a
Awatar użytkownika
If all of the kings had their queens on the throne we would pop champagne and raise a toast.
To all of the queens who are fighting alone, Baby, you're not dancing on your own.
22
164

Post

Obrazek
Hope
Navarro
Młoda aktorka pochodząca z Meksyku, która pojawiła się w Hope Valley w październiku zeszłego roku, próbując podbić teatry Florydy i jednocześnie ukończyć studia. Czerpiąca pełną piersią z życia. Każdą wolną chwilę (jeśli już w ogóle taką znajdzie) poświęca na szaleństwa i próbowanie nowych rzeczy, mając za nic ewentualne ryzyko i konsekwencje. Bierze udział w kursie z samoobrony, ćwiczy taniec towarzyski, śpiewa, wychowuje kota - człowiek orkiestra.
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
Elton Vázquez
Ines Villeda
Johnny Vázquez
Cesar B. Arreola
Callum Armstrong
Donato Villeda
Aria Baker
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
Selva Arias
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP ZNAM 2 JĘZYKI STUDENT KOCIARZ #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Game, set, on... darling.
36
173

Post

Zaryzykujmy, aktoreczko ze spalonego teatru. ^^
Od siebie mogę zaproponować coś w rodzaju oporu przed "kołczingiem" w kwestii teatraliów czy nawet pisania scenariuszy/wystawiania sztuk teatralnych. Selva nie ma czasu na takie rzeczy (tak twierdzi), gardzi wszystkim, co nie jest perfekcyjne, więc dlaczego nie spróbować odrobinę zmienić jej podejścia (misja niemożliwa) z pomocą Hope? O ile to rzeczywiście uporczywe, pewne siebie stworzenie, mogłoby zacząć się od nagabywania (i cukrzenia), dopóki Arias nie zgodzi się na udzielenie kilku rad czy nawet wskazania właściwego toru dla tej całej grupy, do której należy Navarro. Punkty zaczepienia - w ciekawostkach KP Arias, jakby były potrzebne. :devil:

Hope Navarro
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER UNIVERSAL PERSON ANTAGONISTA OSOBA PUBLICZNA DEVIL IN DISGUISE PRÓŻNY W CZEPKU URODZONY PO ODSIADCE HE WAS FIRST! BAD HAIR DAY GOOGLE ME DANSE MACABRE
mów mi/kontakt
Tobirama
a
Awatar użytkownika
If all of the kings had their queens on the throne we would pop champagne and raise a toast.
To all of the queens who are fighting alone, Baby, you're not dancing on your own.
22
164

Post

Dobrze się zaczyna :sese:
Pomysł bardzo pasujący do Hope, bo mimo, że misja jest z góry skazana na porażkę, to młoda bardzo chętnie się jej podejmie, w końcu czego się nie zrobi dla samorozwoju? Selva w oczach Hope mogłaby być swego rodzaju inspiracją z której chciałaby czerpać, stawiając tym samym przed sobą trudne zadanie, jakim jest wydobycie przydatnych rad i wskazówek. Jako, że Navarro jest upartym stworzeniem, które zawsze próbuje osiągnąć swój cel, to nie zrażałaby się zachowaniem Arias, choć pewnie klęłaby na nią pod nosem z każdą swoją porażką, bo zgaduję, że Selva to jeszcze bardziej uparta babka jest ^^ Z drugiej strony niejako naprawdę takie podejście, raczej chłód w emocjach imponowałby Hope.
Hm... Może nawet Hope dałaby się zmanipulować? Zawsze będzie to ciekawiej wyglądać.
Oczywiście dodajmy, że młoda pewnie widziała wszystkie (albo prawie wszystkie) publiczne sztuki Selvy, to tak na potrzeby ewentualnych rozmów o nich.

