a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
173

Post

Obrazek
Barbie
Lowell
Barbie jest w HV od zawsze, to pozytywna dziewczyna, która przyciąga do siebie przypał za przypałem. Ludzie mogą znać ją z jakiej z prac Barbie (a było ich NAPRAWDĘ wiele :lol: ) albo właśnie z dziwnych sytuacji, w których brała udział. Często kręci się po szpitalu (lata robić badania kontrolne z byle pierdołą) oraz w muffin's corner, której właścicielem jest jej narzeczony.
Szukam dla niej jakiejś przyjaciółki/dwóch, które nie uciekną od jej dziwactw :lol: I może potencjalnych pracodawców? Chociaż jak to z pracą u Barbie bywa - może być różnie. :lol:
Ogólnie zapraszam, zawsze coś wymyślimy wspólnie! <3
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BOGATE CV ZARĘCZONY/A DZIWAK NIE OGARNIA
mów mi/kontakt
rumpelstiltskin
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

chyba muszę cię solidarnie nie lubić, razem z Fallon Sheridan przez jej miłość do benjamin willoughby ;( ;(
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
cukiernik z własnym biznesem i przyszły ojciec, który w końcu powiedział swojej narzeczonej, że ma żonę. taka sytuacja!
32
184

Post

my wszystko wiemy <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku My first and last BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! OLD TOWN ROAD MŁODY SCENARZYSTA LGBT+ ZARĘCZONY/A PALACZ WŁASNY BIZNES WIERZĘ W JEDI PSIARZ WIELBICIEL SŁODYCZY Wziąłem/wzięłam ślub w Vegas Nerd NA KAŻDĄ RĄCZKĘ NOTHING BREAKS LIKE A HEART TEAR IN YOUR HEART Wpadka I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HOME SWEET HOME sticks and stones i only lie when i love you Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
k.
a
Awatar użytkownika
unikająca zobowiązań podróżniczka, która przypadkiem hajtnęła się w Vegas ze swoim zaręczonym ex i zaliczyła z nim wpadkę, więc nie wie co z życiem zrobić
29
168

Post

Barbie Lowell, a ja to mam taką propozycję, żeby się kiedyś max ze sobą lubiły, ale teraz to niestety nie da rady :(
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Red 'n' black, and slimy green Now or never TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children PODRÓŻNIK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM DWIE LEWE RĘCE WIELBICIEL HERBATY Marzyciel Śpię z przytulanką I LOVE YOU, BABY! BABY BOOM! THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART The Second Best FRIENDZONE Wpadka HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY SING A SONG sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend toss a coin to your witcher Like a virgin Bo do tanga trzeba dwojga
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.
26
163

Post

hej siostra Barbie Lowell <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT
mów mi/kontakt
becia#6797
a
Awatar użytkownika
Zawodowo robi meble i inne drewniane bajery, a w domu czeka na niego Teagan, choć ich relacja istnieje tylko na papierku.
29
184

Post

cześć Barbie Lowell :heja:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! celebrity's best friend: Apollo & Gemini Orzeszek albo psikus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I am the "who" when you call, "Who's there?" TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I'm a fashion star I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE PALACZ STRZELEC FAN FILMÓW WOJENNYCH ZŁOTA RĄCZKA PEWNY SIEBIE PRACOWITY ŻARŁOK MIĘSOŻERCA Zainwestowałem/am w motor Mam ciężką nogę Czytam poranną prasę Counting stars DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM You're old Old trees Big gesture toss a coin to your witcher sticks and stones Takin' this one to the grave Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE CALL 911 FRIENDZONE SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM FOODIE HOME SWEET HOME NOTHING LASTS FOREVER LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Ralph Demolka
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
168

Post

Widzę, że Barbie zmienia robotę równie często, co Ava, więc można z nich zrobić koleżanki, które już parę razy gdzieś razem pracowały :lol: Może raz jedna załatwiła robotę drugiej, a potem druga odwdzięczyła się pierwszej? I czasem mogą się spotykać na drinka, plotkować o swoich nowych robotach i takie tam. Ava mało komu ufa, więc raczej nie byłaby to super wielka przyjaźń, ale Barbie na pewno zaskarbiła sobie jej sympatię :D
mów mi/kontakt
bułeczka
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
173

Post

Olive Sheridan - boziu, tyle tych kropek chodzących po Hope Valley nastających na Basię, że jeszcze trochę i zacznie bać się wychodzić z domu! :eddie: ale naprawdę ciężko wyciągnąć coś pozytywnego z jakąkolwiek z tak fajnych panien Sheridan w tej sytuacji :crying:

benjamin willoughby - yes, of course! :hehe: :boobies:

Fallon Sheridan - no i co ja mam powiedzieć, kiedy Falka jest taka fajna, że aż szkoda się nie lubić? *.* dlatego totalnie biorę to, że kiedyś mogły się naprawdę dobrze przyjaźnić, zanim Baśce przyszło do głowy, że mogłaby się związać z Benem, a teraz... no cóż. Pozostaje mi to podsumować tylko jednym: podsumowanie relacji Basia-Fallon :beksa:

gianna lowell - smutna ta historia Gianny! *.* Basia na pewno kocha mocno młodszą siatrzyczkę, tylko powiedz - na ile dystans Gi dopuści do siebie roztrzepaną Basię z jej przylepiastym charakterem i ogromem troski i zaangażowania? Bo oczywiście na to może liczyć ze strony starszej siostry!
tak oprócz tego, to dochodzi konsultacja wszelkich niepokojących objawów, bo Baśka boi się nawrotu choroby i hipochondrcznie biega po szpitalach, żeby sprawdzić, czy NA PEWNO jej wyniki są w porządku, a teraz jak ma lekarza w rodzinie, to nie musi nawet daleko szukać :lol:

Gary Lowell - no cześć i czołem! między nimi jest mała różnica wieku, ale wiadomo jak to jest w dziecięcych relacjach między rodzeństwem, zwłaszcza różnej płci :lol: a teraz? raczej bym poszła w pozytywy, bo Basia nie nadaje się do nielubienia rodzinki, za bardzo ją kocha! <3 a jak jeszcze Gary naprawdę ogarniał za nich wszystkich w kryzysowym momencie choroby ojca, to już w ogóle miłość Basi ma dozgonną! Tak myślę, że właśnie dlatego Barbie uważa, że to on jest starszy, a nie ona od niego i jak trwoga, to do Gary'ego - w końcu rodzynek Lowellów bardziej rozgarnięty od ich najstarszej latorośli :lol: i przyda jej się ktoś, kto ją czasem potrząśnie, żeby się ogarnęła, bo na Bena nie za bardzo ma co liczyć w tej kwestii :lol:

Ava Sullivan - ooo, super pomysł! ostatnio Barbie naprawdę nie ma szczęścia do pracy, więc jak ją gdzieś zwalniają, to może od razu dawać Avie cynka, że jest wolne miejsce za nią :lol: i mimo że Sullivan jest dość nieufna, to Baśka wręcz przeciwnie i może uważać, że tak naprawdę są wielkimi przyjaciółkami i czy Ava tego chce, czy nie, jest pewnie jednym z pierwszych punktów, do których Lowell podbija, jak ma z czymś problem, nie tylko na ploteczki czy drinka, bo na to też zawsze chętnie! :giggle:
BOGATE CV ZARĘCZONY/A DZIWAK NIE OGARNIA
mów mi/kontakt
rumpelstiltskin
a
Awatar użytkownika
piecze ciastka dla piesków, szyje im ubranka, a w ciepłych krajach ma męża, który jest gejem. Wygrała w totka, więc zaczyna nową przygodę
29
168

Post

Barbie Lowell pisze:
16 cze 2020, 16:52
@Olive Sheridan - boziu, tyle tych kropek chodzących po Hope Valley nastających na Basię, że jeszcze trochę i zacznie bać się wychodzić z domu! :eddie: ale naprawdę ciężko wyciągnąć coś pozytywnego z jakąkolwiek z tak fajnych panien Sheridan w tej sytuacji :crying:

Bardzo ubolewam, bo charaktery mają takie, że nadawałyby się na jakieś bff, które jak idą razem na imprezę to się budzą na plaży w Meksyku albo na jakimś kutrze na Alasce.... :lol: :lol: Ale musi być solidarna z siostrą ;(
Za to może dam ci Marcy Shumway na jakiś pozytyw? :hm:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Happy St. Patrick's Day! niezły ze mnie ananas - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Kamala Pracz - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Esme & Casper LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Ręce do góry! To jest napad! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Red 'n' black, and slimy green All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Podziwiam wulkan z bliska Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need I won't ask for much this Christmas Hear those magic reindeer click This is all I'm asking for HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Funny Bunny - za udział w evencie Oreo Egg temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad MISTRZ KLAWIATURY DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY For all mankind Sej łaaat? Z Archiwum X Kocham deszcz Robię na drutach URODZONY LATEM NA DOBRANOC CAŁUJĘ ALIGATORA - EVERGLADES FAN FILMÓW PRZYRODNICZYCH DWIE LEWE RĘCE CZARNA OWCA WEGANIN WIELBICIEL SŁODYCZY Marzyciel Rozmawiam z kwiatkami Tworzę rękodzieła Shame, shame, shame! seems desperate... DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY Love of cooking SZCZĘKI SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART sweet disaster Are you lost, baby girl? Fake it till you make it Łyso mi You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher no shame! DON'T THINK, JUST DO IT hey hey, you you, I don't like your girlfriend Don't disturb SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ BAD HAIR DAY BEACH BITCH THANK YOU FROM THE MOUNTAIN CAKE BOSS HOME SWEET HOME I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU HAPPY BIRTHDAY! FRIENDZONE How did this happen?
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.
26
163

