a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
170

Post

Obrazek
Dana
Riddle
Dana ma 26 lat i pochodzi z Hope Valley. Ostatnie lata spędziła w Nowym Jorku, gdzie próbowała podbić korporacyjny świat. W rodzinnych stronach pojawiła się ponownie kilka dni temu. Pracuje jako finansistka w jednej z sąsiednich miejscowości. Chętnie przygarnę przyjaciół z czasów liceum. <3
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
SINGIEL SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
If all of the kings had their queens on the throne we would pop champagne and raise a toast.
To all of the queens who are fighting alone, Baby, you're not dancing on your own.
22
164

Post

Znajmy się! Hope swego czasu również mieszkała w Nowym Jorku, więc może coś a'la świat jednak jest mały? ^^
dana riddle
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP ZNAM 2 JĘZYKI STUDENT KOCIARZ #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

Dana pewnie zna Marcusa ze szkoły. Może nawet wpadała na jego garażowe koncerty? :giggle:

dana riddle
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
ODPOWIEDZ