Dzika część wyspy
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Wolny dzień? To prosty wybór, jak zawsze plaża. Maise tu zazwyczaj przychodziła ze swoim psem Blaisem. Dzika plaża, jednak nie była tak mało uczęszczana. Od samego rana kręciło się już kilkoro turystów i rzecz jasna tubylców. Jeśli spytać się jej co kocha najbardziej na świecie wymieni 3 rzeczy, wodę, swojego psa Blaisa i sajgonki. W chwili kiedy Blais przywlókł z krzaków wielki kawał drewna wyrzucony zapewne przez ocean dostrzegła w oddali biegnącego ze swoim psem nikogo innego jak Aarona. Jakiś czas temu zawiązała się między nimi nić porozumienia, gdy odkryli wspólne hobby- fotografowanie swoich pupili. Doberman Maise oszalał na sam widok swojego psiego kumpla. Wbrew pozorom dobermany to przeurocze psy, inteligentne, mało agresywne, chcące by kochać je i traktować jak dziecko.
- Cześć- zasłoniła oczy przed słońcem przykładając dłoń do czoła. Na plaży nie było czuć takich temperatur, łatwiej było znieść lejący się żar z nieba, a rosnące palmy ułatwiały to jeszcze bardziej swoim cieniem. Pochyliła się by przywitać się z ulubieńcem Aarona, oczywiście okazując maksimum czułości, na co Blais zareagował zazdrością.
- Bieganie?- spytała wyprostowując się i głaszcząc psy upominające się o pieszczoty. Zawsze imponował jej ludzki wysiłek, zwłaszcza w taką pogodę. Chociaż trzeba było przyznać, że wiatr dawał zdecydowanie większe wytchnienie, niż jeśli biegalibyśmy po zwykłeś ścieżce, gdzieś między budynkami. Zaśmiała się czując jak psiak Aarona z radości ociera się o jej nogi. Spojrzenie jednak znów przeniosła na mężczyznę. Może uda pobiegać się im dzisiaj razem?

Aaron McKay
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Widzisz Toben, teraz jest twój czas - zaśmiał się, spoglądając na psa, który już nie mógł się doczekać spaceru. Aaron wiedział, jak bardzo je kochał, zwłaszcza gonienie po plaży, kiedy w każdej chwili można było wskoczyć do wody. Jemu tym bardziej to nie przeszkadzało - pupil zapewniał mu darmowy trening, jeśli akurat nie mógł zebrać się na siłownię.
Zapiął mu smycz, wychodząc z domu. Od razu uderzył go żar lejący się z nieba. Tak, plaża zdecydowanie była wyborem wyśmienitym.
-To co, biegniemy Młody? - rzucił do zwierzaka, który radośnie zaszczekał, wiernie podążając za swoim panem. Byli przyjaciółmi od dnia, w którym mężczyzna zobaczył go w schronisku i od tej pory byli niemal nierozłączni.
Jakiś czas później znaleźli się na miejscu, w którym było znacznie mniej osób, niż podejrzewał. Za wcześnie, czy może za późno? Wzruszył lekko ramionami na własne myśli, poprawiając koszulkę, która poniekąd była zbędna. Równie dobrze mógłby biec z nagim torsem i nikt nie zwróciłby na to większej uwagi.
