Dzika część wyspy
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Obrazek
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Ines Villeda
a

Post

#3

Isla de Flores było spełnieniem marzeń wszystkich turystów, a sama Ines nie potrafiła przestać się nią zachwycać i o ile w Hope Valley mieszkała od zawsze, to na Wyspę przeprowadziła się kilka lat temu. Był to poważny krok po powrocie z Miami, gdzie studiowała muzykologię i po długich przemyśleniach stwierdziła, że nie chce wracać do rodzinnego domu, gdzie wciąż z rodzicami mieszkało młodsze rodzeństwo. To był okres, kiedy Cyganka postanowiła się usamodzielnić i moment, w którym uświadomiła sobie, że dorosłość jest mocno przereklamowana. Praca, rachunki na własną rękę, a jak przychodziła kontrola z gazowni, to nie mogła już powiedzieć, że nikogo dorosłego było w domu, bo przecież to ona była dorosła. Jednym słowem - przekichane.
Wczesne popołudnie sprzyjało pieszym wędrówką, ale nie mogło być nic lepszego od wylegiwania się przy podziemnym jeziorze; zbiornik ukryty był w miejscu, gdzie można było dostać się wyłącznie poprzez ześlizgiwanie się ze skał, więc jej towarzyszący jej Billy mógł wykazać się swoją zręcznością. Zresztą nie tylko on, Cyganka również radziła sobie całkiem sprawnie.
- Och! - wyrwało jej się tuż po tym, jak dotarli na miejsce. Niby nie był tutaj pierwszy raz, a i tak nie mogła powstrzymać entuzjazmu. - Ależ pięknie! Myślisz, że woda jeszcze jest zimna? - niby przez odkryte niebo wpadały strumienie światła, ale w nocy padało, a w jaskini było nieco chłodniej niż na zewnątrz. Zdjęła z pleców pokrowiec z gitarę, a z torby wyjęła koc. - Złap z drugiej strony. No jezu, nie tak - pokręciła głową, bo Billy ewidentnie źle wykonywał jej polecenia. - O, muy bueno - po chwili oboje mogli usiąść na kacu i pościągać wierzchnie ubranie. Tym sposobem Villeda paradowała w najlepsze w samym bikini, ale hej, mieszkali na Florydzie, gdzie temperatura nawet zimą umożliwiała skąpy ubiór. Okej, może nie taki skąpy jak kostium kąpielowy, ale nikt nie widział problemu, żeby biegać w krótkim rękawku.
Okulary przeciwsłoneczne niefortunnie ześlizgnęły się jej z głowy prosto na nos, ale mimo to Cyganka nie zaprzestała wyciągać z torby przeróżnych rzeczy.
- Mam też wino. I karty! Będę mogła ci powróżyć, chcesz? - zerknęła na kumpla i podała mu butelkę z alkoholem i korkociąg, ażeby czynił honory. Brakowało tylko kieliszków, ale Ines była przekonana, że jeśli weźmie te szklane, to na pewno je potłucze, a wtedy Miriam urwie jej cycki, natomiast plastikowe kubeczki nie były eko, a jednak Villeda starała się chociaż trochę eko być, ale tym razem nie było innego wyjścia.

