a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
169

Post

Obrazek
gem
farnwell
» Gem po Hope Valley kręci się od kilku tygodni, ale miasto nie jest jej obce, bo przyjeżdżała tu na wakacje do dziadków do czasu skończenia dziewiętnastu lat, więc wszelkie relacje z przeszłości mile widziane! można ją spotkać w stadninie, do której się zakrada od czasu do czasu, by ochłonąć po kolejnej nieprzyjemnej rozmowie telefonicznej z rodzicami; pracuje też jako kelnerka w restauracji na plaży, ale nieszczególnie zależy jej na zachowaniu tej roboty, więc bardzo prawdopodobne, że wda się z Tobą w gorącą dyskusję, gdy będziesz zachowywać się jak buc; udziela się też jako wolontariuszka - nie, nie z własnej woli, to część umowy z rodzicami, którzy ją tu wysłali - więc można ją spotkać w oceanarium albo zbierającą śmieci na plaży, gdy będzie kląć pod nosem na tych cholernych turystów. jest też beznadziejnym kierowcą, więc lepiej schodzić jej z drogi! zapraszam, coś wymyślimy. :sese:
NAZWA DZIAŁU Z POZYTYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEUTRALNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
NAZWA DZIAŁU Z NEGATYWNYMI RELACJAMI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! JESTEM ŚLIZGONEM FAN MUSICALI ĆWICZĘ Z CHODAKOWSKĄ
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
jest ratownikiem wodnym i podoba jej się Yannis, ale to chyba tylko jednostronne uczucie
24
162

Post

Mogę Ci podrzucić Franky w sumie na jakąś koleżankę, mogły się poznać jak Gem przyjeżdżała do dziadków czy coś xd Franky jest ratownikiem więc całe dnie spędza na plaży to po pracy może wpadać do jej baru żeby się napić xd
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Druhenka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I am the "who" when you call, "Who's there?" Blooming Day temat miesiąca - październik DON’T STOP ME NOW That's a start WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? For all mankind TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT LGBT+ SINGIEL PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH WRAŻLIWIEC Lubię wakacyjny chill Kocham zwierzęta Dokarmiam bezpańskie koty Często się rumienię Patrzę na świat przez różowe okulary CRAZY IN LOVE FRIENDZONE GAME OVER BEACH BITCH PARA PAPARA PAPA OOO OOO
mów mi/kontakt
cyc
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
23
169

Post

Franky Goldman pisze:
31 maja 2020, 16:23
Mogę Ci podrzucić Franky w sumie na jakąś koleżankę, mogły się poznać jak Gem przyjeżdżała do dziadków czy coś xd Franky jest ratownikiem więc całe dnie spędza na plaży to po pracy może wpadać do jej baru żeby się napić xd
ooo, bardzo chętnie wezmę! Dżem co prawda przestała później tutaj przyjeżdżać, ale może właśnie z Franky tak się zakumplowała, że utrzymywały tę znajomość na odległość. a teraz jak tu wylądowała znowu, to pewnie uważa Goldman za jedyny plus tej całej zsyłki xdd i totalnie może wpadać do baru, a do tego widzę, że obie to sportowe świry, to mogą sobie też razem biegać, ćwiczyć i narzekać, że zakwasy czują nawet w tyłkach :hehe:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! JESTEM ŚLIZGONEM FAN MUSICALI ĆWICZĘ Z CHODAKOWSKĄ
mów mi/kontakt
-
ODPOWIEDZ