a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

relacjepozytywne
Woody L. Monaghan
adopcyjny brat. Kiedyś niespecjalnie się dogadywali, ale teraz próbują to naprawić. Zamieszkali razem i spędzają wieczory oglądając bajki!
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.
26
163

Post

witam serdecznie <3 kogo ode mnie chcesz? może Gi w końcu tak dla odmiany? :lol:
jessamine monaghan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT
mów mi/kontakt
becia#6797
a
Awatar użytkownika
wiecznie z głową w chmurach, odrobinę naiwna studentka biologii morskiej, która przy okazji dorabia sobie ucząc dzieci surfingu, rozpaczając jednocześnie z powodu wyjazdu Dylana
22
167

Post

są właściwie w tym samym wieku, obie adoptowane, więc gdy tylko Jessie pojawiła się w szkole Fi mogła przygarnąć ją pod swoje skrzydła <3 w prawdziwe odrobinę się jej bała, bo ona raczej z agresji nie słynie, wszystko by załatwiała rozmową, peace and love, to mogły znaleźć ze sobą wspólny język! Jessie uczyłaby Fionę jak być bardziej asertywną i stanowczą, a Fi próbowałaby pomóc jej z agresją, upominać, gdy widziała, że sytuacja idzie w złym kierunku. Poza tym, damska przyjaciółka byłaby miłą odmianą od jej Dylana :lol:
jessamine monaghan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! wonder women - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Life's no fun without a good scare TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik WOMEN POWER BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! Oh shit Sej łaaat? Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer LGBT+ GRUBASEK JESTEM PUCHONEM NIEWINIĄTKO TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ ADOPTOWANY JESTEM ECO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRZESYPIAM ŻYCIE Jeżdżę na rowerze lubię wycinać lampiony z dyni Pijam gorącą czekolade Like a virgin I LIKE BIG BUTTS THANK YOU FROM THE MOUNTAIN NA FALI PIEROGIS NO REGRETS! superhero
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Gianna Lowell no, to może być czas na Giannę... ale może negatywnie dla odmiany? :hm:

Fiona Cervantes to brzmi super i biorę w całości <3 będę się niedługo odzywać o grę
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.
26
163

Post

jessamine monaghan pisze:
15 sie 2020, 23:48
@Gianna Lowell no, to może być czas na Giannę... ale może negatywnie dla odmiany? :hm:
Gi to taki ziemniak, że musisz wymyślić nam czemu miałyby się nie lubić, bo ona raczej nie pała nieuzasadnioną niechęcią do ludzi :lol:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT
mów mi/kontakt
becia#6797
a
Awatar użytkownika
oh boi
25
179

Post

w zasadzie już trochę zastanawiam się co bym tu mogła chcieć dla Alfiego i ojezu, kompletnie nie mam pomysłów! :lol: ale coś chcę! wiem chociaż tyle, że to totalne przeciwieństwo Jessie i albo będą się z tego powodu dogadywać, bo podobno przeciwieństwa się przyciągają, albo wręcz nienawidzić, wybieraj!
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best ALL BY MYSELF ROLLING IN THE DEEP HAZARDZISTA POMYSŁOWY DOBROMIR LEKKODUCH Gram na nerwach DIGITAL LOVE GAME MASTER
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
żeby móc studiować wymarzone prawo, w tajemnicy przed wszystkimi dotrzymuje towarzystwa tym, którzy są w stanie za to zapłacić. typ samotnika, który czasem potrzebuje pocieszającego ramienia
21
161