Billy Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

#2 + Outfit

Billy całe życie spędził w Isla de Flores, że już dawno przestał zachwycać się widokami jak turyści. Znał je już na wylot i pewnie mógłby każdego oprowadzić z zamkniętymi oczami. Ale to nie znaczy, że od czasu do czasu nie spodobał mu się jakiś ciekawy widoczek, bo zobaczył go w nowym świetle. Chociaż musiał przyznać, że miejsca w których bawił się jako dzieciak nie wyglądały jak te, które widział dwadzieścia lat temu, dzięki czemu okolica jeszcze mu się nie znudziła i nie ciągnęło go do wyjazdu. Wystarczy, że studiował w Miami i traktował to jako codzienne wycieczki. Lubił piesze wędrówki ze swoim psem, który zawsze ciągnął go gdzieś po krzakach dla zabawy, więc mała zmiana towarzystwa na Ines dobrze mu zrobi. Z nią przynajmniej mógł porozmawiać, a ta odpowiadała mu w ludzkim języku. Wylegiwanie się też lubił co oczywiście uskuteczniał podczas każdego dnia wolnego od pracy.
— Możemy to sprawdzić. — powiedział z łobuzerskim uśmieszkiem, który nigdy nie wróżył niczego dobrego. Ines pewnie zaraz się domyśli, że będzie chciał ją wepchnąć do wody, żeby ona pierwsza przekonała się jaką temperaturę ma woda. W końcu damy mają pierwszeństwo, prawda? A jak to nie zadziała to weźmie ją na ręce i wskoczą razem. Prawdopodobnie będzie go chciała wtedy podtopić, ale jakoś to zniesie. I tak szybko mu wybaczy, bo jak można się długo gniewać na kogoś z tak uroczym spojrzeniem szczeniaczka? Rozmiękczał tym każdą kobietę niezależnie od jej wieku. Ba, nawet na przedszkolaki to działało! Bo Billy to mimo wszystko taki przedszkolak w dorosłym ciele. Zdjął plecak i odłożył go gdzieś na bok, żeby nie przeszkadzał mu podczas rozkładania koca, ale chyba nie za dobrze, bo Ines zaczęła się na niego denerwować. — No co? Robię co mi każesz. — jęknął pod nosem, próbując jakoś się dostosować. No dobra, może ręce mu się pomieszały, ale sam był w stanie zauważyć swój błąd. Głupi jeszcze nie był, a tym bardziej pijany. Billy nie musiał się rozbierać bo od samego początku chodził tylko w spodenkach. Tak mu było wygodniej, poza tym faceci mogli tak chodzić bez problemu. Nie to co kobiety, chociaż nie obraziłby się za taki widok na mieście. Ines była dla niego jak starsza siostra, ale widząc ją w bikini zagwizdał, zanim zdał sobie sprawę, że to głupie i ugryzł się w język. — A wywróżysz mi jakąś uroczą blondynkę? Chętnie bym taką przytulił. — zaśmiał się, biorąc od niej butelkę wina i korkociąg. Nie przepadał za winem, ale zdarzało mu się je wypić jak nie było innej opcji. Gdyby wiedział pewnie zabrałby ze sobą kilka butelek piwa, ale po co niepotrzebnie dźwigać? Chwilę później mieli już otwartą butelkę i pozostało rozlać je do plastikowych kubeczków. Świat przecież się nie skończy od takiej ilości plastiku, nie? Billy rozlał wino i mogli zrelaksować się na kocu. — Nie wolałaś zabrać jakiegoś swojego kochasia na randkę, a nie młodszego brata, który nawet Cię nie pocałuje? — zapytał, uśmiechając się kącikiem ust i popijając wino.

Ines Villeda
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
Ines Villeda
a

Post

- Oh no no no - zastrzegła natychmiast, kiwając wskazującym paluszkiem. - A jak jest lodowata? Chcesz, żebym dostała wstrząsu? Sam sobie wskakuj - oznajmiła i zamoczyła usta w niskoprocentowym alkoholu; koneserka był z niej żadna, ale śmiało mogła stwierdzić, że był to rocznik dwa tysiące dwadzieścia. Kiedy Billy zagwizdał, Ines rzuciła mu rozbawione spojrzenie, które zaraz przemieniło się w te pełne udawanego oburzenia. - No właśnie, ja tu zabieram cię na randkę, a ty mi nawijasz o jakichś blondynkach. Wysoka brunetka już ci nie wystarcza? - zmierzyła go tym groźnym wzrokiem, bo jakby nie patrzeć, to właściwie byli tego samego wzrostu i jak stali naprzeciwko siebie, to Cyganka wcale nie musiała zadzierać wysoko głowy, żeby móc spojrzeć mu prosto w oczy.
Jeszcze z politowaniem pokręciła łepetyną i zaczęła tasować karty.
- Niby kogo miałam wziąć? Bliźniaków Vazquez? Cesara? - przy tym ostatnim prychnęła pod nosem, po czym wyłożyła talię tarota na koc. Sama nie łapała się na tym, że temat Cesara był dla niej drażniący, bo niby dlaczego miałby być? Miał narzeczoną i swoje życie, a cała paczka musiała powoli przyzwyczajać się, że niekiedy na ich spotkaniach ktoś wpadnie z drugą połówką. - Wybierz cztery karty - poleciła, a kiedy Harrington posłysznie wykonał polecenie, Ines zmieniła ich układ. - Rydwan, Siedem Buław, Koło Fortuny i Królowa Mieczy. Rydwan symbolizuje twoją sytuację obecną i to karta czasu i przemijania, która oznacza, że nadszedł odpowiedni moment by uświadomić sobie najważniejszy cel do osiągnięcia i przystąpić do śmiałej jego realizacji - Villeda upiła kilka łyków wina i sięgnęła po paczkę papierosów, żeby wyjąć z niej jednego i umieścić go sobie za uchem. - Siedem Buław to twoja najbliższa przyszłość. To karta rywalizacji lub walki z nieprzewidzianymi okolicznościami. Możliwe, że będziesz musiał wykazać się w pracy większą systematycznością, a w uczuciach pojawią się starcia z powodu miłości. Widzisz, nie możesz być o mnie zazdrosny - wymierzyła w chłopaka palcem i przyjrzała się dwóm pozostałym kartom. - Te dwie razem dają wynik, którym jest Koło Fortuny, a ona zwiastuje czas nieuniknionych zmian. Los szykuje Ci jakieś niespodzianki, którymi będziesz zdumiony i zaskoczony. No i ostatnia, karta rada - Ines przyklepała kilkakrotnie Królową Mieczy. - Symbol odwagi i sprawiedliwości. A więc te najważniejsze zamiary lub plany będziesz w stanie zrealizować pod warunkiem, że twoja postawa będzie zdecydowana, a intencje szczere - no cóż, w tarocie nie było mowy o uroczej blondynki, ale może wszystko jakoś powiąże się w całość i Billy sam poskłada te kawałki układanki w jedno?

