Dzika część wyspy
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

- W sensie, że robi się z tego brokat? W sumie nie wiem, ale może? Nie słyszałam nigdy, żeby gdziekolwiek mówili z czego się go robi - zmarszczyła brwi, doszukując się w tym wszystkim jakiejś teorii spiskowej. Na szczęście Lacey nie była na tyle szurnięta, żeby faktycznie w podobne rzeczy wierzyć, nie sądziła też, aby Dylan mógł brać jej słowa na poważnie, a skoro oboje się zgrywali, nie było powodów, aby się w tym ograniczała. - Za dużo jest wersji, żeby wiedzieć, która jest prawdziwa. Myślę, że w ten sposób chcą nas zmylić i odwrócić uwagę od prawdziwej - zauważyła, chwilę później wykrzywiając kącik ust w uśmiechu. Czy to nie byłaby idealna taktyka? Przecież to właśnie pośród miliona innych wersji najskuteczniej dało się ukryć tę, która najwięcej miała wspólnego z prawdą. Usłyszawszy jego kolejną uwagę, Bradford jedynie zmrużyła brwi. W jego słowach było oczywiście sporo racji, ale no wiadomo jak to bywa. Człowiek raczej z reguły miewa trudności z przepracowaniem własnych wad, a ktoś taki jak Lacey miał ich o wiele więcej. Nie była dobra w te klocki, poza tym nie uważała, żeby jej niecierpliwość rzeczywiście mogła dać się komuś we znaki. Nikomu przecież nią nie szkodziła, no chyba, że liczyć to, że przez jej ponaglanie mózg Dylana pracować musiał na zwiększonych obrotach. - Po prostu jestem ciekawa - uniosła nawet dłonie w geście kapitulacji, a na jej twarzy zabłąkał się łobuzerski uśmiech. Zresztą, prędko udało jej się dopiąć swego, więc miała podstawy do bycia zadowoloną, choć to rzeczywiście uległoby zmianie, gdyby kazał jej się zrewanżować. Zupełnie nie znała się na takich rzeczach, a kreatywności też chyba wcale nie było w niej aż tak wiele. - Po prostu się na siebie gapili? To trochę niepokojące - zauważyła, po raz pierwszy decydując się na to, żeby się wtrącić. Zaraz jednak sięgnęła po jeden z papierowych kubeczków i napełniła go kawą, ale zanim wręczyła go Dylanowi, na moment cofnęła rękę. - Ale żeby dostać ciastko, będziesz musiał dokończyć - ostrzegła, dopiero po chwili podając mu napój, który nie był już tak ciepły jak powinien, ale nadal smakował nienagannie.

dylan baker
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pracuje w Surf Shopie, dorabia grzebiac przy komputerach i okropnie dużo je, przepalając posiłki blantami, które nakręcają tylko gastrofazę!
22
187

Post

- Czyli każdy z tych filmów, książek, historii ma w sobie ziarenko prawdy, ale tylko ziarenko, bo w rzeczywistości jest zupełnie inaczej? - pokiwał głową, bo miało to rzeczywiście sporo sensu. - Chociaż w tych fikcyjnych opowieściach zawsze ktoś idzie do biblioteki, wybiera pierwszą lepszą książkę i w niej wyczytuje wszystkie wiadome znaki, myślisz, że siła sugestii działa, czy taki niesamowity zbieg okoliczności, że akurat ta dobra wpada w ręce? - uśmiechnął się lekko, rzecz jasna bajdurząc jakieś głupoty, bo wiadomo, że w takich miejscach działy się rzeczy nieprawdopodobne, które nie miały racji bytu w prawdziwym życiu, zwroty akcji i sytuacje na tyle kosmiczne, że całe szczęście nikt się nie nabierał, że może sobie o nich marzyć. Chyba nie. - Ciekawska, tak? - powtórzył z cieniem uśmieszku na twarzy i kontynuował swoje wymyślanie historii, ale jeśli dziewczyna mogła go męczyć, ewidentnie zdając sobie sprawę, że idzie na żywioł, on mógł pozwolić sobie na odrobinę złośliwości.
- Albo może romantyczne? - odpowiedział pytającym tonem, bo średnio zdawał sobie sprawę z tego, co w rzeczywistości zaliczało się do romantycznych uniesień, ale takie patrzenie bez rozmawiania wydawało mu się zawsze być tym etapem znajomości, w którym czuje się na tyle komfortowo z drugą osobą, żeby nie musieć przejmować się wypowiadaniem jakichkolwiek słów. - Oho, czyli transakcja wiązana? - pokręcił głową, wzdychając ciężko, ale chwycił w końcu kubek między palce, upijając łyka. - Niech tak się stanie - znów przyłożył usta do napoju, intensywnie myśląc jakie mogłoby być zakonczenie tej historii i w końcu odchrząknął. - Plan wydawał się być całkiem niezłym. Do czasu. Nie chcąc spłoszyć kobiety, zwykle milczał, w końcu jednak zaczął mówić. Mówił o tym kim jest, co tu właściwie robi, po prostu, wszystko, co tylko przyszło mu do głowy, ale ona milczała, lekko się tylko uśmiechając. Był nią do tego stopnia zafascynowany, że nawet mu to aż tak bardzo nie przeszkadzało, chciał tylko spędzać z nią czas, być gdzieś obok, a kiedyś może nawet uciec? Plan wydawał się świetny, cóż w końcu mogło im przeszkodzić? Mogli na przykład współtowarzysze - pokręcił głową, jakby z dezaprobaty dla reszty marynarzy i uniósł brew Na Lacey, zeby wybadać, czy kierunek historii dalej ją interesuje.

