a
Awatar użytkownika
nauczycielka plastyki w podstawówce, mama dla wszystkich roślin, zakochana w każdym faceci, który poświęci jej chociaż minimum uwagi, uwielbia robić na drutach w wolnych chwilach oglądając przy tym kulinarne programy
25
170

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LGBT+ ARTYSTA PSIARZ Mój dom przypomina dżunglę Robię na drutach DIGITAL LOVE The Second Best FEAR FACTOR Sense8
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
,,Mam czarne zasłony, mam martwych znajomych i sam dla świata jestem trupem. Rozmowy z psychologiem, rozmowy z dobrym ziomem, rozmowy z samym sobą. Cztery dni na offie, nie wiesz, co ja robię, bo wszyscy myślą, że jest super. Przegadam coś tam z Bogiem, przygadam dobrze sobie, nie widać mnie przez obłok chmur."
26
196

Post

SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TAKE MY BREATH AWAY KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING LUBIĘ ZIÓŁKO FURIAT WULGARNY LEKOMAN CZARNA OWCA PIJAM WHISKY Pijam Bubble Tea Gram w futbol Ususzę nawet kaktusa Jestem numerologiczną jedynką mistrz pokera Uprawiam sporty wodne moim żywiołem jest ogień A TY CAŁUJ MNIE! I'M SO HIGH! Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sticks and stones TLC PRAWDA CZY WYZWANIE? NOTHING BREAKS LIKE A HEART SZCZĘKI NA FALI GAME MASTER HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HE WAS FIRST! Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
kix#5424
a
Awatar użytkownika
weterynarz, świeżo upieczona mama, zakochana w najlepszym przyjacielu, z którym wspólnie wychowują swoje dziecko
28
175

Post

siostra <3 kochają się, prawda? Rae pewnie smutno i uważa, że to niesprawiedliwe, że siostrzyczka nie może mieć dzieci, a ona zupełnym przypadkiem zaszła w ciążę , ale przyniosła jej gigantyczny tort, żeby ją pocieszyć

Laura Moran
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Pumpkins scream in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair Scream! This is Halloween Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - grudzień BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY Wszystko pod kontrolą I'm a fashion star I killed Laura Palmer JESTEM GRYFONEM TUBYLEC JESTEM ZAKOCHANY/A MAM CÓRKĘ PRACA ZE ZWIERZĘTAMI WIERZĘ W JEDI WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU PSIARZ wieczny Piotruś Pan ŻARŁOK Zbieram funkopopy Buduję swój świat z klocków LEGO BABY BOOM! IT'S A... BABY Wpadka I NEED A DOCTOR HOME SWEET HOME CAKE BOSS DOMOWE REWOLUCJE GROUP CHAT Pełna chata i only lie when i love you Na Pokątną! Ralph Demolka I see fire Waiting for tonight My sweet...
mów mi/kontakt
pandaa#5430
a
Awatar użytkownika
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.
26
163

Post

Hej, chcesz być koleżanką Gianny? <3
Laura Moran
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT
mów mi/kontakt
becia#6797
a
Awatar użytkownika
nauczycielka plastyki w podstawówce, mama dla wszystkich roślin, zakochana w każdym faceci, który poświęci jej chociaż minimum uwagi, uwielbia robić na drutach w wolnych chwilach oglądając przy tym kulinarne programy
25
170

Post

no hej :roll:
Asher Harrington

no Laurka na pewno się cieszy i pomaga swojej siostrze w czasie ciąży, bo nie może doczekać się już siostrzeńca lub siostrzenicy <33 koniecznie musimy coś rozgrać!
Raleigh Moran

widzę, że Gia ma rękę do kwiatów i roślin, podobnie jak Laura, więc razem mogą ekscytować się nowo zakupionymi roślinami i wymieniać się sadzonkami :lol: plus, skoro obie są bi to może kiedyś próbowały przez moment się spotykać, ale uznały, że jednak lepiej zostać przyjaciółkami?
Gianna Lowell
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LGBT+ ARTYSTA PSIARZ Mój dom przypomina dżunglę Robię na drutach DIGITAL LOVE The Second Best FEAR FACTOR Sense8
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.
26
163