Billy Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

— To trzeba było mnie zabrać do gorących źródeł! — jęknął, wywracając oczami. Chyba właśnie odpalił mu się tryb marudy, ale uwielbiał się droczyć z Ines. Miał z tego niezłą frajdę, chociaż ryzykował oberwanie butem czy czymś podobnym. — Ale tam pewnie byś marudziła, że woda jest za gorąca i się ugotujesz, nie? — i jak tu zadowolić kobietę? Zimna woda — źle. Gorąca — też źle. Żałował, że natura nie wpadła na to, żeby wszystkie zbiorniki wodne miały pokrętło zmieniające temperaturę wody w zależności od upodobań. Byłoby o wiele prościej, a tak pewnie ktoś wpadnie na głupi pomysł noszenia ciepłej wody w wiaderkach, żeby trochę ocieplić wodę, a on pierwszy by leciał, bo przecież głupie pomysły to jego specjalność. Zlustrował ją jeszcze szybkim spojrzeniem jakby się nad czymś zastanawiał. — W sumie mało prawdopodobne, że jakaś blondyneczka wpadnie tu teraz do wody i wyjdzie w stylu Baywatch, więc biorę co dają. — wzruszył ramionami i szybko uchylił się, spodziewając się jakiegoś ciosu z jej strony. Chociaż taką jedną blondynkę chętnie by przyjął i na szczęście pracowała w jego hotelu, więc mógł się za nią oglądać do woli.
— No w sumie... ja mam lepszy kaloryfer i zapewniam lepsze widoki, nie? — zaśmiał się, prężąc muskuły niczym zawodowy kulturysta. Do takiej budowy ciała mu jeszcze daleko, ale i tak miał się czym pochwalić. Opłaciło się spędzanie kilku godzin na siłowni i wcale nie musiał sobie odmawiać niezdrowego jedzenia. Czasem nawet aż dziwne, że udało mu się zbudować taki kaloryfer na tak tłustej diecie. Ale zachwycać jego brzuszkiem można się później, teraz skupił się na wybraniu kart i miał nadzieję, że jednak będzie tam coś o uroczej blondynce. Podał karty Ines i rozsiadł się wygodnie, skupiając na niej całą swoją uwagę. Na początku nie ogarniał co do niego mówiła, bo jednak z Tarotem miał do czynienia po raz pierwszy. Wcześniej jakoś to go nie interesowała, a nawet nie wierzył w takie rzeczy. Co z tego, że dalej czekał na swój list z Hogwartu. To była inna magia, którą o wiele bardziej ogarniał nawet jako mugol. Ale przecież on jest czarodziejem, nie? Tylko na razie nie wolno mu czarować. I nie ma różdżki. Buuu. Przeskakiwał wzrokiem po kartach, kiwając jedynie głową na jej słowa. — Kurde, liczyłem na coś... prostszego? A nie, że mam się bardziej starać. Już nakrętki z Tymbarka więcej mi mówią. — westchnął głośno, upijając kilka łyków wina i położył się na plecach, podpierając ręką głowę. Po pierwsze — nic o blondynkach. Po drugie — w pracy miał na tyle luzu, że nie musiał się zbytnio wykazywać. Poza tym kuzyni chyba go nie wywalą na zbity pysk jak nie będzie się bardziej starał?

