nowy post
zatrzymaj avki
Awatar użytkownika
33 y/o
175 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Woody Willoughby »

Obrazek
Woody
Willoughby
lat 33, Hope Valley zna jak własną kieszeń, chociaż trochę go tu nie było - wrócił kilka miesięcy temu, wyremontował antykwariat i teraz go sobie prowadzi licząc na ciche i spokojne życie, chociaz tak naprawdę to nie
you've got a friend in me
IMIĘ I NAZWISKOOPIS RELACJI
If you've got troubles, I've got 'em too
There is no thing I would do for you
WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! ROZWODNIK/ROZWÓDKA MAM CÓRKĘ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA

Awatar użytkownika
32 y/o
170 cm
hello, it's me
Urodzona w Hope Valley i zaadoptowana przez Ridericków, którzy dali jej najlepszy możliwy dom. Studiowała w Nowym Jorku, gdzie wyszła za mąż i miała być szczęśliwa, ale zamarzył jej się powrót w rodzinne strony. Rozwód i dziecko trochę pokrzyżówały jej plany zawodowe. Zrobiła specjalizację z onkologii i dopiero od niedawna próbuje swoich sił w chirurgii. Boi się diagnozy, ale jest bardziej niż pewna, że ma guza mózgu. Szczęścia w miłości też nie.

Post Silver Roderick »

Obrazek

Ale i tak mnie kochaj :eddie:
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER ROZWODNIK/ROZWÓDKA ADOPTOWANY MEDYCYNA WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU

Awatar użytkownika
29 y/o
172 cm
hello, it's me
właścicielka Venice Cafe i mama na pełen etat, której życie nie może się już bardziej skomplikować

Post Audrey Willoughby »

Woody Willoughby, no cześć starszy bracie, wpadłam po miłość dla najmłodszej siostry :omgomg:
Audrey się będzie się o niego max martwić jak się dowie, że ma problemy z serduszkiem, ale od leczenia w tej rodzinie jest Carol! A poza tym to skoro Woody już ogarnął techniki plecenia warkoczy, to będzie liczyła na pomoc z Josie <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Aren't you scared? HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Kręcę bioderkami na kursie samby Nawiedzam nawiedzony hotel I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LONELY STRANGER - za udział w evencie SF i bycie bardzo wybrednym! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Biorę udział w meczu siatkówki TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC temat miesiąca - październik BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY Trying my best WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER I love my children MŁODY SCENARZYSTA Novel TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TUBYLEC WŁASNY BIZNES Boje się burzy Jesteśmy identyczni nie lubię upałów WIELBICIEL KAWY PIJAM WINKO NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI WIERZĘ W JEDI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA TYP OSOBOWOŚCI: DORADCA CHUDERLAK JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN URODZONY ZIMĄ KARTA DUŻEJ RODZINY MAM CÓRKĘ ROZWODNIK/ROZWÓDKA Godzinami moczę się w wannie NA KAŻDĄ RĄCZKĘ CAKE BOSS Like a virgin DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM #CZYSTEHOPEVALLEY ON, ONA I DZIECIAKI BAD HAIR DAY I’M MOVING OUT! NA FALI FAMILY TIME NOTHING BREAKS LIKE A HEART I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM HAPPY BIRTHDAY! IT WAS AN ACCIDENT! Wpadka SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE TEAR IN YOUR HEART Sense8

Awatar użytkownika
28 y/o
172 cm
hello, it's me
Rezydentka, która kiedyś zostanie super kardiochirurgiem. Zszywa banany i winogrona, udając że nie ma czasu na romanse i miłostki.

