a
Awatar użytkownika
Ignorant, wieczny chłopiec i poszukiwacz jednonocnych miłości. Diler, amator używek wszelakich, fan social mediów. Zwiastun kłopotów i utraty sporej liczby pieniędzy.
31
185

Post

Jasne! mi to jak najbardziej odpowiada. Może w podziękowaniu za ratunek, Emilio grzecznie odprowadzi ją do domu, upewniając się, że po drodze nic jej się nie stanie. Lub nie padnie gdzieś i nie zaśnie :giggle:

Lisbeth Fletcher
Obrazek
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar In the rich man's world - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Filling your dreams to the brim with fright I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer TUBYLEC Gram na nerwach Rzucam się na głęboką wodę Mam problem z dochowaniem wierności Lubię zapach męskich perfum Mam swoje demony Boje się zobowiązań Don Juan Mam mocną głowę Znajdziesz mnie w barze na plaży ryzykant ALKOHOLIK SEKSOHOLIK WULGARNY IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN DRAMATÓW RZUCIŁEM/AM STUDIA HAZARDZISTA LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas I LOVE YOU, BABY! GROUP CHAT Heart attack W zakazanym lesie My bu-zzy best friend i've got this I'm Polish, kurwa! #*&!@%^ MATURA TO BZDURA HE WAS FIRST! RUPAUL'S DRAG RACE I'M SO HIGH! SING A SONG FAMILY TIME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I NEED A DOCTOR I hate you but ok
mów mi/kontakt
Panacea#4568
Ines Villeda
a

Post

Lisbeth Fletcher pisze:
04 gru 2020, 19:01
Ines Villeda, jeśli chodzi o Lisbeth, to ona raczej nie miewa do nikogo minusów, ale jak najbardziej nie mam problemu z tym, żeby to Ines nie była pozytywnie nastawiona do Lisy i może uważać, że powodem tego urwanego kontaktu z Remim jest właśnie Fletcher Tak bym to widziała, jeśli chcesz negatyw, ale jeśli Ci to nie odpowiada, to też nie ma najmniejszego problemu :hihihi:
O, odpowiada mi to! Ines może mieć wewnętrzne pretensje do Lisbeth, że to ona jest powodem, przez które spieprzyły się jej relacje z Soriente. Niech tak będzie :devil:

Lisbeth Fletcher
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