Post

Laura Moran pisze:
13 sie 2020, 21:13
widzę, że Gia ma rękę do kwiatów i roślin, podobnie jak Laura, więc razem mogą ekscytować się nowo zakupionymi roślinami i wymieniać się sadzonkami :lol: plus, skoro obie są bi to może kiedyś próbowały przez moment się spotykać, ale uznały, że jednak lepiej zostać przyjaciółkami?
@Gianna Lowell
ooo, ale super *.* jestem bardzo na tak
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT
mów mi/kontakt
becia#6797
a
Awatar użytkownika
duże miasta zawsze ją przytłaczały, dlatego całkiem niedawno i z pewnością dość pochopnie zdecydowała się opuścić los angeles i wrócić narobić jeszcze większy bałagan, niż dotychczas
23
166

Post

no więc hej siostro Laura Moran <3 jak były młodsze pewnie najbardziej darły z sobą koty, a wszystko dlatego że były przeokropnie do siebie podobne pod aspektem wizualnym! może wzrostem lorrie nigdy nie dorównywała starszej, ale ich dziecięce buźki były wręcz identyczne i do dziś dnia rodzice się zastanawiają, jak to jest możliwe, że z wiekiem całkowicie zatraciły te podobne rysy. a poza tym to lorrie, jako wredny gówniak, zawsze czuła chęć rywalizacji z laurą, po prostu była okropnie zazdrosna o to, że ona jest taka ułożona, filigranowa i ogólnie idealna w jej oczach co nie. gdy podrosły, to najmłodsza poszła po rozum do głowy i wystawiła w jej stronę dłoń na zgodę, bo jakby nie patrzeć zbliżony wiek pozwalał im też na to, by podczas tego etapu dorastania jeszcze bardziej zacieśniły więzi i zwierzały się ze swoich problemów szkolnych, szalonych odpałach na imprezach oraz plotkowały o swoich podbojach miłosnych! przede wszystkim lorrie cieszyła się z takiego obrotu spraw, bo hehe mogła poznać starszych kolegów i koleżanki laurki 8) później sprawy się pokomplikowały, bo lorka uciekła do la tak bez słowa i pewnie kontakt był mocno ograniczony, ale obecnie wróciła i zajmuje kanapę raleigh, więc możemy pokombinować, jak to teraz się ma <3
BOGATE CV LGBT+ WIERZĘ W HOROSKOPY Mam słabą głowę
mów mi/kontakt
ew
a
Awatar użytkownika
nauczycielka plastyki w podstawówce, mama dla wszystkich roślin, zakochana w każdym faceci, który poświęci jej chociaż minimum uwagi, uwielbia robić na drutach w wolnych chwilach oglądając przy tym kulinarne programy
25
170

Post

lorrie moran, no Laurka na pewno była maks zła, gdy tak bez słowa wyjechała! I cała reszta jest idealna,, wszystko pasuje <3 plus z tego co wiem, Lorrie jest jakoś powiązana z Alfim, o czym Laura pewnie nie wie, bo sama się z nim teraz powiąże :lol:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LGBT+ ARTYSTA PSIARZ Mój dom przypomina dżunglę Robię na drutach DIGITAL LOVE The Second Best FEAR FACTOR Sense8
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
właściciel tutejszego warsztatu samochodowego i wdowiec, który powoli zaczyna ogarniać swoje życie
29
193

Post

Laura Moran hej smarku :lol: <3
Jestem miękki i puszysty - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Pomocny narwal I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Przez żołądek do niekoniecznie serca - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nie zadzieraj z wróżbą - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with All the Jealousy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With The Only One Line - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym The sound of children's laughter Fingers like snakes and spiders in my hair Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Ciasteczko z wróżbą Największy multiholik 2020 Największy dyskutant 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing Hear those magic reindeer click All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień Laleczka pogardy BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer WDOWIEC/WDOWA Jestem najstarszym dzieckiem Koneser wykwintnych alkoholi Kocham naleśniki Kocham jajecznicę Najpierw mleko, potem płatki Kocham brzydkie swetry Dżentelmen Na smutki piekę ciasteczka bezsenność to moja przyjaciółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem Mam mocną głowę Ususzę nawet kaktusa MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Jedzonko? Tylko słone! #TEAM_MARVEL WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SŁODYCZY wieczny Piotruś Pan ZŁOTA RĄCZKA MARUDA FAN HORRORÓW JESTEM GRYFONEM PRACA FIZYCZNA Lubię siedzieć po ciemku BABY BOOM! SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Narzeczony mimo woli Ralph Demolka Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! My fluffy best friend Like a virgin help me, i'm poor I'm Polish, kurwa! house flipper toss a coin to your witcher i only lie when i love you Food Fight Good or Bad News SMERF PRACUŚ THANK YOU, NEXT! GOOGLE ME UGLY NAKED GUY DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Wpadka The Second Best NOTHING BREAKS LIKE A HEART I wanna have your babies
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
nauczycielka plastyki w podstawówce, mama dla wszystkich roślin, zakochana w każdym faceci, który poświęci jej chociaż minimum uwagi, uwielbia robić na drutach w wolnych chwilach oglądając przy tym kulinarne programy
25
170

