Dzika część wyspy
a
Awatar użytkownika
Psychiatra, bezdenna studnia gotowa przyjąć najbardziej gorzkie z łez, był żołnierz US Army. Przepisze xanax, zaparzy herbatki i nie przepuści włączenia przynajmniej jednego utworu Eltona Johna w trakcie sesji.
36
172

Post

Znaleziona chorągiewka: 9
razem: 143

Dosłownie na moment pozbył się grubych rękawiczek, które pozyskał na początku drogi. Były już nieźle przepocone z powodu kulminacji pracy oraz ciepłej pogody, a do tego musiał rozmasować dłonie. Starość nie radość jak to mawiają. Jego ręce były dotychczasowo najcenniejszymi elementami ciała, ze względu na umiejętności. Cieszył się, że po latach w wojsku nie dostał jakiegoś parkinsona, bo zszywanie rannych dość mocnym zygzakiem nie wyszłoby ani estetycznie ani praktycznie. Strzelił kostkami, powykręcał nadgarstki i przywdział zbroję na nowo, podziwiając widoki. Ach, mimo wszystko miasteczko miało swój urok. Powinien częściej wychodzić z hotelowego pokoju albo mniej czasu spędzać wśród robotników w jego remontowanej chałupie, bo omijały go prawdziwe rarytasy. Niejeden fan fotografii urządziłby sesję w tak ciekawych punktach na wyspie.
- Może dam radę wyprzeć wspomnienie znalezionych majtek i rzeczywiście przyjdę pozwiedzać - skoro dziewczyny namawiały to postara się skorzystać na dniach. zabrałby kogoś ze sobą, ale jeszcze nie zdążył poznać ani jednej osoby, a znajomi byli kilometry stąd. Uroki nowych miejsc.
- Przyjechałem jakiś tydzień temu? Może więcej? Sam nie wiem, bo miałem sporo do ogarnięcia przez ten czas. Rejestracja tego i owego, remont, konsultacje online, dodatkowo trafił mi się wyjazd do Miami i jakoś tak straciłem rachubę czasu - wymieniał ostatnie aktywności, które spijały z rozkoszą godziny z jego dni. - Dlatego cieszę się, że jestem tu teraz z wami. To coś ciekawszego od nudnej pracy, a przy okazji zaczynam się trochę asymilować. W ogóle czy ja się przedstawiałem? Czasem kompletnie o tym zapominam. Jeśli strzeliłem gafę to przepraszam. Jestem Julian - odparł z szerokim uśmiechem na ustach. Im bliżej mety tym więcej energii zdobywał, a razem z nią kolejna chorągiewka. I proszę, dziewiątka! Świetnie, praktycznie byli o krok od zakończenia zadania.
- Może zaczniemy już podliczać punkty? I sprawdźcie czy wszyscy wszystko mają - upomniał trochę jak taka matka prowadząca dzieci do kina.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ ROLLING IN THE DEEP LGBT+ WETERAN MAM INNE ZWIERZĄTKO DWIE LEWE RĘCE #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
Julian
a
Awatar użytkownika
kucharka, która nie do końca radzi sobie z dorosłym życiem
29
169

Post

Zanim to wszystko się zaczęło realnie obawiała się, że ta zabawa okaże się bardziej męcząca. Losowanie drużyn stwarzało pewne zagrożenie, bo istniała spora szansa na to, że trafi się z ludźmi, którzy utrudnią ci miłe (na ile mogło być zbieranie śmieci) spędzenie tego czasu. Nic takiego się nie stało, więc kiedy prawie dotarli na miejsce Lene musiała przyznać, że bardzo szybko minął ten czas. Worek zapełniła jedynie do połowy, ale nie było to aż takie ważne. Miło było wiedzieć, że nie natrafili na taką ilość śmieci, która w pierwszym kwadransie pozwoliłaby im je zapełnić. Przełożyła go więc do drugiej ręki i spojrzała na swoją drużynę. Zgarnęła chorągiewkę, którą ktoś powiesił na jednej z gałęzi i odwróciła się w stronę mężczyzny.
— Tydzień to króciutko, więc fajnie, że się zgłosiłeś — dodała szczerze. Zaraz potem skinęła głową i odłożyła worek na bok, a z kieszeni wyciągnęła wszystkie te chorągiewki, które udało jej się w drodze tutaj nazbierać. Jej drużyna mała zdecydowanie lepsze wyniki, więc może jakoś wybaczą jej, że Lene się nie popisała aż tak. Podeszła kolejno do każdego z nich, by wziąć od niego uzbierane chorągiewki i usiadła gdzieś na trawie, by w spokoju je przeliczyć.
— Świetnie się spisaliście, mamy równo sto pięćdziesiąt — poinformowała ich dumna. Nie sądziła, że im się to udało. W końcu wiedziała, że sama znalazła jedynie cztery z nich. Dlatego podniosła się wyraźnie zadowolona i otrzepała spodenki. Zwinęła je jakoś nieudolnie i wcisnęła do swojej kieszeni. — Teraz pozostaje wyłowić zwycięzcę naszego własnego konkursu — przypomniała. A zaraz potem zebrała ten wór ze śmieciami i skinęła na nich na znak, że mogą ruszyć wraz z nią do miejsca głównego. Mogli się pochwalić wynikiem i mieć nadzieję, że wygrali jednak. No, bo przecież dość sprawnie im poszło, prawda?

