a
Awatar użytkownika
Po ciężkim rozstaniu wyjechała z HV i przez kilka tygodni podróżowała po Stanach. Tam poznała chłopaka, z którym spotykała się jakiś czas , gdy nagle zorientowała się, ze jest w ciąży po prostu go zostawiła. Uciekła z powrotem do Hope.
30
168

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer URODZONY WIOSNĄ Uprawiam przydomowy ogródek Ustawiam piętnaście drzemek Płaczę tylko w samotności Chodzę w trampkach Boje się węży Na smutki piekę ciasteczka Marzyciel Boje się burzy ubieram się w second handach MAM WŁASNY DOM Gotuję lepiej od Magdy Gessler Jeżdżę na rowerze #TEAM_MARVEL WIELBICIEL KAWY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM BUJAM SIĘ DO ROCKA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ABSTYNENT Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BEACH BITCH TWÓJ NOWY DOM toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Francuska tancerka teatralna specjalizująca się w stylu klasycznym, która straciła karierę przez kontuzję i postanowiła wyjechać do Ameryki żeby hodować owce i ukryć się przed mediami.
28
170

Post

To ja tu coś dla Nat poproszę, skoro już znalazłam drugą kawomaniaczkę :hm:

Ava Doyles
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE O SERCU Z KAMIENIA LEKOMAN
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Po ciężkim rozstaniu wyjechała z HV i przez kilka tygodni podróżowała po Stanach. Tam poznała chłopaka, z którym spotykała się jakiś czas , gdy nagle zorientowała się, ze jest w ciąży po prostu go zostawiła. Uciekła z powrotem do Hope.
30
168

Post

Nathalie d’Arquien Po przeczytaniu karty sadze, ze dziewczyny się dogadają. Może poznały się w jakieś kawiarni albo w sklepie, gdzie obie sięgnęły po tą samą paczkę kawy i śmiejąc się z tego zaczęły rozmawiać kierując się razem do kasy i tak, od kilku tygodniu regularnie wychodzą razem na kawę i inne takie.
Relacja raczej dopiero się rozwija, chyba ze wolisz coś innego?
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer URODZONY WIOSNĄ Uprawiam przydomowy ogródek Ustawiam piętnaście drzemek Płaczę tylko w samotności Chodzę w trampkach Boje się węży Na smutki piekę ciasteczka Marzyciel Boje się burzy ubieram się w second handach MAM WŁASNY DOM Gotuję lepiej od Magdy Gessler Jeżdżę na rowerze #TEAM_MARVEL WIELBICIEL KAWY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM BUJAM SIĘ DO ROCKA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ABSTYNENT Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BEACH BITCH TWÓJ NOWY DOM toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Francuska tancerka teatralna specjalizująca się w stylu klasycznym, która straciła karierę przez kontuzję i postanowiła wyjechać do Ameryki żeby hodować owce i ukryć się przed mediami.
28
170

Post

Ava Doyles postawmy się na rozwinięcie tego z biegiem czasu, Nat jest tu od roku i nadal jej ciężko, gdy wie, że nikomu nie powie "przynieś, podaj, pozamiataj", więc będzie miała jeszcze jakieś wpadki w związku z odzwyczajaniem się od starego życia i pewnie będzie potrzebować kogoś komu może się z tego zwierzyć przy kawce :lol:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE O SERCU Z KAMIENIA LEKOMAN
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Po ciężkim rozstaniu wyjechała z HV i przez kilka tygodni podróżowała po Stanach. Tam poznała chłopaka, z którym spotykała się jakiś czas , gdy nagle zorientowała się, ze jest w ciąży po prostu go zostawiła. Uciekła z powrotem do Hope.
30
168

