a
Awatar użytkownika
Niezdarny pielęgniarz z Louisiany, który często nie potrafi przekazać w odpowiedni sposób tego, co siedzi mu w głowie. Ma słabość do ludzi z problemami i podświadomie stara się ich "wyleczyć". Zmaga się też z własnymi demonami, które coraz mocniej mu o sobie przypominają.
25
185

Post

relacjepozytywne
Billy Harrington
Połączyło ich jedzenie, dużo jedzenia... bardzo dużo jedzenia. Nie znają się długo, ale oboje mają na tyle pozytywny vibe, że nic nie stoi na przeszkodzie aby się zakumplowali.
Chase Atherton
Opatrywał go po bójce, w której facet wziął udział i nawet starał się go wtedy jakoś uspokoić, bo ten cały czas był nabuzowany. Od razu poczuł przy nim potrzebę pomocy mu i podświadomie ma nadzieję, że się jeszcze zobaczą.
Florence Hill
Z początku wywoływała w nim mieszane uczucia, ponieważ przypominała mu o zmarłej siostrze, ale po jakimś czasie mu przeszło. Dziewczyna mało jada, więc jest dla niego przydatną znajomą, bo zawsze może po niej dojeść.
Gabrielle Wheeler
Znalazł jej fretkę Lady i w nagrodę zabrała go na kawę. Do Lady zdążył się już jednak przywiązać, więc z pewnością tak łatwo nie da jej spokoju.
Jamie Lockwood
Zaczęli niezręcznie, bo Sid z niego zakpił i nie wierzył, że jest on policjantem. Mina mu zrzedła, gdy potem zobaczył go w mundurze, ale ten na szczęście nie chował urazy. Od tamtego czasu ich kontakt staje się coraz częstszy, a Sidney zaczyna poczuwać się do obowiązku naprawienia mu życia.
Luka Bobkov
Poczciwy kucharz z Nobu, któremu mocno zazdrości brody. Lubi go bardzo, szczególnie jak dostaje od niego darmowe jedzonko.
Miles Cervantes
Choć z początku się nie zorientowali, kiedy Sid musiał go opatrzeć w szpitalu, to po krótkiej rozmowie odkryli, że znali się jako dzieciaki, ponieważ byli wtedy przez krótki moment sąsiadami. Niby nic, a jednak wystarczyło im do tego, aby "odnowić" znajomość.
Emilio Villeda
Przyjaciel Milesa, którego poznał na jego urodzinach. Od razu przypadł mu jakoś wyjątkowo do gustu i od tamtej pory ma na niego crusha.
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Joshua Sheppard
Sid ma dobre stosunki z jego rodzicami, więc nic dziwnego, że poznali go ze swoim synem. Prescott mówi mu jak naprawdę wygląda praca w szpitalu i ogólnie fajnie im się ze sobą gada. Szkoda więc, że się chłopak ze swoim ojcem nabijają z tego, że Sidney jest tylko pielęgniarzem...
Chandler Moriarty
Sąsiadka spod piątki, której nie zdążył jeszcze dobrze poznać.
Carter Holloway
Mężczyzna pomógł mu podczas ataku paniki, kiedy to Sid wpadł w poślizg na jezdni. Sidney chciałby mu za to podziękować, ale nie ma pojęcia jak on się nazywa.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I am the one hiding under your bed BOGATE CV PRZYJEZDNY DWIE LEWE RĘCE NIECHLUJNY Piegusek Mam swoje demony
mów mi/kontakt
sid
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

To ja mogę podrzucić Billka jakbyś potrzebował jakiegoś kumpla ^^
I Florence Hill oraz Gabrielle Wheeler :hehe:

Sid Prescott
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Niezdarny pielęgniarz z Louisiany, który często nie potrafi przekazać w odpowiedni sposób tego, co siedzi mu w głowie. Ma słabość do ludzi z problemami i podświadomie stara się ich "wyleczyć". Zmaga się też z własnymi demonami, które coraz mocniej mu o sobie przypominają.
25
185

