a
Awatar użytkownika
Pisze do gazety, wróciła po kilku latach życia w wielkim mieście do HV, bo wzięła po pijaku ślub z Taylorem.
27
163

Post

Obrazek
Lorelai
Villeda
Lorelai to w połowie Hiszpanka, a w połowie Cyganka. W Hope Valley spędziła całe dzieciństwo, do czasu studiów. Na studia wyjechała na Rhode Island, a niedługo potem zamieszkała w NY. Możesz znać ją z barów karaoke, a może o świcie przyłapałeś ją jak biegała w stroju Ewy po plaży po kąpieli w morzu? Jeśli upiłeś się kiedyś do nieprzytomności i obudziłeś w miejscu, które pierwszy raz widziałeś na oczy, pewnie gdybyś spojrzał w prawo, leżałaby obok Ciebie. W NY został jej "narzeczony", a do HV wróciła żeby wziąć rozwód, gdyż tak niefortunnie się złożyło, że po pijaku wzięła ślub w Vegas ze swoim przyjacielem właśnie stąd. Może skusisz się na któregoś z nich, a może chcesz być powiernikiem sekretów i wysłuchać tej pokrętnej historii?
Skibidi
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
Faradenza
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
Fuck You all, I'm negative freak
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR PISARZ CZARNA OWCA PIJAM TEQUILĘ
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale
28
168

Post

hej Lorelai Villeda pracujemy razem! więc niech się kumplują, co? <3
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Przedszkolanka, sercem malarka
24
160

Post

hejka chcesz na coś Marcy? :hihi:
KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin JUST LIKE GAGA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy I am the "who" when you call, "Who's there?" Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine ROLLING IN THE DEEP URODZONY WIOSNĄ ARTYSTA BUJAM SIĘ DO COUNTRY Ususzę nawet kaktusa LGBT+ SINGIEL PRACA W OŚWIACIE KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN WESTERNÓW Uwielbiam żelki Patrzę na świat przez różowe okulary DANSE MACABRE THANK YOU, NEXT! SING A SONG PARA PAPARA PAPA OOO OOO DANCING QUEEN BAD HAIR DAY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
31
187

Post

Lorelai Villeda pracuje w jego firmie, i dodatkowo Louis spotkał się parę razy z jej siostrą Ines na randki, za pomocą Hope4Love, może o tym wie może nie. Bardziej interesuje mnie sytuacja między tą dwójką, raczej muszą mieć coś pozytywnego, gdyby się nie lubili, raczej nie pracowałaby nadal w gazecie, w której on jest wydawca i redaktorem. Jakiś głebszy pomysł? :)
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! THE CHOSEN ONE BAŚNIOPISARZ ZNAM 2 JĘZYKI WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU IMPREZOWICZ SWIPE RIGHT I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM
mów mi/kontakt
twojastara#0845
a
Awatar użytkownika
człowiek-orkiestra, a już na pewno życiowa pierdoła, ale potencjału pozytywnego myślenia ma za pięciu i chętnie się dzieli!
20
170

Post

darujmy sobie uprzejmości i przejdźmy od razu do konkretów - wiem, że jestem twoim ulubionym bratem, Lorelai Villeda, nie masz nawet co zaprzeczać, także love uuuuuu :serducho:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! BABYSITTER TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ JESTEM PUCHONEM ŻARŁOK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
salamati, boys
a
Awatar użytkownika
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować
29
172

Post

Lorelai Villeda, no siema! Chcesz coś z Audie, może tym razem jakiś pozytyw? ^^
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 6 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Upiekłem ciasto na festyn Biorę udział w meczu siatkówki Miss hope valley 2021 TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8
mów mi/kontakt
.
a
Awatar użytkownika
Pisze do gazety, wróciła po kilku latach życia w wielkim mieście do HV, bo wzięła po pijaku ślub z Taylorem.
27
163

Post

Maeve Houghton, jasne! a skoro Mejw mieszka w HV od zawsze, może niech przyjaźnią się od dzieciaka? Może była z nią podczas wyjazdu do Vegas kilka miesięcy temu i tylko ona wie, co Lore tam odwaliła?

Marcy Shumway, ona jest taka kochanaaaa. Nie wiem jak się na to zapatrujesz, ale Lore ma 2 psy z kolei i może poznałyby się podczas jakiegoś wolontariatu? Może być jakaś kocia funcacja, bo Lorka kocha wszystkie zwierzątka. Skoro Marcy jest z Texasu, musiałoby to być jakoś niedawno. Ewentualnie jakiś gościu w garniaku mógł sobie iść po ulicy i wkurzyć się, że jakiś brudny futrzak ociera mu się o nogę. Może go kopnął albo coś nieładnego zrobił, ale miał za świadków zdarzenia Marcy i Lorelai, które rzuciły się na niego szarżą, wylewając wiadro słownych pomyj. Dopiero kiedy emocje opadły, przedstawiły się sobie i postanowiły zrobić coś ze zwierzątkiem (Lorka w sumie mogłaby go przygarnąć xd)