Post Carol Willoughby »

prawda, ja leczę! :lol: I wpadam, wiadomo :secrethandshake:
Wildcat - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! RANDKA W CIEMNO - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PewDiePie się przy mnie chowa! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Wskakuję do basenu z kulkami Nawiedzam nawiedzony hotel Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym There is just one thing I need Aren't you scared? Kręcę bioderkami na kursie samby temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP ONE BIG FAMILY devine Novel DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA PIJAM TEQUILĘ TYP OSOBOWOŚCI: DOWÓDCA URODZONY ZIMĄ BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN DAWCA ORGANÓW IMPREZOWICZ PIĘKNY UMYSŁ PRACOWITY Czytam książki Mam mocną głowę Wierny aż po grób Mam czarny humor DANSE MACABRE HAPPY BIRTHDAY! FAMILY TIME BEACH BITCH ON, ONA I DZIECIAKI SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020

Awatar użytkownika
31 y/o
169 cm
hello, it's me
Mama małego potworka, która próbuje poskładać swoje życie do kupy.

Post Nancy Stryker »

O matko, Tom z Peaky Blinders! :omg:
Koniecznie bym coś chciala! Są w podobnym wieku, więc może uderzyłabym coś w tę stronę? <3
Woody Willoughby
Obrazek
BOGATE CV MAM CÓRKĘ DWIE LEWE RĘCE WRAŻLIWIEC OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE

hello, it's me

Post Emma Whitely »

Dobrze tam, spokojne życie... Kiedy można Ci je trochę pozatruwać? <3

Woody Willoughby

Awatar użytkownika
30 y/o
177 cm
hello, it's me
Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna.

Post Ines Villeda »

