Dzika część wyspy
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
170

Post

[1]
Dana przechodziła obecnie przez naprawdę trudny okres. Kilka dni temu postawiła na swoje życie na jedną kartę. Niespodziewanie wróciła w rodzinne strony, zostawiając w Nowym Jorku swoje z pozoru uporządkowane życie. Brunetka zaliczyła dość spektakularną ucieczkę sprzed ołtarza, a parę chwil później poczuła potrzebę, żeby zniknąć. Miała ochotę zapaść się pod ziemię, a Hope Valley nagle stało się idealną alternatywą. Prawdę mówiąc, Dana nigdy wcześniej nie rozważała powrotu w rodzinne strony. Była zdecydowanie typem mieszkucha. Uwielbiała życie w Nowym Jorku. Z chęcią przebywała w tłumie ludzi, a w dodatku kochała wyrafinowane jedzenie. Przywykła do życia w pośpiechu, bo od czasu studiów nieprzerwanie pracowała w dużych korporacjach, które liczył się nie tylko na rynku krajowym, ale i międzynarodowym.
Pierwsze dni w miasteczku były dla Dany bardzo intensywne. Miała na głowie mnóstwo rzeczy związanych z przeprowadzką. W jej nowym mieszkaniu wciąż walały się kartony. Brunetka doszła do wniosku, że posiada zdecydowanie za dużo rzeczy. Pomimo natłoku obowiązków, znalazła chwilę, aby odświeżyć swoje konto w jednej z popularnych aplikacji randkowych. Umówiła się nawet na pierwszą randkę. Nie miała dużych oczekiwań, ale stwierdziła, że to dobra forma rozrywki. Pierwszą randkę Dana miała zaliczyć w pięknych okolicznościach przyrody. Wiedziała, że to nieco ryzykowne, ale raz się żyje.
Dana i Charles spotkali się przy wejściu na dziką plażę, a później zaczęli spacerować. — Od dawna jesteś w Hope Valley? — spytała i posłała w jego kierunku delikatny uśmiech.

Charles Danielsen
SINGIEL SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Kucharzy we włoskiej restauracji, pochodzi z Hiszpanii, miłośnik kawy i dobrych filmów, który nie wie co ma dalej zrobić ze swoim życiem.
29
182

Post

Dlaczego umówił się po raz kolejny przez tą aplikację? Chyba dlatego aby ogarnąć swoje życie, aby jakoś powiedzieć przed samym sobą, głupio uświadomić sobie, że to co czuje jest wymysłem wyobraźni. Bardzo chciałby aby tak właśnie było. Dlatego też po kilku wymienionych wiadomościach na aplikacji zgodził się na spotkanie. Kolejny raz był tutaj na wyspie i po raz kolejny tak bardzo podobało mu się. Odkrywał, nowe miejsca i Jorge miał całkowitą rację. Wyspa była cudowna. Może poszuka tutaj domu lub mieszkania albo choćby pokoju do wynajęcia? Przez całe swoje życie podróżnika zdarzyło mu się mieszkać w różnych warunkach, dlatego to nie byłoby nic złego.
Oczywiście, że dotarł na miejsce wcześniej aby to on czekał. Ponoć tak właśnie miało być. Przed całym spotkaniem jeszcze sprawdził sobie zdjęcie dziewczyny aby na pewno jej nie pomylić. W końcu zobaczył ją i zaczęło się. Nawet w porządku, przełamali w jakiś sposób te pierwsze lody. Było całkiem dobrze. Kolejne minuty mijały, a on patrzył się na okoliczne rośliny, czasem czytał jakieś tabliczki informacyjne. Oczywiście też interesował się Daną. Przecież to z nią tutaj przyszedł, z nią pojawił się. Po prostu przy okazji uczył się czegoś nowego.
-Już jakiś czas. Odpowiedział jej z lekkim uśmiechem na ustach.
-Chyba... jakoś od lutego tego roku. Odszukał w pamięci moment w którym przyjechał tutaj. Tak to był luty, po karnawale pojawił się tutaj.
-A Ty? długo tutaj jesteś? Pochodzisz stąd? Odbił umiejętnie to pytanie, bo też chciałby to wiedzieć. Plus to nie tak, że nie interesuje się, bo interesuje się. Zdecydowanie tak.

