a
Awatar użytkownika
Wegański kucharz pełen radości, szaleństwa i miłości. Zawsze gotowy zasnąć albo iść na koniec świata.
30
185

Post

Zapraszam, zapraszam. Chętnie coś wymyślę



relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LGBT+ PEWNY SIEBIE WEGANIN
mów mi/kontakt
Werka #1964
a
Awatar użytkownika
Zaoczna studentka i manicurzystka na pełen etat, szczęśliwa posiadaczka fałszywego dowodu i plączącego się w pobliżu anioła stróża, który ma do niej zbyt duże pokłady cierpliwości i zbyt często musi używać na niej domowej apteczki.
20
171

Post

jak chętnie wymyślisz, to Dylan lubi żarcie, Dusty kwiatki, a Delilah wszędzie się wpierdoli, więc zapraszam do wybrania, poproszę coś takiego, co można pograć :giggle:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Gossip Girl - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień MISTRZ KLAWIATURY For all mankind I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU BABYSITTER SCENARZYSTA NA DOROBKU WHEN WE WERE YOUNG WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL ARTYSTA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH nie umiem pływać Zamawiam Ubera czytam ploteczki Znajdziesz mnie w barze na plaży Kocham Laysy Ususzę nawet kaktusa Sroczka Boje się wody Mieszkam z rodzicami NOTHING BREAKS LIKE A HEART GOOGLE ME Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sweet disaster sticks and stones Loża hejterów TLC SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ SMERF PRACUŚ PRAWDA CZY WYZWANIE? CRY ME A RIVER DANCING QUEEN SZCZĘKI BEACH BITCH PARTY ANIMAL MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BLAST FROM THE PAST I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM IT WAS AN ACCIDENT! CRY BABY The Second Best Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Wegański kucharz pełen radości, szaleństwa i miłości. Zawsze gotowy zasnąć albo iść na koniec świata.
30
185

Post

Deliah się wszędzie wpierdoli, więc z nią faktycznie będzie najłatwiej ^^

Holden lubi imprezowanko, podobnie jak Delilah. Nic dziwnego, że spiknęli się na jakimś melo. On już był w niezłym szaleństwie, ona na fałszywy dowód zamawiała drugą kolejkę Jak gdyby nigdy nic przyłączył się do niej, postawił jej jaggera i zagwarantował super zabawę. I nie skłamał! Szybko się do siebie przekonali i spędzili noc na potykaniu się o bar, tańczeniu, malowaniu jej szminką po kiblach i wyłamaniu lusterek z dwóch samochodów w celu podmienienia ich. To ostatnie się niestety nie udało heh. W każdym razie! Wymienili się instagramami, obiecali, że zadzwonią i w ogóle. Następnego dnia, lecząc kaca, postanowił obadać jej profil i doznał mikrozawału, odkrywając, ile dziewczę ma lat. Niby nic złego nie zrobił, do niczego nie doszło, ale czuł się jak jakiś gorszący i obleśny wuja, który posłał dziecko na zmarnowanie. Przeprosił ją, wysłał do niej super wielkie śniadanie, bo przecież przed zajęciami trzeba coś zjeść i zaczął w ogóle traktować ją trochę jak malucha. Sympatia nie zniknęła, nadal lubią sobie pogadać, pośmiać się i wypić kawę, ale do niego jakoś nie dociera, że ona jednak dzieciakiem nie jest i nie potrzebuje przy każdym spotkaniu ciastek, podawania chusteczki, gdy kichnie i krzyczenia na facetów, którzy śmią się za nią obejrzeć, gdy idą razem po ulicy.
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LGBT+ PEWNY SIEBIE WEGANIN
mów mi/kontakt
Werka #1964
a
Awatar użytkownika
Zaoczna studentka i manicurzystka na pełen etat, szczęśliwa posiadaczka fałszywego dowodu i plączącego się w pobliżu anioła stróża, który ma do niej zbyt duże pokłady cierpliwości i zbyt często musi używać na niej domowej apteczki.
20
171

Post

Biorę to w całości :aww:

Ona cały czas mu powtarza, że nie ma trzynastu lat i sobie poradzi, a że ostatnio znalazła sobie faceta w podobnym raczej do Holdena wieku, to może wujkowie będą mieli o czym porozmawiać, o ile Asher nie będzie zazdrosny :giggle:

