zablokowany
zatrzymaj avki
Awatar użytkownika
23 y/o
167 cm
hello, it's me
And I wonder if I ever cross your mind
For me it happens all the time

Post Zina Villeda »

Obrazek
Zina Nyx
Villeda
Zina od dziecka mieszkała w Hope, tu się urodziła, została adoptowana przez rodzinę Villeda, ale na czas studiów wyjechała. Świetna z niej gimnastyczka, w Miami studiuje biotechnologię molekularną i wygrywa konkursy piękności. Po więcej odsyłam do karty, choćby ciekawostek, ale żadna z niej księżniczka z kijem w tyłku! Chętnie przygarnę jej przewodnika, anioła stróża, wszelkie relacje i znajomości, ponieważ wracała na święta i wakacje, więc kontaktu nie urywała.
xanax
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
depression
i'm so done
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NA DIECIE Praktykuję jogę NOTHING BREAKS LIKE A HEART TWÓJ NOWY DOM SING A SONG GHOST MOVIE I'M SO HIGH! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT

Awatar użytkownika
27 y/o
163 cm
hello, it's me
Po krótkiej próbie życia w wielkim mieście wróciła do Hope Valley, przejęła sklep z antykami po babci. A że przy okazji nie ma szczęścia w miłości to inwestuje duże pieniądze w ładne przedmioty, wróciła do imprezowania i sama nie wie czego szuka.

Post India Stryker »

Jako #teamkebab wpadam po te jakieś ziomki!

Zina Villeda
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL DAWCA ORGANÓW RZUCIŁEM/AM STUDIA WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA PIJAM TEQUILĘ #TEAM_MARVEL Gram na nerwach Znajdziesz mnie w barze na plaży DIGITAL LOVE SING A SONG PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ OH NO, PERIOD DANCING QUEEN SZCZĘKI SUNRISE SUNSET BEACH BITCH TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Takin' this one to the grave

Awatar użytkownika
23 y/o
167 cm
hello, it's me

Post Zina Villeda »

#teamkebsotequila nie ma między nimi takiej dużej różnicy, więc myślę, że śmiało mogą się znać z Hope, a w Miami pewnie nie raz nie dwa imprezowały, także wezmę co mi dasz :hehehe: nawet siebie :hehehe:

India Stryker
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Mistrz Gry - za wymyślenie oraz pomoc w przeprowadzeniu eventu! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ADOPTOWANY LUBIĘ ZIÓŁKO WIERZĘ W MAGIĘ IMPREZOWICZ DEVIL IN DISGUISE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI NA DIECIE Praktykuję jogę NOTHING BREAKS LIKE A HEART TWÓJ NOWY DOM SING A SONG GHOST MOVIE I'M SO HIGH! DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GROUP CHAT

Awatar użytkownika
22 y/o
164 cm
hello, it's me
If all of the kings had their queens on the throne we would pop champagne and raise a toast.
To all of the queens who are fighting alone, Baby, you're not dancing on your own.

Post Hope Navarro »

Skoro kocha teatr, to wiadomo, że przychodzę tu z Hopsiakiem, znać się musimy *.*
Zina Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP ZNAM 2 JĘZYKI STUDENT KOCIARZ #CZYSTEHOPEVALLEY

Awatar użytkownika
23 y/o
167 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Dalia Villeda »

SIOSTRA!!! Ale super że nas tyle. Co mi dasz? Niczego nie żałuj.

Zina Villeda
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ ŻARŁOK PIJAM TEQUILĘ PIEROGIS

Awatar użytkownika
27 y/o
163 cm
hello, it's me
Po krótkiej próbie życia w wielkim mieście wróciła do Hope Valley, przejęła sklep z antykami po babci. A że przy okazji nie ma szczęścia w miłości to inwestuje duże pieniądze w ładne przedmioty, wróciła do imprezowania i sama nie wie czego szuka.

