a
Awatar użytkownika
Powściągliwy prawnik, pozornie sztywny i nudny ale czy na pewno?
37
189

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ BAJECZNIE BOGATY TEAR IN YOUR HEART SUNRISE SUNSET
mów mi/kontakt
Dex
a
Awatar użytkownika
Przedszkolanka, sercem malarka
24
160

Post

Heja, podrzucam Yannis Blackwood, bo to były mąż Twojej obecnej żony :lol: :lol: I się generalnie przyjaźnią, więc nie wiem czy go lubisz, czy jednak nie za bardzo :lol:
KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin JUST LIKE GAGA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy I am the "who" when you call, "Who's there?" Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine ROLLING IN THE DEEP URODZONY WIOSNĄ ARTYSTA BUJAM SIĘ DO COUNTRY Ususzę nawet kaktusa LGBT+ SINGIEL PRACA W OŚWIACIE KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN WESTERNÓW Uwielbiam żelki Patrzę na świat przez różowe okulary DANSE MACABRE THANK YOU, NEXT! SING A SONG PARA PAPARA PAPA OOO OOO DANCING QUEEN BAD HAIR DAY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Powściągliwy prawnik, pozornie sztywny i nudny ale czy na pewno?
37
189

Post

Myślę, że póki to tylko przyjaźń, która kupuje Daxowi święty spokój to akceptuje istnienie Yannisa na tej planecie Marcy Shumway ; )
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ BAJECZNIE BOGATY TEAR IN YOUR HEART SUNRISE SUNSET
mów mi/kontakt
Dex
a
Awatar użytkownika
Przedszkolanka, sercem malarka
24
160

Post

Dexter Davis pisze:
07 wrz 2020, 21:27
Myślę, że póki to tylko przyjaźń, która kupuje Daxowi święty spokój to akceptuje istnienie Yannisa na tej planecie @Marcy Shumway ; )
xddddd okejka, niech tak będzie! :lol: Oni ogólnie nie byli małżeństwem z miłości, więc nawet jakoś bardzo zazdrosny być nie musi :lol: Ale jak się Yannis o zdradach Dexa dowie (a właśnie się w sumie w smsie dowiedział :lol: ) too wtedy ich relacja się pewnie skomplikuje :hm: :wstyd:
KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin JUST LIKE GAGA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy I am the "who" when you call, "Who's there?" Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine ROLLING IN THE DEEP URODZONY WIOSNĄ ARTYSTA BUJAM SIĘ DO COUNTRY Ususzę nawet kaktusa LGBT+ SINGIEL PRACA W OŚWIACIE KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN WESTERNÓW Uwielbiam żelki Patrzę na świat przez różowe okulary DANSE MACABRE THANK YOU, NEXT! SING A SONG PARA PAPARA PAPA OOO OOO DANCING QUEEN BAD HAIR DAY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

Dexter Davis, cześć mężu! :rip: Z Ronnie to wiemy, chcesz kogoś jeszcze?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Powściągliwy prawnik, pozornie sztywny i nudny ale czy na pewno?
37
189

Post

Marcy Shumway możemy się poszarpać z Yannisem parę razy dla zasady x]

Veronica Harrington może później. Najpierw poogarniam stosunki z żonką ; >
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ BAJECZNIE BOGATY TEAR IN YOUR HEART SUNRISE SUNSET
mów mi/kontakt
Dex
a
Awatar użytkownika
prawni z krwi i kości, ale czasami luzny typ. kocha pieniądze, szybkie fury i kobiety.
33
190

Post

Szef - kumpel czy tylko szef? O to jest pytanie xD
Dexter Davis
mów mi/kontakt
a.
a
Awatar użytkownika
Powściągliwy prawnik, pozornie sztywny i nudny ale czy na pewno?
37
189

Post

zdecydowanie kumpel Anthony Meyer !
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ BAJECZNIE BOGATY TEAR IN YOUR HEART SUNRISE SUNSET
mów mi/kontakt
Dex
a
Awatar użytkownika
prawni z krwi i kości, ale czasami luzny typ. kocha pieniądze, szybkie fury i kobiety.
33
190

Post

Hahha bo chyba mamy o czym i o kim gadać przy piwie xD Dexter Davis
mów mi/kontakt
a.
a
Awatar użytkownika
Powściągliwy prawnik, pozornie sztywny i nudny ale czy na pewno?
37
189

Post

Nie śledzę innych fabuł i relacji więc musisz mówić jaśniej a najlepiej na pw Anthony Meyer
SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ BAJECZNIE BOGATY TEAR IN YOUR HEART SUNRISE SUNSET
mów mi/kontakt
Dex
ODPOWIEDZ