a
Awatar użytkownika
Wszystko psuje i sama sobie komplikuje, ale łudzi się, że teraz jej życie zaczyna już układać się tak, jak powinno i okłamuje się, że tylko przyjaźń też jest spoko.
27
169

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own This is all I'm asking for Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Ride with the moon in the dead of night temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer PRACA ZE ZWIERZĘTAMI JESTEM KRUKONEM BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU WEGETARIANIN Jeżdżę ostrożnie Jesteśmy identyczni Rozrzutny Odsłaniam kolana w sukienkach Kocham zwierzęta Mam swoje demony włosy czesze mi wiatr Boję się szybkiej jazdy Poglądam życie celebrytów na instragramie NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME DOMOWE REWOLUCJE BAD HAIR DAY RUPAUL'S DRAG RACE Takin' this one to the grave sticks and stones i only lie when i love you toss a coin to your witcher Eminem Shame, shame, shame! Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
pani weterynarz z głową, w chmurach
28
166

Post

Gemini Monaghan podrzuciłabym ci Brie na jakąś fajną koleżankę, bo obydwie pracuja w tym samym miejscu ^^ <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Wszystko psuje i sama sobie komplikuje, ale łudzi się, że teraz jej życie zaczyna już układać się tak, jak powinno i okłamuje się, że tylko przyjaźń też jest spoko.
27
169

Post

brie s. arreola pisze:
29 sie 2020, 19:04
@Gemini Monaghan podrzuciłabym ci Brie na jakąś fajną koleżankę, bo obydwie pracuja w tym samym miejscu ^^ <3
To ja proponuję, żeby dziewczyny, na początku nie do końca za sobą przepadały, trochę nawet mimowolnie rywalizując, bo pewnie zaczęły pracę w dość podobnym terminie XD i gdy Gem miała ten okropny okres w życiu, chwilę po śmierci narzeczonego to mogła coś zepsuć albo namieszać. Brie to ogarnęła i pomogła jej uratować sytuację, wybawiając ją z opresji i od tego czasu było tylko lepiej, a teraz mogę być naprawdę sieć dobrze zgrane i tak powoli w stronę przyjaźni to kiełkuje nawet? <3
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own This is all I'm asking for Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Ride with the moon in the dead of night temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer PRACA ZE ZWIERZĘTAMI JESTEM KRUKONEM BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU WEGETARIANIN Jeżdżę ostrożnie Jesteśmy identyczni Rozrzutny Odsłaniam kolana w sukienkach Kocham zwierzęta Mam swoje demony włosy czesze mi wiatr Boję się szybkiej jazdy Poglądam życie celebrytów na instragramie NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME DOMOWE REWOLUCJE BAD HAIR DAY RUPAUL'S DRAG RACE Takin' this one to the grave sticks and stones i only lie when i love you toss a coin to your witcher Eminem Shame, shame, shame! Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Gemini Monaghan dostajesz Jessie i Rae, rób z tym, co chcesz :lol:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Uciekł z pracy w firmie ojca w Miami, aby zostać instruktorem surfingu w rodzinnym miasteczku. Zakochany w Ferby, z którą poukładali sobie wszystko i zaczęli od nowa.
29
197

Post

przychodzę z bratem po miłość oczywiście plus możesz jeszcze wybrać sobie kogoś i ładnie coś nam wymyślić :lofki:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green HE WAS FIRST! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
Patka
a
Awatar użytkownika
Wszystko psuje i sama sobie komplikuje, ale łudzi się, że teraz jej życie zaczyna już układać się tak, jak powinno i okłamuje się, że tylko przyjaźń też jest spoko.
27
169

Post

jessamine monaghan może być takim oczkiem jej w głowie, więc czepia się jej maksik, trochę ją tyra czasami, ale to dlatego, że ma być duża i silna jak jej się przyjdzie ze światem zmierzyć :lol: no i biorę Norę na psiapsię, ok?

