a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

Obrazek
Matthew
Carter
Matt całe życie spędził w Hope Valley, był kiepskim uczniem, nie poszedł na studia i ostatecznie zabawia klientów jako barman w Ocean View Restaurant, do którego serdecznie zapraszam, jeśli czujesz, że musisz się wykwintnie upić, bo Matt jest zdania, że do dobrej imprezy wystarczy najtańsze wino, deska do surfowania i dobre, rockowe kawałki.
good vibes
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
what's now?
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
see you
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
Młoda nauczycielka historii. Kocha surfing i kontakt z wodą. Ma wielkie serce do zwierząt, uwielbia samochody, ale jest kiepskim kierowcą. Miłośniczka herbaty i dobrego jedzenia. I nie ma szczęścia w miłości.
24
160

Post

No ja mocno juz czekam na naszą grę Łobuzie <3 :nolove:

Matthew Carter
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF TEXT ME! JESTEM GRYFONEM PSIARZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W OŚWIACIE WOLĘ OSTRO WIELBICIEL HERBATY JESZCZE PIĘĆ MINUT, MAMO DIGITAL LOVE PANIE WŁADZO... CALL 911
mów mi/kontakt
Pomyluna / Liv#4000
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

^^
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
167

Post

Bądź mym wrogiem pliska, nie lub mnie ok? Dokuczałeś mi w szkolę. Potrzebuję poważnego negatywa.

Matthew Carter
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ ŻARŁOK PIJAM TEQUILĘ PIEROGIS
mów mi/kontakt
florka
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

Dalia Villeda - Twoje życzenie jest dla mnie rozkazem! Byłaś młodsza, więc pewnie nawet Cię nie zauważałem, dopóki nie ukradłaś mi nieśmiertelnika, który dostałem od matki. Po długich poszukiwaniach własność odzyskałem, ale zrodziła się niechęć, która następnie przemieniła się w zaczepki i dogryzki. Pewnie nieraz nazwałem Cię złodziejką, kleptomanką i przechodząc obok ciebie mówiłem, żeby na Ciebie uważać, bo nie wiadomo, kiedy znowu postanowisz zwinąć komuś biżuterię. Może byłem jednym z powodów, dla których opuściłaś szkołę? Teraz pewnie też unikamy się jak ognia, bo jestem bardzo pamiętliwy, a kiedy widuję Cię w klubie, pewnie mam na Ciebie oko, żebyś trzymała rączki przy sobie.
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
167

Post

No i to mi się podoba. Pewnie wciąż jest jej głupio, ale no z chorobą wtedy nie umiała tak dobrze sobie radzić. Kiedyś nie umiała odpyskować, ale dziś z pewnością stara się mu pokazać, że nie może już sobie pozwalać na zbyt wiele i mu odpysknie nieraz.

Matthew Carter
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ ŻARŁOK PIJAM TEQUILĘ PIEROGIS
mów mi/kontakt
florka
a
Awatar użytkownika
And I wonder if I ever cross your mind
For me it happens all the time
23
167

Post

Matthew Carter miaaałam wpaść z jakimś pozytywem, ale teraz mam zgrzyt, skoro masz się jako wróg z siostrą Ziny, więc widzę to tak, że pewnie kiedyś mu złamała nos, albo go obiła, gdy jej dokuczał, albo wyzywał, bo nie mogła pozwolić na to, by tak traktował jej młodszą siostrę. Potem jednak na jakiś czas Zina wyjechała z Hope, czasy się zmieniły, wszyscy byli już dorośli i pewnych rzeczy albo się nie pamiętało, albo nie chciało, albo po prostu.. trzeba było je puścić i nie wracać. Nawet jeśli dalej między nimi jest jakaś niechęć, to nie dotyczy już to bezpośrednio Ziny, dlatego może pamiętać go jak przez mgłę. Widywaliby się czasem w jego pracy, siadałaby przy barze zamawiając danie oraz drinka, przeważnie pewnie byłaby sama, dlatego mogliby nawiązać konwersacje. Jedną, drugą, trzecią, pamiętaliby się, ale może właśnie oboje złapaliby teraz lepszy kontakt? Nie mówię o nie wiadomo jakiej przyjaźni. Raczej takie ziomki, tu pójdą na imprezę, tu zapalą, tam posurfują - on może ją doszkolić, bo przecież dawno tego nie robiła :hm: co ty an to, oczywiście, chciałabym zagrać i zobaczyć, jak się będą dogadywać :D
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NA DIECIE Praktykuję jogę NOTHING BREAKS LIKE A HEART TWÓJ NOWY DOM SING A SONG GHOST MOVIE I'M SO HIGH! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT
mów mi/kontakt
inner itachi
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

O jeny, uwielbiam Hermana <3 XD
Widzę, że pracuje w barze. tak? No to pewnie Szarlota pewnie gdzieś Ci tam mignęła, jak nie pracowała z tobą w barze. Tak przez krótki czas, bo to w sumie jej dorywcza praca. Jest jak potrzeba, ale pewnie gdzieś tam przy barze, jak odbierałam zamówienie, mogliśmy trochę pogadać. <3 No i Szarlota nie ma za fajnej rodziny, nie poszła też na studia, więc może nawet jej marudzić że nie poszła na studia czy coś. Ogółem niech on zostanie jej kumplem *.*
Mam jeszcze Katie Harrington pewnie raz przyszła do baru, upiła się i najpewniej płakała lub żaliła się tobie z jakiegoś głupiego powodu. Pewnie jeszcze dała tobie duży napiwek, bo w sumie za takie wysłuchanie marudzeń, upitej babki jakoś trzeba zrekompensować.

