a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
179

Post

Obrazek
Gabriel
Espino
romantyk z wyglądem bandyty, biolog morski, pływa z rekinami
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BOGATE CV PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM SKORPION WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA
mów mi/kontakt
florka
a
Awatar użytkownika
If all of the kings had their queens on the throne we would pop champagne and raise a toast.
To all of the queens who are fighting alone, Baby, you're not dancing on your own.
22
164

Post

O matko, Gabryś jest tak pozytywnie specyficzny, że aż muszę tu przytuptać i wziąć go na dobrego kumpla :lol:

Gabriel Espino
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP ZNAM 2 JĘZYKI STUDENT KOCIARZ #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Młoda nauczycielka historii. Kocha surfing i kontakt z wodą. Ma wielkie serce do zwierząt, uwielbia samochody, ale jest kiepskim kierowcą. Miłośniczka herbaty i dobrego jedzenia. I nie ma szczęścia w miłości.
24
160

Post

Chodź popływamy razem. Rekinów nie umiem ratować zawodowo, ale kiedyś mogliśmy jakiegoś wspólnie wepchnąć do wody, gdy wypadł na brzeg.
Jest tak zupełnie inny od Luny, jak tylko fizycznie jest to możliwe, więc na bank byłaby to ciekawa znajomość.

Gabriel Espino
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF TEXT ME! JESTEM GRYFONEM PSIARZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W OŚWIACIE WOLĘ OSTRO WIELBICIEL HERBATY JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO DIGITAL LOVE PANIE WŁADZO... CALL 911
mów mi/kontakt
Pomyluna / Liv#4000
a
Awatar użytkownika
Val urodziła się i wychowała w HV. Jest najmłodsza z trójki rodzeństwa. Od kiedy tylko pamięta żyła w cieniu 'idealnej' starszej siostry, przez co w pewnym momencie nabawiła się naprawdę konkretnych kompleksów. Niedługo po skończeniu studiów wyprowadziła się od rodziców i wynajęła malutki dom na wyspie, który utrzymuje głównie z pensji którą otrzymuje za pracę w sklepie Vintage. Jest biseksualna i od kilku lat żyje we friendzonie ze swoją najlepszą przyjaciółką Lacey. Poza tym lubi grać w gry na konsoli i lubi Hadesa, ale on jej nie chce i podkreśla to przy każdej okazji, zwłaszcza podczas rozmów na sb.
26
162

Post

Gabriel Espino widzę, że Gabriel i Val są z jednego rocznika, więc mogą znać się nawet jeszcze jakoś z czasów szkolnych :D Jestem lamą bez kreatywności w sobie żadnej dzisiaj, ale może gdzieś mnie wpasujesz <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA LGBT+ PRACA W HANDLU RAK KOCIARZ BUJAM SIĘ DO ROCKA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRZESYPIAM ŻYCIE HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Piegusek NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY GAME MASTER DANCING QUEEN OH NO, PERIOD TLC sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
hunny bunny
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
179

Post

Hope Navarro - no nie ma on chyba złych relacji z jakąkolwiek kobieta, no chyba że jakaś była, która jest wkurzona, że on kobiety ogólnie wszystkie kocha. Może kiedyś robił jakieś dekoracje w teatrze, gdzie Hope występuje i ona mu trochę pomagała po godzinach i nawiązała się nić porozumienia i przyjaźni?

Luna Holmes - takie zróżnicowanie, taka piękna kobieta. Może poznali się jak odprowadzał rodzeństwo, albo dzieciaczka jakiegoś kumpla do szkoły, o ile pracuje w podstawówce czy coś? Albo, przyjechała do centrum badawczego w Cape Coral z uczniami? Później sami popływali sobie w oceani, przy okazji uratowali jakiegoś rekinka którego właśnie wyrzuciło na brzeg?

Valerie Robertson - bądźmy kumplami z ławki na jakimś przedmiocie? Bądź przyjaciółką z dawnych lat, i przyjaciółką teraz? Może wspierał ją jak robiła sobie ten pierwszy tatuaż? :D Mógł ją nawet kiedys zabrać na farmę krów, żeby poprzytulała sobie krowy. A potem udowodnił jej że rekiny to takie morskie krówki. Mają złą opinię, ale to dobre zwierzęta?
BOGATE CV PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM SKORPION WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA
mów mi/kontakt
florka
a
Awatar użytkownika
Młoda nauczycielka historii. Kocha surfing i kontakt z wodą. Ma wielkie serce do zwierząt, uwielbia samochody, ale jest kiepskim kierowcą. Miłośniczka herbaty i dobrego jedzenia. I nie ma szczęścia w miłości.
24
160