Post

Billy Harrington
o rany, ale masz piękny team <3
Billy jest do niego bardzo podobny w gruncie rzeczy, tyle tylko, że bardziej zakręcony. Strach pomyśleć ile by razem zjedli, ale to właśnie tak mogli się poznać. Obaj zamówili potwornie wielkie zestawy, kelnerki pomyliły, jeden zaczął jeść, bo się nie zorientował, ale drugi zapytał o co chodzi i no, jedzenie ich połączyło XD Jeśli Bill lubi horrory, to mógł mieć też swoje pięć minut ekscytacji jego imieniem i nazwiskiem, no iiiii poszło. Myślę, że możemy bezpiecznie wystartować z takich nowych, zwyczajnych kumpli i potem się zobaczy.
Florence, tutaj mam taki sztampowy pomysł, ale pierwsze co mi przyszło do głowy. W uniwersum Hope Valley, Sid jest naturalnie rudy, wcale nie farbowany, więc i jego siostra była ruda. Widząc Flo daleka, w okularach czy nawet czapce, mógł irracjonalnie pomyśleć, że to Tatum i zacząć ją śledzić albo po prostu ją zaczepić. Uzmysławiając sobie prawdę, na bank by się zrobił przybity i roztrzęsiony, no i co dalej to już w sumie zależy od Florence.
Gabrielle hmmmmmmmmmm, może znalazł Lady, kiedy się jej zgubiła? Chyba, że już ktoś na to pierwszy wpadł, to pomyślimy nad czymś innym XD
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I am the one hiding under your bed BOGATE CV PRZYJEZDNY DWIE LEWE RĘCE NIECHLUJNY Piegusek Mam swoje demony
mów mi/kontakt
sid
a
Awatar użytkownika
Ignorant, wieczny chłopiec i poszukiwacz jednonocnych miłości. Diler, amator używek wszelakich, fan social mediów. Zwiastun kłopotów i utraty sporej liczby pieniędzy.
31
185

Post

O! W sumie mogę dać moją całą trójkę. Emilia, Esme i Charlotte <3 Charlotte mógłby znać przez pracę. Z Esme oboje mają powołanie, także chętnie jakiś pozytyw <3
Sid Prescott
Obrazek
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar In the rich man's world - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Filling your dreams to the brim with fright I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer TUBYLEC Gram na nerwach Rzucam się na głęboką wodę Mam problem z dochowaniem wierności Lubię zapach męskich perfum Mam swoje demony Boje się zobowiązań Don Juan Mam mocną głowę Znajdziesz mnie w barze na plaży ryzykant ALKOHOLIK SEKSOHOLIK WULGARNY IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN DRAMATÓW RZUCIŁEM/AM STUDIA HAZARDZISTA LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas I LOVE YOU, BABY! GROUP CHAT Heart attack W zakazanym lesie My bu-zzy best friend i've got this I'm Polish, kurwa! #*&!@%^ MATURA TO BZDURA HE WAS FIRST! RUPAUL'S DRAG RACE I'M SO HIGH! SING A SONG FAMILY TIME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I NEED A DOCTOR I hate you but ok
mów mi/kontakt
Panacea#4568
a
Awatar użytkownika
Niezdarny pielęgniarz z Louisiany, który często nie potrafi przekazać w odpowiedni sposób tego, co siedzi mu w głowie. Ma słabość do ludzi z problemami i podświadomie stara się ich "wyleczyć". Zmaga się też z własnymi demonami, które coraz mocniej mu o sobie przypominają.
25
185