Matthew Carter
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
25
185

Post

Zina Villeda - pewnie jak dostałem od Ciebie w twarz i rozwaliłaś mi nos, bardzo mi tym faktem zaimponowałaś, mimo że uparcie nie chciałem tego przed sobą przyznać. Od tamtej pory dokuczałem Dalii tylko w momentach, gdy Ciebie nie było w pobliżu, bo kto by chciał dostać kolejny raz od dziewczyny? Z biegiem lat nasza niechęć do siebie się zatarła, a teraz, gdy przychodzisz do baru na drinka, ze śmiechem wspominamy tamtą sytuację, gdy krew skapywała mi z nosa na bluzę. Co prawda nie możemy nazwać się przyjaciółmi, ale zwykłymi znajomymi też nie - jesteśmy dość podobni i mamy podobne zainteresowania i pewnie często żałuję, że tamtego feralnego dnia obraziłem Twoją siostrę, bo mogliśmy być dobrymi przyjaciółmi, ale jak sama podkreślasz, zobaczymy, co z tego wyniknie! Dlatego jak będziesz miała ochotę na grę, zapraszam - wypijmy razem drinka, posłuchajmy szumu fal lub powspominajmy stare, dobre dzieje, gdy czułem respekt przed dziewczyną ^^

Charlotte Cowen - przyjaciół poznaje się w biedzie, nie? Jesteśmy z jednego rocznika, więc pewnie od najmłodszych lat byliśmy na siebie skazani. Oboje pochodzimy z biednych rodzin, oboje straciliśmy matki z powodu nowotworu, oboje mamy żal do ojców i nie pałamy do nich szczególną miłością, oboje nie poszliśmy na studia - ja po prostu nie chciałem, a tobie nie udało się spełnić marzenia. Może nasza przyjaźń rozkwitała od najmłodszych lat, a kolejne klasy szliśmy ramię w ramię, troszcząc się o siebie jak prawdziwi przyjaciele. Gdy ktoś ci dokuczał, stawałem w twojej obronie i nie bałem się oberwać, a gdy byłem zagrożony z jakiegoś przedmiotu to stawałaś na głowie, abym zdał i dalej siedział z tobą w ławce. Jesteś moim oczkiem w głowie i dbamy o siebie nawzajem nawet teraz, gdy już dawno skończyliśmy szkołę. Często spacerujemy po plaży i zwierzamy się sobie ze swoich sekretów, mimo że nie zawsze jest łatwo c:

A Katie Harrington chętnie obsłużę ponownie, o ile znowu zostawi spory napiwek :lol:
BOGATE CV BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF TEXT ME! PALACZ LEKKODUCH WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM PIJAM WÓDKĘ THANK YOU, NEXT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART
mów mi/kontakt
Lexy
a
Awatar użytkownika
And I wonder if I ever cross your mind
For me it happens all the time
23
167

Post

Świetnie. Odezwę się niebawem <3 Matthew Carter
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NA DIECIE Praktykuję jogę NOTHING BREAKS LIKE A HEART TWÓJ NOWY DOM SING A SONG GHOST MOVIE I'M SO HIGH! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT
mów mi/kontakt
inner itachi
a
Awatar użytkownika
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.
26
163

Post

Matthew Carter jest tylko rok młodszy, więc z pewnością ona go kojarzy ze szkoły, nie wiem na ile ona by mu mogła w pamięci utknąć za to :hm:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT
mów mi/kontakt
becia#6797
a
Awatar użytkownika
Pokojówka w miejscowym hotelu. Jeden strażak podbił jej serce.
25
170

Post

O jeny, tak i jeszcze raz tak! Biorę to z całego serduszka. <3 Takiego kumpla się nie zostawia, zwłaszcza jak dbamy o siebie niczym rodzeństwo Matthew Carter <3

A co do Katie, pasuje nawet możemy to rozegrać. Jeśli tylko chcesz, ogółem pisz pw jak będziesz mieć jakiś wolny wątek. Chętnie z tobą zagram jako Szarlota lub Katie <3 <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! HAVING FUN - za udział w evencie CoH! THE CHOSEN ONE BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start NOCNA ZMIANA WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED TUBYLEC W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ CHUDERLAK PRACA W HOTELARSTWIE BYK NIEJADEK Uprawiam przydomowy ogródek Uprawiam własne warzywka I LOVE YOU, BABY! DIGITAL LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN CAKE BOSS LIST W BUTELCE BAD HAIR DAY Don't disturb Okropne zatrucie Like a virgin
mów mi/kontakt
M.
ODPOWIEDZ