a
Awatar użytkownika
Strażak z nałogiem alkoholowym, z którego próbuje wyjść. Zakochany, w jednej uroczej blondynce.
27
180

Post

Obrazek
jake
harrington
rok temu stracił narzeczoną, w wypadku samochodowym. możesz go znać ze wszystkich barów, które zwiedził przez rok, bo był tam codziennie i często wychodził stamtąd spłukany. uczęszczał na terapie i do tej pory chodzi, więc może jesteś jego terapeutką? równie możesz go znać z tego, że ugasił pożar, w twoim domu, czy ściągnął ci kota z drzewa. poza tym kocha zwierzęta, pływanie, sport i nocne spacery. przesiaduje często, w la casa de flores (jest tam tym od imprezy, więc uderzaj do niego) i tam też śpi jak nie chce wracać mu się do domu. fajny z niego facet aczkolwiek zdąża mu się być opryskliwym, ale jego urok osobisty wszystko wybacza.
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TUBYLEC ALKOHOLIK EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Pani strażak, która przez swoje poświęcenie uratowała w pożarze dziecko, czemu zawdzięcza teraz blizny na ciele, utratę słuchu w lewym uchu i niedowład prawej ręki. Miłośniczka mechaniki i majsterkowania. Stara się małymi kroczkami odbudować dom, który spłonął w pożarze, zabierając ze sobą jej brata i ojca, przez co jest teraz sama na świecie. Niskopodłogowy zgryźliwy chochlik mówiący zagadkami, nerwus jakich mało, oraz chodzący człowiek sarkazm, jednak przy bliższym poznaniu zdecydowanie da się lubić.
30
159

Post

O, to my się pewnie znamy z pracki ^^

jake harrington
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES ZŁOTA RĄCZKA PIWOSZ Czytam książki #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
163

Post

BOGATE CV Trying my best WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POŚREDNIK GRUBASEK PRACA W HOTELARSTWIE WIELBICIEL SŁODYCZY I LOVE YOU, BABY!
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Strażak z nałogiem alkoholowym, z którego próbuje wyjść. Zakochany, w jednej uroczej blondynce.
27
180

Post

Evelyn Smith pisze:
21 cze 2020, 17:25
O, to my się pewnie znamy z pracki ^^

@jake harrington
Evelyn Smith hejka! bądź moją najlepszą koleżanką, w pracy z którą wychodzę na fajkę i czasami wspólnie sobie dogryzamy, ale każde może na siebie liczyć, co?
Maddie Henderson pisze:
21 cze 2020, 17:26
elko :giggle: :giggle:

@jake harrington
Maddie Henderson no hej, maleńka ^^
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TUBYLEC ALKOHOLIK EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
kucharka, która nie do końca radzi sobie z dorosłym życiem
29
169

Post

SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 I am the "who" when you call, "Who's there?" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - październik I killed Laura Palmer BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Z Archiwum X PIJAM TEQUILĘ Gotuję lepiej od Magdy Gessler WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU Robię własne przetwory Na smutki piekę ciasteczka Boje się małych dzieci Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle Rozrzutny Lubię wakacyjny chill W ZWIĄZKU Mam ciężką nogę KARTA DUŻEJ RODZINY WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK MARUDA JESTEM GRYFONEM PRACA W HOTELARSTWIE PRACA W GASTRONOMII URODZONY ZIMĄ Dama THANK YOU, NEXT! #CZYSTEHOPEVALLEY Oops, I did it again You're old How did this happen? I hate you but ok Dzielny pacjent! Shame, shame, shame! Like a virgin Love of cooking You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend sticks and stones Food Fight DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ A TY CAŁUJ MNIE! IT WAS AN ACCIDENT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER TEAR IN YOUR HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET Counting stars I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I'M SORRY NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS SING A SONG There's a meeting in my bed
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Strażak z nałogiem alkoholowym, z którego próbuje wyjść. Zakochany, w jednej uroczej blondynce.
27
180

Post

lene harrington pisze:
21 cze 2020, 18:25
hej @jake harrington <3
lene harrington cześć siostra, kocham cię, ale ci tego nie pokazuje. jakby coś ci się stało to zabije <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TUBYLEC ALKOHOLIK EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
kucharka, która nie do końca radzi sobie z dorosłym życiem
29
169