dana riddle
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! COMING OUT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK ALL BY MYSELF TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP ODZNAKA POCIESZENIA TURYSTA TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD URODZONY LATEM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W GASTRONOMII LEW WIERZĘ W JEDI ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL KAWY HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT IT’S A MATCH ROBINSON CRUSOE BEACH BITCH NA FALI SZCZĘKI #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
Chucky
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
26
170

Post

Prawdę mówiąc, kiedy Dana mieszkała w Nowym Jorku, często korzystała z różnego rodzaju aplikacji randkowych. Przez dłuższy czas była singielką i nie szukała zobowiązań. Wychodziła z założenia, że to świetny sposób na poznanie nowych ludzi. Jasne, zawsze istniał cień niebezpieczeństwa, że trafi na jakiegoś psychopatę, ale Riddle miała sporo szczęścia. Zawsze trafiała na normalnych facetów, z którymi miło spędzała czas. Miała nadzieję, że dzisiaj nie będzie inaczej. Chciała spędzić miły wieczór i trochę się rozerwać. Potrzebowała chwili zapomnienia, ponieważ w jej życiu dużo się teraz działo. Nie tylko uciekła sprzed ołtarza, ale także zmieniła pracę. W teorii wciąż pracowała w tej samej firmie, ale w innym oddziale. Życie na Florydzie różniło się od tego w Nowym Jorku. Tutaj czas płynął wolniej, a ludzie częściej doceniali drobne rzeczy. Szczerze, Dana zawsze odnosiła wrażenie, że tu nie pasowała. Wciąż nie była pewna, czy tym razem zagrzeje miejsca w Hope Valley na dłużej.
— I jak podoba Ci się miasteczko? Nie sądzisz, że trochę tu nudno? — spytała wyraźnie zainteresowana. Na jej twarzy pojawił się cień rozbawienia. Bruentka uśmiechnęła się łagodnie i odgarnęła pasmo swoich brązowych włosów za ucho.
— Dorastałam w Hope Valley, ale ostatnie lata spędziłam w Nowym Jorku. Wróciłam kilka dni temu — odparła, przyglądając mu się uważnie. Na razie nie wdawała się w szczegóły. Zresztą, nie miała czym się chwalić. Przez lata żyła w kłamstwie. Okłamywała nie tylko innych, ale i samą siebie. Tkwiła w związku bez przeszłości, który wiele ją kosztował.
— Wspomniałeś, że jesteś kucharzem, w której restauracji pracujesz? — spytała wyraźnie zaciekawiona.

Charles Danielsen
SINGIEL SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PSIARZ
mów mi/kontakt
autor
a
Awatar użytkownika
Kucharzy we włoskiej restauracji, pochodzi z Hiszpanii, miłośnik kawy i dobrych filmów, który nie wie co ma dalej zrobić ze swoim życiem.
29
182

Post

Spojrzał się na kobietę, która szła tuż obok niego z takim lekkim uśmiechem na ustach.
-Czy jest nudno?
Powtórzył jej pytanie zastanawiając się przez chwilę. Rozejrzał się przy okazji po okolicznej roślinności, która naprawdę powalała. Za każdym razem gdy odwiedzał wyspę robiło to na nim niemal piorunujące wrażenie. Polubił wyspę pomimo tego, że niekiedy trudno było się na nią dostać, bo akurat nic nie kursowało. Trzeba było planować podróż tutaj.
-Nie sądzę aby było nudno. Wiadomo, że to nie jest wielkie miasto, ale ma swój urok
Spojrzał na nią z uśmiechem na ustach.
-Nie jest aż tak bardzo wymarłe, że faktycznie wiatr hula po ulicach, bo w takich miasteczkach też byłem. Myślę że jest tak fajnie zróżnicowane, że każdy mógłby znaleźć coś dla siebie.
Serio, bo wciąż je odkrywał i wciąż poznawał nowe rzeczy. Jeżeli kiedyś stąd wyjedzie to chętnie wróci jeszcze do niego. Kiedyś w przyszłości. Jednak teraz wróćmy do tu i teraz.
Szedł obok niej i słuchał co mówiła. Zdziwił się na wiadomość, że dorastała tutaj. To była miła niespodzianka bo nie spodziewał się tego.
-No tak... w porównaniu z Nowym Jorkiem to faktycznie jest tutaj bardzo spokojnie.
Zaśmiał się. Faktycznie, teraz zrozumiał skąd w jej ustach pytanie o nudę. Zdecydowanie się wyjaśniło niemal wszystko.
-Kucharze w najlepszej włoskiej restauracji w mieście. Znaczy najlepszej odkąd tam jestem.
Tak sobie zażartował, choć faktycznie znał się bardzo dobrze na tej kuchni, bo w końcu spędził kilka lat ucząc się jej.
-Trattoria Corso Como.
Odezwał się.
-Lubię kuchnię włoską. Kiedyś kilka lat spędziłem we Włoszech, zwiedzając je całe i ucząc się ich smaku, kuchni, no i języka. A Ty byłaś kiedyś we Włoszech lub w mojej restauracji?
Zapytał spoglądając na nią. Może akurat kiedyś była gdy to on kucharzył? Pewnie zaraz się dowiemy. Doszli do rozwidlenia drogi, obydwie ścieżki były całkiem ciekawe.
-Którędy? Czy rzucamy monetą?
Zerknął na nią z uśmiechem i takim zaczepnym błyskiem w oku.