Post

Nathalie d’Arquien Jestem za! A jak kiedyś będziesz potrzebowała pracownika do pomocy, to dzwon śmiało. Ava chętnie podejmie się dodatkowej pracy :secrethandshake:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer URODZONY WIOSNĄ Uprawiam przydomowy ogródek Ustawiam piętnaście drzemek Płaczę tylko w samotności Chodzę w trampkach Boje się węży Na smutki piekę ciasteczka Marzyciel Boje się burzy ubieram się w second handach MAM WŁASNY DOM Gotuję lepiej od Magdy Gessler Jeżdżę na rowerze #TEAM_MARVEL WIELBICIEL KAWY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM BUJAM SIĘ DO ROCKA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ABSTYNENT Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BEACH BITCH TWÓJ NOWY DOM toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Przedszkolanka, sercem malarka
24
160

Post

nie będę kłamać, przyciągnął mnie tutaj Twój wygląd xdddddd masz zawód, który daje sporo okazji do spotkań, więc mogę ci tak naprawdę dać każdego.... :hm: ale carol willoughby i Olive Sheridan mam w podobnym wieku, więc możemy od nich zacząć ^^
KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin JUST LIKE GAGA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy I am the "who" when you call, "Who's there?" Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine ROLLING IN THE DEEP URODZONY WIOSNĄ ARTYSTA BUJAM SIĘ DO COUNTRY Ususzę nawet kaktusa LGBT+ SINGIEL PRACA W OŚWIACIE KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN WESTERNÓW Uwielbiam żelki Patrzę na świat przez różowe okulary DANSE MACABRE THANK YOU, NEXT! SING A SONG PARA PAPARA PAPA OOO OOO DANCING QUEEN BAD HAIR DAY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Po ciężkim rozstaniu wyjechała z HV i przez kilka tygodni podróżowała po Stanach. Tam poznała chłopaka, z którym spotykała się jakiś czas , gdy nagle zorientowała się, ze jest w ciąży po prostu go zostawiła. Uciekła z powrotem do Hope.
30
168

Post

Marcy Shumway Ciesze się, że chociaż wizerunek :lol:

Z carol willoughby widziałabym znajome z dzieciństwa, może Ava ufała jej na tyle, że opowiadała jej co się dzieje u niej w domu, trzymały się razem póki Carol nie wyjechała na studia. A teraz jak wróciła, to raz na jakiś czas, jak obie znajdą czas to wyjdą razem na kawę?

Olive Sheridan Tutaj bym dała, że dziewczyny znają się od dość niedawna. Możemy założyć, że kiedyś zostały sobie przedstawione i tak jakoś wyszło, że obiec lubią gotować, jeżdżą na rowerze. Ava jest raczej spokojna, więc pewnie nie wybiorą się razem na imprezę (w sumie to nie ma za co :lol: ) ale mogą razem chodzić na plażę?
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer URODZONY WIOSNĄ Uprawiam przydomowy ogródek Ustawiam piętnaście drzemek Płaczę tylko w samotności Chodzę w trampkach Boje się węży Na smutki piekę ciasteczka Marzyciel Boje się burzy ubieram się w second handach MAM WŁASNY DOM Gotuję lepiej od Magdy Gessler Jeżdżę na rowerze #TEAM_MARVEL WIELBICIEL KAWY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM BUJAM SIĘ DO ROCKA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ABSTYNENT Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BEACH BITCH TWÓJ NOWY DOM toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

Ava Doyles pisze:
09 lip 2020, 12:24
@Marcy Shumway Ciesze się, że chociaż wizerunek :lol:

Z @carol willoughby widziałabym znajome z dzieciństwa, może Ava ufała jej na tyle, że opowiadała jej co się dzieje u niej w domu, trzymały się razem póki Carol nie wyjechała na studia. A teraz jak wróciła, to raz na jakiś czas, jak obie znajdą czas to wyjdą razem na kawę?