Ruszył przed siebie, najpierw truchtem, by następnie znacznie przyspieszyć. Obrócił głowę dostrzegając, że Toben jest tuż przy nim. Kochał te ich wspólne chwile.
Kilka metrów dalej dostrzegł znajomą postać, przy której się zatrzymał.
-Cześć Maise. Też postanowiłaś wyrwać się z domu, czy Blaise cię zmusił? - powitał kobietę. Znali się zaledwie trochę, połączeni miłością do swoich zwierzaków i obsesją na punkcie ich fotografowania. Luźna znajomość, której nawet przez chwilę nie skreślał. - Wina Tobena, chociaż po ostatnich dniach zdecydowanie mi się to przyda. Chcesz do nas dołączyć? - uśmiechnął się, chwilę poświęcając psu dziewczyny, by ten przypadkiem nie czuł się zbyt zazdrosny.
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Jej usta zazwyczaj były przyozdobione delikatnym uśmiechem, teraz nie mogło być inaczej, nawet jeśli domagający się atencji Blaise szarpał za zabawkę którą trzymała w ręku. Spojrzała na Aaron i skinęła głową.
- Wyrwałam się z domu, mam dzień wolny w pracy. A dla tego diabła tasmańskiego, przyda się ruch.- powiedziała puszczając w końcu zabawkę, którą zainteresował się również Toben, już za moment dwójka czworonogów biegała wokół nich szarpiąc się w zabawie o długi gruby sznur.
- Jasne, z chęcią do was dołączymy- bieganie nie sprawiało jej jakoś większej trudności, codziennie w pracy to robiła. Zawołała Blaisa i pies natychmiast zareagował ruszając za swoją panią w pysku trzymając swoją zabawkę. Plaża na której się znajdowali miała szeroką linię brzegową, którą często zalewały płytkie fale. Wyglądała jak z obrazka o raju, czy wymarzonych wakacjach.
- Toben dobrze zrobił, ze jednak zmusił Cię na tą przebieżkę- powiedziała biegnąc koło niego, na szczęście nie był to szybki bieg, a taki przyjemny by móc swobodnie rozmawiać podczas biegu. Na szczęście była odpowiednio do tego przygotowana.
- A co do nich- wskazała na biegnące obok nich psy- musimy im kiedyś zrobić wspólną sesję. Ja dla Blaisa założyłam nawet tik tok'a- zaśmiała się delikatnie i rozpuściła na chwilę swoje włosy, by móc za nowo je spleść w koczek. Teraz umieszczanie swoich psiaków, a już w szczególności małych słodkich szczeniaków dawało ludziom nawet po kilka milionów wyświetleń. W końcu nie bez powodu mówi się, że najpiękniejszą rasą psów są szczeniaki. Co prawda Blaise nie podbijał internetów, ale zawsze ktoś znalazł się, kto jak ona kocha dobermany i zawsze zostawił serduszko pod tik-tokiem Blaisa.

