a
Awatar użytkownika
Pani strażak, która przez swoje poświęcenie uratowała w pożarze dziecko, czemu zawdzięcza teraz blizny na ciele, utratę słuchu w lewym uchu i niedowład prawej ręki. Miłośniczka mechaniki i majsterkowania. Stara się małymi kroczkami odbudować dom, który spłonął w pożarze, zabierając ze sobą jej brata i ojca, przez co jest teraz sama na świecie. Niskopodłogowy zgryźliwy chochlik mówiący zagadkami, nerwus jakich mało, oraz chodzący człowiek sarkazm, jednak przy bliższym poznaniu zdecydowanie da się lubić.
30
159

Post

Obrazek
Evelyn
Smith
trzydziestoletnia pani strażak z zacięciem do mechaniki i majsterkowania, choć te umiejętności niezupełnie jej się przydają przy odbudowie spalonego domu rodzinnego. Zgryzota na pierwszy rzut oka, niby da się ją lubić, ale gdzieś tam z tyłu głowy trzeba mieć, że to jednak dzikus. Nie dosłyszy na lewe ucho, więc jeśli nie chcesz jej drażnić, to po prostu podchodź z drugiej strony. Nie gap się też na jej blizny, to równie stresujące i jest gotowa za takie wgapianie się uciąć parę głów. Evelyn często ma ataki głupawki, niekontrolowane wybuchy śmiechu i dziwne pomysły, przez co może uchodzić za dziwoląga, ale ci co są z nią blisko mówią, że to nawet jest urocze gdy taki chochlik jak ona się wścieka (oczywiście nie można mówić tego przy niej, zabiłaby z miejsca :lol: )
POZYTYWNE
Gina Armstrongprzyjaciółka z dzieciństwa, której bardzo kibicuje w rozwoju kariery fryzjerskiej.
Robert McAllisterprzyjaciel z dzieciństwa, dzięki swojej prawniczej smykałce bardzo jej pomógł po tym, jak dom rodzinny Evelyn spłonął.
Carol Willoughbyprzyjaciółka z dzieciństwa, która uśmierca swoje biedne Petunie, a Evelyn stara się za każdym razem przywrócić rybkę do życia poprzez reanimację.
Bee Whitelynajlepsza (i jedyna!) współlokatorka. Drą ze sobą koty, często nie mogą na siebie patrzeć, ale i tak uwielbiają się nad życie.
Marcus Clintonprzyjaciel z dzieciństwa. To on dzwonił do niej każdego dnia po tragedii jakiej doświadczyła i utrzymywał ją na nogach, gdy jej życie legło w gruzach.
Charles Danielsenpoznali się we Włoszech i spędzili ze sobą masę upojnego czasu. Nigdy więcej mieli się nie zobaczyć. Co teraz z tego wyjdzie?
Blake Willoughbykolejny znajomy z dzieciństwa, za dzieciaka nie przepadali za sobą, jednak od kilku lat wspólnie pracują w straży i są dobrym teamem
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NEUTRALNE
Reece Lannisterniegdyś najlepszy przyjaciel z którym mogła konie kraść, a później wyjechał bez pożegnania. Odkąd wrócił po dziesięciu latach Evelyn nie jest w stanie mu wybaczyć.
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NEGATYWNE
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES ZŁOTA RĄCZKA PIWOSZ Czytam książki #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Obcinam włosy, czekam na bejbika i nie mam szczęścia w miłości
26
169

Post

Obrazek ObrazekObrazek

spamuje super gifkami i liczę na fajną przyjaźń :shy:
Obrazek
Mamma mia, here I go again My my,how can
I resist you? Mamma mia, does it show again, My my,
just how much I've missed you?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! ROLLING IN THE DEEP URODZONY LATEM LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 2 JĘZYKI KLASA ŚREDNIA WIELBICIEL FAST FOODÓW WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! DIGITAL LOVE #CZYSTEHOPEVALLEY Kajdany miłości
mów mi/kontakt
panoramiks#7925
a
Awatar użytkownika
Prawnik z własną kancelarią i posiadające dwa urocze owczarki niemieckie
34
188