Ines Villeda
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
Ines Villeda
a

Post

Zaproponowała mu wspólne wyjście i jeszcze narzekał? Sam mógł wyjść z inicjatywą, co za facet! Tylko na gotowe czekać, a sam nic od siebie nie da, no pięknie.
- Płynie we mnie gorąca, hiszpańska krew, więc nie wiń mnie, że lubię jak jest calor - wzruszyła ramionami, patrząc na Billy'ego znad swojego plastikowego kubeczka. - To znaczy ciepło. Yo a la mierda, Harrington, grabisz sobie jak nie wiem - nie ma blondyneczki, to z braku laku i kit dobry, tak? - Prawda jest taka, że chciałbyś mieć taką pannę jak ja, ale jestem poza twoim zasięgiem - Ines nie omieszkała odgryźć się pięknym za nadobne. Mimo wszystko w ich wypowiedzi nie zawierały żadnych złośliwości, było to zwykłe siostrzano - braterskie przekomarzanie.
Przewróciła jeszcze oczami, bo nie dla umięśnionego ciała lubiła spędzać z nim czas; Villeda była panseksualna, jeśli już zakochiwała się, to pięknej, ludzkiej duszy i wspaniałym charakterze, więc wygląd, choć wiadomo, że wcale nie taki nieważny, nie grał tutaj pierwszych skrzypiec.
Po tych mizernych wróżbach zgarnęła talię, ponownie przetasowała ją i obróciła kilka kart między palcami i pokręciła z politowaniem głową.
- Powiedziałam ci wszystko, co zdołało zobaczyć moje trzecie, cygańskie oko. Nie wymagaj ode mnie nie wiadomo czego, dobra? Ciągle nabieram wprawy, jak chcesz więcej, to musisz uderzyć do mojej babci - tak, babcia Villeda to nawet powróżyłaby Harringtonowi ze zwierzęcych wnętrzności, taka była z niej szamanka. - Podsumowując, masz być po prostu lepszy we wszystkim, w innym wypadku marny twój los - odłożyła talię kart tarota na bok i chwyciła za pokrowiec, z którego wyciągnęła gitarę i przejechała palcami po kilku strunach. Spójrzmy prawdzie w oczy, lepiej wychodziła jej gra na instrumentach niż te całe karciane banialuki.
- Ale mogę ci coś zagrać, chcesz? Tocaré todo lo que quieras - powiedziała, co miała oznaczać, że zagra wszystko, co tylko sobie zażyczy i wybrząkała kilka pierwszych akordów Can't help falling in love Presley'a, po czym spojrzała wyczekująco na Billye'go. No śmiało, niech chłopak zarzuci jakąś dobrą nutę! Ines nie potrzebowała widzieć akordów, jej nietoperzy słuch pozwalał jej przygrywać z pamięci każdy bardziej lub mniej znany utwór. Chyba, że akurat czegoś nie znała, co graniczyło z cudem, więc wtedy Harrington będzie musiał najpierw zanucić!

