ODPOWIEDZ
Cyrus malarz specjalista
kod
Awatar użytkownika
32 y/o
182 cm
long story short
Właściciel Chill & Grill, były ćpun walczący z depresją, obracający każdą sytuację w żart i starający się poprawić kontakty z bratem. Zależy mu na Hailee która jest z nim w ciąży, ale sprawę komplikuje fakt że blondynka ma męża.

Cyrus malarz specjalista

Post Cyrus Sherwood »

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
DeadMemories#5203
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Sej łaaat? WDOWIEC/WDOWA URODZONY ZIMĄ ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI Walczę z depresją Po odwyku BABY BOOM! Wpadka Like a virgin

James HolmesSouthern Hope Houses

Awatar użytkownika
34 y/o
186 cm
long story short
34 letni prokurator okręgowy, który po śmierci żony i córki popadł w narkotyki. Uczęszcza na terapie próbując stanąć na nogi i nie wierzy już, w prawdziwą miłość choć niezmiernie wkurza go zachowanie Cyrusa. Tylko dlaczego?

Cyrus malarz specjalista

Post James Holmes »

wpisz swojego najlepszego kumpla ^^ Cyrus Sherwood
autor
Przez Twe oczy zielone

Baby James KingLa Casa de Flores

Awatar użytkownika
24 y/o
201 cm
long story short
hope valley Ci z mordy

Cyrus malarz specjalista

Post BJ King »

heja były szefie ^^
W grze z Lisbeth wspomniałem już o Tobie i w sumie trochę narzuciłem nam relację, ale mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe i że Ci pasuje coś takiego:
- Cyrus jest? Bo co jak co, ale jego mordy nie mam ochoty oglądać - czasem wydawało mu się, że polubiliby się prywatnie, gdyby tylko mieli na to okazję. Sherwood zdawał się mieć spory bagaż doświadczeń w swoim życiu, a takich ludzi jakoś łatwiej szło mu zrozumieć. Niestety stopa zawodowa zrodziła między nimi kość niezgody i most między nimi został spalony na zawsze.
Problem jest jednak taki, że BJ pracuje teraz u Jamesa w ogrodzie i nie ma zielonego pojęcia, że on jest z Sherwoodem blisko i byłoby super, jakby z tego się wywiązała jakaś drama :sese: Powiedz mi co sądzisz!

Cyrus Sherwood
bj
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DEVIL IN DISGUISE WULGARNY CZARNA OWCA

Chase AthertonEverglades Campsite

Awatar użytkownika
31 y/o
184 cm
long story short
Uczy nastolatki historii, ma problem z zapanowaniem nad swoimi emocjami co spowodowało że stał się toksyczny dla swojej ex. Mimo tego co jej zrobił, nadal mu na niej zależy.

Cyrus malarz specjalista

Post Chase Atherton »

BJ King
Cześć ty cholero :hehe:

Ogólnie pomysł ciekawy, można z tego dramę zrobić, Cyrus ma teraz takie zawirowania w życiu, że niczego nie jest pewien i panowie mogą się nielubić, sam Sherwood wiele o sobie nie mówi, ja to bym tutaj chciała nawet jakieś mordobicie :hehe:
DeadMemories#5203
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! ABSTYNENT PRACA W OŚWIACIE Pływam

Awatar użytkownika
24 y/o
201 cm
long story short
hope valley Ci z mordy

Cyrus malarz specjalista

Post BJ King »

Chase Atherton
BJ lubi siać ferment, już ma spinę z Nelly, bo nie chciała mu dać w lesie, więc chętnie wejdzie w konflikt z kolejną osobą w życiu Jamesa XD No i mordobicie jak najbardziej! King jest sporo wyższy, ale Cyrus na bank szerszy, więc będzie ciekawie :hehe:

I od razu jak już się na relki umawiamy, to chciałem już wcześniej do Chase'a, bo super jest. Dla niego mam z kolei tylko positive vibes i Sid Prescott, który mógł go opatrywać w szpitalu i próbować go uspokoić, bo był tak poddenerwowany po bójce jakiejś, że nie szło tego nie zauważyć. No i rudy w ogóle lubi takich na maksa zepsutych ludzi, więc tam może nawet jakiś crush być grany :okeej:
bj
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DEVIL IN DISGUISE WULGARNY CZARNA OWCA

Chase AthertonEverglades Campsite

Awatar użytkownika
31 y/o
184 cm
long story short
Uczy nastolatki historii, ma problem z zapanowaniem nad swoimi emocjami co spowodowało że stał się toksyczny dla swojej ex. Mimo tego co jej zrobił, nadal mu na niej zależy.

Cyrus malarz specjalista

Post Chase Atherton »

BJ King

O to to, co do Cyrusa biorę w ciemno, mordobicie na propsie zawsze :hehe: żaden nie będzie na straconej pozycji.

i Sida przygarnę w łapki Chasea, bo co z tego, że chodzi na terapię, jak nadal łapki go świeżbią i może mieć problemy, więc tutaj też może być ciekawie, *.*
DeadMemories#5203
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! ABSTYNENT PRACA W OŚWIACIE Pływam

Awatar użytkownika
24 y/o
201 cm
long story short
hope valley Ci z mordy

Cyrus malarz specjalista

Post BJ King »

No i elegancko, idę Cię wpisać u obu moich, a Ty dawaj znać jakbyś chciała coś grać, bo ja to zawsze jestem na tak :D
Chase Atherton
bj