Woody L. Monaghan no, oferuję miłość oczywiście, a do tego może sobie wezmę Waldo w sumie :hm: ich łączy pewnie ostrożność za kółkiem i niejedzenie mięsa :lol: ale możemy ich poznać dopiero i nawet wiem jak :lol: bo jak na przykład wsiadłaby do jakiegoś taksówkarza, który postanowił brawurowo sobie jeździć to wyskoczyłaby z tego samochodu na pierwszych światłach, może prawie pod koła mężczyzny? pewnie jak sam zahamował nagle to wcale szczęśliwy nie był i trochę awanturka na start?
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own This is all I'm asking for Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Ride with the moon in the dead of night temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer PRACA ZE ZWIERZĘTAMI JESTEM KRUKONEM BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU WEGETARIANIN Jeżdżę ostrożnie Jesteśmy identyczni Rozrzutny Odsłaniam kolana w sukienkach Kocham zwierzęta Mam swoje demony włosy czesze mi wiatr Boję się szybkiej jazdy Poglądam życie celebrytów na instragramie NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME DOMOWE REWOLUCJE BAD HAIR DAY RUPAUL'S DRAG RACE Takin' this one to the grave sticks and stones i only lie when i love you toss a coin to your witcher Eminem Shame, shame, shame! Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Gemini Monaghan jak się jej czepia to może się spodziewać, że Jessie nie pozostaje jej dłużna :hehe: ale to wszystko tak z miłości, wiadomo <3 a Norę sobie bierz, mogą razem smęcić nad swoim losem z butelką wina (dla każdej)
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Last night I dreamt that somebody loved me
No hope, no harm - just another false alarm
25
168

Post

jak zapowiedziałam, tak wpadam! i to podwójnie nawet, bo jestem lamą stulecia i dopiero teraz się zorientowałam, że Gem musi znać się też z Ally, bo razem pracują :lol:

a Meg to wiadomo, bez koleżanek nie wyjdę, ok :/
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM ONE BIG FAMILY WOMEN POWER EMERGENCY SERVICES WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ryzykant Chodzę na siłkę Ususzę nawet kaktusa NO REGRETS!
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Wszystko psuje i sama sobie komplikuje, ale łudzi się, że teraz jej życie zaczyna już układać się tak, jak powinno i okłamuje się, że tylko przyjaźń też jest spoko.
27
169

Post

Megan Woodrick pisze:
27 wrz 2020, 15:54
jak zapowiedziałam, tak wpadam! i to podwójnie nawet, bo jestem lamą stulecia i dopiero teraz się zorientowałam, że Gem musi znać się też z Ally, bo razem pracują :lol:

a Meg to wiadomo, bez koleżanek nie wyjdę, ok :/
o, no fakt, nie ogarnęłam też :lol: w takim razie super, jej na pewno nie podskakuje, skoro to szefowa :lol:
no i z Meg bardzo chętnie, one chyba obie sobie swoich typów chowały, nie? :lol: TYLE WSPÓLNEGO MAJĄ + no, jakbyś chciała babską gierkę w którymś momencie to wołaj :hihi:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own This is all I'm asking for Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Ride with the moon in the dead of night temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer PRACA ZE ZWIERZĘTAMI JESTEM KRUKONEM BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU WEGETARIANIN Jeżdżę ostrożnie Jesteśmy identyczni Rozrzutny Odsłaniam kolana w sukienkach Kocham zwierzęta Mam swoje demony włosy czesze mi wiatr Boję się szybkiej jazdy Poglądam życie celebrytów na instragramie NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME DOMOWE REWOLUCJE BAD HAIR DAY RUPAUL'S DRAG RACE Takin' this one to the grave sticks and stones i only lie when i love you toss a coin to your witcher Eminem Shame, shame, shame! Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Zawodowo robi meble i inne drewniane bajery, a w domu czeka na niego Teagan, choć ich relacja istnieje tylko na papierku.
29
184