Billy Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Lo sé. Wiesz, że ja inaczej nie umiem. Se que me quieres zachichotał, szturchając ją lekko w ramię. Inna panna pewnie już dawno skopałaby mu tyłek i wygnała gdzie pieprz rośnie za takie teksty. Ale nawet jeśli na jego horyzoncie pojawi się śliczna blondynka Ines będzie u niego na pierwszym miejscu. To znaczy zaraz za rodzoną siostrą i matką, ale Ines była jak rodzona starsza siostra, tylko od innych rodziców, ale dla niego i tak się to liczyło. Zrobiłby dla niej wszystko. — Oczywiście, dlatego dotąd żadnej nie znalazłem, bo nie są takie jak ty. Będę starym kawalerem jedzącym romantyczne kolacje z psem, ale Suzie przynajmniej mnie kocha. — westchnął, udając smutek. Billy sobie poradzi jak widać nawet bez dziewczyny z u boku. Chociaż nie ze wszystkim, bo jednak zoofilem nie był.
Ay, chica... a żebyś wiedziała, że abuela pewnie wywróży mi blondynkę! A upiecze mi ciasteczka jak przyjdę? — zapytał, a oczy aż mu się zaświeciły na prawdziwe babcine ciasteczka. Oj zjadłby ten łakomczuch. Zjadłby. Ale bez tych zwierzęcych wnętrzności. Ich niech używa do wróżenia, chociaż bardziej preferował herbaciane fusy jak na czarodzieja z Hogwartu przystało. Chociaż profesor Trelawney wolałby unikać. — No dobra, postaram się. Ale nie wiem co mi z tego wyjdzie. — mruknął, wzruszając ramionami.
— Hmmm... Despacito, Por favor.powiedział z dość poważną miną i mrużąc oczy. Doskonale pamiętał, kiedy cały świat śpiewał tą piosenkę, a teraz wszyscy zatykali uszy jak tylko słyszeli pierwsze nuty. On lubił tę piosenkę i jak na razie mu nie przeszkadzała, ale pewnie ześwirowałby po kilku tygodniach słysząc ją w kółko podczas jazdy windą, chociaż wcześniej tańcowałby jak szalony i nikt by nie chciał wchodzić z nim do windy. Miał tylko nadzieję, że Ines nie zacznie go okładać gitarą za ten wybór, bo w razie co mógł zawsze poprosić o Bella Ciao!, które męczył chyba dwa miesiące po obejrzeniu La casa de papel. Ogólnie wszystkie piosenki z tego serialu męczył przez długi czas. A jak nie to nawet i ten Elvis niech będzie. Chociaż może Michael Jackson? Mógłby Ines odwalić pokaz tańca i śpiewu, bo i z tym sobie nieźle radził. Gorzej z graniem na gitarze, ale Ines może go podszkoli, bo jedyne na czym umiał grać to nerwy i konsola do gier. — Albo wiem! Volare Albo L'Italiano. Zawsze się to fajnie śpiewa po pijaku. — Harrington jak zwykle nie umiał się zdecydować na jedną piosenkę, więc dał cygance wybór. Chociaż dla niego mogłaby zagrać wszystkie te piosenki i byłby zadowolony. Zrobiliby sobie przy okazji koncert, bo czemu nie?

Ines Villeda
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
Ines Villeda
a

Post

Łączyła ich bardzo mocna więź i Cyganka naprawdę traktowała Billa jak kolejnego, młodszego brata, a tych przecież trochę miała. Nigdy nie przypuszczała, że ten młodzieniaszek stanie się dla niej tak ważny i zajmie specjalne miejsce w jej corazón.
- Na starość, kiedy nikt nas do tej pory nie zechce, a my będziemy już na tyle leniwi, żeby dalej szukać, zamieszkamy razem. Albo lepiej - urwała, bo właśnie wpadła na super genialny pomysł. - Ruszymy w podróż dookoła świata - pstryknęła w palce, całkiem zadowolona z własnego pomysłu. Ale potem Harrington wspomniał o ciasteczkach babci Villedy, a z nimi Ines nie mogła konkurować, dlatego westchnęła pod nosem i skinęła głowa. - Jasne, że upiecze. Jesteś jej ulubionym nieto. Czasami mam wrażenie, że kocha cię bardziej ode mnie - tak było i babcia Villeda nawet się z tym nie kryła, choć po cichu liczyła na to, że Ines i Billy kiedyś się zejdą i będą razem szczęśliwi, chociaż sama wywróżyła wnuczce inną przyszłość i to u boku mężczyzny, z którym będzie darła koty.
Zaśmiała się głośno, a śmiech ten jeszcze przez dłuższą chwilę niósł się echem po wnętrzu jaskini.
- Może najpierw Despacito? Por favor amablemente - wybrała spośród przebojów, ale wiedziała, że na Volare też przyjdzie czas, przecież kiedyś śpiewał to sam Domenico Modugno, a później Gypsy Kings, a ona był prawdziwą Gypsy Queen!
Chwyciła wygodniej gitarę i szarpnęła jedną ze strun. h-moll, G- dur , D-dur A-dur, prosto sprawa, jak to przy tych wielkich hitach bywało. - Ay Fonsi! - zaczęła, aż jej ten fajek, którego miała odpalić i zapomniała, wypadł zza ucha i wylądował na kocu. Jeszcze tylko szybkie kiwnięcie głową, które sprawiło, że ciemne okulary spadły jej nos i Cyganka zmieniła się właśnie w gwiazdę estrady. - Oh! Oh no, oh no - zaraz jednak szybko zmieniła akordy i zaczęła szybciej szarpać struny. - Volare, oh, oh! Cantare, oh, oh, oh, oh! Nel blu, dipinto di blu Felice di stare lassù! - włoski język wjechał za mocno. - NIE SŁYSZĘ CHÓRKÓW, BILLY - rzuciła do niego wymownie, nawet na krótki moment nie przestając grać. Wprawdzie chórku nie było, ale za to po drugiej stronie jeziora ktoś zagwizdał, a ktoś inny zaczął głośni przyklaskiwać. Chyba szykowała im się tutaj prawdziwa fiesta!

