a
Awatar użytkownika
Wyrzucona z uczelni była studentka biochemii, którą obwiniono o plagiat. Nie udało jej się udowodnić niewinności, ponieważ jej były dostarczył cały jej projekt rywalce. Obecnie próbuje na nowo ogarnąć swoje życie w rodzinnym mieście.
Pracuje jako kelnerka w McGuire's Pub.
23
169

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV ZNAM 2 JĘZYKI NIE OGARNIA #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
Misia
Ines Villeda
a

Post

Candy Villeda, siostro, widzę, że niezły z Ciebie gagatek, pewnie wszystkie paskudne cechy przejęłaś po siostrze :roll:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Wyrzucona z uczelni była studentka biochemii, którą obwiniono o plagiat. Nie udało jej się udowodnić niewinności, ponieważ jej były dostarczył cały jej projekt rywalce. Obecnie próbuje na nowo ogarnąć swoje życie w rodzinnym mieście.
Pracuje jako kelnerka w McGuire's Pub.
23
169

Post

Ines Villeda pisze:
29 lip 2020, 21:39
@Candy Villeda, siostro, widzę, że niezły z Ciebie gagatek, pewnie wszystkie paskudne cechy przejęłaś po siostrze :roll:
No ja myślę, że porządnego nokautu to nauczyła ją kochana siostra ^^ Była też z pewnością pierwszą osobą, do której Candy zadzwoniła, że wraca do domu, bo wszystko to kupa i życie ssie :roll:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV ZNAM 2 JĘZYKI NIE OGARNIA #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
Misia
a
Awatar użytkownika
Wróciła do Hope Valley po kilku latach nieobecności, aby uciec od narzeczonego, którego nie kochała, choć nie wie, czy na pewno był to dobry wybór.
26
171

Post

Może Candy przyszłaby po paradę prawno odnośnie wyrzucenia z uczelni i plagiatu do Anastasii?

Candy Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ADOPTOWANY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SKRYTY
mów mi/kontakt
heaven
a
Awatar użytkownika
Wyrzucona z uczelni była studentka biochemii, którą obwiniono o plagiat. Nie udało jej się udowodnić niewinności, ponieważ jej były dostarczył cały jej projekt rywalce. Obecnie próbuje na nowo ogarnąć swoje życie w rodzinnym mieście.
Pracuje jako kelnerka w McGuire's Pub.
23
169

Post

O, świetny pomysł! Na pewno ma jeszcze nadzieję, że uda jej się odkręcić cały ten bajzel *.*
Chętnie to nawet rozegram Anastasia Moore
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV ZNAM 2 JĘZYKI NIE OGARNIA #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
Misia
a
Awatar użytkownika
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
35
193

Post

Cześć siostra!
Kocham, nawet jeśli wywalili Cię ze studiów!
:lofki:
Candy Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack
mów mi/kontakt
***
a
Awatar użytkownika
Wróciła do Hope Valley po kilku latach nieobecności, aby uciec od narzeczonego, którego nie kochała, choć nie wie, czy na pewno był to dobry wybór.
26
171

Post

Candy Villeda
Zatem zapraszam jak będziesz miała czas na grę <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ADOPTOWANY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SKRYTY
mów mi/kontakt
heaven
a
Awatar użytkownika
Wyrzucona z uczelni była studentka biochemii, którą obwiniono o plagiat. Nie udało jej się udowodnić niewinności, ponieważ jej były dostarczył cały jej projekt rywalce. Obecnie próbuje na nowo ogarnąć swoje życie w rodzinnym mieście.
Pracuje jako kelnerka w McGuire's Pub.
23
169

Post

Hugo Villeda pisze:
01 sie 2020, 22:37
Cześć siostra!
Kocham, nawet jeśli wywalili Cię ze studiów!
:lofki:
Kochany braciak <3 Pewnie mu się Candy w ramię wypłakiwała, a on jej lał wina i razem mogli narzekać na zdradzieckich patafianów w swoich życiach :lol:
Hugo Villeda
Anastasia Moore pisze:
01 sie 2020, 23:40
Zatem zapraszam jak będziesz miała czas na grę <3
Na pewno się odezwę <3
Anastasia Moore
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV ZNAM 2 JĘZYKI NIE OGARNIA #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
Misia
a
Awatar użytkownika
Gorąca krew - niespełna dwa lata temu wrócił z 10 letniej tułaczki po świecie. Bloger, fotograf, malarz, artysta, wolny duch z lekko złamanym sercem i brakiem szczęścia w randkach.
35
193

Post

Candy Villeda pisze:
03 sie 2020, 15:38
Hugo Villeda pisze:
01 sie 2020, 22:37
Cześć siostra!
Kocham, nawet jeśli wywalili Cię ze studiów!
:lofki:
Kochany braciak <3 Pewnie mu się Candy w ramię wypłakiwała, a on jej lał wina i razem mogli narzekać na zdradzieckich patafianów w swoich życiach :lol:
@Hugo Villeda
I to jest siostra jakiej potrzebuje❤️
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przez Twe oczy zielone BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD PODRÓŻNIK LUBIĘ ZIÓŁKO ARTYSTA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PIJAM WINKO Gram na saksofonie wolę czuć wiatr w grzywce FAMILY TIME GROUP CHAT Heart attack
mów mi/kontakt
***
Zablokowany