Lacey Bradford
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! CHANDLER AND JOEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA I killed Laura Palmer ŻARŁOK MIĘSOŻERCA WIELBICIEL FAST FOODÓW TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD SINGIEL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LUBIĘ ZIÓŁKO FAN FILMÓW EROTYCZNYCH PRÓŻNY W CZEPKU URODZONY HOROSKOP CHIŃSKI: TYGRYS chodzę w dresach Boje się małych dzieci Marzyciel PIKNIK Pizzaiolo TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE PIEROGIS I'M SO HIGH! DIGITAL LOVE PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT Guru technologii Pomocna dłoń TLC DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM WRONG NUMBER #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ SWIPE RIGHT SING A SONG TWÓJ NOWY DOM BEACH BITCH LIST W BUTELCE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE Like a virgin
mów mi/kontakt
nata#9784
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

- Myślę, że to nadaje się na stworzenie nowej teorii spiskowej, według której mityczne stworzenia mają kontrolę nad każdą biblioteką w rejonie swojego panowania i usilnie pilnują tego, w czyje ręce ma wpaść odpowiednia książka. Pomyśl sobie, gdyby taki Edward chciał podsunąć Belli prawdę i sprawdzić jej reakcję, dałby jej dostęp do tej dobrej książki, żeby zobaczyć czy się nie wystraszy. Ale gdyby wpadł tam ktoś, kto mógłby mu zaszkodzić, na pewno nie znalazłby całej prawdy. Wniosek? Edward kontroluje biblioteki - może i było to mocno naciągane, ale czy nie w ten sposób wyglądała większość fanowskich teorii? No, może i mało kto spekulował na temat bibliotek akurat, ale Lacey przekonana była o tym, że jej wersja miała ręce i nogi, no i na pewno Stephenie Meyer wspomni o tym w tej nowej wersji pisanej oczami Edwarda. Czy za rozgryzienie tego przez premierą nie należała im się jakaś nagroda? Albo chociaż głupie podziękowanie na ostatniej stronie? - Ciekawa. Tak ociupinkę - poprawiła go, mrużąc przy tym oczy, a chwilę później uniosła jeszcze ku górze dłoń, stykając ze sobą prawie kciuk i palec wskazujący, co miało mu zaprezentować jak niewiele ciekawości w niej siedziało. - Nadal niepokojące - sprostowała, wzruszając lekko ramionami. To nie tak, że Dylan nie miał racji w ogóle, bo w jego stwierdzeniu też jej się trochę kryło. W relacjach, które były już ciut bardziej rozwinięte, to rzeczywiście mogło być urocze, ale kiedy mowa o czymś świeżym? Lacey zwyczajnie nie potrafiła wyobrazić sobie tego, aby w trakcie codziennej czynności dostrzec miała świdrujące ją spojrzenie obcego mężczyzny. Momentalnie wydałoby jej się to przerażające. - Mhm - mruknęła, po czym sama wyciągnęła dłoń po jedno z ciastek, którym zajadać zaczęła się, kiedy Baker kontynuował swoją opowieść. Słuchając jej, kącik ust Bradford powędrował ku górze i standardowo już nie próbowała wchodzić mu w słowo, przynajmniej nie do momentu, w którym Dylan sam zrobił pauzę. - Powiedz mi jedną rzecz. Czy ta historia sprowadzi się do tego, że ona ich wszystkich zamorduje we śnie? - uniosła jedną brew ku górze, zerkając na niego z ewidentnym rozbawieniem. W porządku, w rzeczywistości nie spodziewała się raczej takiego zakończenia, więc gdyby Dylan uparł się przy nim, chyba odrobinę by ją jednak zaskoczył.