Aaron McKay
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

-Dni wolne trzeba celebrować. Nie myślałaś bardziej o jakiejś imprezie, żeby poczuć, że faktycznie odpoczywasz od pracy? - spojrzał na nią. Powiedzmy sobie szczerze - była młoda, była ładna i pociągająca. Nic dziwnego, że znacznie bardziej widziałby ją w jakimś klubie, szalejącą i przyciągającą uwagę płci przeciwnej. - Czego się nie robi dla naszych pociech, co? - zaśmiał się, wzrok przenosząc na zwierzaki, które domagały się uwagi swoich właścicieli, jak i swojej wzajemnie. Były takie uroczo chaotyczne, że Aaron po raz kolejny pomyślał o tym, jak można było ich nie lubić.
-Wspaniale. To jaki dystans? Do tamtego zakola, czy jeszcze dalej? I nie znam twoich twoich zdolności fizycznych, więc jak coś mów, żebym zwolnił - skomentował. To miał być wspólnie spędzony czas, dlatego McKay nie chciał narzucać nikomu tempa. Ze względu na swoją pracę nie mógł narzekać na swoją sprawność, ale nikt nie mówił, że każdy musiał mieć taką samą. Szanował i z niczego nie kpił.
Ruszyli przed siebie, niemal ramię w ramię, za towarzyszy mając również swoje psy.
Uwielbiał czuć piasek pod nogami; to z pewnością dlatego najczęściej biegał bez butów. Co prawda było to znacznie bardziej skomplikowane, niż gdyby zaopatrzył się w wygodne obuwie, ale jakie to miało znaczenie, skoro jego osobiste preferencje były inne? Zresztą dzięki temu będzie mógł włożyć więcej wysiłku w poruszaniu się po plaży, a to znaczyło, że i trening będzie znacznie bardziej efektywny.
-Wiszę mu za to paczkę jakiejś drogiej karmy. Ostatnio stał się co do niej wyjątkowo wybredny - odetchnął, spoglądając na wodę. Aż się prosiło, by do niej wskoczyć, ale na to będą mogli sobie pozwolić, jak skończą ten niewielki trening. - Koniecznie! Kupiłem ostatnio nowy aparat, więc to będzie idealna okazja, by go wypróbować. Co prawda ja nie mam żadnych portali społecznościowych, ale tobie się przyda - zgodził się. Dla niego sama wizja brzmiała genialnie, więc nie było mowy, aby dał jej o tym zapomnieć.
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Jej bracia chyba by ją z tego klubu za włosy wyciągnęli. Ale na samą jego teorię uśmiechnęła się łagodnie ręką odgarniając spadające na oczy kosmyki włosów.
- No widzisz, jestem mało rozrywkowa. Wolę nie męczyć się jeszcze bardziej. A jak impreza to conajmniej dwa dni wolnego.- kac to nic przyjemnego, zresztą mogłaby stracić pracę gdyby przyszła następnego dnia choć trochę w stanie nietrzeźwości. Odwróciła głowę jakby kogoś zobaczyła. Ostatnio miała problem i miała nieodparte wrażenie, że ktoś ją obserwuje. Szybko jednak zapomniała o tym i znów spojrzała na swojego towarzysza.
- Ile nam starczy sił- mrugnęła do niego i pogładziła w biegu swojego dobka. Często chwaliła pupila za utrzymywanie odpowiedniej pozycji przy jej nodze. Kiedy wspomniał o wybrednym jedzeniu swojego psa spojrzała na drugiego pupila.
- A myślałeś może o BARFie? Ja swojego nie karmię zwykłą karmą, staram się dawać surowe mięso, ryby, owoce morza, naturalne oleje, przepiórcze jajka, taka dieta jest zdrowa i na pewno urozmaicona może działać o wiele lepiej niż najdroższa karma- nie stosowała tej diety u Bleisa dla tego, ze był rasowcem, a dlatego, że miał swoje problemy żołądkowe i karma mu nie służyła. Co prawda nie jest to najłatwiejsza w przyrządzaniu dla właściciela dieta, ale zawsze można się uprzeć.
- W takim razie...sesja jest umówiona.- lekko szturchnęła Aarona w ramię po czym wróciła wzrokiem przed siebie. Mijali kilkoro ludzi, ale ich psy na szczęście nikim się nie zainteresowały.
- Aaron, koniecznie muszę przekonać Cię do tych mediów społecznościowych. Chociażby instagram- nawet gdyby wrzucał tam zdjęcia Tobena, to i tak byłby to hit. Oczywiście sam mężczyzna wydawał jej się bardzo przystojny i nie miałby żadnych problemów ze zdobyciem obserwatorów.
Co do wody, to zawsze ją ciągnęło. Bez problemu mogłaby wpaść teraz w wodę i później dalej biegać, ale to zawsze zły pomysł, słona woda i ciężkie mokre ubrania.
- A Ty? Jak celebrujesz wolne dni?- wróciła po chwili do tematu imprez i wolnych dni.

