nowy post
zatrzymaj avki
paradise
Parker
Awatar użytkownika
25 y/o
173 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Parker Talle »

Obrazek
Parker
TALLE
Jest córką pary wziętych prawników. Urodziła się w Miami, ale od 18 roku życia mieszkała w San Diego. W wieku 22 lat przeniosła się do Nowego Jorku, gdzie leczyła białaczkę. W Hope Valley jest od trzech miesięcy.
UWAGA: Szukam dla niej pomysłu, w który mogłaby zainwestować swoje pieniądze! Jesteś kucharzem i marzysz o własnej restauracji? A może masz talent do produkcji ubrań i chcesz założyć małą markę? Odezwij się! Wspólnie zawładniemy światem biznesu! <3
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIELBICIEL FAST FOODÓW

Awatar użytkownika
27 y/o
185 cm
hello, it's me

Post Flynn Rosenfield »

dzień dobry pączusiu, rozdziewiczam :nolove:
MAN UP! PALACZ PRACA W GASTRONOMII NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SMERF PRACUŚ

Awatar użytkownika
25 y/o
173 cm
hello, it's me

Post Parker Talle »

Cześć, drożdżóweczko, rozdziewiczanie już mamy za sobą :giggle:

Flynn Rosenfield
TYP OSOBOWOŚCI: PRZEDSIĘBIORCA NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIELBICIEL FAST FOODÓW

Awatar użytkownika
27 y/o
185 cm
hello, it's me

Post Flynn Rosenfield »

cicho, sprawdzam czy jeszcze pamiętasz :giggle:
MAN UP! PALACZ PRACA W GASTRONOMII NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI SMERF PRACUŚ

Awatar użytkownika
23 y/o
163 cm
hello, it's me

Post Maddie Henderson »

ja tu grzecznie podbijam po cokolwiek co mi dasz w imię tego, że byłyśmy rodzeństwem i zagrałyśmy pół gry na LA :lol: Parker Talle
BOGATE CV Trying my best WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POŚREDNIK GRUBASEK PRACA W HOTELARSTWIE WIELBICIEL SŁODYCZY I LOVE YOU, BABY!

Awatar użytkownika
25 y/o
173 cm
hello, it's me

Post Parker Talle »

Maddie Henderson Powiedziałabym, że dam Ci co tylko zechcesz, bo byłaś super siostrą, ale nie mogę! Przyjaźnisz się z Flynnem, więc z Parker wyczuwam napięte relacje - moja panna to raczej dość zawzięta, arogancka i kłótliwa dama, więc mógł się między nimi wywiązać jakiś piękny hejt <3
A przecież wiadomo, że od nienawiści do miłości bardzo blisko, więc może kiedyś uda im się przełamać tę nienawiść i będą razem kupować pluszowe jednorożce

Awatar użytkownika
30 y/o
173 cm
hello, it's me

Post Barbie Lowell »

Parker Talle - a może podrzucę Basię? :hm: ona trzynaście lat temu też stoczyła walkę z nowotworem hematologicznym, więc czuje klimat. tak myślę, że mogły się poznać internetowo przez jakieś forum/grupę wsparcia na fejsie dla onkologicznych pacjentów? niby wiele lat minęło, ale Basia lubi być w kontakcie z ludźmi, którym albo sama pomogła zrozumieć chorobę, albo którzy jej pomogli :inlove: dobra, powiedz, jak na to się zapatrujesz i pomyślim dalej, co dalej! :lol:
BOGATE CV ZARĘCZONY/A DZIWAK NIE OGARNIA

Awatar użytkownika
23 y/o
163 cm
hello, it's me

Post Maddie Henderson »

Parker Talle okej, biorę więc tą niekoniecznie przyjemną na starcie relację <3 czego Maddie nie rozumie w ogóle! boże, bo czemu tyle bab jej nie lubi, skoro ona jest przesympatyczną i zawsze uśmiechniętą dziewusią? :lol: a później, jak już się lepiej poznają, to na pewno znajdą wspólny język <3
BOGATE CV Trying my best WHEN WE WERE YOUNG TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: POŚREDNIK GRUBASEK PRACA W HOTELARSTWIE WIELBICIEL SŁODYCZY I LOVE YOU, BABY!

Awatar użytkownika
26 y/o
163 cm
hello, it's me
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.

Post Gianna Lowell »

Parker Talle przyjmiesz Giannę na jakąś koleżankę? :hm:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT

Awatar użytkownika
26 y/o
168 cm
hello, it's me
pani detektyw w cape carol, obecnie na L4 po postrzale. Zaręczona z dallasem i właśnie wszystko psuje.

Post Astrid Rosenthal »

moja Olive Sheridan przez pewien czas była w NY, więc mogę ci ją na jakąś dłuższą znajomość podrzucić ^^ A z krótszych, to zależy gdzie mieszkasz, ale masz po sąsiedzku moją Marcy Shumway lub Finley Bowden-Lyons ^^
Bad wolf - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Outrun my gun - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ladies' Night - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Take a chance and roll the dice Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There upon the fireplace I won't make a list and send it Everybody's waiting for the next surprise Now or never TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - grudzień I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Sej łaaat? URODZONY JESIENIĄ PALACZ EMERGENCY SERVICES patriota PRACOHOLIK OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE Lubię siedzieć po ciemku ZARĘCZONY/A WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH PIJAM WINKO Czytam poranną prasę Twardo stąpam po ziemi valar morghulis I NEED MY THERAPIST Takin' this one to the grave NOTHING BREAKS LIKE A HEART LIAR, LIAR, LIAR KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ FEAR FACTOR GROUP CHAT toss a coin to your witcher house flipper