Post India Stryker »

Zina Villeda pisze:
13 cze 2020, 22:59
#teamkebsotequila nie ma między nimi takiej dużej różnicy, więc myślę, że śmiało mogą się znać z Hope, a w Miami pewnie nie raz nie dwa imprezowały, także wezmę co mi dasz :hehehe: nawet siebie :hehehe:

@India Stryker

Siebie to nie, ustaliliśmy żę woli penisy :lol:
Ale na tequilę mogą iść! I na imprezę w Miami również. I na taką prowizoryczną w Hope też! Trzy/cztery lata to jeszcze nie tragedia, więc niech się kochają! :giggle:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL DAWCA ORGANÓW RZUCIŁEM/AM STUDIA WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA PIJAM TEQUILĘ #TEAM_MARVEL Gram na nerwach Znajdziesz mnie w barze na plaży DIGITAL LOVE SING A SONG PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ OH NO, PERIOD DANCING QUEEN SZCZĘKI SUNRISE SUNSET BEACH BITCH TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Takin' this one to the grave

Awatar użytkownika
20 y/o
170 cm
hello, it's me
człowiek-orkiestra, a już na pewno życiowa pierdoła, ale potencjału pozytywnego myślenia ma za pięciu i chętnie się dzieli!

Post donato villeda »

wincyj bab w rodzinie, woohoo! :excited:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! BABYSITTER TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ JESTEM PUCHONEM ŻARŁOK KING OF THE JUNGLE

Awatar użytkownika
23 y/o
167 cm
hello, it's me

Post Zina Villeda »

Hope Navarro myślę, że będą sąsiadkami, jeśli ona mieszka w tych domkach, a nie kamperach :hm: także, albo idziemy w coś świeżego mocno, bo ona w Hope już tak na dłużej to od dwóch miesięcy, albo w coś z przeszłości, także daj mi cynk, a ja coś pomyślę <3

Dalia Villeda ponieważ są w przybliżonym wieku, na pewno to Dalia była jej pierwszym alarmem, że coś może być nie tak. Najpierw uważała ją za wcześniaka - dzieli ich 7 miesięcy tylko, ale potem zaczęła być mądrzejsza i starsza i dostrzegać wiele różnic między nią a Villedami. Także kocha ją jako siostrę, ale trochę też, przez to, że z nimi jest krwią związana, zazdrości dziewczynie, że ma takie prawowite miejsce w rodzinie. Nie widzę sensu, by się zgrzytały o to, ale na pewno miało to wpływ na ich relację w przeszłości. :oops:

India Stryker kurła, a już myślałam, że dasz mi buziaka :/ no i dobrze, będą się kochać i narzekać na chłopów, bo to same męskie no.. :/

donato villeda Pączuś nasz kochany <3 pewnie zabrałam Cię raz czy dwa na konkursy, byś sobie jakąś ładną pannę wyhaczył ^^ poza tym, na pewno przystojnym Villedą były zainteresowane, więc mogła mieć go jako kartę przetargową :hehehe:

Awatar użytkownika
27 y/o
163 cm
hello, it's me

Post India Stryker »

Zina Villeda jak wlejesz w nią odpowiednią ilość tequili to może pomyślimy ^^

Awatar użytkownika
26 y/o
163 cm
hello, it's me
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.

Post Gianna Lowell »

coś o kebabie było, podpiszę się :dancing:

Zina Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT

Awatar użytkownika
23 y/o
167 cm
hello, it's me

Post Zina Villeda »

India Stryker czelendż akcepted :hehehe:

gianna lowell ale z Tobą się mogę całować bez tequili, więc tak to widzę właśnie ^^ co byś chciała piękna?

Awatar użytkownika
26 y/o
163 cm
hello, it's me
Jest stażystką w szpitalu, więc spędza tam znaczną część swojego czasu. Lubi Teddy'ego bardziej, niż powinna.

Post Gianna Lowell »

Zina Villeda pisze:
13 cze 2020, 23:17
@gianna lowell ale z Tobą się mogę całować bez tequili, więc tak to widzę właśnie ^^ co byś chciała piękna?
skoro tak piszesz to totalnie całowanko :eddie: chociaż Zina musiałaby ją rozruszać, bo jest fajna i zabawowa, a Gi to taka pierdoła mała, życia nie zna za bardzo :lol:
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER TEXT ME! DAWCA ORGANÓW MEDYCYNA JESTEM KRUKONEM WRAŻLIWIEC SCHLUDNY WOLĘ ŁAGODNIE TWÓJ NOWY DOM SMERF PRACUŚ RACZEK NIEBORACZEK GROUP CHAT