Post

jak się bije na ringu to kiedyś może trafić z tego powodu pod skrzydła Robin? dałabym też Florę gdzieś, ale nie wiem czy nie będzie za delikatna dla Jessie? :/ :hm:
jessamine monaghan
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG TUBYLEC URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES
mów mi/kontakt
ja
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Gianna Lowell pisze:
16 sie 2020, 00:44
jessamine monaghan pisze:
15 sie 2020, 23:48
@Gianna Lowell no, to może być czas na Giannę... ale może negatywnie dla odmiany? :hm:
Gi to taki ziemniak, że musisz wymyślić nam czemu miałyby się nie lubić, bo ona raczej nie pała nieuzasadnioną niechęcią do ludzi :lol:
Gianna Lowell jak ziemniak to się nie hejtujemy. nie można hejtować ziemniaków <33 to się lubią od czasu jak Jesse pokazała jej kiedyś w pubie jak przywalić typowi tak, żeby mocno zabolało i móc szybko uciec, ok?
Alfie Villeda pisze:
16 sie 2020, 23:13
w zasadzie już trochę zastanawiam się co bym tu mogła chcieć dla Alfiego i ojezu, kompletnie nie mam pomysłów! :lol: ale coś chcę! wiem chociaż tyle, że to totalne przeciwieństwo Jessie i albo będą się z tego powodu dogadywać, bo podobno przeciwieństwa się przyciągają, albo wręcz nienawidzić, wybieraj!
Alfie Villeda ja tam uważam, że się przyciągają, więc niech się dogadują. Ktoś musi w końcu nauczyć Jessie jak blefować w pokera, bo idzie jej to beznadziejnie :lol:
Flora Carter pisze:
17 sie 2020, 22:58
jak się bije na ringu to kiedyś może trafić z tego powodu pod skrzydła Robin? dałabym też Florę gdzieś, ale nie wiem czy nie będzie za delikatna dla Jessie? :/ :hm:
@jessamine monaghan
Flora Carter pod skrzydła Robin to z chęcią trafi ^^ ze złamanym nosem, np. :lol: a może Florka kiedyś uznała, że potrzebuje lekcji samoobrony z uwagi na zapędy co poniektórych facetów, którzy się pojawiają podczas jej zleceń, więc poszła na zajęcia i natknęła się tam na Jess?
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Studiuję taniec, parzę gorącą i pyszną kawę. Bywam roztrzepana, a na dodatek kocham podróżować.
20
160

Post

Hejka, rok różnicy..ale podrzucę Ci do czegoś moją Suzie <3
jessamine monaghan Ps. kocham twój wiz xD
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER BABYSITTER WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! ADOPTOWANY URODZONY JESIENIĄ STUDENT NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Macham pomponami LIST W BUTELCE
mów mi/kontakt
flower
a
Awatar użytkownika
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.
26
163

Post

jessamine monaghan pisze:
19 sie 2020, 20:28
Gianna Lowell pisze:
16 sie 2020, 00:44
jessamine monaghan pisze:
15 sie 2020, 23:48
@Gianna Lowell no, to może być czas na Giannę... ale może negatywnie dla odmiany? :hm:
Gi to taki ziemniak, że musisz wymyślić nam czemu miałyby się nie lubić, bo ona raczej nie pała nieuzasadnioną niechęcią do ludzi :lol:
@Gianna Lowell jak ziemniak to się nie hejtujemy. nie można hejtować ziemniaków <33 to się lubią od czasu jak Jesse pokazała jej kiedyś w pubie jak przywalić typowi tak, żeby mocno zabolało i móc szybko uciec, ok?
omg tak, plis <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT
mów mi/kontakt
becia#6797
a
Awatar użytkownika
Programistka i graficzka z szeroką gamą zainteresowań, którym oddaje się w wolnych chwilach. Mimo to czegoś jej w życiu brakuje.
23
165

Post

Suzie Cervantes pisze:
19 sie 2020, 21:27
Hejka, rok różnicy..ale podrzucę Ci do czegoś moją Suzie <3
@jessamine monaghan Ps. kocham twój wiz xD
Jessie przyjaźni się z Fioną, więc mogły się z Suzie poznać przez starszą siostrę. I nie wiem czy coś takiego by Ci pasowało, ale może jakiś niezobowiązujący romansik by wpadł? ^^
ps dziękuję :blush: ja ostatnio się zakochałam w Sabrinie <33
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I don't care about the presents HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Zwiedzam muzeum przyrody morskiej temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER For all mankind TEXT ME! Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer LGBT+ ADOPTOWANY JESTEM GRYFONEM BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FANTASTYKI #TEAM_MARVEL Czytam komiksy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Nerd I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM SZCZĘKI Koniara Like a virgin
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
oh boi
25
179

Post

jessamine monaghan Alfie swoich sposobów zdradzać tak po prostu nie może, bo tak to każdy by wiedział kiedy blefuje, aaaaale kiedyś coś może Jessie wspomnieć, zasugerować albo podpowiedzieć jak by mogła blefować, jednocześnie nie demaskując siebie :lol:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Trying my best ALL BY MYSELF ROLLING IN THE DEEP HAZARDZISTA POMYSŁOWY DOBROMIR LEKKODUCH Gram na nerwach DIGITAL LOVE GAME MASTER
mów mi/kontakt
autor
Zablokowany