a
Awatar użytkownika
Mama małego potworka, która próbuje poskładać swoje życie do kupy.
31
169

Post

Obrazek
Nancy
Stryker
mama trzyletniego potworka, nieradząca sobie z życiem i obowiązkami dorosłego życia; znakomita w słodkich wypiekach, starsza, najlepsza siostra @India Stryker.
marry
India Stryker
Marcus Clinton
Barbie Lowell
Serafina Espino
Benek Willoughby
Woody Willoughby /relka]
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
kiss
Marcy Shumway
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
hate
Alec Newman:evil:
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
Obrazek
BOGATE CV MAM CÓRKĘ DWIE LEWE RĘCE WRAŻLIWIEC OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE
mów mi/kontakt
Lisek
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

Hej!
Biegnę z jakąś relacją, bo muszę rozruszać Marcusa. Może razem z Nancy za czasów szkolnych byli nawet dobrymi znajomymi? Może to Marcus od czasu do czasu potrafi Cię rozśmieszyć i spędza z Twoim dzieckiem czas kiedy Ty musisz coś pozałatwiać? Ale zawsze mogą być też zwykłymi znajomymi, którzy mówią sobie jedynie dwa słowa na powitanie *.*

Nancy Stryker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
a
Awatar użytkownika
Po krótkiej próbie życia w wielkim mieście wróciła do Hope Valley, przejęła sklep z antykami po babci. A że przy okazji nie ma szczęścia w miłości to inwestuje duże pieniądze w ładne przedmioty, wróciła do imprezowania i sama nie wie czego szuka.
27
163

Post

:heja:
India ma przez nie migreny i szlag ją trafia jakieś trzy razy na godzinę, ale i tak miłość <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL DAWCA ORGANÓW RZUCIŁEM/AM STUDIA WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA PIJAM TEQUILĘ #TEAM_MARVEL Gram na nerwach Znajdziesz mnie w barze na plaży DIGITAL LOVE SING A SONG PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ OH NO, PERIOD DANCING QUEEN SZCZĘKI SUNRISE SUNSET BEACH BITCH TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Mama małego potworka, która próbuje poskładać swoje życie do kupy.
31
169

Post

Marcus Clinton o matko, jestem tak bardzo za: bardzo chętnie przytulę go jako przyjaciela za czasów szkolnych i obecnie jej jeden z nielicznych antydepresantów i nianiek dla Billie. Co powiesz na nocne telefony pełne smarków i łez, podczas których bełktoyalaby coś niezrozumiałego? Odprowadzanie jej do terapeuty? Jedzenie jej babeczek i mówienie, że nie jest wcale taka beznadziejna?! I na to, aby wiecznie mu powtarzała, że gdyby kiedyś była mądrzejsza, to prawdopodobnie byłaby jego żoną? <3

India Stryker, a my mamy serdecznie dość tych fagasów w bokserkach, którzy kręcą się po domu. Nie umiem już tłumaczyć Billie, że to wcale nie jest pan hydraulik, bo w domu nic się nie zepsuło! :/
Obrazek
BOGATE CV MAM CÓRKĘ DWIE LEWE RĘCE WRAŻLIWIEC OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE
mów mi/kontakt
Lisek
a
Awatar użytkownika
Po krótkiej próbie życia w wielkim mieście wróciła do Hope Valley, przejęła sklep z antykami po babci. A że przy okazji nie ma szczęścia w miłości to inwestuje duże pieniądze w ładne przedmioty, wróciła do imprezowania i sama nie wie czego szuka.
27
163

Post

Nancy Stryker ostatnio nie ma ich tak dużo, właściwie to prawie wcale... więc jest poprawa! :giggle: A dziecko jak hałasowało i bałaganiło tak hałasuje i bałagani :lol:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL DAWCA ORGANÓW RZUCIŁEM/AM STUDIA WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA PIJAM TEQUILĘ #TEAM_MARVEL Gram na nerwach Znajdziesz mnie w barze na plaży DIGITAL LOVE SING A SONG PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ OH NO, PERIOD DANCING QUEEN SZCZĘKI SUNRISE SUNSET BEACH BITCH TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

Nancy Stryker pisze:
12 cze 2020, 14:44
@Marcus Clinton o matko, jestem tak bardzo za: bardzo chętnie przytulę go jako przyjaciela za czasów szkolnych i obecnie jej jeden z nielicznych antydepresantów i nianiek dla Billie. Co powiesz na nocne telefony pełne smarków i łez, podczas których bełktoyalaby coś niezrozumiałego? Odprowadzanie jej do terapeuty? Jedzenie jej babeczek i mówienie, że nie jest wcale taka beznadziejna?! I na to, aby wiecznie mu powtarzała, że gdyby kiedyś była mądrzejsza, to prawdopodobnie byłaby jego żoną? <3
Przytulaj go ile chcesz! Lubię tulasy. Mogę być nianią i lekiem na całe zło *.* Możemy rozmawiać całe noce, a potem Marcus będzie marudził z uśmiechem, że znowu wstaje do pracy ze spiochami na oczach. A babeczki w ramach przeprosin możesz przysyłać mu do pracy razem z paczką żelków. Moją żoną powiadasz? ^^