dana riddle
BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! COMING OUT - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie pierwszego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA RANNY PTASZEK ALL BY MYSELF TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP ODZNAKA POCIESZENIA TURYSTA TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD URODZONY LATEM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PODRÓŻNIK DAWCA KRWI SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA PRACA W GASTRONOMII LEW WIERZĘ W JEDI ŻARŁOK WIELBICIEL SŁODYCZY WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA WIELBICIEL KAWY HOROSKOP CHIŃSKI: KOŃ DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT IT’S A MATCH ROBINSON CRUSOE BEACH BITCH NA FALI SZCZĘKI #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020
mów mi/kontakt
Chucky
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

event#czysteHopeValley

Drużyna "Wrzeszczące Susły" została wysłana w stronę tajemniczego źródła.

Macie za zadanie posprzątanie śmieci, które nastolatkowie zostawiają po cotygodniowych piknikach, opróżnienie tutejszych koszy i wyłowienie odpadków ze źródła. Waszym celem jest zapełnienie przynajmniej jednego 120-litrowego worka na śmieci oraz zebranie chorągiewek, których zsumowana wartość będzie równa lub większa niż 150.

W dowolnym momencie gry, kiedy tylko uda się Wam wykonać zadanie, możecie wrócić do tego tematu. Przynajmniej jeden z zawodników musi zamieścić tam posta, w którym zawrze informację o: znalezionej liczbie odpadów, liczbie punktów na chorągiewkach oraz opisze powrót drużyny do hotelu.

W zależności od miejsca, które zajmiecie jako drużyna, możecie zgłosić się po przysługujące Wam nagrody, wynikające z tej rozpiski.

W momencie, gdy wszystkie drużyny skończą rozgrywkę lub czas eventu dobiegnie końca, zostanie wrzucony post podsumowujący oraz rozpoczynający imprezę grillową. W grillu mogą wziąć udział również osoby, które nie sprzątały wyspy, jednak nie przysługują im wówczas odznaki eventowe.


Rozgrywka ma miejsce tylko w tym temacie.
Każdy post musi zawierać uzupełniony kod:

Kod: Zaznacz cały

Znaleziona chorągiewka: [url=LINK DO RZUTU KOŚCIĄ] LICZBA WYLOSOWANYCH OCZEK [/url]
Pamiętajcie, że wszystkie rzuty powinny być wykonywane w tym temacie!


Event rozpoczyna się o godzinie 18:00, 12.07.2020 r. Do czasu rozpoczęcia wydarzenia, ten temat pozostanie zamknięty.



