a
Awatar użytkownika
Policjant, który pracy poświęca trochę za dużo uwagi, by nie musieć skupiać się na problemach w życiu prywatnym. Niedawno wprowadził się do otrzymanego w spadku domu swojej babci, który planuje sprzedać, gdy tylko go wyremontuje.
28
186

Post

Leia Jenkins Wydaję mi się, że może nam się udać! Kondycja Lockwooda ostatnimi czasy kompletnie leży. Stara się ją poprawić, by jednak goniąc przestępców nie dostawać zadyszki po piętnastu metrach. Zatem biega, rozciąga się, podnosi ciężary (znaczy, przenosi pięciolitrowe butelki wody z samochodu do domu, ale to też się liczy, prawda?) i może właśnie postanowił spróbować swoich sil w karate, którego Leia jest instruktorką? W końcu nie dość, że trochę potrenuje to jeszcze nauczy się czegoś nowego! Pewnie wyhaczył gdzieś w Internecie ogłoszenie o zajęciach, jednak tak był podekscytowany tym pomysłem, że nie zorientował się, że są one skierowane do dzieci. Zjawił się o odpowiedniej godzinie w podanym w ogłoszeniu miejscu i nieco zaskoczył go widok samych malców. Pewnie podszedł do instruktorki, by dopytać, o co tu chodzi, a ta wówczas mogła go wziąć za na przykład rodzica jednego z nich, a gdy już wyjaśnili sobie, że Jamie po prostu nie doczytał ogłoszenia mogła mu zaproponować jakieś zajęcia, tym razem nie z grupą dla dzieciaków :lisek:
Obrazek
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hope Valley ma głos! Ride with the moon in the dead of night BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TUBYLEC MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES PRACOWITY PRACOHOLIK Kocham brzydkie swetry DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
kokoszka#6860
a
Awatar użytkownika
Z Londynu do Hope Valley przyjechała kilka lat temu. Zakochana w "Friends", fanka starej muzyki i skandynawskich kryminałów. Wielka miłośniczka psów. Uczy dzieci karate, czasami gra ze znajomymi w piłkę nożną. Studiuje medycynę i marzy o zostaniu pediatrą.
23
164

Post

@Jamie Lockwood ooo, podoba mi się bardzo ten pomysł <3 jedyne, co będzie mogła mu zaproponować, to zajęcia indywidualne, bo niestety nie prowadzi starszej grupy i pewnie w najbliższym czasie żadnej nie dostanie, ale może uda jej się dogadać z właścicielem szkoły, wmawiając, że chce trenować starego znajomego czy coś w tym stylu :impreza:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Always you BOGATE CV PSIARZ Całe życie w jeansach Nałogowo oglądam Friends
mów mi/kontakt
Magda
Zablokowany