Woody Willoughby, skoro wychowany w Hope Valley, mogliby znać się z Ines od dzieciaka. I tutaj pojawia nam się bardzo istotne pytanie - uderzamy w coś pozytywnego, czy stawiamy na negatyw? :hm:
Bo jeśli coś pozytywnego, to mogli kręcić ze sobą po szkole średniej, co zakończyło się krótkim, wakacyjnym związkiem, ale rozstali się w zgodzie i nigdy nie żywili do siebie urazy.
A jeśli miałaby to być negatywna relacja, to Woddy mógłby być jednym z tych chłopców, którzy dokuczali Cygance ze względu na jej pochodzenie :idk: LET ME KNOW!
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! MAMACITA - za napisanie 300 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum VIRTUOSO - za napisanie 500 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum Pinky - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jak kot, chodzę własnymi drogami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Co to to nie. Ani slowa, a sio - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niech sąsiedzi walą, walą, walą, walą do drzwi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Filling your dreams to the brim with fright SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Surfuję nie tylko po internecie Na własnej tratwie dookoła świata Nawiedzam nawiedzony hotel Podziwiam figury w podwodnym muzeum Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Life's no fun without a good scare All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night Gwiazda estrady 2020 Wszyscy mnie znają 2020 Underneath the mistletoe Make my wish come true There upon the fireplace There is just one thing I need LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF BOGATE CV INFLUENCER Z Archiwum X My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP Bestseller HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED Novel GOD THE CREATOR devine NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! 666 Ways to Love I OWN THIS TOWN I killed Laura Palmer MUZYK DZIWAK WIERZĘ W MAGIĘ STRZELEC WIERZĘ W HOROSKOPY Zasypiam pod łapaczem snów Poglądam życie celebrytów na instragramie Boję się czarnych kotów Na smutki piekę ciasteczka Kocham lato! mam długie włosy valar morghulis Gubię guziki TUBYLEC Esteta Marzyciel moim żywiołem jest ogień Kocham zwierzęta Don Juan Odsłaniam kolana w sukienkach mistrz jengi Rozrzutny Uzależniony od Netflixa Lubię wakacyjny chill Mam mocną głowę Zbieram mandaty Wiejska dziewoja Chodzę w trampkach Lubie się opalać Lubię poezję Układam tarota Patrzę na świat przez różowe okulary Mam czarny humor Mam świra na punkcie swoich włosów Wierzę w przesądy Znam na pamięć The Big Bang Theory Chodzę spać, gdy inni wstają Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Noszę dwie różne skarpetki Prawko mam, samochodu nie Uwielbiam lody Mistrz poker face'a Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Znam na pamięć piosenki Disneya Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Tworzę playlisty na spotify Jestem przygotowany na apokalipsę zombie Ususzę nawet kaktusa Jestem numerologiczną piątką lubię wycinać lampiony z dyni ubieram się w second handach SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA IMPREZOWICZ KOMEDIANT FURIAT FAN FILMÓW EROTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO ROCKA MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W BOGA ZNAM 2 JĘZYKI WULGARNY LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ CHUDERLAK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY JESIENIĄ KARTA DUŻEJ RODZINY JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU DEVIL IN DISGUISE PIĘKNY UMYSŁ lubię stroić choinkę Jeżdżę na rowerze TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Człowiek orkiestra Jak anioła głos Gram na nerwach Gram na gitarze Gram na harmonijce Praktykuję jogę PEWNY SIEBIE HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE PIWOSZ PIJAM TEQUILĘ WOLĘ OSTRO ŻARŁOK CZARNA OWCA wieczny Piotruś Pan WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM W moim łóżku dużo się dzieje I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM A TY CAŁUJ MNIE! HE WAS FIRST! SING A SONG MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN DANSE MACABRE Love of cooking belly dance #*&!@%^ Takin' this one to the grave You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Pizzaiolo i'm still alive no shame! i've got this i only lie when i love you sticks and stones house flipper I LOVE YOU, BABY! Gość w dom, bóg w dom GROUP CHAT PUCZJO HENZAP INDI ER KING OF THE JUNGLE TLC Loża hejterów Pomocna dłoń Kajdany miłości Good or Bad News Pełna chata Boats! Boats! Boats! Food Fight You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Człowiek renesansu shit, where am I? help me, i'm poor Big gesture Like a virgin W zakazanym lesie Narzeczony mimo woli There's a meeting in my bed Ulepimy dziś bałwana? Bad dog I LOVE disco! Blues brothers Ralph Demolka You're old How did this happen? Stara przyjaźń nie rdzewieje Zombie night Na Pokątną! Heart attack Dzielny pacjent! Run, eat and run! Damnitttttt! Evil spawn! Are you gonna be my girl? Google doc Ciocia dobra rada Shame, shame, shame! Bo do tanga trzeba dwojga Rozmówki czeskie Zaopiekuj się mną Up! Eminem I'm a DJ baby! My bu-zzy best friend My fluffy best friend Ted Mosby SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! MATURA TO BZDURA NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER Z KOŚCI NA OŚCI CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME SURPRISE! PARTY ANIMAL CZTERY ŁAPY HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE KRZYSZTOF KOLUMB BLAST FROM THE PAST I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME OVER HAPPY BIRTHDAY! NOC W WIĘZIENIU FIGHT CLUB CRY BABY Love letter Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA I DO DUNGEONS & DRAGONS LIST W BUTELCE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GHOST MOVIE I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT THIEF CALL 911 PANIE WŁADZO... WRONG NUMBER PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT NOŁBADY SED ITS GONA BI LETKO I'M SORRY KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? DID IT HURT? BEACH BITCH UGLY NAKED GUY OH NO, PERIOD DANCING QUEEN STEVIE WONDER PARA PAPARA PAPA OOO OOO DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM I’M MOVING OUT! PIEROGIS FOODIE ANDRZEJ RYBAK SZCZĘKI NA FALI MICHAEL PHELPS I wanna have your babies

Awatar użytkownika
45 y/o
185 cm
hello, it's me
Profesor medycyny, neurochirurg, autor publikacji i książek w tematyce swej specjalizacji. Pochodzi z Anglii, ale obecnie mieszka tu na stałe i współpracuje z miejscowym szpitalem.

Post Cathal Ackermann »

Woody Willoughby miałem wpaść inną postacią z zupełnie inną relacją, z zupełnie innym pomysłem... ale przybywam z zimnym Cathalem. W przeciwieństwie do pań nie oczekuję miłości, ani nawet sympatii. Ale razem ze mną możesz kochać wyjątkowe rzeczy, a ja może swoim spokojem pomogę Ci w czym tylko chcesz... o ile przyjmiesz tą pomoc.
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MEDYCYNA KOCIARZ Gram na fortepianie

Awatar użytkownika
33 y/o
175 cm
hello, it's me
Once you choose Hope, everything is possible.