Nancy Stryker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
a
Awatar użytkownika
Mama małego potworka, która próbuje poskładać swoje życie do kupy.
31
169

Post

Marcus Clinton pisze:
12 cze 2020, 23:45
Przytulaj go ile chcesz! Lubię tulasy. Mogę być nianią i lekiem na całe zło *.* Możemy rozmawiać całe noce, a potem Marcus będzie marudził z uśmiechem, że znowu wstaje do pracy ze spiochami na oczach. A babeczki w ramach przeprosin możesz przysyłać mu do pracy razem z paczką żelków. Moją żoną powiadasz? ^^
O matko, gdzieś Ty był, gdzie ja popełniałam te wszystkie błędy młodości, co? :roll:
Obrazek
BOGATE CV MAM CÓRKĘ DWIE LEWE RĘCE WRAŻLIWIEC OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE
mów mi/kontakt
Lisek
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

W Miami byłem. W Miami. Grałem na gitarze do kotleta i udawałem, że jara mnie życie w wielkim mieście :shrug:

Nancy Stryker
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
173

Post

Nancy Stryker halo, czy ja dobrze widzę, że Nancy pracuje w cukierni narzeczonego Barbie, w której Lowell (o ile obecnie jest bezrobotna, a jest to przez większość czasu :lol: ) przesiaduje całkiem sporo czasu? muszą się znać! no i obie są z tego samego rocznika, więc mogły się poznać jeszcze w szkole. Basi na pewno smutno widząc taką czasem przygnębioną Nancy i pewnie nie raz starała się ją nieudolnie pocieszyć! :juggle: a skoro i tak nie ma żadnej pracy, to nawet może od czasu do czasu zająć się Billie, o ile Nan nie boi się zostawić dziecka z kimś tak nierozgarniętym jak Barbie :hopsa:
BOGATE CV ZARĘCZONY/A DZIWAK NIE OGARNIA
mów mi/kontakt
rumpelstiltskin
a
Awatar użytkownika
Mama małego potworka, która próbuje poskładać swoje życie do kupy.
31
169

Post

Barbie Lowell pisze:
16 cze 2020, 17:02
@Nancy Stryker halo, czy ja dobrze widzę, że Nancy pracuje w cukierni narzeczonego Barbie, w której Lowell (o ile obecnie jest bezrobotna, a jest to przez większość czasu :lol: ) przesiaduje całkiem sporo czasu? muszą się znać! no i obie są z tego samego rocznika, więc mogły się poznać jeszcze w szkole. Basi na pewno smutno widząc taką czasem przygnębioną Nancy i pewnie nie raz starała się ją nieudolnie pocieszyć! :juggle: a skoro i tak nie ma żadnej pracy, to nawet może od czasu do czasu zająć się Billie, o ile Nan nie boi się zostawić dziecka z kimś tak nierozgarniętym jak Barbie :hopsa:
Pani droga, po pierwsze: masz wspaniałą kobietę na wizerunku i musimy się znać! Możemy mieć wzloty i upadki w naszych relacjach, ale finalnie chciałabym, aby nasze panie się dogadały!
Pomyślałam też sobie, aby odegrać jakąś małą, dramatyczną scenkę zazdrości? W ramach jakiejś dziwnej samooceny, Nancy mogłaby spróbować... poderwać Twego Pana? :hehe:
Co do Billie - nie wiem tylko, czy Basia będzie miała siły po spotkaniu z tym potworem na kolejne niańczenie ^^
Obrazek
BOGATE CV MAM CÓRKĘ DWIE LEWE RĘCE WRAŻLIWIEC OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE
mów mi/kontakt
Lisek
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

podrzucam na przykład Marcy Shumway, jeśli Twoje bobo chodzi już do przedszkola, to się nim zajmuje :hihi:
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
28
157

Post

Nancy Stryker W sumie są na tyle różne, że bym coś chciała. Mam nawet mały pomysł. Mogły się poznać po pijaku i spędzić razem cały wieczór. Oczywiście w czysto koleżeńskim kontekście. Czasem tak kliknie między pijanymi ludźmi i nagle dochodzą do wniosku, że są najlepszymi przyjaciółmi. Byłaby to fajna rozgrywka, a co dalej można sobie pomyśleć. Albo kontynuować znajomość. Albo można pomyśleć, co wyjdzie z tego :devil:
LUBIĘ ZIÓŁKO NIE OGARNIA PIJAM WINKO
mów mi/kontakt
Mar.
ODPOWIEDZ