a
Awatar użytkownika
Dwukrotna rozwódka, terapeutka uzależnień, drobna dziewczyna o niespożytej energii. Szuka miłości, bo jak to mówią, do trzech razy sztuka.
30
170

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
mów mi/kontakt
Panacea#4568
fred hockley
a

Post

my to raczej musimy się znać!

Esme Hockley
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Dwukrotna rozwódka, terapeutka uzależnień, drobna dziewczyna o niespożytej energii. Szuka miłości, bo jak to mówią, do trzech razy sztuka.
30
170

Post

fred hockley pisze:
15 paź 2020, 21:28
my to raczej musimy się znać!

@Esme Hockley
Tak myślę. Esme pewnie nie raz się pomyliła! A tak serio, totalnie zagram gierke, kiedy naskakuje na Freda bo myli go z Charlesem <33
fred hockley
mów mi/kontakt
Panacea#4568
a
Awatar użytkownika
Po ciężkim rozstaniu wyjechała z HV i przez kilka tygodni podróżowała po Stanach. Tam poznała chłopaka, z którym spotykała się jakiś czas , gdy nagle zorientowała się, ze jest w ciąży po prostu go zostawiła. Uciekła z powrotem do Hope.
30
168

Post

My już wiemy :love:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer URODZONY WIOSNĄ Uprawiam przydomowy ogródek Ustawiam piętnaście drzemek Płaczę tylko w samotności Chodzę w trampkach Boje się węży Na smutki piekę ciasteczka Marzyciel Boje się burzy ubieram się w second handach MAM WŁASNY DOM Gotuję lepiej od Magdy Gessler Jeżdżę na rowerze #TEAM_MARVEL WIELBICIEL KAWY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM BUJAM SIĘ DO ROCKA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ABSTYNENT Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BEACH BITCH TWÓJ NOWY DOM toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Dwukrotna rozwódka, terapeutka uzależnień, drobna dziewczyna o niespożytej energii. Szuka miłości, bo jak to mówią, do trzech razy sztuka.
30
170

Post

Ava Doyles pisze:
15 paź 2020, 21:49
My już wiemy :love:
Taak, Love <33

Ava Doyles
mów mi/kontakt
Panacea#4568
a
Awatar użytkownika
Znowu w życiu mi nie wyszło, więc po kilku głębszych tresuje smoki w Rumunii.
34
186

Post

No cześć xD
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Morning coffee tastes better with you ONE BIG FAMILY WOMEN POWER MAN UP! For all mankind ARTYSTA PRÓŻNY SEKSOHOLIK Don Juan Mam problem z dochowaniem wierności
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
Dwukrotna rozwódka, terapeutka uzależnień, drobna dziewczyna o niespożytej energii. Szuka miłości, bo jak to mówią, do trzech razy sztuka.
30
170

Post

Charles Hockley pisze:
16 paź 2020, 09:18
No cześć xD
Elo, mężu <33
mów mi/kontakt
Panacea#4568
fred hockley
a

Post

Esme Hockley pisze:
15 paź 2020, 21:33
fred hockley pisze:
15 paź 2020, 21:28
my to raczej musimy się znać!

@Esme Hockley
Tak myślę. Esme pewnie nie raz się pomyliła! A tak serio, totalnie zagram gierke, kiedy naskakuje na Freda bo myli go z Charlesem <33
@fred hockley
o, z chęcią to zagram, biedny Fred :lol: ale byłabym super wdzięczna, jakby Ci się chciało zacząć, ok? :/

jeśli chcesz, to na coś bardziej pozytywnego - może na jakąś koleżankę? - mogę podrzucić Ci jeszcze Meg albo Lulę, bo są rówieśniczkami :giggle:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Dwukrotna rozwódka, terapeutka uzależnień, drobna dziewczyna o niespożytej energii. Szuka miłości, bo jak to mówią, do trzech razy sztuka.
30
170

Post

fred hockley pisze:
16 paź 2020, 20:03
Esme Hockley pisze:
15 paź 2020, 21:33
fred hockley pisze:
15 paź 2020, 21:28
my to raczej musimy się znać!

@Esme Hockley
Tak myślę. Esme pewnie nie raz się pomyliła! A tak serio, totalnie zagram gierke, kiedy naskakuje na Freda bo myli go z Charlesem <33
@fred hockley
o, z chęcią to zagram, biedny Fred :lol: ale byłabym super wdzięczna, jakby Ci się chciało zacząć, ok? :/

jeśli chcesz, to na coś bardziej pozytywnego - może na jakąś koleżankę? - mogę podrzucić Ci jeszcze Meg albo Lulę, bo są rówieśniczkami :giggle:
Koleżanka też się przyda <3 Napiszę do Ciebie PW w sprawie gry <3
fred hockley
mów mi/kontakt
Panacea#4568
Harvey Sherwood
a

Post

Esme Hockley, no to wbijam po relki :D Harvey ostatnio kłóci się często z żoną przez co jego związek wisi na włosku więc zaczął sięgać po alkohol i to nie w małych ilościach. Może stwierdzi, że potrzebuje pomocy z tym i uda się akurat do Esme na terapię? Sherwood przeżywa bardzo utratę ukochanej Dolores więc Esme może się przekonać, że jego uzależnienie od alkoholu ma głębsze podłoże niż można by przypuszczać. :D
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Heja, przyjaźnijmy się! Wydaje mi się, że by się z Liv jak najbardziej dogadała :hihi: I mogło się zacząć X lat temu, od jakiejś terapii na którą Liv do niej przyszła, z winem :lol: dla lepszego klimatu! :lol:


Esme Hockley
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Dwukrotna rozwódka, terapeutka uzależnień, drobna dziewczyna o niespożytej energii. Szuka miłości, bo jak to mówią, do trzech razy sztuka.
30
170

Post

Harvey Sherwood brzmi to jak plan! Esme bardzo chętnie uświadomi mu gdzie znajduje się problem i niczym anioł stróż będzie odwodzić go od pomysłów sięgnięcia po butelkę. Mogą się nawet spotkać przypadkowo i od słowa do słowa okaże się, że Esme jest kobietą, która może mu pomóc <3

Olive Sheridan Esme taka mało pijąca, a wszyscy przychodzą do niej z winem XD Ale tak, Hockley utrzymuje sporo kontaktów ze swoimi podopiecznymi, często także prywatnie, więc ich przyjaźń mogła się właśnie tam narodzić <3
mów mi/kontakt
Panacea#4568
Zablokowany