Chorągiewka 7 razem: 150 równo

Lacey Bradford Julian Thorndike Aurora Ferguson Veronica Harrington donato villeda

KONIEC <3
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! I fit perfectly everywhere Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Największy dyskutant 2020 Największy multiholik 2020 I am the "who" when you call, "Who's there?" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! temat miesiąca - październik I killed Laura Palmer BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP Trying my best ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY WOMEN POWER devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TEXT ME! TYPING LIKE CRAZY ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA Z Archiwum X PIJAM TEQUILĘ Gotuję lepiej od Magdy Gessler WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU Robię własne przetwory Na smutki piekę ciasteczka Boje się małych dzieci Odsłaniam kolana w sukienkach układam puzle Rozrzutny Lubię wakacyjny chill W ZWIĄZKU Mam ciężką nogę KARTA DUŻEJ RODZINY WIELBICIEL FRANCUSKIEGO JEDZENIA ŻARŁOK MARUDA JESTEM GRYFONEM PRACA W HOTELARSTWIE PRACA W GASTRONOMII URODZONY ZIMĄ Dama THANK YOU, NEXT! #CZYSTEHOPEVALLEY Oops, I did it again You're old How did this happen? I hate you but ok Dzielny pacjent! Shame, shame, shame! Like a virgin Love of cooking You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher hey hey, you you, I don't like your girlfriend sticks and stones Food Fight DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM SMERF PRACUŚ A TY CAŁUJ MNIE! IT WAS AN ACCIDENT! NOTHING BREAKS LIKE A HEART CRY ME A RIVER TEAR IN YOUR HEART NO CHEATING SUNRISE SUNSET Counting stars I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM I'M SORRY NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE CAKE BOSS SING A SONG There's a meeting in my bed
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

#1

Delilah Lowell

Kto nie lubił długich spacerów górskich? Ten naprawdę musiał być leniwym człowiekiem. Hepburn na szczęście nie należała do typu kanapowych leniwców, więc z chęcią wybrała się z Delilah na górską wycieczkę. Oczywiście ze względu na stan jej nogi dziewczyny robiły sobie częstsze postoje, ale już i tak szatynka mogła pochwalić się o wiele lepszą kondycją niż rok czy dwa lata temu. Na taką wycieczkę należało mieć ze sobą plecak, w którym uprzednio powinny znaleźć się mapa, kanapki, woda oraz kurtka przeciwdeszczowa, w końcu w górach pogoda potrafiła być nieprzewidywalna. Pierwszy postój zrobiły na najniższym zdobytym tego dnia górskim szczycie. Rosalie na chwilę przysiadła na kamieniu, odkręciła butelkę i upiła kilka łyków wody, po czym odetchnęła, rozglądając się dookoła.
- Uwielbiam te rajskie widoki. - skomentowała, dziwiąc się że z rodzicami nie wybierała się nigdy na wycieczki górskie, mając je tak naprawdę pod samym nosem. Jednak nie od dziś wiadomo że swego nie znamy, a cudze chwalimy, dlatego też państwo Hepburn nie doceniało tego, co mają na wyspie, szukając zwykle rozrywek dla siebie i córki poza górami. Poza tym nie ukrywajmy, jej rodzice bardziej kochali morze niż góry, ona zresztą też, ale dla tych widoków była w stanie się przekonać na częstsze wyprawy po górach. Po krótkiej chwili odpoczynku szatynka wstała i rozłożyła mapę na jednym z pobliskich kamieni.
- To który szczyt obieramy jako następny? - zapytała, kładąc palec tam, gdzie znajdowały się obecnie, by mieć idealny punkt odniesienia.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
Zaoczna studentka i manicurzystka na pełen etat, szczęśliwa posiadaczka fałszywego dowodu i plączącego się w pobliżu anioła stróża, który ma do niej zbyt duże pokłady cierpliwości i zbyt często musi używać na niej domowej apteczki.
20
171