Post

chcę odznakę, więc przyszłam coś ustalić :devil: Gary w liceum chodził z jej bliźniaczką, więc musisz mi powiedzieć tylko czy się lubimy czy jednak nie bardzo Gemini Monaghan
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! celebrity's best friend: Apollo & Gemini Orzeszek albo psikus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I am the "who" when you call, "Who's there?" TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I'm a fashion star I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE PALACZ STRZELEC FAN FILMÓW WOJENNYCH ZŁOTA RĄCZKA PEWNY SIEBIE PRACOWITY ŻARŁOK MIĘSOŻERCA Zainwestowałem/am w motor Mam ciężką nogę Czytam poranną prasę Counting stars DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM You're old Old trees Big gesture toss a coin to your witcher sticks and stones Takin' this one to the grave Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE CALL 911 FRIENDZONE SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM FOODIE HOME SWEET HOME NOTHING LASTS FOREVER LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Ralph Demolka
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Wszystko psuje i sama sobie komplikuje, ale łudzi się, że teraz jej życie zaczyna już układać się tak, jak powinno i okłamuje się, że tylko przyjaźń też jest spoko.
27
169

Post

Gary Lowell pisze:
29 wrz 2020, 13:08
chcę odznakę, więc przyszłam coś ustalić :devil: Gary w liceum chodził z jej bliźniaczką, więc musisz mi powiedzieć tylko czy się lubimy czy jednak nie bardzo @Gemini Monaghan
aha, chamsko, że tylko dla odznaki :/ :/ w sumie to możemy się nie lubić, hejciki w cenie :hihi:
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own This is all I'm asking for Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 Ride with the moon in the dead of night temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine MŁODY SCENARZYSTA I killed Laura Palmer PRACA ZE ZWIERZĘTAMI JESTEM KRUKONEM BUJAM SIĘ DO SOUNDTRACKÓW NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU WEGETARIANIN Jeżdżę ostrożnie Jesteśmy identyczni Rozrzutny Odsłaniam kolana w sukienkach Kocham zwierzęta Mam swoje demony włosy czesze mi wiatr Boję się szybkiej jazdy Poglądam życie celebrytów na instragramie NOTHING BREAKS LIKE A HEART FRIENDZONE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME DOMOWE REWOLUCJE BAD HAIR DAY RUPAUL'S DRAG RACE Takin' this one to the grave sticks and stones i only lie when i love you toss a coin to your witcher Eminem Shame, shame, shame! Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Zawodowo robi meble i inne drewniane bajery, a w domu czeka na niego Teagan, choć ich relacja istnieje tylko na papierku.
29
184

Post

OJ TAM, OJ TAM :devil: dobra, tylko w sumie nie wiem czy uderzamy w coś związanego ze związkiem Gary'ego z Fern (choć tu byłoby ciężko, skoro on jej w sumie nic nie zrobił) czy raczej w jakieś niesnaski jeszcze ze szkoły średniej? gdzieś tam się kiedyś mogli pospinać nawet o jakąś największą głupotę i pewnie po tygodniu zapomnieliby o co, ale duma jednego i drugiego mogłaby nie pozwolić na to, żeby któreś wyciągnęło rękę i teraz ten brak sympatii może się tak za nimi ciągnąć :hm:

Gemini Monaghan
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! celebrity's best friend: Apollo & Gemini Orzeszek albo psikus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I am the "who" when you call, "Who's there?" TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I'm a fashion star I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE PALACZ STRZELEC FAN FILMÓW WOJENNYCH ZŁOTA RĄCZKA PEWNY SIEBIE PRACOWITY ŻARŁOK MIĘSOŻERCA Zainwestowałem/am w motor Mam ciężką nogę Czytam poranną prasę Counting stars DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM You're old Old trees Big gesture toss a coin to your witcher sticks and stones Takin' this one to the grave Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE CALL 911 FRIENDZONE SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM FOODIE HOME SWEET HOME NOTHING LASTS FOREVER LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Ralph Demolka
mów mi/kontakt
m.
ODPOWIEDZ