a
Awatar użytkownika
Profesor medycyny, neurochirurg, autor publikacji i książek w tematyce swej specjalizacji. Pochodzi z Anglii, ale obecnie mieszka tu na stałe i współpracuje z miejscowym szpitalem.
45
185

Post

Obrazek
Cathal
Ackermann
Profesor medycyny od prawie roku mieszkający na dłużej w Hope Valley. Udziela się na uczelni, w szpitalu, ale też w swoim prywatnym gabinecie. Jest neurochirurgiem i jak sam twierdzi jest w kwiecie wieku jeśli chodzi o jego zawód. Koneser drogich win, miłośnik dobrego restauracyjnego jedzenia i muzyki poważnej. Kociarz, czasami zbyt szczery i bezpośredni, ale potrafi też być kulturalnym dżentelmenem "starej daty".
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MEDYCYNA KOCIARZ Gram na fortepianie
mów mi/kontakt
Sherlocked
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
173

Post

Cathal Ackermann
Obiecałam przybyć po relację, więc i jestem! I tak sobie myślę, że jak Cathal szuka jeszcze gosposi, to Barbie może się zgłosić! Skoro jest w HV dopiero rok, to pewnie nie słyszał o tym, że Lowell jest beznadziejnym pracownikiem i może ją przyjąć na okres próbny, ale co z tego wyjdzie, to możemy się przekonać w grze, chociaż z Basiowym rozgarnięciem wszystko się może zdarzyć! :lol:
BOGATE CV ZARĘCZONY/A DZIWAK NIE OGARNIA
mów mi/kontakt
rumpelstiltskin
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
157

Post

Cathal Ackermann Możemy zagrać jakąś nieudaną rozmowę o pracę. W jakimś szalonym widzie Serafina mogła dojść do wniosku, że bycie gosposią to dobry pomysł, mimo że w sumie nienawidzi sprzątać i gotować i w sumie to nienawidzi wszystkiego, co jest związane z dbaniem o gospodarstwo domowe. No i mogłaby wyjść z tego komedia omyłek :lol:
LUBIĘ ZIÓŁKO NIE OGARNIA PIJAM WINKO
mów mi/kontakt
Mar.
a
Awatar użytkownika
Profesor medycyny, neurochirurg, autor publikacji i książek w tematyce swej specjalizacji. Pochodzi z Anglii, ale obecnie mieszka tu na stałe i współpracuje z miejscowym szpitalem.
45
185

Post

Barbie Lowell pisze:
16 cze 2020, 16:55
@Cathal Ackermann
Obiecałam przybyć po relację, więc i jestem! I tak sobie myślę, że jak Cathal szuka jeszcze gosposi, to Barbie może się zgłosić! Skoro jest w HV dopiero rok, to pewnie nie słyszał o tym, że Lowell jest beznadziejnym pracownikiem i może ją przyjąć na okres próbny, ale co z tego wyjdzie, to możemy się przekonać w grze, chociaż z Basiowym rozgarnięciem wszystko się może zdarzyć! :lol:
Barbie Lowell
Nie szukam już, ale chętnie rozegram spotkanie o pracę właśnie! W sumie na ten tydzień też może popracować, na czas urlopu gosposi, jeśli taka opcja Ci pasuje. Relację możemy zostawić temu jak nam pójdą gry i w którą stronę to się rozkręci!
Serafina Espino pisze:
16 cze 2020, 20:45
@Cathal Ackermann Możemy zagrać jakąś nieudaną rozmowę o pracę. W jakimś szalonym widzie Serafina mogła dojść do wniosku, że bycie gosposią to dobry pomysł, mimo że w sumie nienawidzi sprzątać i gotować i w sumie to nienawidzi wszystkiego, co jest związane z dbaniem o gospodarstwo domowe. No i mogłaby wyjść z tego komedia omyłek :lol:
Serafina Espino
Super! Biorę w ciemno! Jeśli masz wenę zacząć to proszę! Ja mam problemy z zębem obecnie i odpisuje z opóźnieniami. Jeśli nie lubisz długo czekać to możemy to zacząć w przyszłym tygodniu jak mi się uspokoi.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MEDYCYNA KOCIARZ Gram na fortepianie
mów mi/kontakt
Sherlocked
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
173

Post

Cathal Ackermann - jak najbardziej pasuje! Tydzień to i tak długo jak na Basiowe możliwości :lol: Jak będziesz mieć ochotę, to odezwę się jak mi się uspokoi z egzaminami :uszanowanko:
BOGATE CV ZARĘCZONY/A DZIWAK NIE OGARNIA
mów mi/kontakt
rumpelstiltskin
Zablokowany