Chyba nie ma co tu więcej pisać - zamysł świetny i nie trzeba go poprawiać :lol:


Selva Arias
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP ZNAM 2 JĘZYKI STUDENT KOCIARZ #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Game, set, on... darling.
36
173

Post

Och, manipulowanie młodzieżą brzmi jak świetna rozgrzewka do większych planów, a raczej - wykorzytania tego potencjału, energii ducha oraz możliwości ukształtowania pod własne widzimisię. Wygląda na to, że mamy, czego potrzebujemy i nie pozostaje nic innego, jak trochę popsuć szyki, zmienić układ planet i w ogóle najlepiej przerobić wszystko o sto osiemdziesiąt stopni, gdy dojdzie do konfrontacji. Never trust an ex-convict, said no one ever out loud. ^^

Hope Navarro
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER UNIVERSAL PERSON ANTAGONISTA OSOBA PUBLICZNA DEVIL IN DISGUISE PRÓŻNY W CZEPKU URODZONY PO ODSIADCE HE WAS FIRST! BAD HAIR DAY GOOGLE ME DANSE MACABRE
mów mi/kontakt
Tobirama
a
Awatar użytkownika
If all of the kings had their queens on the throne we would pop champagne and raise a toast.
To all of the queens who are fighting alone, Baby, you're not dancing on your own.
22
164

Post

Jestem gotowa na zamieszanie trochę w życiu mojej postaci, bo zupełnie mi takie relacje nie przeszkadzają, wręcz przeciwnie, im więcej przeciwności, tym lepiej :lol:
Czyli wiadomo, relacje relacjami, zobaczymy kiedyś przy spotkaniu co z tego faktycznie wyjdzie, bo to różnie bywa, ale podstawę chociaż mamy :lol:

Selva Arias
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP ZNAM 2 JĘZYKI STUDENT KOCIARZ #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
Ines Villeda
a

Post

Hope Navarro, doszły mnie słuchy, że Hope zna się z Eltonem, a Ines to pierwsza dziewczyna Vazqueza jeszcze z nastoletnich lat. Przyjaźnią się do tej pory, więc Cyganka może opowiedzieć Navarro o kilku kompromitujących sytuacjach z jego życia :lol:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
If all of the kings had their queens on the throne we would pop champagne and raise a toast.
To all of the queens who are fighting alone, Baby, you're not dancing on your own.
22
164

Post

Ja tu widzę spiskowy potencjał ciekawych historyjek :sese:
Potrzeba mi czegoś takiego, przyjmę i ukocham wyciągając wszystkie historyjki! :Lol:

Ines Villeda
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP ZNAM 2 JĘZYKI STUDENT KOCIARZ #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
Ines Villeda
a

Post

Hope Navarro pisze:
07 cze 2020, 01:28
Ja tu widzę spiskowy potencjał ciekawych historyjek :sese:
Potrzeba mi czegoś takiego, przyjmę i ukocham wyciągając wszystkie historyjki! :Lol:
Cudownie, Ines na pewno wywróży im z fusów świetlaną przyszłość! :juggle:
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Otwarty na nowe zajomości koleżka z bardzo zdrowym podejście do życia. Nigdy nigdzie mu się nie śpieszy, stara się korzystać z życia jak tylko może. Kręci też drineczki w 'Grill & Chill' na plaży. Piña Colada, Mojito, Tequilla Sunrise a może Krwawa Mary? Nazwij tylko drinka a Johnny sprawi, że stanie się on Twoim nowym ulubionym.
30
182

Post

^^
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 10 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! O gołębim sercu - za pomoc z grafiką! Pomocne skrzydło - za pomoc z grafiką! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najwybitniejszy pisarz 2020 Największy przegryw 2020 Głuptas 2020 Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE Novel Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU TEXT ME! Bestseller SCENARZYSTA NA DOROBKU BOGATE CV I love my children MAN UP! WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer SINGIEL WIELBICIEL SUSHI Kawa najlepiej smakuje w łóżku Mam czarny humor Znam na pamięć The Big Bang Theory Kocham naleśniki Codziennie potrzebuję solidnego śniadania Lubię zapach damskich perfum Podjadam po północy Nie mogę żyć bez masła orzechowego Mam mocną głowę Chodzę na siłkę PIJAM WÓDKĘ PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW WYSPORTOWANY CZARNA OWCA ryzykant SEKSOHOLIK PEWNY SIEBIE IMPREZOWICZ DZIWAK FAN FILMÓW EROTYCZNYCH JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W LATAJĄCEGO POTWORA SPAGHETTI WIERZĘ W JEDI ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ Czuję motyle w brzuchu I LOVE YOU, BABY! Kajdany miłości UGLY NAKED GUY NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? I'M SO HIGH! RUPAUL'S DRAG RACE Odlotowe Agentki PARA PAPARA PAPA OOO OOO You Shouldn't Kiss Me Like This superhero #*&!@%^ help me, i'm poor I'm a DJ baby! Run, eat and run! DANCING QUEEN SING A SONG A TY CAŁUJ MNIE! HAPPY BIRTHDAY! DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! HE WAS FIRST! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM BEACH BITCH I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN ROBINSON CRUSOE SURPRISE! CAKE BOSS GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN Oops, I did it again
mów mi/kontakt
Kasik#0245
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
30
185