Post Woody Willoughby »

Silver Roderick,
ObrazekObrazek
obawiam się, że nie mam specjalnego wyboru :roll:

Audrey Willoughby, nawet sobie, maluchu, nie wyobrażasz jak się woody ucieszy, że będzie miał z kim dzielić się tajnikami udanego rodzicielstwa, znaczy, no... :lol: w każdym razie najlepsze tricki na wychowanie szczęśliwej córy ma obcykane, więc z radością sprzeda kilka auds <3

carol willoughby, dobra, słowo, że jak was woody od lat czasem pomyli to nie robi tego specjalnie <3 i oczywiście liczę na kilka przesadzonych acz opartych na medycznych faktach wykładów o tym, jak powinien się lepiej przykładać do szanowania własnego zdrowia, kiedy już się wyda dlaczego wrócił :lol:

Nancy Stryker, ooh, moja ulubiona Sarah *.*
jaka to jest okropna szkoda, że już nie jest takim cudownym promyczkiem jak dawniej, ale przez to tym bardziej chcę, aby znali się jeszcze od dzieciaka - taka absolutnie platoniczna i ucierająca nosa wszystkim, którzy mówią, że chłopak z dziewczyną nie mogą się przyjaźnić <3 i teraz dalej mogą się niezobowiązująco przytulać po szklaneczce jak już uśpią dzieciaczki :hug:

Emma Whitely a można i od zaraz!

Ines Villeda a możemy iść na kompromis, zmiksować obie te opcje i postawić na to, że faktycznie kręcili ze sobą w szkolnych czasach, ale skończyło się to mniej pokojowo niż tu zakładasz, i w sumie mimo że minęło tyle lat, to i tak jak się zobaczą gdzieś przypadkiem, to zawsze jedno drugiemu jakimś złośliwym komentarzem przysoli? :lol: :lol:

Cathal Ackermann pomówić o wyjątkowych rzeczach można zawsze, to najlepsze hobby jakie istnieje
WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! ROZWODNIK/ROZWÓDKA MAM CÓRKĘ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA

Awatar użytkownika
30 y/o
177 cm
hello, it's me
Cyganka, która wierzy w magię i przeznaczenie. Tworzy muzykę, gra w miejscowym barze i wróży z kart. Nieźle szurnięta, ale za to zajebiście śmieszna.

Post Ines Villeda »

Woody Willoughby pisze:
21 cze 2020, 14:09
a możemy iść na kompromis, zmiksować obie te opcje i postawić na to, że faktycznie kręcili ze sobą w szkolnych czasach, ale skończyło się to mniej pokojowo niż tu zakładasz, i w sumie mimo że minęło tyle lat, to i tak jak się zobaczą gdzieś przypadkiem, to zawsze jedno drugiemu jakimś złośliwym komentarzem przysoli? :lol: :lol:

Woody Willoughby no pewnie, wszystko bardzo mi pasuje! :secrethandshake: trzeba będzie ustawić się na jakąś gierkę ^^
Obrazek
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! MAMACITA - za napisanie 300 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum VIRTUOSO - za napisanie 500 postów w najkrótszym czasie od otwarcia forum Pinky - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! Jaka to melodia? Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin celebrity's best friend: Remi & Paige celebrity's best friend: Grace & Landon celebrity's best friend: Lisbeth & Cesar DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BLACK CAT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" papa don't preach - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dreamin' on the last mile home - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Podejdź no do płota! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" It was just like a movie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" F.W.B - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Camping time! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Brzechwa dzieciom - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jak kot, chodzę własnymi drogami - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Co to to nie. Ani slowa, a sio - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Niech sąsiedzi walą, walą, walą, walą do drzwi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Filling your dreams to the brim with fright SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! Surfuję nie tylko po internecie Na własnej tratwie dookoła świata Nawiedzam nawiedzony hotel Podziwiam figury w podwodnym muzeum Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Kręcę bioderkami na kursie samby Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Life's no fun without a good scare All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I am the "who" when you call, "Who's there?" Ride with the moon in the dead of night Fingers like snakes and spiders in my hair I am the one hiding under your bed Pumpkins scream in the dead of night Gwiazda estrady 2020 Wszyscy mnie znają 2020 Underneath the mistletoe Make my wish come true There upon the fireplace There is just one thing I need LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik THE CHOSEN ONE MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ ALL BY MYSELF BOGATE CV INFLUENCER Z Archiwum X My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oczko ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING TAKE MY BREATH AWAY ROLLING IN THE DEEP Bestseller HI I JUST MET YOU PHONE ADDICTED Novel GOD THE CREATOR devine NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! 666 Ways to Love I OWN THIS TOWN I killed Laura Palmer MUZYK DZIWAK WIERZĘ W MAGIĘ STRZELEC WIERZĘ W HOROSKOPY Zasypiam pod łapaczem snów Poglądam życie celebrytów na instragramie Boję się czarnych kotów Na smutki piekę ciasteczka Kocham lato! mam długie włosy valar morghulis Gubię guziki TUBYLEC Esteta Marzyciel moim żywiołem jest ogień Kocham zwierzęta Don Juan Odsłaniam kolana w sukienkach mistrz jengi Rozrzutny Uzależniony od Netflixa Lubię wakacyjny chill Mam mocną głowę Zbieram mandaty Wiejska dziewoja Chodzę w trampkach Lubie się opalać Lubię poezję Układam tarota Patrzę na świat przez różowe okulary Mam czarny humor Mam świra na punkcie swoich włosów Wierzę w przesądy Znam na pamięć The Big Bang Theory Chodzę spać, gdy inni wstają Na nadgarstkach dzwonią mi bransoletki Noszę dwie różne skarpetki Prawko mam, samochodu nie Uwielbiam lody Mistrz poker face'a Cytatami z filmów sypię jak z rękawa Znam na pamięć piosenki Disneya Lubię starszych Chodzę w bluzach mojego chłopaka Tworzę playlisty na spotify Jestem przygotowany na apokalipsę zombie Ususzę nawet kaktusa Jestem numerologiczną piątką lubię wycinać lampiony z dyni ubieram się w second handach SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA IMPREZOWICZ KOMEDIANT FURIAT FAN FILMÓW EROTYCZNYCH BUJAM SIĘ DO ROCKA MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE JESTEM GRYFONEM WIERZĘ W BOGA ZNAM 2 JĘZYKI WULGARNY LUBIĘ ZIÓŁKO PALACZ CHUDERLAK WE'RE NOT IN KANSAS ANYMORE - OUTLANDERS URODZONY JESIENIĄ KARTA DUŻEJ RODZINY JESTEM ZAKOCHANY/A ZARĘCZONY/A W ZWIĄZKU DEVIL IN DISGUISE PIĘKNY UMYSŁ lubię stroić choinkę Jeżdżę na rowerze TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ Kocham deszcz Znajdziesz mnie w barze na plaży Człowiek orkiestra Jak anioła głos Gram na nerwach Gram na gitarze Gram na harmonijce Praktykuję jogę PEWNY SIEBIE HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ OGLĄDAM ŚMIESZNE PIESKI W INTERNECIE PIWOSZ PIJAM TEQUILĘ WOLĘ OSTRO ŻARŁOK CZARNA OWCA wieczny Piotruś Pan WIECZNIE SIĘ SPÓŹNIAM W moim łóżku dużo się dzieje I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM A TY CAŁUJ MNIE! HE WAS FIRST! SING A SONG MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN DANSE MACABRE Love of cooking belly dance #*&!@%^ Takin' this one to the grave You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Pizzaiolo i'm still alive no shame! i've got this i only lie when i love you sticks and stones house flipper I LOVE YOU, BABY! Gość w dom, bóg w dom GROUP CHAT PUCZJO HENZAP INDI ER KING OF THE JUNGLE TLC Loża hejterów Pomocna dłoń Kajdany miłości Good or Bad News Pełna chata Boats! Boats! Boats! Food Fight You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Człowiek renesansu shit, where am I? help me, i'm poor Big gesture Like a virgin W zakazanym lesie Narzeczony mimo woli There's a meeting in my bed Ulepimy dziś bałwana? Bad dog I LOVE disco! Blues brothers Ralph Demolka You're old How did this happen? Stara przyjaźń nie rdzewieje Zombie night Na Pokątną! Heart attack Dzielny pacjent! Run, eat and run! Damnitttttt! Evil spawn! Are you gonna be my girl? Google doc Ciocia dobra rada Shame, shame, shame! Bo do tanga trzeba dwojga Rozmówki czeskie Zaopiekuj się mną Up! Eminem I'm a DJ baby! My bu-zzy best friend My fluffy best friend Ted Mosby SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ RACZEK NIEBORACZEK I'M SO HIGH! MATURA TO BZDURA NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER Z KOŚCI NA OŚCI CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME SURPRISE! PARTY ANIMAL CZTERY ŁAPY HOME SWEET HOME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE KRZYSZTOF KOLUMB BLAST FROM THE PAST I SAY A LITTLE PRAYER FOR YOU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN GAME OVER HAPPY BIRTHDAY! NOC W WIĘZIENIU FIGHT CLUB CRY BABY Love letter Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET SWIPE RIGHT DIGITAL LOVE NA KAŻDĄ RĄCZKĘ IZOLACJA SPOŁECZNA I DO DUNGEONS & DRAGONS LIST W BUTELCE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM GHOST MOVIE I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT THIEF CALL 911 PANIE WŁADZO... WRONG NUMBER PRIDE MONTH 2020 #CZYSTEHOPEVALLEY PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT NOŁBADY SED ITS GONA BI LETKO I'M SORRY KSIĘŻNICZKA MONONOKE THE GREATEST SHOWMAN GOOGLE ME PRAWDA CZY WYZWANIE? DID IT HURT? BEACH BITCH UGLY NAKED GUY OH NO, PERIOD DANCING QUEEN STEVIE WONDER PARA PAPARA PAPA OOO OOO DOMOWE REWOLUCJE TWÓJ NOWY DOM I’M MOVING OUT! PIEROGIS FOODIE ANDRZEJ RYBAK SZCZĘKI NA FALI MICHAEL PHELPS I wanna have your babies