Wszelkie pytania i prośby należy kierować na skrzynkę odbiorczą Teddy Westfield lub kontaktować się z nią bezpośrednio przez Discorda.
buziaki!bawcie sie dobrze!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

#15 + Outfit

Tak jak obiecał, zjawił się pod drzwiami Mii z szerokim uśmiechem i w lekko znoszonych ciuchach. Raczej nie planował taplać się w błocie, więc nie byłoby mu szkoda lepszych ubrań, ale i tak wybrał coś co nosił już od jakiegoś czasu, nie wyglądając przy tym jak ostatnia fleja. — Gdzie ta walizka z ciuchami na zmianę? — zażartował, całując ją na przywitanie, a kiedy była gotowa, złapał jej rzeczy i zeszli na dół do auta. Dzięki temu szybciej dotarli do portu i promem pewnie z innymi uczestnikami dostali się na wyspę, gdzie miała się odbyć cała zabawa. Po dotarciu na miejsce ustawili się gdzieś z boku, wysłuchując przemówienia jego kuzynka, a rzeczy które dostał od pracowników hotelu wepchnął do pustego plecaka, żeby było mu wygodniej. Dopiero kiedy podano mu flagę stanął dumnie niczym jakiś odkrywca nowego lądu, uśmiechając się przy tym głupkowato. Kilka dni zajęło mu wymyślenie idealnych nazw i uszycie chorągiewek. Nie był jakimś mistrzem igły i nitki, a maszyna do szycia to już w ogóle czarna magia, ale udało mu się zrobić wszystko tak, żeby wyglądało idealnie, a rany na jego palcach już praktycznie się zagoiły. Jedynie mały plasterek na małym palcu mógł świadczyć o jego zaangażowaniu. Całe szczęście, że miał problemy ze snem i mógł się tym wszystkim zająć w nocy, inaczej męczyłby się z tym aż do dzisiaj. Uśmiechnął się do Mii, oczekując jakichś słów uznania za ciężką pracę, a potem grzecznie czekał na losowanie. I los się do niego uśmiechnął, bo nie został rozdzielony ze swoją towarzyszką, którą od razu przytulił jak tylko przy nim stanęła. — Hej Susełku. — zaśmiał się, oczekując na resztę. Ucieszył się, mając w swojej drużynie Leah i Laurence’a. Dość często stołował się w ich restauracji. — Ale mi się ekipa udała. — zawołał, witając się z nimi i dając im chwilę na poznanie się z Mią. Potem do jego drużyny dołączyły kolejne osoby. — Witajcie, jestem Billy. Miło mi was poznać. — przywitał się z Alexandrą i Marcy, ściskając delikatnie ich dłonie. Grzecznie poczekał, aż cała grupa zdąży się poznać, sprawdzając w tym czasie czy ma wszystko co potrzebne w plecaku. — Skoro już wszyscy się znamy, możemy ruszać. Wrzeszczące Susły za mną! — zawołał po chwili, unosząc flagę do góry i prowadząc swoją drużynę do Źródła. — Spodoba Ci się. — szepnął do dziewczyny, łapiąc wolną dłonią tą jej. Pilnował po drodze, żeby nikt się przypadkiem nie zgubił. Niby miał pod opieką tylko piątkę dorosłych ludzi, którzy sami świetnie się sobą zajmą, ale przy jego zdolnościach sam by siebie tutaj zgubił, a wyspę przecież znał jak własną kieszeń. Po dotarciu na miejsce wbił flagę w piasek i rozdał wszystkim rękawiczki i worki. — Jesteśmy na miejscu. Pięknie, prawda? Ale powinniśmy skupić się na zadaniu, a potem możemy podziwiać widoki. Oczywiście bez spiny. Liczy się dobry uczynek, prawda? Teraz zdecydujcie czy wolicie chodzić całą grupą czy podzielimy się na pary i pójdziemy w różne miejsca? — zaproponował, wrzucając do worka szklane butelki, które leżały w pobliżu. No i udało mu się znaleźć też chorągiewkę z punktami! — Czegoś takiego szukamy w razie jakby ktoś miał wątpliwości. — powiedział, machając chorągiewką w górze.