@Olive Sheridan Tutaj bym dała, że dziewczyny znają się od dość niedawna. Możemy założyć, że kiedyś zostały sobie przedstawione i tak jakoś wyszło, że obiec lubią gotować, jeżdżą na rowerze. Ava jest raczej spokojna, więc pewnie nie wybiorą się razem na imprezę (w sumie to nie ma za co :lol: ) ale mogą razem chodzić na plażę?
aż bym sobie rewatchowała Masterów :lol: :lol: ale chyba Netflix ich usunął, bo ostatnio szukałam i nie było :/
Z Carol jasne, mogła być powiernicą, no i myślę, że starała się czasem do niej napisać, po wyjeździe stąd, ale wiadomo jak się studiuje medycynę, długie godziny, masa nauki i gdzieś się urwało.... aczkolwiek, mało czego nie da się w życiu naprawić, więc i one mogą próbować :hihi:

a z Liv spoko, ona im znajdzie sposób na imprezowanie za fri, wciśnie butelkę wódki w stanik w sklepie i... no będą mieć imprezę na posterunku :lol: :lol:
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Po ciężkim rozstaniu wyjechała z HV i przez kilka tygodni podróżowała po Stanach. Tam poznała chłopaka, z którym spotykała się jakiś czas , gdy nagle zorientowała się, ze jest w ciąży po prostu go zostawiła. Uciekła z powrotem do Hope.
30
168

Post

carol willoughby to jesteśmy dogadane ❤️ Teraz jak już Carol jest na miejscU, to kiedyś można popracować nad pogłębieniem ich rekacji <3

Z Olive jestem, jak najbardziej za! ^^ Kurczę, może kiedyś uda nam się to rozegrać. Może jest za to jakaś odznaka :giggle:


I przepraszam, ze odpisuje dopiero teraz, ale miałam okropny tydzień i dopiero teraz usiadłam i wszystko nadrabiam :wstyd:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer URODZONY WIOSNĄ Uprawiam przydomowy ogródek Ustawiam piętnaście drzemek Płaczę tylko w samotności Chodzę w trampkach Boje się węży Na smutki piekę ciasteczka Marzyciel Boje się burzy ubieram się w second handach MAM WŁASNY DOM Gotuję lepiej od Magdy Gessler Jeżdżę na rowerze #TEAM_MARVEL WIELBICIEL KAWY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM BUJAM SIĘ DO ROCKA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ABSTYNENT Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BEACH BITCH TWÓJ NOWY DOM toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Florystka z zamiłowania, uplecie wianek do ślubu, bukiet do biura i dekoracje do hotelu, uratuje każdą roślinę, nie odmówi spotkania, ale wyślij jej lokalizację, bo nie łapie się w terenie!
27
167

Post

chciałam wymyślić coś ciekawego, ALE NIE WYSZŁO :lol:
Dylan pali, aż się kurzy, a Dusty jest w podobnym wieku, więc dzień dobry :lol:

Ava Doyles
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! you're somebody else - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY I killed Laura Palmer TUBYLEC YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND NIEPALĄCY FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH JESTEM ECO Praktykuję jogę Wszędzie chodzę na piechotę Uprawiam własne ziółka Mój dom przypomina dżunglę THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ BEACH BITCH FOODIE PIEROGIS I’M MOVING OUT! DANCING QUEEN GOOGLE ME CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Po ciężkim rozstaniu wyjechała z HV i przez kilka tygodni podróżowała po Stanach. Tam poznała chłopaka, z którym spotykała się jakiś czas , gdy nagle zorientowała się, ze jest w ciąży po prostu go zostawiła. Uciekła z powrotem do Hope.
30
168