Awatar użytkownika
31 y/o
169 cm
hello, it's me
Mama małego potworka, która próbuje poskładać swoje życie do kupy.

Post Nancy Stryker »

Woody Willoughby pisze:
21 cze 2020, 14:09

@Nancy Stryker, ooh, moja ulubiona Sarah *.*
jaka to jest okropna szkoda, że już nie jest takim cudownym promyczkiem jak dawniej, ale przez to tym bardziej chcę, aby znali się jeszcze od dzieciaka - taka absolutnie platoniczna i ucierająca nosa wszystkim, którzy mówią, że chłopak z dziewczyną nie mogą się przyjaźnić <3 i teraz dalej mogą się niezobowiązująco przytulać po szklaneczce jak już uśpią dzieciaczki :hug:
O mamo, taaaak *.* *.* *.*
Obrazek
BOGATE CV MAM CÓRKĘ DWIE LEWE RĘCE WRAŻLIWIEC OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE

Awatar użytkownika
45 y/o
185 cm
hello, it's me
Profesor medycyny, neurochirurg, autor publikacji i książek w tematyce swej specjalizacji. Pochodzi z Anglii, ale obecnie mieszka tu na stałe i współpracuje z miejscowym szpitalem.

Post Cathal Ackermann »

Jeśli zechcesz zagrać to chętnie coś popiszę! <3
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! BOGATE CV WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? MAN UP! MEDYCYNA KOCIARZ Gram na fortepianie