Billy Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Zmarszczył brwi, czekając na jakiś genialny plan w stylu podwójnych randek, żeby nawzajem sobie pomagać w podrywie lub umowa na ślub w jakimś wieku kiedy będą jeszcze singlami. Wspólne mieszkanie nie byłoby takim złym pomysłem. Mogłaby mu gotować, a wieczorami robiliby sobie grilla z muzyką i zapraszali sąsiadów. Cała ulica by ich uwielbiała! Ale podróż dookoła świata go zaintrygowała. Czasem marzył o wyjeździe z Hope Valley, bo świat kusił go niesamowitymi miejscami, jedzeniem i możliwością poznania nowych ludzi. Ale póki co nie planował niczego. — To brzmi jak plan! Wielki Kanion, Petra, Machu Picchu. Tyle możliwości. Ale zabierzesz mnie do Disneylandu, prawda? — zapytał, zagryzając dolną wargę jak podjarany nastolatek. Disneland może i był dla dzieci, ale dorośli mogli się w nim równie dobrze bawić, a jak dobrze pójdzie spotkają kogoś sławnego? Oni przecież też tam chodzili się zabawić. — Nie no, przestań. Abuela kocha nas wszystkich tak samo. Ale no tej uroczej buźce nie da się oprzeć, nie? — zaśmiał się, robiąc minę zbitego psiaka a'a Peter Parker. Gdyby był kobietą sam by brał faceta z takim spojrzeniem. Nic tylko przytulić, pocałować i dać cukierka. Ale babcia Ines była naprawdę kochana i zawsze miała dla niego zachomikowane ciastka i dzięki niej czasem czuł się jakby serio byli rodziną.
— Ok, ok. To Despacito zaklaskał w dłonie, podnosząc się na równe nogi i czekał na pierwsze nuty. Dolał sobie wina, żeby nie musiał za chwilę po nie sięgać i zaczął kręcić biodrami słysząc pierwsze dźwięki piosenki. — Oh, oh no, oh no, oh yeah Diridiri, dirididi Daddy, go! — zaśpiewał z nią, obkręcając się dookoła i unosząc kubeczek z alkoholem do góry. Czekał na kolejne wersy, ale Ines najwyraźniej postanowiła zrobić jakiś Mash-Up z Volare. Szybko się dostosował oczywiście, bo uwielbiał tę piosenkę i tańczył dalej, nucąc pod nosem, pozwalając Ines zaśpiewać pierwszą część piosenki, ale po jej reprymendzie zaraz zaczął robić za chórek. — Volare, oh oh! — zaśpiewał głośno, zachęcając ludzi obecnych nad jeziorem do śpiewania razem z nimi. Z taką akustyką będą ich słyszeć na całej wyspie, ale co tam.