Mia Walker
Leah Warren
Laurence Blackbird
Alexandra McQueen
Marcy Shumway


Znaleziona chorągiewka: 1
// słaby początek :hehe:
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Przedszkolanka, sercem malarka
24
160

Post

Znaleziona chorągiewka: 5

(razem mamy 6 chorągiewek)

#7

Marcy, jeśli chodzi o ekologię, była bardzo zaangażowana. Sama u siebie segregowała śmieci, ograniczała zużycie plastiku, chodziła na zakupy ze swoimi torbami i tam gdzie się dało, wybierała ekologiczne rozwiązania. Tego uczyła też swoich podopiecznych w przedszkolu, zabierając ich na różne akcje sprzątania świata, jeśli było to dla niej oczywiście bezpieczne. Nie chciałaby żeby dzieci zbierały jakieś stare strzykawki i potłuczone butelki, bo jeśli były zbyt małe, mogły sobie w ten sposób zrobić krzywdę. Dlatego dzisiaj była tutaj sama, a nie z całą grupą, uzbrojona z worki na śmieci, w rękawiczki z grubej gumy i szpikulec, żeby łatwiej było śmieci łapać. Włosy zaplotła w warkocz, żeby jej nie przeszkadzały w trakcie pracy, a w plecaku miała też wodę do picia, mokre chusteczki, małą apteczkę i płyn do dezynfekcji. No gotowa na wszystko! Oczywiście ubrała się lekko i wygodnie, posmarowała się też odpowiedzialnie kremem z filtrem i była gotowa do działania. Nie znała większości osób, z którymi była sparowana, ale uznała że lepsi obcy, niż Ryker, denerwujący sąsiad, prawda.
Uśmiechnęła się do wszystkich, którzy jej towarzyszyli, aż nie doszła do ich kapitana. Spojrzała na Billy Harrington - cześć kapitanie, cześć wszystkim jestem Marcy - przywitała się szybko, ze wszystkimi, bo nie ma czasu do stracenia, trzeba ustalić plan działania i… działać! Samo się nie wysprząta. - Może podzielimy się na pół, żeby łatwiej było sprawdzić teren? - zaproponowała zaraz potem, rzucając pytające spojrzenie każdemu z obecnych.
Obrazek
KWIATUSZEK HOPE VALLEY - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku celebrity's best friend: Hailee & Franklin JUST LIKE GAGA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Santa Claus won't make me happy I am the "who" when you call, "Who's there?" Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - październik PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! DON’T STOP ME NOW ONE BIG FAMILY devine ROLLING IN THE DEEP URODZONY WIOSNĄ ARTYSTA BUJAM SIĘ DO COUNTRY Ususzę nawet kaktusa LGBT+ SINGIEL PRACA W OŚWIACIE KOCIARZ FAN FILMÓW ANIMOWANYCH FAN WESTERNÓW Uwielbiam żelki Patrzę na świat przez różowe okulary DANSE MACABRE THANK YOU, NEXT! SING A SONG PARA PAPARA PAPA OOO OOO DANCING QUEEN BAD HAIR DAY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ #CZYSTEHOPEVALLEY PRIDE MONTH 2020 DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM
mów mi/kontakt
paula
a
Awatar użytkownika
Czy można zaufać komuś, kto pojawia się akurat, kiedy go potrzebujesz? Czy może czeka zwinięty jak wąż?
30
173