Holden Washington
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Gossip Girl - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień MISTRZ KLAWIATURY For all mankind I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU BABYSITTER SCENARZYSTA NA DOROBKU WHEN WE WERE YOUNG WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL ARTYSTA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH nie umiem pływać Zamawiam Ubera czytam ploteczki Znajdziesz mnie w barze na plaży Kocham Laysy Ususzę nawet kaktusa Sroczka Boje się wody Mieszkam z rodzicami NOTHING BREAKS LIKE A HEART GOOGLE ME Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sweet disaster sticks and stones Loża hejterów TLC SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ SMERF PRACUŚ PRAWDA CZY WYZWANIE? CRY ME A RIVER DANCING QUEEN SZCZĘKI BEACH BITCH PARTY ANIMAL MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BLAST FROM THE PAST I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM IT WAS AN ACCIDENT! CRY BABY The Second Best Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
wiecznie z głową w chmurach, odrobinę naiwna studentka biologii morskiej, która przy okazji dorabia sobie ucząc dzieci surfingu, rozpaczając jednocześnie z powodu wyjazdu Dylana
22
167

Post

Podrzucam Ci moją giselle jenkins, bo są w tym samym wieku i totalnie muszą się znać! Szczególnie, że ona kocha zdrowe jedzenie, więc może jej gotować :roll: i możesz jeszcze wziąć Laura Moran, bo ona kocha gotowanie i ciągle ogląda programy, więc może Holden ją może poduczyć ^^

Holden Washington
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Life's no fun without a good scare TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik WOMEN POWER BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer LGBT+ GRUBASEK JESTEM PUCHONEM NIEWINIĄTKO TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ ADOPTOWANY JESTEM ECO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRZESYPIAM ŻYCIE Jeżdżę na rowerze lubię wycinać lampiony z dyni Pijam gorącą czekolade Like a virgin I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA FALI PIEROGIS NO REGRETS! superhero
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
Ambitna pani prokurator, która dopiero zaczyna swoją karierę. Do miasteczka wróciła trzy miesiące temu po rozstaniu z narzeczonym, który w przeciwieństwie do niej chciał dzieci i rozpaczał nad utratą ich nienarodzonego bombelka.
27
169

Post

najbliżej wiekowo mam Fern i Jared Dawson, a skoro chętnie wymyślasz to ja ich sobie tak rzucę i pomogę wymyślać, jak będzie ciężko xd

Holden Washington
BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER PRAWO JESTEM ZAWSZE NA CZAS ubieram się u znanych projektantów Jesteśmy identyczni DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
yang
a
Awatar użytkownika
,,Mam czarne zasłony, mam martwych znajomych i sam dla świata jestem trupem. Rozmowy z psychologiem, rozmowy z dobrym ziomem, rozmowy z samym sobą. Cztery dni na offie, nie wiesz, co ja robię, bo wszyscy myślą, że jest super. Przegadam coś tam z Bogiem, przygadam dobrze sobie, nie widać mnie przez obłok chmur."
26
196

Post

to ja ci rzucę tego Ashera, jak mają być jak wujkowie :/

a poza tym mogę rzucić cece wellsh-westfield, bo ten sam rocznik!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING LUBIĘ ZIÓŁKO FURIAT WULGARNY LEKOMAN CZARNA OWCA PIJAM WHISKY Pijam Bubble Tea Gram w futbol Ususzę nawet kaktusa Jestem numerologiczną jedynką mistrz pokera Uprawiam sporty wodne moim żywiołem jest ogień A TY CAŁUJ MNIE! I'M SO HIGH! Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sticks and stones TLC PRAWDA CZY WYZWANIE? NOTHING BREAKS LIKE A HEART SZCZĘKI NA FALI GAME MASTER HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HE WAS FIRST! Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
kix#5424
a
Awatar użytkownika
Wegański kucharz pełen radości, szaleństwa i miłości. Zawsze gotowy zasnąć albo iść na koniec świata.
30
185