Post

Dusty Fitzgerald pisze:
22 lip 2020, 12:48
chciałam wymyślić coś ciekawego, ALE NIE WYSZŁO :lol:
Dylan pali, aż się kurzy, a Dusty jest w podobnym wieku, więc dzień dobry :lol:
@Ava Doyles
Dzień dobry ^^ nic nie szkodzi, zaraz coś wymyślę :sese:
Dusty Fitzgerald
Ja bym tutaj spokojnie mogła dać znajomość już z czasów szkolnych. Myślę, że spokojna wtedy Ava mogła z podziwem patrzyć na koleżankę, ktorą zawsze wszystko ciekawi i interesuje. Mogły też rozmawiać o problemach w rodzinie. Może Dusty była jedną z tych, co namawiały ją na rzucenie papierosów? Ava rzadko, kiedy prosi o pomoc, nawet swojego najlepszego przyjaciela, ale może podejście Dusty sprawiło, że Ava w liceum w te „najgorsze dni” wpadała do niej, żeby schować się przez pijaną mamą. Teraz, kiedy Dusty jest w mieście pewnie Ava nie raz męczy ją swoją osobą.
dylan baker
Tutaj mam większy problem, ale może zrobimy z nich kumpli? Chyba fajnie jest mieć starsza koleżankę :lol:
Mam dwa pomysły, jak mogli się poznać: 1- Może w jakimś klubie, w którym oboje byli, ale Ava większość tej imprezy przesiedziała na fajku. Po pewnym czasie fajki się skończyły, a obiecała przyjaciółce, ze jeszcze chwile zostanie i wybłagała go o papierosa lub peszek, skończył jej się ogień. 2- Trochę brutalny, ale cóż.... skoro tak często chodzi ze słuchawkami to może chciał przejść przez jezdnie, a Ava akurat jechała dość mocno rozpędzona i on nie słyszał jej dzwonka i miała dwa wyjścia: wjechać w jego lub w barierkę. Oczywiście wybrała tą druga opcje, ale dziewczyna się nie wyrobiła i chcąc, nie chcąc uderzyła go kierownica w ramie. Obojgu nic poważnego się nie stało. Kilka siniaków. Do wesela się zagoi :lol:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! I want to ride my bicycle, bicycle, bicycle - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" We're here because of him - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Hope Valley ma głos! Trick or treat till the neighbors gonna die of fright I am the one hiding under your bed temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Faster than a kiss! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind SCENARZYSTA NA DOROBKU PHONE ADDICTED Wszystko pod kontrolą I killed Laura Palmer URODZONY WIOSNĄ Uprawiam przydomowy ogródek Ustawiam piętnaście drzemek Płaczę tylko w samotności Chodzę w trampkach Boje się węży Na smutki piekę ciasteczka Marzyciel Boje się burzy ubieram się w second handach MAM WŁASNY DOM Gotuję lepiej od Magdy Gessler Jeżdżę na rowerze #TEAM_MARVEL WIELBICIEL KAWY LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM BUJAM SIĘ DO ROCKA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU ABSTYNENT Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BEACH BITCH TWÓJ NOWY DOM toss a coin to your witcher
mów mi/kontakt
werson#8900
a
Awatar użytkownika
Florystka z zamiłowania, uplecie wianek do ślubu, bukiet do biura i dekoracje do hotelu, uratuje każdą roślinę, nie odmówi spotkania, ale wyślij jej lokalizację, bo nie łapie się w terenie!
27
167

Post

Dusty mogła być gówniarską psiapsą, która powtarza, że palenie jest niezdrowe :lol: Ale pewnie z chęcią by ją przygarniała, w końcu mieszkali tylko z ojcem i siostrą, więc mieli pewnie sporo miejsca, nawet na materacu obok i ogólnie biorę <3
Co do Dyla, to on ma sporo koleżanek, starszych też, a wersje możemy połączyć, bo może po wypadku Ava tak bardzo się zestresowała, że MUSIAŁA zapalić papierosa, gdzie właśnie z pomocą miał przyjść Baker, tylko... on sam papierosków akurat nie miał, miał takie śmieszne ^^

Ava Doyles
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! you're somebody else - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY I killed Laura Palmer TUBYLEC YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND NIEPALĄCY FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH JESTEM ECO Praktykuję jogę Wszędzie chodzę na piechotę Uprawiam własne ziółka Mój dom przypomina dżunglę THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ BEACH BITCH FOODIE PIEROGIS I’M MOVING OUT! DANCING QUEEN GOOGLE ME CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM RACZEK NIEBORACZEK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
Zablokowany