dylan baker
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pracuje w Surf Shopie, dorabia grzebiac przy komputerach i okropnie dużo je, przepalając posiłki blantami, które nakręcają tylko gastrofazę!
22
187

Post

- A może on w poprzednim życiu był bibliotekarzem? - znał zadziwiająco dużo faktów o fabule tego nieszczęsnego romansidła, ale absolutnie nie zdawał sobie sprawy z tego, czym Edward zajmował się przed śmiercią, za to, o zgrozo, kojarzył, że miał umrzeć na jakąś dżumę, czy innego koronawirusa, więc Carlisle uratował go przed odejściem z tego świata i serio, serio powinien zająć się czasem czymś innym niż oglądanie głupich filmów w telewizji, bo jego stan wiedzy był dosłownie przerażający. Co prawda większość filmów kojarzył tylko po trochu, bo lubił sobie zjarany pooglądać telewizję, ale dalej - poziom wtajemniczenia w dramaty American Housewifes był zbyt duży nawet jak na kurę domową, którą nie był, może czas zablokować tlc i lecieć z programami kulinarnymi, żeby zacząć jeść lepiej niż pizza na wynos? - Lacey, czy ty czytałaś kiedyś jakąkolwiek książkę z tych zamierzchłych przedtinderowych czasów? - parsknął śmiechem, bo jakby się tak zastanowić, większość randkowych praktyk była mocno chora, ale z drugiej strony chyba nikogo aż tak bardzo nie dziwiła śmierć Romeo i Julii, za to ich miłość była podawana jako przykład przepięknej historii, gdzie więc przy tym ciche samotne spotkania w ciemnej i wilgotnej jaskini pośrodku niczego? Były absolutnie normalne! - Okej, okej, już nic więcej nie mówię, widzę, że jesteś znudzona - uniósł ręce do góry i pokręcił z dezaprobatą głową, bo chociaż sam wcale nie był duszą romantyczną, to dziewczyna biła go w tym momencie na łeb na szyję, a on próbował tylko opowiedzieć taką historię, używając ładnych słów, żeby się może trochę wczuła w klimat, chociaż ewidentnie mu nie wyszło i może TROCHĘ odetchnął z ulgą, że nie będzie musiał rzeczywiście kontynuować i głowić się nad zakończeniem historii, skoro sama wymyśliła jej alternatywną wersję. - Ale podbieram w takim razie ciastko - bo chyba mu się już należało, wyciągnął więc rękę, żeby zagryźć swoje smutki, czy raczej w rzeczywistości głód, bo nie jadł już z dwie godziny, a był pod tym względem jak taki szczeniak, którego trzeba często dokarmiać!

Lacey Bradford
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! CHANDLER AND JOEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA I killed Laura Palmer ŻARŁOK MIĘSOŻERCA WIELBICIEL FAST FOODÓW TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD SINGIEL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LUBIĘ ZIÓŁKO FAN FILMÓW EROTYCZNYCH PRÓŻNY W CZEPKU URODZONY HOROSKOP CHIŃSKI: TYGRYS chodzę w dresach Boje się małych dzieci Marzyciel PIKNIK Pizzaiolo TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE PIEROGIS I'M SO HIGH! DIGITAL LOVE PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT Guru technologii Pomocna dłoń TLC DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM WRONG NUMBER #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ SWIPE RIGHT SING A SONG TWÓJ NOWY DOM BEACH BITCH LIST W BUTELCE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE Like a virgin
mów mi/kontakt
nata#9784
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

