Finneas Harrington pisze:
20 paź 2020, 17:34
@James Holmes Ahh... kolejna dusza praktycznie zniszczona przez dragi :x Może do czasu śmierci żony się tak znali, ale tak słabiej. Tam od czasu do czasu piwko czy coś, ale po przedawkowaniu Finn mógłby mu się starać pomóc, polecać specjalistów, którzy pomogą wyjść na prostą, sam mógłby pomóc na detoksie. Finn by pomógl każdemu co chce rzucić to cholerstwo <3
Finneas Harrington o jejku Jamesowi przyda się taka osoba, co spróbuje przemówić mu do rozumu z tymi dragami! ale Fineasz też będzie na niego mógł ze wszystkim liczyć i niech dzwoni o każdej porze dnia i nocy!
Przez Twe oczy zielone
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.
35
183

Post

James Holmes Spoczko loczko <3 To ustalone, jak coś to wal po rozgrywkę <3
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
34 letni prokurator okręgowy, który po śmierci żony i córki popadł w narkotyki. Uczęszcza na terapie próbując stanąć na nogi i nie wierzy już, w prawdziwą miłość choć niezmiernie wkurza go zachowanie Cyrusa. Tylko dlaczego?
34
186

Post

Finneas Harrington pisze:
28 paź 2020, 00:49
@James Holmes Spoczko loczko <3 To ustalone, jak coś to wal po rozgrywkę <3
Finneas Harrington odezwe się jak ogarnę życie <3
Przez Twe oczy zielone
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

Ja mam jak zwykle zapłon, ale przychodzę z kuzynką :wstyd: I z tego co widzę, pracują razem bo Ronnie niedawno wróciła na rezydenturę na chirurgii dziecięcej.

Finneas Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.
35
183

Post

Oj tam aj tam, co z tego że trzy miesiące później, ale odpisze. Liczy się? Liczy się.
Ogólnie z tego co czytam w KP to Vera:
[...]czuje się mocno związana z rodzeństwem i rodzinnym hotelem na Isla de Flores.
Finneas gardzi rodziną poza swoim bratem i w sumie nie utrzymuje z kontaktu od lat, śmierć kuzynów wewnętrznie świętował a hotel najchętniej by spalił do cna. Idk czy u Very to nastawienie z karty się zmieniło. W sumie mogli dobry kontakt, kiedy Finn był na medycynie a Veronica ją rozmyślała, a jak Finn był na rezydenturze zrobił swój finxit z rodzinny i kontakt się urwał, a teraz pracują w jednym szpitalu. Czasem się pewnie widują, jak są jakieś konsultacje z kardiochirurgiem, czy coś :hm: nie wiem jak to ugryźć :hm:

Veronica Harrington
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
Rebel
a
Awatar użytkownika
I lost myself when you turned away from me, When you said that I wasn't your life anymore. I wanted to be your future, your greatest joy. Instead time has buried my plans, buried my desires, Has turned me old, and turned me bitter And left me here in the dark alone.
32
160

Post

Dzień doby, czy znajdzie się tu miejsce dla mnie? <33
Finneas Harrington
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! BOGATE CV Gram na skrzypcach Mam czarny humor Często wyjeżdżam służbowo
mów mi/kontakt
łapa#9805
Zablokowany