Aaron McKay
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Nie umknął jego uwadze jej drobny gest, kiedy odgarnęła włosy z czoła. Powiedzmy sobie szczerze, Aaron był mężczyzną i potrafił dostrzec wdzięki płci przeciwnej, niekiedy dostrzegając je również u płci brzydkiej. Kimże by był, gdyby pod pewnym względem jej ruch nie zrobił na nim żadnego wrażenia. Z tym, że nie okazywał tego tak jawnie, jak okazywali napaleni nastolatkowie, którym zaraz żołnierz zaczynał się budzić do życia. On jedynie lekko się uśmiechnął zdając sobie sprawę, jak to pasowało do otoczenia. Niczym w filmie z idealnymi ludźmi.
-Nie wyglądasz na taką, oczywiście bez obrazy. To bardziej jak komplement - powiedział, uśmiechając się. Nie miał z tym problemu, do mruka było mu daleko, chociaż poważny też być umiał. - Czyli widzę, że wolisz się bawić po całości. Kiedy urlop? - rzucił z aluzją. On co prawda nie chodził do klubu za często, mając własne obowiązki jako policjant, ale nie bronił tego nikomu. Wszystko z rozwagą.
-W takim razie to może trochę potrwać - skinął głową, godząc się na jej warunki. Niemal, jakby czytała mu w myślach, bo właśnie tak Aaron często robił - biegł, póki miał powietrze w płucach, bo ostatecznie zawsze przychodziło zmęczenie. Był człowiekiem, nie maszyną.
-Prawdę powiedziawszy nie zastanawiałem się nad tym nigdy. Wiesz, Toben jest zdrowy, tylko mu się w pupie poprzewracało. Raz mu dałem spróbować czegoś innego, bo akurat nie mieli w sklepie jego wcześniejszej karmy i teraz kręci nosem - westchnął, spoglądając na pupila, który ganiał za jakimś patykiem. No tak, jemu z pewnością latało koło uszu, co jego pan właśnie mówił.
-Daj mi tylko znać kiedy - skinął głową. Idealnie, już się nie mógł doczekać. Robienie zdjęć zawsze było miłym urozmaiceniem po ciężkim dniu w pracy. A jeśli dołożyć do tego odpowiednie towarzystwo, bilans wychodził jeszcze bardziej dodatni.
Zachwiał się lekko, kiedy go szturchnęła, bo piasek nie należał do najbardziej stabilnych podłoży. Tak chciała grać?
-Ale co w tym jest takiego wspaniałego? Jasne, ludzie szukają trochę uwagi, trochę się chwalą, ale co poza tym? Wyszedłbym na jakiegoś kretyna wstawiając jedynie zdjęcia mojego psa - pokręcił głową. Pod tym względem był niebywale uparty, więc powodzenia, jeśli uda jej się go przekonać.
-Szczerze? Nie robię niczego specjalnego. Nie dla innych ludzi. Siłownia, fotografowanie. Ostatnio nawet pomyślałem, czy nie zacząć surfować - powiedział. Nie był do tego przekonany, ale nie dowie się póki nie spróbuje, prawda?

Maise Harrington
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Zaśmiała się lekko kiedy stwierdził, że na taką nie wygląda. Kiedyś by jej nie poznał. Na przykład na studiach, miała często problem ze wstawaniem na zajęcia, ale to możemy chyba pominąć.
- Dzięki, też uważam że to komplement- powiedziała i zabrała swojemu psu zabawkę, bo wyraźnie dopominał się atencji i rzucenia mu. Zamachnęła się by Blais miał do niej dalej. Doberman wyrwał do przodu, a razem z nim Toben. Maise uśmiechnęła się na widok radosnych psów. Spojrzała jednak na Aarona kiedy spytał o jej urlop, uśmiechnęła się cwanie w jego kierunku.
- Pogadam z szefem, ale najbliższy mam za jakieś dwa tygodnie, taki dłuższy tygodniowy.- myślała nawet, żeby gdzieś sobie pojechać, na jakąś wycieczkę. Nie za często opuszczała HV, przede wszystkim dlatego, że kochała to miejsce po drugie. Jej starszy brat chuchał nad swoimi siostrami i nie było mowy o jakiś samotnych wyprawach niewiadomo gdzie.
- Co do tej diety, nie jest dla psów chorych, ale masz pewność co Twój pies jej.- zachichotała pod nosem biegnąc cały czas przy nim.- ale wiem, nie każdemu chce się w to babrać- wzruszyła ramionami i zawołała swojego czworonoga. Dobrze, że na wybrzeżu był wiatr bo pewnie daleko by nie pobiegali. Zerknęła na swojego towarzysza, był przystojnym wysportowanym mężczyzną. Nie, żeby kogoś śledziła i stalkowała, ale nie widziała go z nikim nie widziała. Nie była też za wścibska wolała nie wściubiać nosa w nie swoje sprawy.
- Niektórzy na tym zarabiają, ale jest gość, który po rozwodzie swojej żony fotografuje swojego bullteriera w przezabawny sposób i ma miliony fanów. Wydał nawet książkę. Wiem, wiem nie założysz instagrama, przenigdy!- zaśmiała się i tym razem popchnęła go zdecydowanie mocniej ruszając szybszym biegiem.
- Kto ostatni przy tamtym pniu- wskazała na wyrzucone przez morze drewno- pierwszy wymyśla karę- zaśmiała się ruszając naprawdę ile sił miała w nogach. Ona bieganiem po plaży to się wyrobiła, w końcu na tym polegała jej praca. Gwizdnęła na Blaisa by ruszył przed nią, no nie sprecyzowane było, że wyścig dotyczy tylko ich tak?