Post

Emilio Villeda
Charlie pracuje w przychodni w HV, a on w Cape Coral, ale zakładam, że jednak istnieje jakiś kontakt między tymi dwiema placówkami i że Charlotte niejednokrotnie była już w szpitalu z różnych powodów, więc mogą mieć taką grzeczną, zawodową relację.
Esme poznać mogli się stosunkowo niedawno, kiedy jeden z jej podopiecznych nie wytrzymał i się upił. Sidney, jak na pomocnego człowieka przystało, postanowił mu pomóc, bo się biedak zataczał, a on kazał zadzwonić do Esme. Mogli wspólnie człowieka ogarnąć i zapewne go to jakoś zafascynowało, że Hockley jest trzeźwym towarzyszem i że pomaga ludziom, więc na pewno chciałby rozwijać tą znajomość.
Emilio, Prescott nic w zasadzie nie wie o lokalnych rodzinach, więc i reputacja Emilio by do niego nie dotarła (na razie). Może jakby brunet się zorientował, to postanowiłby to wykorzystać dla własnej korzyści i frajdy? Sid niestety jest turbo naiwny i łatwo go można zmanipulować XD
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I am the one hiding under your bed BOGATE CV PRZYJEZDNY DWIE LEWE RĘCE NIECHLUJNY Piegusek Mam swoje demony
mów mi/kontakt
sid
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Sid Prescott pisze:
19 paź 2020, 22:26
@Billy Harrington
o rany, ale masz piękny team <3
Billy jest do niego bardzo podobny w gruncie rzeczy, tyle tylko, że bardziej zakręcony. Strach pomyśleć ile by razem zjedli, ale to właśnie tak mogli się poznać. Obaj zamówili potwornie wielkie zestawy, kelnerki pomyliły, jeden zaczął jeść, bo się nie zorientował, ale drugi zapytał o co chodzi i no, jedzenie ich połączyło XD Jeśli Bill lubi horrory, to mógł mieć też swoje pięć minut ekscytacji jego imieniem i nazwiskiem, no iiiii poszło. Myślę, że możemy bezpiecznie wystartować z takich nowych, zwyczajnych kumpli i potem się zobaczy.
Florence, tutaj mam taki sztampowy pomysł, ale pierwsze co mi przyszło do głowy. W uniwersum Hope Valley, Sid jest naturalnie rudy, wcale nie farbowany, więc i jego siostra była ruda. Widząc Flo daleka, w okularach czy nawet czapce, mógł irracjonalnie pomyśleć, że to Tatum i zacząć ją śledzić albo po prostu ją zaczepić. Uzmysławiając sobie prawdę, na bank by się zrobił przybity i roztrzęsiony, no i co dalej to już w sumie zależy od Florence.
Gabrielle hmmmmmmmmmm, może znalazł Lady, kiedy się jej zgubiła? Chyba, że już ktoś na to pierwszy wpadł, to pomyślimy nad czymś innym XD
Dziękuję :aww: :aww: :aww:

Billy, Zdecydowanie kumpel od jedzenia :aww: Biedne te restauracje, kiedy przyjdą oboje coś zjeść :hehe: Także pomysł na poznanie się jak najbardziej pasuje. I na pewno chwilę się pojarał tym jak się Sid nazywa, no bo heloł :/ Także można tu coś rozegrać i zobaczymy co wyjdzie dalej :aaa:

Florka pewnie uznałaby, że to urocze. I chętnie przyjmie rudego znajomego i będzie mogła straszyć Stuarta, że znalazła sobie nowego brata :hehe: Mógłby zjadać po niej jedzenie, ale nie wiem czy lubi wegańskie żarcie :roll:

Z Gabi pasuje, bo jeszcze nikt na to nie wpadł. :giggle: Pewnie spanikowana uznała, że chciał ją zabrać, ale jak się wyjaśniło mogli pójść razem na kawę czy coś :giggle:

Sid Prescott
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Niezdarny pielęgniarz z Louisiany, który często nie potrafi przekazać w odpowiedni sposób tego, co siedzi mu w głowie. Ma słabość do ludzi z problemami i podświadomie stara się ich "wyleczyć". Zmaga się też z własnymi demonami, które coraz mocniej mu o sobie przypominają.
25
185

Post

Billy Harrington
Wszystko idealnie <3 Sid lubi każde żarcie, a ser wegański to już w ogóle czasem lepszy niż normalny! Powiedz mi jeszcze plis czy chciałabyś ze mną zagrać i jeśli tak, to z kim mam zacząć ;>
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I am the one hiding under your bed BOGATE CV PRZYJEZDNY DWIE LEWE RĘCE NIECHLUJNY Piegusek Mam swoje demony
mów mi/kontakt
sid
a
Awatar użytkownika
Policjant, który pracy poświęca trochę za dużo uwagi, by nie musieć skupiać się na problemach w życiu prywatnym. Niedawno wprowadził się do otrzymanego w spadku domu swojej babci, który planuje sprzedać, gdy tylko go wyremontuje.
28
186