Post

Barbie Lowell pisze:
16 cze 2020, 16:52
@gianna lowell - smutna ta historia Gianny! *.* Basia na pewno kocha mocno młodszą siatrzyczkę, tylko powiedz - na ile dystans Gi dopuści do siebie roztrzepaną Basię z jej przylepiastym charakterem i ogromem troski i zaangażowania? Bo oczywiście na to może liczyć ze strony starszej siostry!
tak oprócz tego, to dochodzi konsultacja wszelkich niepokojących objawów, bo Baśka boi się nawrotu choroby i hipochondrcznie biega po szpitalach, żeby sprawdzić, czy NA PEWNO jej wyniki są w porządku, a teraz jak ma lekarza w rodzinie, to nie musi nawet daleko szukać :lol:
Jeśli chodzi o siostrę to na pewno czuła się bardzo komfortowo od zawsze w jej towarzystwie. Gi mogłaby patrzeć na nią z lekka zazdrością, że jest taka otwarta prezentując te cechy, których ona nie posiada XD i na pewno ją pilnuje trochę, chociaż lekarz jeszcze z niej żaden, ale wszystkie ważne dla niej osoby chorują/chorowały, dlatego z pewnością jest tutaj wsparciem dla Basi na tym polu <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT
mów mi/kontakt
becia#6797
a
Awatar użytkownika
wolna jak ptak i totalnie nieogarnięta rezydentka ginekologii
30
173

Post

Hannah też jest przypałem, jest też lekarzem, więc gdyby Barbie chciała badać się non stop u ginekologa, to ja widzę wesoły gabinet :lol: No i są w tym samym wieku, więc mogę oddać ją na przyjaciółkę, która nigdzie nie ucieknie (bo sama jest dziwna :/ ), więc wizyty u niej tym bardziej byłyby uzasadnione :lol:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR LUBIĘ ZIÓŁKO BLIŹNIĘTA NIE OGARNIA
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
173

Post

Marcy Shumway - no właśnie też nad tym tak bardzo ubolewam! </3 dla Marcy pozytyw już łatwiej, zwłaszcza że Shumway mieszka piętro pod Barbie, a Lowell to taka pasożytująca pchła, co to skacze po ludziach i pożycza mąki, jak planuje zrobić pankejki, bo oczywiście ze wszystkich zakupów zapomniała tego najważniejszego, więc znać się muszą! :lol: nawet mogą sobie prowadzić dyskusje z balkonów wieczorami o książkach czy filmach, bo czemu nie? niech cały apartamentowiec słyszy :popcorn: może przyjaźń to to jeszcze nie jest, ale na pewno fajnie się dogadują, nawet mimo różnicy wieku (bo wiadomo, że Basia mentalnie zatrzymała się na późnej podstawówce/wczesnym liceum :lol: )
hmm... tak sobie myślę, że w związku z powrotem Fallon Basia mogła się kiedyś za bardzo napić ze znajomymi i wracając wieczorem do domu pomyliła piętra, zaczęła dobijać się do drzwi Marcy (myśląc oczywiście, że to jej własne drzwi) i jak zobaczyła Shumway w swoim domu, to weszła w tryb awantury, że Ben to teraz już zdradza ją nawet z sąsiadkami :lol: co w sumie można by kiedyś rozegrać, jeśli miałabyś ochotę ^^

gianna lowell - no i pięknie, chociaż zazdrościć czego nie ma! <3 Gianna zapewne bardziej rozgarnięta od starszej sis, czego Basia znowu zazdrości młodszej Lowellównie :lol: no i po cichu liczyłam, że jednak Gi będzie kochać siostrę, bo trzeba się wspierać w rodzinie! Barbie też na pewno stara się wspierać (jakoś pokracznie, ale jednak!) Gi, więc na Basiowe ramię do wygadania się też Gianna może liczyć! <3 to jeszcze zaraz wystosuję PW z drobnymi pytaniami już wsio będzie ustalone ^^

Hannah Wittenhauser - biorę Hanię nawet na BFF dla Basi, nie ma innej opcji :lol: a jeszcze tak wspomnę, że od jakichś dwóch lat Basia jest sąsiadką Hani, więc no, tym bardziej - przecież siódmy poziom apartamentowca to jedno wielkie szaleństwo! :hehe: :omgomg: piszesz się? ^^
BOGATE CV ZARĘCZONY/A DZIWAK NIE OGARNIA
mów mi/kontakt
rumpelstiltskin
ODPOWIEDZ