a
Awatar użytkownika
Projektuje, szyję i sprzedaję suknie ślubne, naiwnie do niedawna wierząc że kiedyś sama przygotuje jakąś dla siebie. Niestety nieplanowany i pijany ślub w Vegas z Garym skutecznie pokrzyżował mi plany. Związek z Manfredem się rozpadł, a ja odrzucając na kilka miesięcy zdrowy rozsądek i zamiłowanie do podróży, osiadłam w małym domku z Vegasowym mężem, czekając aż wszystko dobiegnie końca. Chociaż coraz częściej łapię się na tym, że aktualna sytuacja powoli przestaje mi przeszkadzać.
29
170

Post

relacjepozytywne
Darla Sallinger
najlepsza przyjaciółka
Carol Willoughby
przyjaciółka
relacjenegatywne
Imię i nazwisko
Opis relacji
Imię i nazwisko
Opis relacji
relacjeneutralne
Manfred Robertson
Były partner z którym rozstała się po wzięciu ślubu z innym
Gary Lowell
Mąż z Vegas.
India Stryker
Przyjaciółka Gary'ego, która nie do końca akceptuje Teagan.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! THE BEST FRIENDS - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Orzeszek albo psikus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM CHUDERLAK WŁASNY BIZNES LEW KLASA ŚREDNIA UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU NA DIECIE mam lęk wysokości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Counting stars I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE FEAR FACTOR CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM KING OF THE JUNGLE Takin' this one to the grave Ralph Demolka
mów mi/kontakt
Savage#8382
a
Awatar użytkownika
Po krótkiej próbie życia w wielkim mieście wróciła do Hope Valley, przejęła sklep z antykami po babci. A że przy okazji nie ma szczęścia w miłości to inwestuje duże pieniądze w ładne przedmioty, wróciła do imprezowania i sama nie wie czego szuka.
27
163

Post

Hejka Teagan Davenport! Twoje małżeństwo z Gary Lowell trochę złamało Indii serduszko, więc niewątpliwie aktualnie lubić jej po prostu nie może... przynajmniej do czasu, gdy nie zaakceptuje nowego układu sił. Myśle tez, że India nie doprowadziła nigdy do żadnego otwartego konfliktu, ale niewątpliwie powiało chłodem :lol:
Za to mogę dać moją Mayę na jakieś ziomki ^^
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA WOMEN POWER MŁODY SCENARZYSTA TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK DUSZA TOWARZYSTWA TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL DAWCA ORGANÓW RZUCIŁEM/AM STUDIA WŁASNY BIZNES BLIŹNIĘTA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL MEKSYKAŃSKIEGO JEDZENIA PIJAM TEQUILĘ #TEAM_MARVEL Gram na nerwach Znajdziesz mnie w barze na plaży DIGITAL LOVE SING A SONG PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ OH NO, PERIOD DANCING QUEEN SZCZĘKI SUNRISE SUNSET BEACH BITCH TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY GLOBETROTTER KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Takin' this one to the grave
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

cześć! piękne ciapaki powinny trzymać się razem, zatem chętnie podrzucę Ci Celię na jakąś koleżankę <3
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Zawodowo robi meble i inne drewniane bajery, a w domu czeka na niego Teagan, choć ich relacja istnieje tylko na papierku.
29
184

Post

:devil:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! celebrity's best friend: Apollo & Gemini Orzeszek albo psikus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I am the "who" when you call, "Who's there?" TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY devine MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! I'm a fashion star I killed Laura Palmer TUBYLEC W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE PALACZ STRZELEC FAN FILMÓW WOJENNYCH ZŁOTA RĄCZKA PEWNY SIEBIE PRACOWITY ŻARŁOK MIĘSOŻERCA Zainwestowałem/am w motor Mam ciężką nogę Czytam poranną prasę Counting stars DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM You're old Old trees Big gesture toss a coin to your witcher sticks and stones Takin' this one to the grave Pomocna dłoń KING OF THE JUNGLE CALL 911 FRIENDZONE SMERF PRACUŚ BAD HAIR DAY DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM FOODIE HOME SWEET HOME NOTHING LASTS FOREVER LIAR, LIAR, LIAR I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM Ralph Demolka
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

nie będę kłamać, przyciągnęło mnie tutaj Twoje imię :lol: :lol: ale mogę ci kogoś dać, Carol jest bliska wiekiem, więc zerknij czy by się dogadały, czy nie bardzo :hihi:
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Projektuje, szyję i sprzedaję suknie ślubne, naiwnie do niedawna wierząc że kiedyś sama przygotuje jakąś dla siebie. Niestety nieplanowany i pijany ślub w Vegas z Garym skutecznie pokrzyżował mi plany. Związek z Manfredem się rozpadł, a ja odrzucając na kilka miesięcy zdrowy rozsądek i zamiłowanie do podróży, osiadłam w małym domku z Vegasowym mężem, czekając aż wszystko dobiegnie końca. Chociaż coraz częściej łapię się na tym, że aktualna sytuacja powoli przestaje mi przeszkadzać.
29
170