Post

Przychodzę z obydwoma swoimi chłopami :love: Joshua Sheppard uczy się na lekarza i czasem pewnie pojawia się w szpitalu, by nieco się z tym miejscem obyć (albo po prostu odwiedza zapracowanych rodziców), więc już jakiś punkt zaczepienia jest! Zaś Jamie cierpi na niedobór znajomych płci mniej pięknej, więc mam nadzieję, że na Sid znalazłby dla niego miejsce na jakiegoś dobrego kolegę *.*

Sid Prescott
Obrazek
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hope Valley ma głos! Ride with the moon in the dead of night BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TUBYLEC MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES PRACOWITY PRACOHOLIK Kocham brzydkie swetry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
kokoszka#6860
a
Awatar użytkownika
Niezdarny pielęgniarz z Louisiany, który często nie potrafi przekazać w odpowiedni sposób tego, co siedzi mu w głowie. Ma słabość do ludzi z problemami i podświadomie stara się ich "wyleczyć". Zmaga się też z własnymi demonami, które coraz mocniej mu o sobie przypominają.
25
185

Post

Joshua Sheppard
Twoja karta Josha wywołała spory uśmiech na mojej twarzy, mega pomysł <3
Skoro rodzice pracują w tym samym szpitalu co Sid (albo przynajmniej gościnnie tam operują), to na bank zawsze go wita z uśmiechem i wypytuje o studia, póki jeszcze ich wiedza jest na tym samym poziomie i go Sheppard nie prześcignął XD No i nie wiem, któreś z rodziców może bardzo przepadać za Prescottem, bo się okazał mega pomocny pewnego razu, także też lubią jak Josh z nim gada, chociaż mogą też mieć coś takiego (o ile są aroganccy, bo z karty to tak nie do końca w sumie wiem jakie mają podejście), że Sidney to tylko pielęgniarz, a Josh to ma być przecież aż lekarzem i wtedy pewnie byłoby Sidowi przykro jakby to usłyszał, ale no to tam musisz mi rzucić trochę więcej światła na kwestię tego jakimi są ludźmi.
Jamie mógł mu zwrócić uwagę na stacji benzynowej, bo Sid miał ze światłami problem czy coś. Prescott mógł mieć słabszy dzień, więc mruknął coś w stylu a Ty co, policjant?, na co Jamie (w cywilu) przytaknął, ale Sidney go wyśmiał i sobie pojechał. Potem jak go drugi raz spotkał, tym razem w mundurze, to już mu nie było tak do śmiechu, ale mimo wszystko udało im się przebrnąć przez to słabe pierwsze wrażenie iiiiii no, mogą się kumplować XD Sid będzie w nim wyczuwał pokłady smutku i zrezygnowania, więc nieświadomie będzie chciał mu naprawić życie, także beware.
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I am the one hiding under your bed BOGATE CV PRZYJEZDNY DWIE LEWE RĘCE NIECHLUJNY Piegusek Mam swoje demony
mów mi/kontakt
sid
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Sid Prescott pisze:
20 paź 2020, 00:33
@Billy Harrington
Wszystko idealnie <3 Sid lubi każde żarcie, a ser wegański to już w ogóle czasem lepszy niż normalny! Powiedz mi jeszcze plis czy chciałabyś ze mną zagrać i jeśli tak, to z kim mam zacząć ;>
No zagrać zawsze mogę :giggle: A wybierz sobie z kim Ci będzie wygodniej i na co masz ochotę ^^
Sid Prescott
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Student medycyny, który lekarzem będzie okropnym, ale przyucza się do tego zawodu, ponieważ taką ścieżkę kariery wybrali mu rodzice. Świetny kucharz, towarzyski bywalec imprez i domówek, korepetytor - w skrócie Josh.
24
179