Post

dwadzieścia trzy

Delilah ani trochę nie należała do zorganizowanych osób. Wszystko najczęściej robiła na ostatnią chwilę, a o ile się udawało, nie widziała potrzeby zmieniania tego. Miała niesamowitego życiowego farta, więc rzeczywiście z większości wypadków wychodziła obronną ręką, a obecność jej nowego chłopaka w życiu dziewczyny znacząco poprawiał kwestię bezpieczeństwa i zgarniania jej z ulicy w środku nocy, może też dlatego, że przez ostatnie kilka tygodni jakoś tak się sama za bardzo nie szlajała. Tym razem trafiła jednak na szlak z Rosalie, chcąc oderwać się od miasteczka i spędzić trochę czasu na łonie natury, niejako obrażona na Harringtona, który jej pomysł wyśmiał, obiecała więc sobie, że zdobędzie wszystkie szczyty pobliskiej wyspy i ani trochę nie będzie potrzebowała niczyjej pomocy. - Co ty mi pokazujesz, jakbym potrafiła czytać mapę - zaśmiała się, patrząc na nią jakby była niespełna rozumu i wyciągnęła z kieszeni telefon, nie, nie po to, zeby zrobić sobie zdjęcie, ale odpalić mapę w aplikacji, niestety brak zasięgu sprawił, że szybko zrzedła jej mina, bo nie mogła posiłkować się GPS-em, a bez tego czuła się niestety jak bez ręki. - Eeeej, dobra, taki, na który jest ścieżka, bo inaczej może być cieżko - pomachała smartfonem w powietrzu i schowała go znów do kieszeni, skoro miał nie być ani trochę pomocny, jednak wyznaczony szlak powinien pomóc im na tyle, żeby nie miały potem problemu z powrotem, bo może i Hepburn przygotowała się nieźle do wycieczki wspinaczkowej, ale szczytem mozliwości Delilah było założenie wygodniejszych butów i spakowanie bidonu z wodą, więc gdyby miały się zadziać jakieś niespodziewane zwroty akcji w temperaturze, nie było szans na przetrwanie. No, chyba, że miałaby się sturlać z górki. - Ale ta ścieżka tutaj wygląda na jakąś taką, no nie wiem, przyjemną? - wskazała palcem na konkretne rozwidlenie, zdając się w tym momencie na swoją towarzyszkę.

Delilah Lowell
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Gossip Girl - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Niestraszny mi dom strachu TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień MISTRZ KLAWIATURY For all mankind I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV TYPING LIKE CRAZY DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP HI I JUST MET YOU BABYSITTER SCENARZYSTA NA DOROBKU WHEN WE WERE YOUNG WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I killed Laura Palmer TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: DYSKUTANT TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ SINGIEL ARTYSTA FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH nie umiem pływać Zamawiam Ubera czytam ploteczki Znajdziesz mnie w barze na plaży Kocham Laysy Ususzę nawet kaktusa Sroczka Boje się wody Mieszkam z rodzicami NOTHING BREAKS LIKE A HEART GOOGLE ME Bo do tanga trzeba dwojga Sense8 Big gesture Like a virgin #*&!@%^ superhero You Shouldn't Kiss Me Like This sweet disaster sticks and stones Loża hejterów TLC SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ SMERF PRACUŚ PRAWDA CZY WYZWANIE? CRY ME A RIVER DANCING QUEEN SZCZĘKI BEACH BITCH PARTY ANIMAL MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN BLAST FROM THE PAST I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM IT WAS AN ACCIDENT! CRY BABY The Second Best Counting stars PIKNIK SUNRISE SUNSET DIGITAL LOVE Are you gonna be my girl?
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Była tancerka, która przez kontuzję straciła marzenia o wielkiej karierze, obecnie studentka weterynarii, która kocha zwierzęta i swoją nową pasję. Oprócz tego w jej sercu znalazło się miejsce dla dwóch uroczych kudłatych kulek oraz pewnego niezwykle przystojnego policjanta, przy którym to czuje się naprawdę bezpiecznie, co zrozumiała po tym jak została napadnięta. Niestety odkąd Carter wyjechał wraz ze szczeniakami to jej serce rozsypało się na milion kawałków. Wydawało jej się że poskładała z Chetem, ale ten jedynie pozbawił ją dziewictwa i złamał jej serce.
21
170