Louis Berger
Może w sumie nie wiedzieć, że Ines i Louis ze sobą randkowali, jeśli było to niedawno. A kiedy się dowie może spróbuje robić im za amorka? Na pewno chcę pozytyw! Na rozmowie o pracę mógł niepewnie do niej podejść, skoro z NY postanowiła przenieść się tutaj. Natomiast szybko wszystkich zapewniła, że nie mają się czego obawiać. Może nie gotuje wybitnie, ale na pewno upiekła jakieś ciasteczka, a i może zainicjowała jakąś integrację przy alko? Fajnie gdyby się zakumplowali, razem popijali drinki w barze i może gdyby Lore dowiedziała się o jego problemach z alkoholem, spróbowałaby mu pomóc?

donato villeda
No jasne, najlepszy braciszku na świecie! Jeśli keidykolwiek wpakowałeś się w kłopoty, Lorka na pewno kryła Cię przed rodzicami i z nich wyciągała. Pewnie czasem wspomina z żalem, że szkoda, że taki młody, bo nie ma wyboru wśród jego przystojnych kolegów xd

Audrey Willoughby
Audie, chcę przyjaciółki! Niech znają się od dzieciństwa, razem chodziły do szkoły i kazda z nich na swój sposób spróbowała kariery, ale ich życie jest nieco "spierdolone". Lorka na pewno wiesza psy na tym okropnym Lancelocie i jak dowie się, że wrócił do HV, obieca że jak tylko go spotka podbije mu oczy. Lance na pewno będzie się jej obawiał, bo za Audrey stanie w ogień <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR PISARZ CZARNA OWCA PIJAM TEQUILĘ
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
człowiek-orkiestra, a już na pewno życiowa pierdoła, ale potencjału pozytywnego myślenia ma za pięciu i chętnie się dzieli!
20
170

Post

halo, Lorelai Villeda, kto powiedział, że nie ma? Pączek nie byłby Pączkiem, gdyby nie miał przystojnych kolegów w każdym wieku tylko po to, żeby siostra miała w kim wybierać :lol: ostatecznie nie może jej pozwolić ustawiać się na randki z byle kim :roll:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! BABYSITTER TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ JESTEM PUCHONEM ŻARŁOK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
salamati, boys
a
Awatar użytkownika
Pisze do gazety, wróciła po kilku latach życia w wielkim mieście do HV, bo wzięła po pijaku ślub z Taylorem.
27
163

Post

donato villeda no i to mi się podoba! Jakby co, zapraszam do gry <3 Można rozegrać wąteczek, w którym pączuś jest podejrzliwy co do zamiarów Lorki, dla których łaskawie postanowiła zwieźć dupsko do HV i może podstępem ją upije i wydusi z niej niecne uczynki? <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR PISARZ CZARNA OWCA PIJAM TEQUILĘ
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
człowiek-orkiestra, a już na pewno życiowa pierdoła, ale potencjału pozytywnego myślenia ma za pięciu i chętnie się dzieli!
20
170

Post

jeśli tylko podstępem sama kupi ten alkohol, którym ma ją upić, to my z Pączkiem jesteśmy bardzo "za" Lorelai Villeda :lol: :lol:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! BABYSITTER TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ JESTEM PUCHONEM ŻARŁOK KING OF THE JUNGLE
mów mi/kontakt
salamati, boys
a
Awatar użytkownika
poprawia błędy w tutejszej gazecie, a w życiu osobistym nie radzi sobie wcale
28
168

Post

Lorelai Villeda pisze:
02 cze 2020, 16:40
@Maeve Houghton, jasne! a skoro Mejw mieszka w HV od zawsze, może niech przyjaźnią się od dzieciaka? Może była z nią podczas wyjazdu do Vegas kilka miesięcy temu i tylko ona wie, co Lore tam odwaliła?
bardzo chętnie! pasuje *.*
Gruba Mewa - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Będę brał Cię... - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Well done - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY Sej łaaat? I killed Laura Palmer DEVIL IN DISGUISE SINGIEL Czytam poranną prasę Nie chcę mieć dzieci Mijam się z prawdą Boje się małych dzieci Uzależniony od Netflixa Mam mocną głowę lubię stroić choinkę Znajdziesz mnie w barze na plaży Przypalę nawet wodę PIJAM WINKO WIELBICIEL KAWY JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WIELBICIEL FAST FOODÓW UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU PRÓŻNY NIE OGARNIA FAN DRESZCZOWCÓW PSIARZ JESTEM ŚLIZGONEM SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA Mam czarny humor My bu-zzy best friend A TY CAŁUJ MNIE! GROUP CHAT I see fire Chandler Bing Ralph Demolka Old trees Stara przyjaźń nie rdzewieje Shame, shame, shame! Fake it till you make it Like a virgin You Shouldn't Kiss Me Like This hey hey, you you, I don't like your girlfriend Kajdany miłości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Maybe you're my boss, but fuck you DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DANCING QUEEN FOODIE HOME SWEET HOME MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HE WAS FIRST! SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE Narzeczony mimo woli
mów mi/kontakt
Ines Villeda
a

Post

Lorelai Villeda, no cześć, siostra! Skoro Ty kryłaś Pączka, to ja pewnie kryłam Ciebie w tych przeróżnych wybrykach wczesnej młodości ^^
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