Post

czy ja jestem najmłodsza w rodzinie teraz? :lol: więc jako straszy brat musiałeś dbać o Laurkę jak najlepiej, czego ona pewnie nie znosiła <3 Landon Moran
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LGBT+ ARTYSTA PSIARZ Mój dom przypomina dżunglę Robię na drutach DIGITAL LOVE The Second Best FEAR FACTOR Sense8
mów mi/kontakt
alutka
a
Awatar użytkownika
właściciel tutejszego warsztatu samochodowego i wdowiec, który powoli zaczyna ogarniać swoje życie
29
193

Post

Laura Moran pisze:
13 paź 2020, 19:22
czy ja jestem najmłodsza w rodzinie teraz? :lol: więc jako straszy brat musiałeś dbać o Laurkę jak najlepiej, czego ona pewnie nie znosiła <3 @Landon Moran
owszem, jesteś :lol: nadal to robi, nie myśl sobie, że nie, skoro jest takim pączkiem małym <3
Jestem miękki i puszysty - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Pomocny narwal I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Niech Twoja wyobraźnia zdecyduje, co jest w pudełku - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Przez żołądek do niekoniecznie serca - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Nie zadzieraj z wróżbą - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with All the Jealousy - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With The Only One Line - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym The sound of children's laughter Fingers like snakes and spiders in my hair Pumpkins scream in the dead of night This is town of Halloween Ciasteczko z wróżbą Największy multiholik 2020 Największy dyskutant 2020 This is all I'm asking for I hear those sleigh bells ringing Everyone is singing Hear those magic reindeer click All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't make a list and send it I'm just gonna keep on waiting I won't even wish for snow I won't ask for much this Christmas All I want for Christmas is you I just want you for my own A toy on Christmas Day Santa Claus won't make me happy I don't need to hang my stocking I don't care about the presents Red 'n' black, and slimy green temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień Laleczka pogardy BOGATE CV LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY Faster than a kiss! ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP Oczko Sej łaaat? I'm sooo broken hearted I killed Laura Palmer WDOWIEC/WDOWA Jestem najstarszym dzieckiem Koneser wykwintnych alkoholi Kocham naleśniki Kocham jajecznicę Najpierw mleko, potem płatki Kocham brzydkie swetry Dżentelmen Na smutki piekę ciasteczka bezsenność to moja przyjaciółka Zaczynam dzień zimnym prysznicem Mam mocną głowę Ususzę nawet kaktusa MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU Jedzonko? Tylko słone! #TEAM_MARVEL WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL SŁODYCZY wieczny Piotruś Pan ZŁOTA RĄCZKA MARUDA FAN HORRORÓW JESTEM GRYFONEM PRACA FIZYCZNA Lubię siedzieć po ciemku BABY BOOM! SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ Narzeczony mimo woli Ralph Demolka Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! My fluffy best friend Like a virgin help me, i'm poor I'm Polish, kurwa! house flipper toss a coin to your witcher i only lie when i love you Food Fight Good or Bad News SMERF PRACUŚ THANK YOU, NEXT! GOOGLE ME UGLY NAKED GUY DANCING QUEEN DOMOWE REWOLUCJE DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Wpadka The Second Best NOTHING BREAKS LIKE A HEART I wanna have your babies
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
nauczycielka plastyki w podstawówce, mama dla wszystkich roślin, zakochana w każdym faceci, który poświęci jej chociaż minimum uwagi, uwielbia robić na drutach w wolnych chwilach oglądając przy tym kulinarne programy
25
170

Post

dobra, no to czekam na jakaś grę :roll:
Landon Moran
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LGBT+ ARTYSTA PSIARZ Mój dom przypomina dżunglę Robię na drutach DIGITAL LOVE The Second Best FEAR FACTOR Sense8
mów mi/kontakt
alutka
Zablokowany