Post

Gabriel Espino, no właśnie pracuje w szkole średniej. Niższa od połowy swoich uczniów, ale jednak ma kreatywności za dwoje, więc mogła rzeczywiście wpaść do centrum badawczego, przy czym ona raczej byłaby tam jako nauczyciel towarzyszący, bo sama uczy histortii. Chyba że, macie w swoich zbiorach Latimerie, to wtedy w ramach ożywienia historii mogłaby ich tam zabrać.. Pływanie zawsze mocno spoko! I ratowanie zwierząt też!
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF TEXT ME! JESTEM GRYFONEM PSIARZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W OŚWIACIE WOLĘ OSTRO WIELBICIEL HERBATY JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO DIGITAL LOVE PANIE WŁADZO... CALL 911
mów mi/kontakt
Pomyluna / Liv#4000
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
179

Post

Luna Holmes - mogli mieć ten okaz jakiś czas u siebie u akurat Gabriel tam był by opowiedzieć o żyjącej skamielinie. Ale równie dobrze mogą się znać wcześniej, dużo wcześniej?
BOGATE CV PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM SKORPION WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA
mów mi/kontakt
florka
a
Awatar użytkownika
Val urodziła się i wychowała w HV. Jest najmłodsza z trójki rodzeństwa. Od kiedy tylko pamięta żyła w cieniu 'idealnej' starszej siostry, przez co w pewnym momencie nabawiła się naprawdę konkretnych kompleksów. Niedługo po skończeniu studiów wyprowadziła się od rodziców i wynajęła malutki dom na wyspie, który utrzymuje głównie z pensji którą otrzymuje za pracę w sklepie Vintage. Jest biseksualna i od kilku lat żyje we friendzonie ze swoją najlepszą przyjaciółką Lacey. Poza tym lubi grać w gry na konsoli i lubi Hadesa, ale on jej nie chce i podkreśla to przy każdej okazji, zwłaszcza podczas rozmów na sb.
26
162

Post

Gabriel Espino o jezu tak, tak i jeszcze raz tak! Biorę w całości <3 Val pewnie całe życie czekała na takiego kumpla :lol: <3 Jak chcesz coś zagrać - nawet tatuowanie sobie rekinów to dawaj śmiało znać <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best NOCNA ZMIANA ONE BIG FAMILY MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA LGBT+ PRACA W HANDLU RAK KOCIARZ BUJAM SIĘ DO ROCKA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI PRZESYPIAM ŻYCIE HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Piegusek NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET FRIENDZONE NOTHING LASTS FOREVER DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY GAME MASTER DANCING QUEEN OH NO, PERIOD TLC sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend Stara przyjaźń nie rdzewieje
mów mi/kontakt
hunny bunny
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
179

Post

Valerie Robertson - to mamy ustalone ^^
BOGATE CV PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM SKORPION WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA
mów mi/kontakt
florka
a
Awatar użytkownika
Młoda nauczycielka historii. Kocha surfing i kontakt z wodą. Ma wielkie serce do zwierząt, uwielbia samochody, ale jest kiepskim kierowcą. Miłośniczka herbaty i dobrego jedzenia. I nie ma szczęścia w miłości.
24
160

Post

Znajomość z wcześniej tez mi pasuje! Ostatecznie to wcale nie taka duża społeczność. Pytanie tylko jaką mają historie? Kumplowali sie, kręcili, chodzili? Wazne, ze teraz po spotkaniu w centrum moga chciec odnowić kontakt :)

Gabriel Espino
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF TEXT ME! JESTEM GRYFONEM PSIARZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W OŚWIACIE WOLĘ OSTRO WIELBICIEL HERBATY JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO DIGITAL LOVE PANIE WŁADZO... CALL 911
mów mi/kontakt
Pomyluna / Liv#4000
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
179

Post

Luna Holmes - Gabriel mógł się z nią przyjaźnić, ale w głębi serca był w niej bardzo zauroczony? Może nawet dalej jest? Uważa ją za dziewczynę z najwyżej półki, a. z tego co wiem jej rodzice pewnie nie pochwalaliby takiej znajomości, więc może wkradał się do niej przez okno i spędzali wspólnie czas? Nigdy się jednak nie zebrał na odwagę by powiedzieć co czuje?
BOGATE CV PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM SKORPION WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA
mów mi/kontakt
florka
a
Awatar użytkownika
Młoda nauczycielka historii. Kocha surfing i kontakt z wodą. Ma wielkie serce do zwierząt, uwielbia samochody, ale jest kiepskim kierowcą. Miłośniczka herbaty i dobrego jedzenia. I nie ma szczęścia w miłości.
24
160

Post

Brzmi cudownie, smutno - gorzko. Wkradanie się przez okno to zupelnie najcudowniejszy sposób na przychodzenie do kogoś! Raz moze wziął boomboxa, zeby odtworzyć scenę z filmu, ale kaseta wkręciła się w odtwarzacz i nici z planu. Teraz już nie musi się wkradać przez okno, kontakt sie rozluznil, ale jeśli by zapukał od razu by wiedziala kto to i nie wahałaby się go wpuścić ani chwili.

Gabriel Espino
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF TEXT ME! JESTEM GRYFONEM PSIARZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W OŚWIACIE WOLĘ OSTRO WIELBICIEL HERBATY JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO DIGITAL LOVE PANIE WŁADZO... CALL 911
mów mi/kontakt
Pomyluna / Liv#4000
ODPOWIEDZ