Post

jake harrington pisze:
21 cze 2020, 18:33
lene harrington pisze:
21 cze 2020, 18:25
hej @jake harrington <3
@lene harrington cześć siostra, kocham cię, ale ci tego nie pokazuje. jakby coś ci się stało to zabije <3
perfekto <3 ona pokazuje, bo pewnie go za dzieciaczka uważa i przez ten rok przewagi czuje, że ma pełne prawo do traktowania go jak gówniaka nadal :hihi:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 I am the "who" when you call, "Who's there?" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - październik I killed Laura Palmer BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Z Archiwum X PIJAM TEQUILĘ Gotuję lepiej od Magdy Gessler WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU Robię własne przetwory Na smutki piekę ciasteczka Boje się małych dzieci Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle Rozrzutny Lubię wakacyjny chill W ZWIĄZKU Mam ciężką nogę KARTA DUŻEJ RODZINY WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK MARUDA JESTEM GRYFONEM PRACA W HOTELARSTWIE PRACA W GASTRONOMII URODZONY ZIMĄ Dama THANK YOU, NEXT! #CZYSTEHOPEVALLEY Oops, I did it again You're old How did this happen? I hate you but ok Dzielny pacjent! Shame, shame, shame! Like a virgin Love of cooking You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend sticks and stones Food Fight DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ A TY CAŁUJ MNIE! IT WAS AN ACCIDENT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER TEAR IN YOUR HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET Counting stars I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I'M SORRY NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS SING A SONG There's a meeting in my bed
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Strażak z nałogiem alkoholowym, z którego próbuje wyjść. Zakochany, w jednej uroczej blondynce.
27
180

Post

lene harrington pisze:
21 cze 2020, 18:54
jake harrington pisze:
21 cze 2020, 18:33
lene harrington pisze:
21 cze 2020, 18:25
hej @jake harrington <3
@lene harrington cześć siostra, kocham cię, ale ci tego nie pokazuje. jakby coś ci się stało to zabije <3
perfekto <3 ona pokazuje, bo pewnie go za dzieciaczka uważa i przez ten rok przewagi czuje, że ma pełne prawo do traktowania go jak gówniaka nadal :hihi:
lene harrington haha dobra, a on będzie do niej mówić „staruszka” :hihi:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TUBYLEC ALKOHOLIK EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Żona z Hope Valley, która niedawno wróciła na rezydenturę do szpitala i już nie można od rana popijać margarity. Ale nie żałuje.
31
165

Post

jake harrington, cześć braciszku! :heja:
podrzucę jeszcze Audrey, bo najbliżej wiekiem (i złamała serducho naszemu innemu bratu także tough life)
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children ROLLING IN THE DEEP W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM PALACZ ZNAM 3 JĘZYKI PRZESYPIAM ŻYCIE BAJECZNIE BOGATY NA DIECIE PIJAM WINKO SUNRISE SUNSET #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Strażak z nałogiem alkoholowym, z którego próbuje wyjść. Zakochany, w jednej uroczej blondynce.
27
180

Post

Veronica Harrington pisze:
21 cze 2020, 19:44
@jake harrington, cześć braciszku! :heja:
podrzucę jeszcze Audrey, bo najbliżej wiekiem (i złamała serducho naszemu innemu bratu także tough life)
Veronica Harrington siostrunia <3 Jeśli chodzi o Audrey to wpada do niej na kawę, bo jest uzależniony i mogą czasami pogadać. Nie zmienia faktu, że ma żal do niej o to, że złamała serduszko jego bratu :/
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TUBYLEC ALKOHOLIK EMERGENCY SERVICES
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

jake harrington - po barach chodzisz, mówisz? To pewnie na siebie wpadliśmy :roll: Nie maleńkuj do Maddie Henderson, bo zrobię się zazdrosny :/
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
Pani strażak, która przez swoje poświęcenie uratowała w pożarze dziecko, czemu zawdzięcza teraz blizny na ciele, utratę słuchu w lewym uchu i niedowład prawej ręki. Miłośniczka mechaniki i majsterkowania. Stara się małymi kroczkami odbudować dom, który spłonął w pożarze, zabierając ze sobą jej brata i ojca, przez co jest teraz sama na świecie. Niskopodłogowy zgryźliwy chochlik mówiący zagadkami, nerwus jakich mało, oraz chodzący człowiek sarkazm, jednak przy bliższym poznaniu zdecydowanie da się lubić.
30
159

Post

jake harrington pisze:
21 cze 2020, 17:31
@Evelyn Smith hejka! bądź moją najlepszą koleżanką, w pracy z którą wychodzę na fajkę i czasami wspólnie sobie dogryzamy, ale każde może na siebie liczyć, co?
No pewnie :hehe:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES ZŁOTA RĄCZKA PIWOSZ Czytam książki #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
Zablokowany