Post

out
Kostka = 5

Społeczne akcje nie były jej działką. Pomaganie innym nie miało sensu, a przynajmniej dla kogoś, kto nie czuł wewnętrznego wpływu okazywania dobra. Sens pojawiał się dopiero, gdy mówiono o nagrodzie. Ta była idealną marchewką nie tylko dla przeciętnego obywatela, ale także dla Alexandry, która liczyła na jakiś upominek i darmową imprezę za to, że zgodzi się nałożyć robocze rękawiczki i zbierać czyjeś brudy do worka, na którego widok miała ochotę rzucić go na resztę odpadów.
Jednak bardziej od śmierci interesowali ją ludzie. Obserwowała ich wnikliwie, patrzyła jak się zachowują, jakie gesty czynią i słuchała ich tonu głosu. Gdy napotykała czyjeś spojrzenie, uśmiechała się przyjaźnie, jak na towarzyską turystkę przystało. Dzieliła się z nimi tym wydarzeniem i zarazem poznawała grupę kompletnie nieznajomych osób, z których jakiś młodziak miał być ich prowadzącym liderem.
Musiała przyznać, że rodzinka Harrington była dziwna, ale zarazem bardzo oczywista w działaniu. Kto wierzył, że to była bezinteresowna pomoc niech skoczy w przepaść, bo był w ogromnym błędzie. Bezinteresowność nie istnieje a to wszystko, zdaniem McQueen, było jedynie idealną promocją tutejszej rodzinki. Nie zdziwiłaby się, gdyby z czasem któryś z nich startował na urząd burmistrza.
Pojedynczo przyjrzała się grupie osób, do której na tych parę godzin przynależała i uznała, że mogło być nawet zabawnie. Ten ich lider (Billy Harrington ) z żółtą opaską przypominał jej Żółwia Ninja i przez to miała z milion powodów aby dla zabawy wrzucić go do źródła.
Popatrzyła po pozostałych.
Z kim najlepiej by się sprzątało?
- Biorę wysokiego – stwierdziła bez ogródek i jakby nigdy nic podeszła do Laurence Blackbird . Taki to z daleka wypatrzy śmiecia, ale z drugiej strony lipa, jeśli okaże się mieć wadę wzroku.
Zerknęła jak Billy wrzuca do worka butelki, więc biorąc go na wzór wyjęła z kieszeni papierek po batoniku i wpakowała go do swego wora.
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! ROLLING IN THE DEEP LGBT+ ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI PEWNY SIEBIE ubieram się u znanych projektantów #CZYSTEHOPEVALLEY
mów mi/kontakt
Sevilla
a
Awatar użytkownika
Pełnoprawny Masterchef, właścicielka i szef kuchni w Nobu, serce oddała nie tylko gastronomii, ale również Larry'emy.
39
170

Post

Znaleziona chorągiewka: 9
Łącznie dla Susłów: 20

O charytatywnym sprzątaniu wyspy, które zorganizowali Harringtonowie, dowiedziala się od Billy Harrington gdy ten, na początku lipca, wpadł do Nobu i z charakterystycznym dla siebie optymizmem, zaczął opowiadać o idei bez szans na wejście mu w słowo. A ta była szlachetna. Bez większego zastanawiania się, zadeklarowała swój udział i punktualnie, dziesiątego lipca, stawiła się na miejscu zbiórki. Nie była sama. Towarzyszył jej Laurence Blackbird , którego dłoń puściła w momencie, gdy tylko dostrzegła jak Billy ruszył w ich stronę, aby przywitać się krótkim, przyjacielskim uściskiem. Wolność, jaką zyskała w momencie separacji była dla niej jeszcze na tyle nowe, że w pierwszym odruchu reagowała przyzwyczajeniem; dla wszystkich, w tym dla Billy'ego była jak dotąd żoną Jacoba.
- Kapitan, tak? - puściła Harringtonowi perskie oczko. Spojrzała na innych, z którymi tworzyli grupę i tak, jak oni, także się przedstawiła. O wiele wygodniej było wiedzieć, do kogo jak się zwracać.
- Leah. Leah Warren - bez szemrania, ruszyła za kapitanem. Z Blackbirdem, prawdopodobnie zamykali pochód, jako że ładna pogoda aż prosiła się o zwolnienie kroku i ucieczkę myślami ku słonecznym, ostrym promieniom.
Nie była dotąd z tej strony wyspy, co zdecydowanie powinno się zmienić. Widok cieszył oko, szepnęła kilka słów na ucho Laurenca, nawiązując do tego, że powinni jeszcze wrócić w te okolice, po czym wyprostowała się, słuchając instrukcji oraz propozycji.
Parsknęła pod nosem szczerze rozbawiona, gdy Alexandra McQueen stanęła obok niej i Blackbirda w bezdyskusyjnej pozie.
- Skoro podział na pół mamy za sobą... Widzimy się, gdy worek będzie pełen? - naciągnęła na swoje dłonie rękawiczki, a worek na śmieci podała Larry'emu.
- Trzymaj, wysoki - dławiąc perlisty śmiech, pochyliła się po pierwszą z kilku chorągiewek na swojej drodze, a zawartość wylądowała w czeluści wora.

