a
Awatar użytkownika
Właściciel Chill & Grill, były ćpun który ma spaczone postrzeganie rzeczywistości przez ojca despotę. Naprawia relacje z bratem, po latach spotykając Hailee w końcu wyznał jej swoje uczucia i oswaja się z faktem że zostanie ojcem po spędzeniu z nią upojnej nocy. Do tego stopnia się zaangażował, że szybko się oświadczył.
32
182

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! I love you 3000 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! devine Novel TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Sej łaaat? ZARĘCZONY/A WDOWIEC/WDOWA URODZONY ZIMĄ ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI RZUCIŁEM/AM STUDIA wieczny Piotruś Pan PIJAM WHISKY Koszula to moja druga skóra Walczę z depresją Po odwyku Lubię zapach damskich perfum Rzucam się na głęboką wodę Wracam do How I Met Your Mother Koneser wykwintnych alkoholi I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! Wpadka MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
34 letni prokurator okręgowy, który po śmierci żony i córki popadł w narkotyki. Uczęszcza na terapie próbując stanąć na nogi i nie wierzy już, w prawdziwą miłość choć niezmiernie wkurza go zachowanie Cyrusa. Tylko dlaczego?
34
186

Post

wpisz swojego najlepszego kumpla ^^ Cyrus Sherwood
Przez Twe oczy zielone
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
hope valley Ci z mordy
24
201

Post

heja były szefie ^^
W grze z Lisbeth wspomniałem już o Tobie i w sumie trochę narzuciłem nam relację, ale mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe i że Ci pasuje coś takiego:
- Cyrus jest? Bo co jak co, ale jego mordy nie mam ochoty oglądać - czasem wydawało mu się, że polubiliby się prywatnie, gdyby tylko mieli na to okazję. Sherwood zdawał się mieć spory bagaż doświadczeń w swoim życiu, a takich ludzi jakoś łatwiej szło mu zrozumieć. Niestety stopa zawodowa zrodziła między nimi kość niezgody i most między nimi został spalony na zawsze.
Problem jest jednak taki, że BJ pracuje teraz u Jamesa w ogrodzie i nie ma zielonego pojęcia, że on jest z Sherwoodem blisko i byłoby super, jakby z tego się wywiązała jakaś drama :sese: Powiedz mi co sądzisz!

Cyrus Sherwood
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DEVIL IN DISGUISE WULGARNY CZARNA OWCA
mów mi/kontakt
bj
a
Awatar użytkownika
Nauczyciel historii w liceum, chodzący na terapię z kontroli gniewu. Pobił narzeczoną do nieprzytomności, spotykając ją po latach zrozumiał że to uczucie nie wyparowało. Chce zbudować wszystko na nowo, zostanie ojcem, ale świadomość że zabił swoje poprzednie dziecko przyprawia go o poczucie winy.
31
184

Post

BJ King
Cześć ty cholero :hehe:

Ogólnie pomysł ciekawy, można z tego dramę zrobić, Cyrus ma teraz takie zawirowania w życiu, że niczego nie jest pewien i panowie mogą się nielubić, sam Sherwood wiele o sobie nie mówi, ja to bym tutaj chciała nawet jakieś mordobicie :hehe:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween BOGATE CV DON’T STOP ME NOW WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! devine PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! ZARĘCZONY/A ABSTYNENT PRACA W OŚWIACIE FAN FILMÓW HISTORYCZNYCH ANTAGONISTA Pływam Gram na perkusji Jestem morsem Mam brodę I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! Wpadka Like a virgin Oops, I did it again
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
hope valley Ci z mordy
24
201

Post

Chase Atherton
BJ lubi siać ferment, już ma spinę z Nelly, bo nie chciała mu dać w lesie, więc chętnie wejdzie w konflikt z kolejną osobą w życiu Jamesa XD No i mordobicie jak najbardziej! King jest sporo wyższy, ale Cyrus na bank szerszy, więc będzie ciekawie :hehe:

I od razu jak już się na relki umawiamy, to chciałem już wcześniej do Chase'a, bo super jest. Dla niego mam z kolei tylko positive vibes i Sid Prescott, który mógł go opatrywać w szpitalu i próbować go uspokoić, bo był tak poddenerwowany po bójce jakiejś, że nie szło tego nie zauważyć. No i rudy w ogóle lubi takich na maksa zepsutych ludzi, więc tam może nawet jakiś crush być grany :okeej:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DEVIL IN DISGUISE WULGARNY CZARNA OWCA
mów mi/kontakt
bj
a
Awatar użytkownika
Nauczyciel historii w liceum, chodzący na terapię z kontroli gniewu. Pobił narzeczoną do nieprzytomności, spotykając ją po latach zrozumiał że to uczucie nie wyparowało. Chce zbudować wszystko na nowo, zostanie ojcem, ale świadomość że zabił swoje poprzednie dziecko przyprawia go o poczucie winy.
31
184