Post

Johnny Vázquez pisze:
07 cze 2020, 13:40
^^
Ostrzegam cię, bracie, po raz pierwszy i ostatni :candy:
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BOGATE CV BAŚNIOPISARZ That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY SINGIEL PRACA W TEATRZE FAN FILMÓW ANIMOWANYCH W CZEPKU URODZONY HE WAS FIRST! PRAWDA CZY WYZWANIE?
mów mi/kontakt
rura na miasto#7921
a
Awatar użytkownika
If all of the kings had their queens on the throne we would pop champagne and raise a toast.
To all of the queens who are fighting alone, Baby, you're not dancing on your own.
22
164

Post

Johnny Vázquez o, witam bliźniaka, którego pewnie niechybnie zdarzy mi się pomylić (bo jakby inaczej) :lol:

Elton Vázquez nie ostrzegaj, tylko pilnuj, by do tego nie doszło :angel: <3
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC BOGATE CV BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER WHEN WE WERE YOUNG ROLLING IN THE DEEP ZNAM 2 JĘZYKI STUDENT KOCIARZ #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
N.#2277
a
Awatar użytkownika
Lekkoduch, któremu nie śpieszy się, żeby spoważnieć. Całym życiem kocha łodzie, które naprawia i buduje. Bardziej to chyba kocha tylko Ines.
36
188

Post

Hope Navarro, wujek Czarek melduje się na posterunku! Nie dość, że Cesar kocha Eltona miłością prawdziwą i braterską to jeszcze Hope jest jego sąsiadką, więc na pewno będzie się kręcił to tu to tam. Same wspaniałe rzeczy cię z nim czekają - zwijanie batów, pływanie łodzią, picie piwa na czas i takie różne <33
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Trzej Muszkieterowie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Najzabawniejsza postać 2020 Największy szczęściarz 2020 Hope Valley ma głos! Ride with the moon in the dead of night Life's no fun without a good scare Filling your dreams to the brim with fright HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! temat miesiąca - październik BOGATE CV Bestseller Wszystko pod kontrolą Adam i Ewa ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY UNIVERSAL PERSON PHONE ADDICTED Novel I’M A LEGEND SCENARZYSTA NA DOROBKU For all mankind NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I killed Laura Palmer TUBYLEC PEWNY SIEBIE Marzyciel moim żywiołem jest woda Boje się klaunów Don Juan Koszula to moja druga skóra Mam mocną głowę Zbieram mandaty Jestem numerologiczną jedynką Gram na nerwach Mam ciężką nogę WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ wieczny Piotruś Pan PRACOWITY ZŁOTA RĄCZKA TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT WULGARNY IMPREZOWICZ KOMEDIANT LEKKODUCH PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM ZNAM 2 JĘZYKI LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ PODRÓŻNIK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS MAM WŁASNY DOM JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU Mam wiecznie pokaleczone ręce I LOVE YOU, BABY! toss a coin to your witcher NO REGRETS! GHOST MOVIE PRAWDA CZY WYZWANIE? GOOGLE ME THE GREATEST SHOWMAN PANIE WŁADZO... KING OF THE JUNGLE Boats! Boats! Boats! house flipper DANCING QUEEN #*&!@%^ Like a virgin Big gesture Ted Mosby Bo do tanga trzeba dwojga Are you gonna be my girl? Dzielny pacjent! Blues brothers Bad dog UGLY NAKED GUY STEVIE WONDER I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT NOTHING LASTS FOREVER I DO IZOLACJA SPOŁECZNA A TY CAŁUJ MNIE! SUNRISE SUNSET PIKNIK Counting stars Love letter IT WAS AN ACCIDENT! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN SING A SONG KRZYSZTOF KOLUMB ROBINSON CRUSOE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY CAKE BOSS DUNGEONS & DRAGONS BEACH BITCH I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE I wanna have your babies
mów mi/kontakt
oszit#1116
Zablokowany