Post

Sid Prescott pisze:
20 paź 2020, 01:03
@Joshua Sheppard
Twoja karta Josha wywołała spory uśmiech na mojej twarzy, mega pomysł <3
Skoro rodzice pracują w tym samym szpitalu co Sid (albo przynajmniej gościnnie tam operują), to na bank zawsze go wita z uśmiechem i wypytuje o studia, póki jeszcze ich wiedza jest na tym samym poziomie i go Sheppard nie prześcignął XD No i nie wiem, któreś z rodziców może bardzo przepadać za Prescottem, bo się okazał mega pomocny pewnego razu, także też lubią jak Josh z nim gada, chociaż mogą też mieć coś takiego (o ile są aroganccy, bo z karty to tak nie do końca w sumie wiem jakie mają podejście), że Sidney to tylko pielęgniarz, a Josh to ma być przecież aż lekarzem i wtedy pewnie byłoby Sidowi przykro jakby to usłyszał, ale no to tam musisz mi rzucić trochę więcej światła na kwestię tego jakimi są ludźmi.
Jamie mógł mu zwrócić uwagę na stacji benzynowej, bo Sid miał ze światłami problem czy coś. Prescott mógł mieć słabszy dzień, więc mruknął coś w stylu a Ty co, policjant?, na co Jamie (w cywilu) przytaknął, ale Sidney go wyśmiał i sobie pojechał. Potem jak go drugi raz spotkał, tym razem w mundurze, to już mu nie było tak do śmiechu, ale mimo wszystko udało im się przebrnąć przez to słabe pierwsze wrażenie iiiiii no, mogą się kumplować XD Sid będzie w nim wyczuwał pokłady smutku i zrezygnowania, więc nieświadomie będzie chciał mu naprawić życie, także beware.
Aww, biorąc pod uwagę, że Josh studia planuje rzucić (zobaczymy jak mu to wyjdzie!) to pewnie Sida nigdy nie prześcignie XD Przypuszczam, że matka Joshua mogłaby być Sidem oczarowana, że jaki to uczynny mężczyzna i jaki też pracowity, no po prostu wypowiadać o nim w samych superlatywach, bo z niej to taka właśnie przyjazna osóbka, a przynajmniej za taką uchodzi. Ojciec zaś ma pewnie nieco chłodniejsze podejście i właśnie spogląda na Sida jak na "tylko" pielęgniarza i może na boku czasem nawet jakimś żartem na ten temat rzucić. Niemniej jednak, Joshua, nie zważając na zdanie tatulka w tym temacie i tak będzie starał się utrzymywać dobre relacje z Sidney;em. W końcu potrzebny mu jest ktoś, kto nie będzie owijał w bawełnę, opowiadając o pracy w szpitalu, ba! Josh do tej pory pewnie nie raz zgłosił się do Prescotta po jakieś bardziej praktycznie wskazówki/rady, a jednak głupio mu było pytać o nie rodziców :hm: Jakby któregoś dnia Sid faktycznie usłyszał takowe żarty z ust ojca Joshua to mogłoby być ciekawie! Może akurat młodszy Sheppard zaśmiał się z nich albo dodał swoje trzy grosze, co nie umknęło uwadze znajomego pielęgniarza, przez co ich stosunki (ku zaskoczeniu zdezorientowanego Josha) uległby pogorszeniu. A co Jamiego to nic dodać, nic ująć <3 Idealnie :love:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hope Valley ma głos! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WHEN WE WERE YOUNG TUBYLEC PAN NA WŁOŚCIACH - WAVE HILL STUDENT
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Niedawno wróciła do Hope i odnowiła znajomości. Mieszka u brata, pracuje na recepcji w SPA i lubi Lenny'ego bardziej, niż powinna.
22
163

Post

heja Sid Prescott! niewielka różnica wieku i do tego jesteśmy chyba sąsiadami :hihi:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Trick or treat till the neighbors gonna die of fright BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY WOMEN POWER For all mankind devine WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! I killed Laura Palmer JESTEM PUCHONEM FAN MUSICALI Odprężam się przy kolorowankach boję się ciemności Mój dom przypomina dżunglę Mam słabą głowę DOMOWE REWOLUCJE SING A SONG KING OF THE JUNGLE Are you lost, baby girl?
mów mi/kontakt
aneczka#6797
Zablokowany