Billy Harrington, Mia Walker, Laurence Blackbird, Marcy Shumway, Alexandra McQueen
MASTERCHEF - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PIEKIELNA KUCHNIA GORDONA RAMSAYA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Cheers! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Maghrebi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Tajine - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dromedar to czy baktrian? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mehendi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CZEKOLADOHOLIK - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC THE CHOSEN ONE BOGATE CV RANNY PTASZEK TAKE MY BREATH AWAY LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ devine SCENARZYSTA NA DOROBKU TYPING LIKE CRAZY W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM WIELBICIEL KAWY PRACA W GASTRONOMII JESTEM ZAKOCHANY/A mistrz jengi Lubię aktywne zwiedzanie Lubię wakacyjny chill Mam mocną głowę Jestem najstarszym dzieckiem Kocham deszcz Gotuję lepiej od Magdy Gessler biegam Praktykuję jogę lubię upały OGLĄDAM ŚMIESZNE KOTKI W INTERNECIE WOLĘ OSTRO PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA MIĘSOŻERCA JESTEM ZAWSZE NA CZAS PRACOWITY SCHLUDNY JESTEM GRYFONEM WODNIK WŁASNY BIZNES ZNAM 3 JĘZYKI WYSPORTOWANA MAM CÓRKĘ Twardo stąpam po ziemi I LOVE YOU, BABY! HOME SWEET HOME Like a virgin Love of cooking sticks and stones GROUP CHAT #CZYSTEHOPEVALLEY SMERF PRACUŚ PRAWDA CZY WYZWANIE? DANCING QUEEN PIEROGIS BEACH BITCH LIST W BUTELCE CAKE BOSS KRZYSZTOF KOLUMB CRAZY IN LOVE MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN I NEED A DOCTOR GAME OVER HAPPY BIRTHDAY! Counting stars SUNRISE SUNSET NOTHING BREAKS LIKE A HEART NA KAŻDĄ RĄCZKĘ THANK YOU, NEXT! IZOLACJA SPOŁECZNA JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM I DO Big gesture
mów mi/kontakt
kotpsot#2892
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Widząc, że jego drużyna jest zmobilizowana do działania aż zrobiło mu się cieplej na duchu. Fajnie, że nie każdy przeszedł licząc tylko na darmową wyżerkę i alkohol, ale i zrobić coś dobrego dla wyspy. Była jego domem i kochał ją, a czasem widząc te tony śmieci miał ochotę rozszarpać tych wszystkich turystów i dzieciaki, spędzające tutaj wagary przy piwku. Przynieść kratę piwa jest łatwo, ale posprzątać po sobie już nie? Pal licho jakby zapakowali wszystko w worek i zostawili w jednym miejscu, a nie porozrzucali co kilka metrów po jednej. Aż go czasami krew zalewała na ten widok. Nawet nie chciał myśleć o tym, że ten porządek nie potrwa długo.
— I jak tam? Co to za trzymanie się za rączki? — zapytał, obniżając ton głosu tak, żeby tylko Leah go usłyszała. O ile pamiętał była żoną Jacoba — jego ulubionego kapitana z którym często ucinał sobie pogawędkę podczas przeprawy do miasta i z powrotem. Nawet nie podejrzewał, że coś mogłoby się między nimi dziać. No i do tego Laurence? To znaczy cieszył się, bo był naprawdę świetnym facetem, a dla swoich znajomych chciał przecież jak najlepiej. Ale plotki ploteczkami, musiał zainteresować się grupą.
— Pewnie, możemy podzielić się na pół. Każda grupa pójdzie w inną stronę i spotkamy się po drugiej stronie źródła. — zgodził się. Nawet nie musiał pytać, bo jedna grupa sama się stworzyła. Do Leah i Laurence’a dołączyła Alexandra, więc on zadowolony objął ramionami Mię i Marcy. — A więc każda grupa ma swojego mężczyznę. Możecie na nas polegać drogie panie. W razie problemów krzyczcie głośno. Mam apteczkę w plecaku, wodę i coś do jedzenia w razie jakby ktoś zasłabł. — zapewnił, bo przecież nie mogą być gorsi od innych grup, które też wzięły ze sobą wodę. Nie chciał przecież, żeby jego ekipa padła ze zmęczenia zanim chociaż umoczą usta w alkoholu. — I postarajcie się nie wpaść do wody. — zaśmiał się, upewniając, że wszyscy wiedzą co mają robić i poprowadził swoją ekipę w jedną stronę. Niósł worek i chorągiewkę, której wolał mimo wszystko nie zgubić po tym jak ciężko nad nią pracował. Szedł za dziewczynami, dając im co chwila rzucić śmieci do worka. Sam również dorzucił kilka, które przypadkiem pominęły, odnajdując przy tym chorągiewkę.

