a
Awatar użytkownika
Pani tłumaczka w czasie rehabilitacji, która tak bardzo nie potrafiła znieść, że jej przyjaciel (a potajemnie ukochany) układa sobie życie z kimś innym, że skończyło się to kraksą, która ją połamała.
29
167

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best ODZNAKA POCIESZENIA ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH WIELBICIEL HERBATY Boje się burzy BEACH BITCH PIEROGIS RACZEK NIEBORACZEK
mów mi/kontakt
run forest#8737
a
Awatar użytkownika
Badanie UFO zeszło na drugi plan, kiedy po wypadku musiał zabrać Johnsie z Orlando i pomóc jej odzyskać sprawność.
32
189

Post

dzień dobry :love:

Johnsie Faringham
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! NAUKA WIERZĘ W KOSMITÓW SKRYTY Czytam książki FRIENDZONE
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Pani tłumaczka w czasie rehabilitacji, która tak bardzo nie potrafiła znieść, że jej przyjaciel (a potajemnie ukochany) układa sobie życie z kimś innym, że skończyło się to kraksą, która ją połamała.
29
167

Post

Jonathan Sallinger witam pana serdecznie, czegoś pan sobie życzy? ^^
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best ODZNAKA POCIESZENIA ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH WIELBICIEL HERBATY Boje się burzy BEACH BITCH PIEROGIS RACZEK NIEBORACZEK
mów mi/kontakt
run forest#8737
a
Awatar użytkownika
Badanie UFO zeszło na drugi plan, kiedy po wypadku musiał zabrać Johnsie z Orlando i pomóc jej odzyskać sprawność.
32
189

Post

Myślę, że to temat na dłuższą rozmowę, ale możemy się tym zająć :hihi:

Johnsie Faringham
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! NAUKA WIERZĘ W KOSMITÓW SKRYTY Czytam książki FRIENDZONE
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Pani tłumaczka w czasie rehabilitacji, która tak bardzo nie potrafiła znieść, że jej przyjaciel (a potajemnie ukochany) układa sobie życie z kimś innym, że skończyło się to kraksą, która ją połamała.
29
167

Post

Jonathan Sallinger w takim razie zapraszam na dłuższą rozmowę, wiesz gdzie mnie szukać :giggle:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best ODZNAKA POCIESZENIA ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH WIELBICIEL HERBATY Boje się burzy BEACH BITCH PIEROGIS RACZEK NIEBORACZEK
mów mi/kontakt
run forest#8737
a
Awatar użytkownika
Projektuje, szyję i sprzedaję suknie ślubne, naiwnie do niedawna wierząc że kiedyś sama przygotuje jakąś dla siebie. Niestety nieplanowany i pijany ślub w Vegas z Garym skutecznie pokrzyżował mi plany. Związek z Manfredem się rozpadł, a ja odrzucając na kilka miesięcy zdrowy rozsądek i zamiłowanie do podróży, osiadłam w małym domku z Vegasowym mężem, czekając aż wszystko dobiegnie końca. Chociaż coraz częściej łapię się na tym, że aktualna sytuacja powoli przestaje mi przeszkadzać.
29
170

Post

Skoro i Johnsie Faringham i Tegan trzymają się z Sallingerami, to myślę, że obowiązkowo musimy się znać <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! THE BEST FRIENDS - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Orzeszek albo psikus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM CHUDERLAK WŁASNY BIZNES LEW KLASA ŚREDNIA UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU NA DIECIE mam lęk wysokości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Counting stars I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE FEAR FACTOR CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM KING OF THE JUNGLE Takin' this one to the grave Ralph Demolka
mów mi/kontakt
Savage#8382
a
Awatar użytkownika
Rok temu miała jeszcze wszystko, ale sabotowanie własnego związku i nieudana kariera sprawiły, że teraz nie ma już nic
30
170

Post

Johnsie Faringham, cześć, podobno powinnyśmy się znać! :heja:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! THE BEST FRIENDS - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ŁAPY CZTERY ŁAPY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV NIEPALĄCY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA JESTEM NIEWIERZĄCY/A KLASA ŚREDNIA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Pani tłumaczka w czasie rehabilitacji, która tak bardzo nie potrafiła znieść, że jej przyjaciel (a potajemnie ukochany) układa sobie życie z kimś innym, że skończyło się to kraksą, która ją połamała.
29
167

Post

Teagan Davenport a do tego są w tym samym wieku! myślę, że w takim razie mogły się znać już od przedszkola i wymieniać najlepszymi prezentami na urodziny i inne okazje, potem jak dopadła je ta mityczna dorosłość to drogi mogły się im trochę poluzować, ale sądzę, że gdyby spotkały się teraz na nowo to miałyby szansę odnaleźć wspólny język ^^

Darla Sallinger też tak słyszałam! co powiesz na to, żeby początkowo dziewczyny za sobą nie przepadały? :sese: jak Jon poświęcał Darlii za dużo uwagi to Johnsie pewnie była dosyć mocno zazdrosna, Darla za to mogła zacząć dostrzegać, że tam chodzi o coś więcej niż tylko przyjaźń i tak toczyły swoją małą wojnę, ale teraz może udałoby im się w końcu chociaż trochę dogadać? :pizza:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM Trying my best ODZNAKA POCIESZENIA ZNAM 3 JĘZYKI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH WIELBICIEL HERBATY Boje się burzy BEACH BITCH PIEROGIS RACZEK NIEBORACZEK
mów mi/kontakt
run forest#8737
a
Awatar użytkownika
Rok temu miała jeszcze wszystko, ale sabotowanie własnego związku i nieudana kariera sprawiły, że teraz nie ma już nic
30
170

Post

Johnsie Faringham możemy rozwinąć to nawet na fabule! Darla to typ, który nie ma nic przeciwko drobnej konkurencji, a kiedyś pewnie przeszkadzało jej to, że ktoś kradnie jej uwagę Jonathana, bo trochę z niej atencjusz jednak :lol: możemy założyć, że miały już jakiś przełomowy moment i niby wszystko zmierza ku dobremu, a reszta to nam już wyjdzie w grze <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! THE BEST FRIENDS - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" ŁAPY CZTERY ŁAPY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV NIEPALĄCY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA JESTEM NIEWIERZĄCY/A KLASA ŚREDNIA DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
autor
Zablokowany