Post

Obrazek
Obrazek

mnie również nie mogło tutaj zabraknąć! Twarz i grafika zobowiązuje :D Evelyn Smith
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! W11: WYDZIAŁ ŚLEDCZY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA URODZONY ZIMĄ WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRAWO JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ PRACOHOLIK WIELBICIEL KAWY NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pełna chata
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Pani strażak, która przez swoje poświęcenie uratowała w pożarze dziecko, czemu zawdzięcza teraz blizny na ciele, utratę słuchu w lewym uchu i niedowład prawej ręki. Miłośniczka mechaniki i majsterkowania. Stara się małymi kroczkami odbudować dom, który spłonął w pożarze, zabierając ze sobą jej brata i ojca, przez co jest teraz sama na świecie. Niskopodłogowy zgryźliwy chochlik mówiący zagadkami, nerwus jakich mało, oraz chodzący człowiek sarkazm, jednak przy bliższym poznaniu zdecydowanie da się lubić.
30
159

Post

Gina Armstrong pisze:
09 cze 2020, 16:04
Obrazek ObrazekObrazek

spamuje super gifkami i liczę na fajną przyjaźń :shy:
Gina Armstrong przecież to oczywiste, że musimy przyjaźnić się od dziecka, takiej znajomości nie można przepuścić <3 Z kimś trzeba obgadać chłopaków, wyśmiewać się z głupot i szaleć w nastoletnich czasach. Wiadomo też kto tu najbardziej tęsknił kiedy Regi wyjechała do LA, kto rozmawiał z nią po nocach (Eve, bo w LA to i tak trzy godziny do tyłu względem Florydy :lol: ) i ktoś tu musiał być pierwszym kozłem ofiarnym, gdy Giana zaczynała swoją fryzjerską przygodę *.*



Robert McAllister pisze:
09 cze 2020, 16:19
Obrazek
Obrazek

mnie również nie mogło tutaj zabraknąć! Twarz i grafika zobowiązuje :D @Evelyn Smith
Robert McAllister my też pewnie znamy się od dziecka ^^ Rob mógł też wesprzeć Evelyn przy prawniczych aspektach, gdy jej rodzinny dom spłonął, bo na taką sytuację zwykły człowiek nigdy nie jest przygotowany i nie wie od czego zacząć, a Rob ma to pewnie w małym palcu <3 Och i z pewnością przywiozła mu trzy lata temu jakąś oryginalną pamiątkę z Włoch (żadne sztampowe pocztóweczki i magnesy, coś tam konkret bym wymyśliła) i teraz Rob jest zmuszany mieć to na widoku, przynajmniej kiedy Evelyn nadchodzi z wizytą :lol: Coś się wymyśli *.*
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES ZŁOTA RĄCZKA PIWOSZ Czytam książki #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Prawnik z własną kancelarią i posiadające dwa urocze owczarki niemieckie
34
188

Post

Evelyn Smith pisze:
09 cze 2020, 21:29
Robert McAllister pisze:
09 cze 2020, 16:19
Obrazek
Obrazek