Post

Hej India Stryker! O kurczę, skoro sprawa tak się przedstawia to nie ma lekko :lol: Ale w pełni rozumiem, pewnie w podobnej sytuacji Teagan też nieco by świrowała, no bo to trochę pokręcone xD Niemniej, na linii czysto fabularnej, Tea pewnie nie do końca ogarnia oziębłość Indii, niespecjalnie widząc w niej sens. A nawet jeśli to widzi, to stara się to jakoś załagodzić, co raczej nie zawsze wychodzi jej ładnie :x Nie jest najlepszą aktorką, a jak ktoś celowo jeszcze nie ustępuje, to kiedyś może być gorąco xD Ale co do Mayeczki to bardzo chętnie przytulę ją do serduszka <3 Mamy niewielką różnicę wieku, więc dziewczyny mogły nawet trzymać się jeszcze za czasów szkoły, kiedy każda powoli budowała już swój plan na przyszłość. Takie wzajemne wspieranie w dążeniu do celów, które nawet jak w międzyczasie nieco się zmieniły, to nadal były WIELKIE <3 No i z góry zapisuje Teagan na zajęcia do Mayki <3

Lacey Bradford jaka ona jest piękna *,* Taką koleżanką to Teagan z pewnością nie pogardzi :lol: #nohomo Także biorę i odezwę się na priv w kwestii jakiegoś dogadania dokładniejszej relacji <3

Gary Lowell cześć mężu z przypadku :roll:

carol willoughby mam nadzieję, że w dobrym sensie :roll: :lol: W każdym razie widzę już jedną rzecz, która na sto procent może je połączyć - AMBICJA. Wiadomo że w nieco różnych dziedzinach, ale myślę że przez fakt że nie wchodziłyby sobie dzięki temu w dosłowną drogę, to jest spora szansa, że pod tym względem by się dogadały. Zwłaszcza, że umówmy się - ambitne kobiety powinny trzymać się razem i to bez względu na okoliczności, więc bardzo chętnie przyjęłabym Carol na jakąś psiapsię <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! THE BEST FRIENDS - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Orzeszek albo psikus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM CHUDERLAK WŁASNY BIZNES LEW KLASA ŚREDNIA UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU NA DIECIE mam lęk wysokości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Counting stars I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE FEAR FACTOR CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM KING OF THE JUNGLE Takin' this one to the grave Ralph Demolka
mów mi/kontakt
Savage#8382
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

dobrze, będę czekać na jakąś informację <3

Teagan Davenport
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

Teagan Davenport pisze:
26 maja 2020, 17:38


@carol willoughby mam nadzieję, że w dobrym sensie :roll: :lol: W każdym razie widzę już jedną rzecz, która na sto procent może je połączyć - AMBICJA. Wiadomo że w nieco różnych dziedzinach, ale myślę że przez fakt że nie wchodziłyby sobie dzięki temu w dosłowną drogę, to jest spora szansa, że pod tym względem by się dogadały. Zwłaszcza, że umówmy się - ambitne kobiety powinny trzymać się razem i to bez względu na okoliczności, więc bardzo chętnie przyjęłabym Carol na jakąś psiapsię <3
Pozytywnie, Teagan w Sense8 była super <3 I o, super, w takim razie myślę, że mogły się przez lata wzajemnie motywować i budować przyjaźń stopniowo, ciesząc się sukcesami tej drugiej i pocieszając, kiedy rzucał je jakiś facet, narzekający że zbyt mało czasu mu poświęcają :lol: no i na pewno Carol będzie chciała jej wyprawić jakiś spóźniony wieczór panieński, skoro to taki niespodziewany ślub był :lol: :lol:
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Projektuje, szyję i sprzedaję suknie ślubne, naiwnie do niedawna wierząc że kiedyś sama przygotuje jakąś dla siebie. Niestety nieplanowany i pijany ślub w Vegas z Garym skutecznie pokrzyżował mi plany. Związek z Manfredem się rozpadł, a ja odrzucając na kilka miesięcy zdrowy rozsądek i zamiłowanie do podróży, osiadłam w małym domku z Vegasowym mężem, czekając aż wszystko dobiegnie końca. Chociaż coraz częściej łapię się na tym, że aktualna sytuacja powoli przestaje mi przeszkadzać.
29
170