Post

Fiona Cervantes, siemano! Biorę, patrzę.
Gisele i Holden poznali się jeszcze w burzliwych czasach liceum. Oboje wtedy mocno szaleli, choć reakcje ich opiekunów bywały skrajnie różne. Nic dziwnego, że przez to częściej wpadali do Holdena, który zawsze był gotowy przenieść się na podłogę we własnym pokoju, gdy ona chciała odespać alkoholowe ekscesy z dala od kłótni z rodzicami. Lubił tę jej szaloną stronę, lubił, gdy przekraczali granicę i się tym samym zżywali. On zawsze pamiętał, by pochwalić jej drobne sukcesy, ona akceptowała wszystkich jego kilkudniowych partnerów czy partnerki. Było mu przykro, gdy wyjechała na studia, ale taka kolej rzeczy. Kontakt im się na szczęście nie urwał, potrafili trzymać się razem. Dziś, gdy o tym myśli, nie jest pewny, czy był dla niej wystarczająco dobrym przyjacielem w trudnych chwilach, że mógł jakoś tak lepiej. Czasu jednak nie cofnie, cieszy się, że ma ją znowu w mieście. Namawia ją na spontaniczne wyjścia, gotuje jej pyszne wegan obiady, ona daje mu się bawić z psiakiem i ogląda z nim Drag Race, rytualnie tańcząc przy każdym wstępie do wybiegu :omgomg:
Laura i Holden spiknęli się ze sobą na Tinderze jakiś czas temu. Kiedy dowiedział się, że kręci ją gotowanie, zaprosił ją oczywiście na samodzielnie przygotowaną kolację. Gotował przy niej we własnej restauracji, miło spędzili wieczór i momentalnie się w sobie zauroczyli. Jak to oni, totalnie chwilowo. Byli bardzo szczęśliwym związkiem przez kolejne trzy tygodnie. Połowę czasu spędzali w kuchni, gotując, albo pieprząc się na blacie. Drugą spędzali w okolicach szkoły, bo on pomagał jej przygotowywać zajęcia, ogarniać rzeczy na dodatkowe kółka i raz nawet był dla dzieciaczków modelem na zajęciach praktycznych! Niestety oboje doszli do wniosku, że nie mogą tak dalej, że muszą szukać szczęścia, gdzie indziej. Pęknięte serca leczyli przez weekend, na kolejny obiad umówili się w poniedziałek już jako kumple, którymi są do dziś.

Fern Monaghan właściwie widziałabym tu fajną relację z Jaredem! Panowie znają się od dzieciństwa. Razem biegali po drzewach i zdzierali sobie kolana, przewracając się na rowerach. W szczerym kumpelstwie wchodzili w kolejne lata ich jestestwa, wspólnie dorastając, chodząc na imprezy, wymieniając się spostrzeżeniami o dziewczynach i takich tam. Holden zawsze też kibicował zawodowym pasjom Jareda, których jednak nigdy nie pojmował. Cieszy się, że ma takiego dobrego kumpla od lat. Może to właśnie z Holdenem Jared założył się o to niejedzenie mięsa, o? Zrywają razem jego pomiodrki, a wieczorami nudzą się, sącząc jakieś drogie i cierpkie whisky!

Asher Harrington, siema, wuja! Holden patrzy na Ashera z lekką niepewnością. Zdarzyło mu się gdzieś usłyszeć, jaki to z niego hulaka. Przy ich krótkich spotkaniach niby było miło, ale wystarczyło jedno nieodpowiednie słówko i zaraz panowie zaczynali na siebie warczeć. Holden szczerze chce go polubić i dostrzec w nim dobre strony, ale Asher jakoś tak mało chce ich chyba pokazać :c O Holdena oczywiście zazdrosny być nie musi, ale kto go tam wie heh
Cece Holden będzie wdzięczny już zawsze, bo bez jej pomocy pewnie nie zdałby liceum. Nie żeby był jakimś wielkim nieukiem, ale nigdy nie chciało mu się ślęczeć nad biologią czy chemią. Wolał ściągnąć coś od Cece, pójść do niej na korki i ostatecznie jakoś się prześlizgnąć. Mają miłe wspomnienia, od wielu lat razem ćwiczą i chadzają na niezdrowe kawy.
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LGBT+ PEWNY SIEBIE WEGANIN
mów mi/kontakt
Werka #1964
Zablokowany