mnie również nie mogło tutaj zabraknąć! Twarz i grafika zobowiązuje :D @Evelyn Smith
@Robert McAllister my też pewnie znamy się od dziecka ^^ Rob mógł też wesprzeć Evelyn przy prawniczych aspektach, gdy jej rodzinny dom spłonął, bo na taką sytuację zwykły człowiek nigdy nie jest przygotowany i nie wie od czego zacząć, a Rob ma to pewnie w małym palcu <3 Och i z pewnością przywiozła mu trzy lata temu jakąś oryginalną pamiątkę z Włoch (żadne sztampowe pocztóweczki i magnesy, coś tam konkret bym wymyśliła) i teraz Rob jest zmuszany mieć to na widoku, przynajmniej kiedy Evelyn nadchodzi z wizytą :lol: Coś się wymyśli *.*
Jest to pewne, że Rob jej pomógł podczas tych wszystkich formalności po pożarze, może nawet udało mu sie wywalczyć większe odszkodowanie? Może być to nawet coś ogrmnego i Robert nie jest w stanie tego ukryć i zdobi jego salon :lol: Jestem gotowa na każdy przypał *.*
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! W11: WYDZIAŁ ŚLEDCZY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: PROTAGONISTA URODZONY ZIMĄ WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRAWO JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ PRACOHOLIK WIELBICIEL KAWY NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE CZTERY ŁAPY BEACH BITCH KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 Pełna chata
mów mi/kontakt
naethaia#4170
a
Awatar użytkownika
Obcinam włosy, czekam na bejbika i nie mam szczęścia w miłości
26
169

Post

Super, potencjał wykorzystany, liczę na jakąś grę niedługo i ploteczki!
Evelyn Smith
Obrazek
Mamma mia, here I go again My my,how can
I resist you? Mamma mia, does it show again, My my,
just how much I've missed you?
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! ROLLING IN THE DEEP URODZONY LATEM LUBIĘ ZIÓŁKO ZNAM 2 JĘZYKI KLASA ŚREDNIA WIELBICIEL FAST FOODÓW WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA BABY BOOM! DIGITAL LOVE #CZYSTEHOPEVALLEY Kajdany miłości
mów mi/kontakt
panoramiks#7925
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

też się zjawię z fotką, a co :lol:
Obrazek
Obrazek
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
niewysoki skrzat, który wszystkie braki nadrabia charakterem i hobbystycznie potrafi od ręki sporządzić wypunktowaną listę dziesięciu rzeczy, które robisz w życiu nie tak jak trzeba, ale przynajmniej czasem robi to polewając ci drinki albo podsuwając frytki na koszt firmy, także chyba nie jest z nią tak źle!
30
157

Post

ja może nie jestem w posiadaniu takich sentymentalnych zdjęć, ale dałam ci dach nad głową, więc chyba możesz mnie za to trochę kochać, co, Evelyn Smith? :lol:
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT FAN DRESZCZOWCÓW JESTEM ECO
mów mi/kontakt
ms cox if you naughty
a
Awatar użytkownika
Pani strażak, która przez swoje poświęcenie uratowała w pożarze dziecko, czemu zawdzięcza teraz blizny na ciele, utratę słuchu w lewym uchu i niedowład prawej ręki. Miłośniczka mechaniki i majsterkowania. Stara się małymi kroczkami odbudować dom, który spłonął w pożarze, zabierając ze sobą jej brata i ojca, przez co jest teraz sama na świecie. Niskopodłogowy zgryźliwy chochlik mówiący zagadkami, nerwus jakich mało, oraz chodzący człowiek sarkazm, jednak przy bliższym poznaniu zdecydowanie da się lubić.
30
159

Post

carol willoughby pisze:
10 cze 2020, 16:38
też się zjawię z fotką, a co :lol:
Obrazek
Obrazek
carol willoughby Czyli już wiemy, że pewnie znamy się od dzieciaka (HV takie małe :lol: ). Zgaduję, że Evelyn próbuje ratować każdą Petunię, próbując nawet reanimacji. W dodatku to Evelyn ZAWSZE prowadzi auto, gdy jadą gdzieś we dwie :lol: złośliwie wyśmiewała Carol za zmianę koloru czupryny w liceum, kupując jej na każdą możliwą okazję berety :hehe:

bee whitely pisze:
10 cze 2020, 20:47
ja może nie jestem w posiadaniu takich sentymentalnych zdjęć, ale dałam ci dach nad głową, więc chyba możesz mnie za to trochę kochać, co, @Evelyn Smith? :lol:
bee whitely współlokatorko ma najwspanialsza (i jedyna :lol )! Oczywiście, że kocham (i czasami mocno denerwuję). Kto jak nie ja będzie tak zażarcie się z tobą kłócił o wynoszenie śmieci i ściąganie prania z suszarki? I kto będzie próbował cię namówić tak bardzo na lekcje pływania, jak nie ja? :lol: będziemy się bardzo kochać i często drażnić <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES ZŁOTA RĄCZKA PIWOSZ Czytam książki #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Grywa sobie na gitarze w garażu. Zamyka go tylko wtedy kiedy sąsiedzi krzyczą. Kocha od lat jedną dziewczynę. I udaje, że rzuca żelki, ale mu to nie wychodzi.
29
185

Post

To tego.. :roll:
Evelyn jest w podobnym wieku do Marcusa. On to taki dobry chłopak, którym wszystkim pomaga. No i jego ojciec jest byłym mechanikiem. Może Evelyn właśnie przez to często przesiadywała i Clintonów w domu, a teraz po powrocie Marcusa do HV ponownie zaczęli się spotykać w garażu ojca, by naprawiać auta znajomych po taniości?
Może Marcus jest jednym z lepszym przyjaciół dziewczyny? Może to on ją wspierał rozmowami przez telefon kiedy straciła rodzinę? Może też przychodziła na koncerty Marcusa do garażu? :sese:

Evelyn Smith
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020!
mów mi/kontakt
nicramrey#2224
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

ahahahaha, super, pasuje mi w stu procentach :boobies: wołaj, jak będziesz chciała sobie coś zagrać :juggle:
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Pani strażak, która przez swoje poświęcenie uratowała w pożarze dziecko, czemu zawdzięcza teraz blizny na ciele, utratę słuchu w lewym uchu i niedowład prawej ręki. Miłośniczka mechaniki i majsterkowania. Stara się małymi kroczkami odbudować dom, który spłonął w pożarze, zabierając ze sobą jej brata i ojca, przez co jest teraz sama na świecie. Niskopodłogowy zgryźliwy chochlik mówiący zagadkami, nerwus jakich mało, oraz chodzący człowiek sarkazm, jednak przy bliższym poznaniu zdecydowanie da się lubić.
30
159

Post

Marcus Clinton pisze:
11 cze 2020, 11:30
To tego.. :roll:
Evelyn jest w podobnym wieku do Marcusa. On to taki dobry chłopak, którym wszystkim pomaga. No i jego ojciec jest byłym mechanikiem. Może Evelyn właśnie przez to często przesiadywała i Clintonów w domu, a teraz po powrocie Marcusa do HV ponownie zaczęli się spotykać w garażu ojca, by naprawiać auta znajomych po taniości?
Może Marcus jest jednym z lepszym przyjaciół dziewczyny? Może to on ją wspierał rozmowami przez telefon kiedy straciła rodzinę? Może też przychodziła na koncerty Marcusa do garażu? :sese:

@Evelyn Smith
Cudownie, gdzieś ta pasja w końcu musiała się zacząć i rozwijać <3
W wieku nastoletnim Evelyn pewnie była podporą dla Marcusa po stracie mamy, a później role się odwróciły, gdy jej rodzina zginęła.
Oczywiście, że Marcus jest bliższym przyjacielem, innej opcji nie ma :lol: na koncerty też przychodziła, ba, żadnego nie przegapiła. Jest największą fanką i jednocześnie największym krytykiem :sese: chciałam, żeby Evelyn dorobiła się też jakiegoś zwierzaka, więc myślę, że Marcus może mieć w tym swój duży udział *.*
Marcus Clinton
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROLLING IN THE DEEP MAM MNIEJ NIŻ 160 CM WZROSTU DAWCA KRWI EMERGENCY SERVICES ZŁOTA RĄCZKA PIWOSZ Czytam książki #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
Zablokowany