Ines Villeda
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
Ines Villeda
a

Post

Wszystko pięknie, ale jeśli Billy myślał, że Ines dałaby się postawić przy garach, żeby gotować, to był w dużym błędzie. Owszem, lubiła coś upichcić, a mama i babcia postarały się, żeby wyniosła z rodzinnego domu kuchenne umiejętności, więc paella, gazpacho i churros nie były jej obce w przyrządzaniu, ale chyba Cyganka nie była tym typem kobiety, który sprawdziłby się w roli kury domowej. Była zbyt szalona, a na pewno była zbyt wielką idealistką, bo uważała, że była stworzona do większych, znacznie szczytniejszych celów.
Marzyła o wielkiej karierze niezależnego muzyka, o podróżach i koncertach na skalę światową, i chociaż brzmiało to surrealistycznie, ona nie przestawała snuć podobnych planów.
Zaśmiała się widząc, że Harrington zaczął robić za wodzireja, a ludzie wypoczywający nad jeziorem chętnie przyłączyli się do zabawy, więc po chwili oklaski i gwizdy mieszały się z nierównymi wejściami w refren piosenki, a Ines, żeby było zabawniej, przyśpieszyła na samej końcówce, a całość sfinalizowała krótką solówką.
- Byliście świetni! Muchas gracias, amigos! - zawołała do publiczności i pozdrowiła ich powietrznymi całusami, po czym w podziękowaniu zaklaskała kilkakrotnie w dłonie. - Ty też - pochwaliła Billye'go i wręczyła mu kubek z winem. - Nie myślałeś, żeby zmienić profesję? Mógłbyś prowadzić jakieś imprezy, marnujesz się w tym hotelu. A do Disneylandu pojedziemy, rollercoastery to najlepsza rozrywka na świecie - poza muzyką, oczywiście, bo ta sprawiała Cygance najwięcej przyjemności i dawała duże pole do popisu.
-A tak w ogóle - urwała na moment, żeby upić trochę wina i odpalić w końcu tego nieszczęsnego papierosa, który tak poniewierał się na kocu. Jeszcze chwila, a w końcu któreś z nich siądzie na niego dupskiem i tyle będzie z degustacji nikotyną. - O co chodzi z tą blondynką, co? Jest jakaś, że tak o nią wypytywałeś przy tarocie? - może to była kwestia gustu, ale Villeda już go dobrze znała i była przekonana, że nie pytał o niewiastę bez powodu, to musiało skrywać jakieś drugie dno. Jej mógł powiedzieć wszystko, bo była niezastąpiona w zachowywaniu tajemnic, a i czasem potrafiła sypnąć dobrą, całkiem przydatną radą.

Billy Harrington
mów mi/kontakt
a
Awatar użytkownika
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.
29
178

Post

Billy nie spodziewał się, że zwykły wypad nad jezioro zmieni się w imprezę z obcymi ludźmi. Ani przez moment nie czuł się skrępowany, wymachując tyłkiem czy kręcąc się dookoła jak baletnica, rozlewając przy tym odrobinę wina dookoła. Miał z tego niesamowitą frajdę. A podczas solówki najpierw wskazał na Ines palcami, a potem udawał, że sam gra na niewidzialnej gitarze, machając przy tym głową, przez co jego idealna fryzura się rozwaliła. Ale póki co się tym nie przejmował.
Muchas gracias! zawołał za Ines i kłaniał się cofając nogę do tyłu jak w balecie czy innym tańcu. Pomachał też do wszystkich jak prawdziwa gwiazda po swoim najlepszym koncercie. Dawno się tak dobrze nie bawił. — Tylko jeśli będziesz ze mną w duecie. Samemu nie będę miał frajdy. Ktoś musi mi przygrywać na gitarze. Poza tym imprezy są tylko wieczorami, więc w ciągu dnia mógłbym dalej pracować w hotelu. I trzymam za słowo z tym Disneylandem. I kupisz mi najbardziej rzucającą się w oczy opaskę z uszami Myszki Miki jaką znajdę! — pogroził jej palcem, śmiejąc się pod nosem. Nie ważne, że będzie wyglądał jak debil. Dla niego liczyła się zabawa.
— Hmmm? — przekręcił głowę w jej stronę, marszcząc czoło. Czuł jakby czekała ich ważna rozmowa, ale Ines postanowiła wypytać go o wymarzoną blondynkę o której ciągle gadał. No może przesadzał, bo jeszcze niczego nie ugrał w jej sprawie i może czasem zbytnio się narzucał, ale był dobrej myśli. — Pracuje u nas taka pokojówka. Urocza blondynka i uśmiecha się tak... no wiesz. Tyle razy próbowałem zaprosić ją na randkę, a ona wiecznie mi odmawia. Nie ma nikogo jeśli o to chodzi, ma może trochę nieciekawą przeszłość przez ojca alkoholika, ale no... więc pewnie po prostu jej się nie podobam i tyle. — mruknął, wzruszając ramionami i dopił wino ze swojego kubeczka. Trochę się tymi niepowodzeniami podłamał, ale nie zamierzał grać smutasa kiedy tak dobrze się bawią, więc dolał sobie jeszcze wina. I Ines też, jeśli już się jej skończyło.