Post

BJ King

O to to, co do Cyrusa biorę w ciemno, mordobicie na propsie zawsze :hehe: żaden nie będzie na straconej pozycji.

i Sida przygarnę w łapki Chasea, bo co z tego, że chodzi na terapię, jak nadal łapki go świeżbią i może mieć problemy, więc tutaj też może być ciekawie, *.*
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Depresja gangstera - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! This is town of Halloween BOGATE CV DON’T STOP ME NOW WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! devine PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! ZARĘCZONY/A ABSTYNENT PRACA W OŚWIACIE FAN FILMÓW HISTORYCZNYCH ANTAGONISTA Pływam Gram na perkusji Jestem morsem Mam brodę I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! Wpadka Like a virgin Oops, I did it again
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
hope valley Ci z mordy
24
201

Post

No i elegancko, idę Cię wpisać u obu moich, a Ty dawaj znać jakbyś chciała coś grać, bo ja to zawsze jestem na tak :D
Chase Atherton
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BOGATE CV DEVIL IN DISGUISE WULGARNY CZARNA OWCA
mów mi/kontakt
bj
a
Awatar użytkownika
Głos i twarz z porannego serwisu informacyjnego. Wyjechała do Miami zaraz po szkole średniej, od kilku dni na nowo w Hope Valley. Uparcie twierdzi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a te wakacje od pracy oraz męża były jej potrzebne od dawna. Serio!
33
166

Post

Mówisz, że będziemy rodziną, Cyrus Sherwood :szlug:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BOGATE CV TUBYLEC OSOBA PUBLICZNA WRAŻLIWIEC
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Właściciel Chill & Grill, były ćpun który ma spaczone postrzeganie rzeczywistości przez ojca despotę. Naprawia relacje z bratem, po latach spotykając Hailee w końcu wyznał jej swoje uczucia i oswaja się z faktem że zostanie ojcem po spędzeniu z nią upojnej nocy. Do tego stopnia się zaangażował, że szybko się oświadczył.
32
182

Post

No tak wyszło, Cyrus zmądrzał. Kiedyś się pewnie polubimy, co? :szlug:

Ruth Burkhart-Fraser
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! I love you 3000 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! devine Novel TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Sej łaaat? ZARĘCZONY/A WDOWIEC/WDOWA URODZONY ZIMĄ ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI RZUCIŁEM/AM STUDIA wieczny Piotruś Pan PIJAM WHISKY Koszula to moja druga skóra Walczę z depresją Po odwyku Lubię zapach damskich perfum Rzucam się na głęboką wodę Wracam do How I Met Your Mother Koneser wykwintnych alkoholi I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! Wpadka MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
a
Awatar użytkownika
Głos i twarz z porannego serwisu informacyjnego. Wyjechała do Miami zaraz po szkole średniej, od kilku dni na nowo w Hope Valley. Uparcie twierdzi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, a te wakacje od pracy oraz męża były jej potrzebne od dawna. Serio!
33
166

Post

Stawiam Ci duże wymagania, bo w końcu chodzi o moją młodszą siostrę, ale nie mówię nie Cyrus Sherwood :szlug:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Kot psot - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BOGATE CV TUBYLEC OSOBA PUBLICZNA WRAŻLIWIEC
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Właściciel Chill & Grill, były ćpun który ma spaczone postrzeganie rzeczywistości przez ojca despotę. Naprawia relacje z bratem, po latach spotykając Hailee w końcu wyznał jej swoje uczucia i oswaja się z faktem że zostanie ojcem po spędzeniu z nią upojnej nocy. Do tego stopnia się zaangażował, że szybko się oświadczył.
32
182

Post

Damy radę pani szwagierko, na pewno się dogadamy :szlug:

Ruth Burkhart-Fraser
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku We are like a hurricane - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Everything for You - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We will do it together or separately - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największa maruda 2020 Hope Valley ma głos! I love you 3000 I AM MACHINE, I NEVER SLEEP WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! devine Novel TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Sej łaaat? ZARĘCZONY/A WDOWIEC/WDOWA URODZONY ZIMĄ ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI RZUCIŁEM/AM STUDIA wieczny Piotruś Pan PIJAM WHISKY Koszula to moja druga skóra Walczę z depresją Po odwyku Lubię zapach damskich perfum Rzucam się na głęboką wodę Wracam do How I Met Your Mother Koneser wykwintnych alkoholi I LOVE YOU, BABY! I DO BABY BOOM! Wpadka MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN Like a virgin Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
DeadMemories#5203
Zablokowany