Aaron McKay
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Czuł się niczym w swoim żywiole, biegnąc przed siebie, słuchając własnego oddechu, szumu fal, radosnego szczekania swojego psa, jak również głosu kobiety obok.
Wysiłek fizyczny, dzięki któremu czuł się znacznie lepiej, lekka bryza znad wody, dzięki której człowiek nie zalewał się potem w ciągu zaledwie kilku minut. Idealnie towarzystwo, na które ani przez chwilę nie mógł narzekać. Tym bardziej utwierdził się w przekonaniu, że ten wypad był idealny, bo nic nie wskazywało, by cokolwiek miało się zmienić.
Uśmiechnął się lekko, przyswajając każdą informację, którą go raczyła, głęboko kodując w umyśle. Tak już miał, poniekąd zboczenie zawodowe, które pozwalało mu później nie popełnić żadnej gafy.
-Jakieś konkretne plany? Marzy ci się wyjazd, czy zostajesz tutaj i relaksujesz się znajdując rozrywkę w miasteczku? - zainteresował się. On obiecał sobie, że na następny urlop pojedzie do Francji, Japonii albo Szwecji. Szkoda, że póki co nie zanosiło się na nic podobnego.
-To nie tyle chodzi o to, że nie chcę się babrać, bo jednak dla Tobena jestem w stanie się poświęcić, ale powiedzmy sobie szczerze, że moja praca mi na to nie pozwala. Czasami zdarza się, że nie wracam przez dwa dni, a wtedy psem zajmuje się mój przyjaciel - powiedział, spoglądając na nią. Taka była niestety smutna prawda, więc musiał się zadowolić tym, co oferowały sklepy z psim jedzeniem licząc, że faktycznie było tak pożywne, jak zapewniają producenci.
-Chyba nie mam na tyle samozaparcia, ale zobaczymy. Może kiedyś uda ci się mnie przekonać. Ale jeśli już, będziesz mi musiała powiedzieć, co się nadaje, a co nie. I jeśli mam świecić gołą klatą publicznie, to odpadam - zaśmiał się. Jasne, mógł biegać tak po plaży, ale nie widział większego sensu, aby prezentować swoje ciało w internecie, w którym pełno było podejrzanych osobników. Nie był na to za stary, miał jedynie swoje zasady.
Kiedy pchnęła go mocniej, tym samym wyznaczając nagrodę za ich starcie, stracił równowagę, tak ostatecznie. Noga zapadła mu się w piach, a że biegł blisko wody, runął właśnie do niej.
-Dobra, wygrałaś! - krzyknął za nią, przecierając twarz, która dodatkowo była cała w piachu.

Maise Harrington
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Do póki nie zawołał w jej stronę nie miała pojęcia, ze użyła takiej siły. Odwróciła się i widząc go w wodzie lekko zamarła.
- Ojej...- mruknęła sama do siebie i szybko zawróciła Blaisa ruszając w stronę Aarona. Było jej naprawdę głupio, że tak to wyszło. Co mógł zauważyć na jej lekko przerażonej twarzy. Maise była dość ekspresyjną osobą, można było czytać z niej jak z otwartej księgi. Podbiegła do niego stojąc przestraszona jak trusia.
- Przepraszam, naprawdę. Ja...nie chciałam byś wylądował w wodzie.- no to chyba było oczywiste. Chciała się jedynie pościgać. "Głupia gęś z ciebie" mruknęła w myślach. Musiała odgonić Blaisa, bo jako pies ratownika dopadł do Aarona starając się go nawet wyciągnąć z wody. Jej twarz natychmiast zrobiła się czerwona, było jej wstyd, ze wepchnęła Aarona do wody i to w taki bezczelny sposób. Bądź co bądź...no nie najlepiej to wyglądało.
- Nic Ci się nie stało?- podała mu swoją ręką, by wstał. Najgorzej jeśli zwichnął kostkę, albo "niedajboże" naderwał sobie jakieś ścięgno. Powinna bardziej uważać z tymi wygłupami. Nie zdziwi się jak mężczyzna ją całkowicie od tego dnia oleje i będzie unikał. Bo zachowała się jak jakaś pięciolatka. Kiedy wstał obserwowała go uważnie chcąc dostrzec jakiekolwiek urazy.
- Naprawdę przepraszam, to było nieodpowiedzialne i głupie.- powiedziała zmartwionym tonem, mogło się mu coś przecież do cholery stać. A tego to chyba by już sobie nie wybaczyła. Piękny daje przykład swojej powagi jako ratowniczka. O mało go nie utopiła.

