a
Awatar użytkownika
Młoda, utalentowana muzycznie kobieta – jedna z „tych” Villedów, która zamiast mikrofonu uparcie brnie w kierunku medycyny. Uwielbia dobrą zabawę, ciekawe książki i horrory, po których strach zejść nocą z łóżka. Ponad wszystko ceni wartości rodzinne i kocha bez wyjątku całe rodzeństwo chociaż różnie między nimi bywa. Ponadto jest uzależnioną instagramerką <3
26
168

Post

relacjepozytywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
URODZONY ZIMĄ MEDYCYNA KOZIOROŻEC
mów mi/kontakt
Kama#3499
a
Awatar użytkownika
człowiek-orkiestra, a już na pewno życiowa pierdoła, ale potencjału pozytywnego myślenia ma za pięciu i chętnie się dzieli!
20
170

Post

BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! BABYSITTER TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ JESTEM PUCHONEM ŻARŁOK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
salamati, boys
a
Awatar użytkownika
Młoda, utalentowana muzycznie kobieta – jedna z „tych” Villedów, która zamiast mikrofonu uparcie brnie w kierunku medycyny. Uwielbia dobrą zabawę, ciekawe książki i horrory, po których strach zejść nocą z łóżka. Ponad wszystko ceni wartości rodzinne i kocha bez wyjątku całe rodzeństwo chociaż różnie między nimi bywa. Ponadto jest uzależnioną instagramerką <3
26
168

Post

Kochamy się braciszku, prawda?

donato villeda
URODZONY ZIMĄ MEDYCYNA KOZIOROŻEC
mów mi/kontakt
Kama#3499
a
Awatar użytkownika
człowiek-orkiestra, a już na pewno życiowa pierdoła, ale potencjału pozytywnego myślenia ma za pięciu i chętnie się dzieli!
20
170

Post

well, obstawiam, że tu inna możliwość nie może zachodzić i nawet już gdzieś było powiedziane, że Donut jest mentalnie bardziej babą niż te wszystkie siostry, które go otaczają, także tak - miłość wieczna! :lol: <3

Camila Villeda
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! BABYSITTER TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ JESTEM PUCHONEM ŻARŁOK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
salamati, boys
Zablokowany