Post

Lacey Bradford <3

carol willoughby haha dokładnie o to mi chodziło! A na wieczór panieński się piszę w stu procentach, może będzie lepszy niż sam ślub i przynajmniej to Teagan zrobi świadomie :lol:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! THE BEST FRIENDS - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Orzeszek albo psikus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM CHUDERLAK WŁASNY BIZNES LEW KLASA ŚREDNIA UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU NA DIECIE mam lęk wysokości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Counting stars I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE FEAR FACTOR CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM KING OF THE JUNGLE Takin' this one to the grave Ralph Demolka
mów mi/kontakt
Savage#8382
a
Awatar użytkownika
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.
28
172

Post

Super, daj znać jak będziesz chciała grać <3
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
kucharka, która nie do końca radzi sobie z dorosłym życiem
29
169

Post

Teagan Davenport Lene jej nie zna, ale już się krzywi na dźwięk jej imienia :lol: ale myślę, że jak się poznają to powinny to być jakieś okoliczności bardzo sprzyjające, żeby na żywo okazało się, że nielubienie jej nie jest wcale takie oczywiste i łatwe, co? :lol: i że nie pozostaje jej nic innego jak ciągnięcie tego w imię zasad, bo nie popiera ślubu w Vegas i to Gary przecież :lol:

aaa, plus ja przecież mam Gianna Lowell siostrę Gary'ego :lol: ale to bardzo dobry i miły dzieciak :wstyd:
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 I am the "who" when you call, "Who's there?" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - październik I killed Laura Palmer BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Z Archiwum X PIJAM TEQUILĘ Gotuję lepiej od Magdy Gessler WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU Robię własne przetwory Na smutki piekę ciasteczka Boje się małych dzieci Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle Rozrzutny Lubię wakacyjny chill W ZWIĄZKU Mam ciężką nogę KARTA DUŻEJ RODZINY WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK MARUDA JESTEM GRYFONEM PRACA W HOTELARSTWIE PRACA W GASTRONOMII URODZONY ZIMĄ Dama THANK YOU, NEXT! #CZYSTEHOPEVALLEY Oops, I did it again You're old How did this happen? I hate you but ok Dzielny pacjent! Shame, shame, shame! Like a virgin Love of cooking You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend sticks and stones Food Fight DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ A TY CAŁUJ MNIE! IT WAS AN ACCIDENT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER TEAR IN YOUR HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET Counting stars I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I'M SORRY NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS SING A SONG There's a meeting in my bed
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Projektuje, szyję i sprzedaję suknie ślubne, naiwnie do niedawna wierząc że kiedyś sama przygotuje jakąś dla siebie. Niestety nieplanowany i pijany ślub w Vegas z Garym skutecznie pokrzyżował mi plany. Związek z Manfredem się rozpadł, a ja odrzucając na kilka miesięcy zdrowy rozsądek i zamiłowanie do podróży, osiadłam w małym domku z Vegasowym mężem, czekając aż wszystko dobiegnie końca. Chociaż coraz częściej łapię się na tym, że aktualna sytuacja powoli przestaje mi przeszkadzać.
29
170

Post

Nie będę ukrywać, że miło by było, jakby jednak ją jakaś pani w końcu polubiła, bo mam wrażenie że za Gary'ego wszystkie by ją najchętniej zabiły :lol: A Teagan naprawdę chętnie by go oddała, serio! :lol: Więc bym tutaj po prostu zostawiła to do jakiejś fajnej gierki w niedalekiej przyszłości, skoro z tego co widziałam, to Lene nawet już wie, że Teagan mieszka u Lowella, co daje nam nawet podstawę do ogarnięcia czegoś w mieszkaniu :D

A w Giannie to widzę nawet sojusznika ^^ Tylko nie wiem, czy miały już okazję się poznać w ogóle?

Lene Harrington
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! THE BEST FRIENDS - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Orzeszek albo psikus - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DON’T STOP ME NOW Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM CHUDERLAK WŁASNY BIZNES LEW KLASA ŚREDNIA UZALEŻNIONY/A OD TELEFONU NA DIECIE mam lęk wysokości NOTHING BREAKS LIKE A HEART Counting stars I’M MOVING OUT! TWÓJ NOWY DOM DOMOWE REWOLUCJE FEAR FACTOR CALL 911 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM KING OF THE JUNGLE Takin' this one to the grave Ralph Demolka
mów mi/kontakt
Savage#8382
Zablokowany