Aaron McKay
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
a
Awatar użytkownika
Now I am paying for the mistakes of the past
30
189

Post

Jasne, planował dzisiaj kąpiel w wodzie, ale nie podejrzewał, że będzie miała miejsce tak wcześnie, dodatkowo w dość mało planowany i zaskakujący sposób. Nic dziwnego, że w pierwszej chwili poczuł się, cóż, zbity z tropu. Zaraz jednak szybko do niego dotarło, że picha nie okazał się zbyt stabilny, siła pchnięcia wystarczyła, aby mógł się umyć.
Czując, jak upada, nie był na nikogo zły. Wiadomo, że wypadki się zdarzają. Prawdę powiedziawszy cała ta sytuacja niezmiernie go rozbawiła, przez co nawet się zaśmiał, spoglądając za kobietą, która na dźwięk jego głosu gwałtownie zawróciła.
Toben okazał się być jednak szybszy, atakując swojego pana, jakby odebrał jego wypadek jako idealną sytuację do zabawy. Skoczył więc obok, ochlapując go wodą. No wspaniale, nawet zwierzak postanowił być przeciwko niemu.
-Spokojnie, Maise, nic się nie stało. Umiem pływać, zresztą tutaj jest naprawdę płytko - powiedział, dostrzegając jej zdenerwowanie. Naprawdę nie miała czym się martwić. Może sam był zaskoczony, ale też nie na tyle, by sobie nie poradzić.
-Ej, Blaise, ja wiem, że chcesz pomóc, ale idź pobawić się z Tobenem - rzucił do psa, który chyba tylko z przyzwyczajenia zajął się McKayem. Wygrzebał się sam z tego niewielkiego poziomu wodnego, korzystając z pomocy koleżanki, która posłużyła mu dłonią. Powinien się zemścić, ale na to przyjdzie czas. Chociaż?
Niby był dorosłym człowiekiem, niby powinien się wykazywać większą ogładą, chociażby ze względu na wykonywany zawód, ale wyszło, jak wyszło, dlatego ostatecznie kobieta też wylądowała w wodzie. Oko za oko, czy jakoś tak.
-Jak w takim razie nazwiesz to? - skomentował, spoglądając na nią, dodatkowo chlapiąc, żeby się przestała tak przejmować.

Maise Harrington
Obrazek
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Cara & Joseph celebrity's best friend: Leonie & Alexander celebrity's best friend: Kamala & Billy Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! DO I KNOW YOU? - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" NIGIRI, NORI I INNE RYBKI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" PUPPY LOVE - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" KICI, KICI - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" złota rączka - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" CSI Kryminalne zagadki cmentarne - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Bee hunter - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Roar - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ghost treasure - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Hazelnut Egg Pistachio Egg Funny Bunny - za udział w evencie Wysłałem swoje życzenie do nieba Biorę udział w meczu siatkówki Biorę udział w zawodach surfingowych Buduję zamek z piasku Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Na fali - za udział w evencie My Funny Valentine Baby Don't Stop Always you SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie Niestraszny mi dom strachu Kręcę bioderkami na kursie samby Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę się na karuzeli HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Hope Valley ma głos! Everyone is singing To the North Pole for Saint Nick I won't even wish for snow Make my wish come true Underneath the Christmas tree I don't care about the presents I don't want a lot for Christmas Misty - numer 3 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień THE CHOSEN ONE PHONE ADDICTED I killed Laura Palmer Z Archiwum X I'm a fashion star Wszystko pod kontrolą Oh shit DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER MŁODY SCENARZYSTA BOGATE CV devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ MISTRZ KLAWIATURY I’M A LEGEND King of Cringe PRZYJEZDNY Mam swoje demony WIELBICIEL KAWY Mam własny samochód Czytam książki Gram na gitarze lubię stroić choinkę #teamPepsi Noszę szkła kontaktowe Kocham zwierzęta Po odwyku WIELBICIEL TAJSKIEGO JEDZENIA mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Kocham jesień! Chodzę w adidasach Mam słabe serce Lubię młodszych Dokarmiam bezpańskie koty Nie obchodzę urodzin Uwielbiam lody PIJAM WHISKY WIELBICIEL SUSHI LGBT+ KOCIARZ ROZWODNIK/ROZWÓDKA JESTEM ZAKOCHANY/A URODZONY JESIENIĄ MAM WŁASNY DOM MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU ZNAM 2 JĘZYKI nigdy nie studiowałem/am EMERGENCY SERVICES PSIARZ CZARNA OWCA BUJAM SIĘ DO ROCKA FAN FILMÓW PRZYGODOWYCH NIE OGARNIA WOLONTARIUSZ ZŁOTA RĄCZKA SKRYTY PEWNY SIEBIE PRACOWITY PRACOHOLIK Śpię nago HOME SWEET HOME CZTERY ŁAPY SMERF PRACUŚ PRIDE MONTH 2020 GROUP CHAT Love of cooking Up!
mów mi/kontakt
Queen Kiki #9085
a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
24
170