Post

Delilah Lowell

Akurat pod tym względem Rose wolała być zorganizowana i przygotowana na każdą ewentualność. Jakoś tak miała od dziecka, intuicyjnie opracowywała plan B na wypadek gdyby plan A nie wypalił. To okazało się doskonałym rozwiązaniem zważywszy na fakt, co ją spotkało, ale to nie było coś o czym Hepburn lubiła wspominać. Niespełnione marzenia zawsze bolą bardziej. Jak dobrze zatem że Delilah na kompana w podróży wybrała Rose, dzięki niej, a dokładniej dzięki jej mapie dziewczyny nie zaginą.
- Del, skup się na chwilę i popatrz. My jesteśmy tutaj o. Te szczyty na lewo to będą tamte na żywo, a te na mapie o tutaj to są te szczyty tam, o widzisz? - zaczęła od wytłumaczenia topografii terenu i pokazania co z mapy jest czym na żywo. Niestety gdy podniosła rękę by pokazać odpowiednie szczyty, wiatr porwał mapę i nie było możliwości pobiegnięcia za nią, nikt nie chciał spaść z urwiska do oceanu, nieprawdaż? Jednak widać było, że Rose tym faktem była nieco zawiedziona. Na szczęście Lowell miała pomysł z gps-em, pod warunkiem gdyby takowy działał, ale jak pech to pech, nawet ta nowoczesna technologia nie zadziałała. I w tej chwili szatynka pożałowała że nie przyłożyła mapy wcześniej kamieniem.
- Właśnie na wszystkie prowadzą ścieżki, tylko są różnej trudności. Odradzam ścieżkę czarną i czerwoną, są najniebezpieczniejsze, myślę że powinnyśmy pójść najłatwiejszą trasą, czyli żółtą bądź niebieską. - skoro jednak mapy zabrakło to musiały zdać się na wiedzę, którą już miała Hepburn o oznaczeniach terenu. Na szczęście zazwyczaj na szlakach na kamieniach, a także na drzewach i znakach widniały odpowiedniego koloru znaki, więc łatwo było stwierdzić, w którą stronę powinny ruszyć dalej. W tym wypadku jedynym oznaczeniem był drewniany znak ze strzałkami, Rose spojrzała najpierw na strzałkę prowadzącą na drogę, którą wybrała Delilah.
- Tam na pewno nie pójdziemy, ta droga wygląda sympatycznie, ale to tylko pozory. Popatrz na znak, to ścieżka śmierci. - wskazała na czarny pasek Rose i pokazała na drugie rozwidlenie, gdzie prowadziła niebieska strzałka.
- Musimy iść w tę stronę. - powiedziała stanowczo i ruszyły w danym kierunku, nieświadome tego że jakiś żartowniś będąc tutaj wcześniej obrócił znaki i właśnie wyruszyły na najtrudniejszą trasę życia.
LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Hurricane Season temat miesiąca - listopad BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind WHEN WE WERE YOUNG ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING I killed Laura Palmer YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND STUDENT PRACA ZE ZWIERZĘTAMI FAN KOMEDII ROMANTYCZNYCH NIEWINIĄTKO OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE Czytam książki Jedzonko? Tylko słodkie! Kocham zwierzęta Głaszczę obce psy Pijam gorącą czekolade Lubię zapach męskich perfum Często się rumienię Dbam o zwierzaki w schronisku Tańczyłam w balecie Śpię w kusej bieliźnie FRIENDZONE CRY BABY NOTHING LASTS FOREVER GAME MASTER THANK YOU FROM THE MOUNTAIN SMERF PRACUŚ DANSE MACABRE Koniara Takin' this one to the grave shit, where am I? Like a virgin Eminem
mów mi/kontakt
-
ODPOWIEDZ