Ines Villeda
WŁADZA Prima Aprilis! celebrity's best friend: Raleigh & Kieran celebrity's best friend: Apollo & Gemini szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Happy St. Patrick's Day! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! TOP OF THE TOP - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością postów na rok forum! PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Na własnej tratwie dookoła świata Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego Podziwiam figury w podwodnym muzeum Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Surfuję nie tylko po internecie Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! All my dreams are you Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer Ash - numer 1 na liście użytkowników z największą ilością odznak na rok forum! Mister hope valley 2021 Jeżdżę wodną kolejką HAVING FUN - za udział w evencie CoH! All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I'm just gonna keep on waiting I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe Something's waiting no to pounce I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! Pumpkins scream in the dead of night I am the one hiding under your bed Aren't you scared? Royal couple 2021 TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty temat miesiąca - marzec temat miesiąca - kwiecień temat miesiąca - maj temat miesiąca - lipiec THE CHOSEN ONE INFLUENCER Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK ROLLING IN THE DEEP SPICE IT UP PHONE ADDICTED BOGATE CV Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! I AM NOT CRAZY ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND YOU IS KIND, YOU IS SMART, YOU IS IMPORTANT I killed Laura Palmer TUBYLEC Jestem numerologiczną piątką #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków #teamPepsi Rozrzutny WIELBICIEL FAST FOODÓW Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje Nie lubię spać samemu PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY ZNAM 2 JĘZYKI PRACA W HOTELARSTWIE ŻARŁOK BARAN WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś
mów mi/kontakt
kiitty#9373
Ines Villeda
a

Post

Chyba żadne nie spodziewało się takie obrotu spraw, chociaż nie od dziś, ani nawet nie od wczoraj wiadomo, że mieszkańcy Hope Valley byli bardzo otwarci, towarzyscy i rozrywkowi. W Ines płynęła hiszpańska krew, więc naturalnie kochała wszystkich i trzeba było jej nieźle podpaść, żeby kogoś znienawidziła. A warto wspomnieć, że Villeda równie mocno kochała, jak nienawidziła, czyli całym serduszkiem.
- Zawsze możesz wpadać do Jimmy'ego szepnę o tobie słówko, albo dwa, może pozwolą ci zabawiać gości - w sumie w barze nigdy nie było stypy, ale zawsze przyda się jakaś świeża energia, a Billy była na tyle charyzmatyczny, że na pewno spisałby się na medal. - Już dobrze, nie męcz mnie z tym Disneylandem, pojedziemy. Kiedy chcesz jechać? Za tydzień? W przyszłym miesiącu? - zapytała, bo ileż to roboty z taką wycieczką? Musiała wziąć sobie tylko wolne w pracy, a tak to wsiadają w samolot i lecą hen daleko! Kiedy Harrington zaczął wszystko wyśpiewywać, Cyganka zaciągnęła się papierosem i uśmiechnęła się szeroko, bo jej młodszy braciszek był jak taki zakochany kundel i oczy świeciły mu się, gdy tak opowiadał o tej pokojówce z hotelu.
- Urocza blondynka, no proszę - pokiwała głową z wyraźnym uznaniem. - To wiele wyjaśnia, dlaczego mnie odtrącasz - westchnęła z udawanym wyrzutem i zgasiła niedopałek o kamienną powierzchnię, żeby móc go później zabrać, przecież nie będzie zaśmiecać okolic pięknego jeziora. - W czym jest problem? Umów się z nią i zaproś gdzieś - podsunęła genialny pomysł, jakby to wszystko było takie proste. No tak, najłatwiej jest powiedzieć, gorzej z wykonaniem. Pewnie gdyby ktoś zawrócił Ines w głowie, to ona też nie wiedziałaby co zrobić i jak się zachować. Ileż to razy wdychała sobie skrycie do różnych panów, a czasem nawet pań, które nawet nie wiedziały o jej istnieniu? Tysiące, więc teraz nie powinna tak się wymądrzać, bo w dupie była i gówno widziała.

Billy Harrington
mów mi/kontakt
ODPOWIEDZ