Post

Odrobinę się uspokoiła jego zapewnieniami. Było jej głupio. Spojrzała na swojego psa, którego szybko odgoniła, jednak pogłaskała. Tak się miał zachowywać, na szczęście nie był potrzebny w tym wypadku. Jej poczucie winy natychmiast zniknęło, gdy to Aaron z zaskoczenia przewrócił ją, tak że sama wylądowała w wodzie. I tu już Blaise chciał zareagować w troszkę inny sposób, ale słysząc śmiech Maise uspokoił się tylko im przyglądając.
- O nie! To już jest atak, sabotaż proszę pana- zasłoniła się i oddawała mu ochlapując go. Zaśmiała się starając się jakoś wygrzebać z wody. Odbiegła trochę dalej wgłąb oceanu, ale jak wiadomo tu było tak płytko przez conajmniej 100 metrów. W końcu zatrzymała się bo ją gonił i wiedziała, ze nie ma szans wiec rozpoczęła się wojna na ochlapywanie się.
- Zemsta jest słodka co?- spytała już cała przemoczona, ruszyła na niego skacząc jak sarna bez problemu pokonując odległość, i przewróciła go razem z sobą do płytkiej wody.
- Nie zadzieraj z mistrzynią Hope Valley na przepłyniecie największego dystansu bez oddechu.- zaśmiała się i ochlapała go po czym wypięła na niego język jak małe dziecko.
- Nie ma Pan szans, Panie McKay- odetchnęła bo troszkę się uspokoili. Wygładziła swoje mokre włosy, które jeszcze jakoś się trzymały w koku. Byli całkowicie przemoczeni.
- To jak już jesteśmy w tej wodzie- wskazała na głębsze miejsca.- skorzystamy z okazji. Znajomi mówili mi o żółwiach, może jakieś zobaczymy?-wstała powoli i ściągnęła z siebie krótkie szorty zostając tylko w dolnej części stroju kąpielowego. Rzuciła na suchy brzeg swoją dolną cześć ubrania. Zawołała swojego pupila i odpięła mu kieszonkę w szelkach miała po ostatnim wypadzie z siostrą okularki. niestety brak profesjonalnego sprzętu. Ale może się zgodzi. Wyciągnęła dłoń z okularkami.
- Różowe czy czarne?- spytała chcąc go jakoś przekonać.- chodź, nie daj się prosić.- powiedział przybliżając do niego.

Aaron McKay
THE CHOSEN ONE BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM MISTRZ KLAWIATURY BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales NOCNA ZMIANA TYP OSOBOWOŚCI: DZIAŁACZ LGBT+ PRACA ZWIĄZANA Z OCEANEM WIERZĘ W HOROSKOPY RAK PSIARZ PACYFISTA DIGITAL LOVE I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM ROBINSON CRUSOE
mów mi/kontakt
kluska
ODPOWIEDZ