Znaleziona chorągiewka: 6
Łącznie dla Susłów: 26

Mia Walker
Leah Warren
Laurence Blackbird
Alexandra McQueen
Marcy Shumway
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
a
Awatar użytkownika
Będę kochać tak długo, jak długo będzie pompować krew moje-nie-moje serce...
36
189

Post

Na chorągiewce: 2
Łącznie w drużynie: 28

Billy Harrington
Leah Warren
Alexandra McQueen
Marcy Shumway
Mia Walker

Był przy tym; Billy Harrington przyjechał zaraz z rana i przyjęli go ostatnio jak, mieli w zwyczaju..., w kuchni. Opowiadał o charytatywnej akcji i Larry jako, że mieszkał na wyspie, że kochał się w tych miejscach, w których spędził chwile dzieciństwa bez trosk i kłopotów w towarzystwie siostry, będącej jeszcze szczęśliwą i zdrową, pomyślał, że mógłby zrobić coś, co wychodziłoby za ogrodzenie ogrodu, w którym miał kwiaty i zioła, a także owoce i z którego zawsze był cholernie, naprawdę cholernie dumny i butny..., jak paw wypinając klatkę, jeśli słyszał słowa zachwytu urzeczonych sąsiadek, komentujących chłopca i wszystko to, co chłopiec zrobił.
Zobowiązał się i nie mógłby nie przyjść..., tym bardziej, że nie musieli już z Leah Warren ukrywać się, udawać. Opierając o biodra ręce w rękawiczkach, uśmiechał się do Leah, a także Billy'ego i dziewczyn; Marcy Shumway i Alexandra McQueen, której, ściągnąwszy szybko opinające ręce rękawiczki, pokazał lśniącą obrączkę i zażartował:
Larry i nie..., nie można mnie brać..., i ai, ai captain – zanucił. Sięgnął po worek i patrząc na Leah; nachylił się i powiedział:
Wiedziałem, że może się przydać... – Zaśmiała się; wiedziała, że to obrączka, którą nosiła, a którą on przecisnął przez zgrubienie i nie mógł ściągnąć... Palec nie drętwiał; nie działo się nic, co mogłoby być niepokojące, więc zapomnieli o tym wszystkim..., do teraz, z czego żartowali i tak, i tak. Kucnął i łapiąc papierki i chorągiewkę, popatrzył na nią i na Leah, a potem na Billy'ego.
Billy! – zawołał za nim. Wstał i spytał, wpatrując się w źródło – Trzeba zanurkować, co?
MASTERCHEF - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Cheers! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Maghrebi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Tajine - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dromedar to czy baktrian? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Mehendi - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC THE CHOSEN ONE BOGATE CV NOCNA ZMIANA TAKE MY BREATH AWAY TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD JESTEM ZAKOCHANY/A PODRÓŻNIK PO PRZESZCZEPIE ZNAM WIĘCEJ NIŻ 3 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am WIERZĘ W HOROSKOPY WIERZĘ W MAGIĘ WOLĘ OSTRO Sroczka Zbieram pocztówki Piekę własny chleb Czytam poranną prasę WIELBICIEL HERBATY KOCIARZ WIELBICIEL WŁOSKIEGO JEDZENIA PRACOWITY PRÓŻNY BUJAM SIĘ DO JAZZU W ZWIĄZKU MAŁŻEŃSKIM JESTEM ŚLIZGONEM MAM WŁASNY DOM Mam słabą głowę I LOVE YOU, BABY! LIST W BUTELCE Like a virgin Love of cooking i only lie when i love you SMERF PRACUŚ PRAWDA CZY WYZWANIE? DANCING QUEEN PIEROGIS BEACH BITCH CAKE BOSS CRAZY IN LOVE HOME SWEET HOME KRZYSZTOF KOLUMB MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN LIAR, LIAR, LIAR Counting stars SUNRISE SUNSET JUŻ MI NIOSĄ SUKNIĘ Z WELONEM I DO I’M SO EXCITED I DON’T WANNA HIDE IT Big gesture
mów mi/kontakt
monia / manul#1399
ODPOWIEDZ