- Był licealistą. Wypożyczanie książek to pewnie jedyna styczność, jaką mógł mieć z biblioteką - odparła z zadziwiającą pewnością. W porządku, bardzo dużo ludzi twierdziło, że nie interesowało się tym konkretnym działem popkultury, ale w rzeczywistości każdy znał się znacznie lepiej. I nie, to nie była żadna dżuma! Zachorował na grypę hiszpankę, z czego Bradford także zdawała sobie sprawę i chyba również powinna nieco swoje zainteresowania przewartościować, bo jeśli z reguły obracała się w takich książkach, filmach czy serialach, raczej nie można było nazwać ich szczególnie ambitnymi. I może stąd te jej braki? - No, kilka razy mi się zdarzyło - teraz już trochę rzadziej, bo jednak w wolnej chwili obcowała głównie z głupimi programami telewizyjnymi, albo krzyżówkami, z którymi radziła sobie zadziwiająco dobrze. Nie była ostatecznie wcale tak niedokształcona, ale chyba po prostu nie do końca rozumiała uroki wszelkich tych romansideł, które momentami wydawały się być całkiem bez sensu. - Nieprawda. Byłam bardzo zainteresowana i w dodatku na tyle miła, że pomogłam ci z zakończeniem - wycelowała w niego palec, co miało pomóc jej w podkreśleniu wagi własnych słów. Poza tym, nie kłamała. Jego historia naprawdę ją ciekawiła, ale nie zamierzała już dłużej go męczyć. Doceniała wysiłek, dlatego też podsunęła mu opakowanie z ciastkami, aby mógł się poczęstować, bo rzeczywiście sobie na nie zasłużył. Lacey również zdecydowała się przekąsić kolejne, w międzyczasie zerkając na Bakera kątem oka. - To co? - zagaiła, po czym spojrzeniem uciekła w kierunku tego jeziorka, które nadal zachęcało ją swoim urokiem. - Planujemy przetestować tę syrenią teorię? - poruszyła zaczepnie brwiami, kiedy już wróciła spojrzeniem do chłopaka. Skoro już i tak była na tyle szalona, żeby włóczyć się z nim po jaskiniach, nic nie stało chyba na przeszkodzie temu, aby jeszcze urządzili sobie tutaj kąpiel.

dylan baker
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pracuje w Surf Shopie, dorabia grzebiac przy komputerach i okropnie dużo je, przepalając posiłki blantami, które nakręcają tylko gastrofazę!
22
187

Post

- I nie kojarzysz jakiegoś powtarzającego się wzoru w tym wszystkim? - tak na przykład wszystkich romantycznych zagrywek? Wszędzie w literaturze była miłość nie do spełnienia, taka, która nie miala racji bytu w prawdziwym świecie, taka zbyt nienaturalna, wyidealizowana, o której potem nastolatki śniły po nocach, mając nadzieję, ze i one odnajdą podobną. Dylano może i nie był szczególnie romantycznym typem, częściej rzucał nieśmieszne komentarze, niż komplementy, a ostatnią dziewczynę na jakąś chwilę poznał chyba rok temu, nie mógł się więc specjalnie uważać za związkowego eksperta, ale nie mając zbyt szerokich ambicji na tym polu, bo też nie czuł, że potrzebuje przeżyć to swoje wielkie coś, uważał, że ogólnie rzecz biorąc to coś istnieje, ale nie przychodzi tak łatwo jak w książkach. - Alternatywnym zakończeniem - od razu sprostował. - A gdzie miejsce na żyli długo i szczęśliwie? - pokręcił głową, bo przecież każda bajkowa historia musiała się zakończyć happy endem, właściwie każda historia tak się kończyła, Baker doskonale o tym wiedział, chociażby z tej wersji Titanica, w której nikt nie umiera, a dodatkowo z dwóch dalmatyńczyków robi sie ich sto, bo prawdziwej nigdy nie było mu dane obejrzeć.
Uniósł brew, kiedy zadała pytanie i bardziej chyba spodziewał się, że powie, że na dziś już koniec, klepnie dłońmi w uda, mówiąc, że trzeba się zbierać i powoli, z westchnieniem się podniesie, dosłownie w kilka sekund właśnie ta wizja zdążyła się pojawić w jego głowie, uśmiechnął się więc szeroko, kiedy wspomniała o sprawdzeniu syreniej teorii. - Jeśli tylko jesteś na to gotowa - odbił piłeczkę, bo on właściwie w każdej chwili gotów był zamoczyć rozgrzane ciało w chłodnym jeziorze, doskonale pamiętając jego zalety z poprzednich wypadów w okolicę. - Ostatni na środku wymyśla nową historię? - uniósł brew i stopami już zdejmował z nóg buty, łapiąc palcami za rąbek koszulki, którą też był gotów z siebie zrzucić natychmiastowo, chociaż w głowie zaświtała mu myśl, jakie to założył dzisiaj majty!

Lacey Bradford
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! CHANDLER AND JOEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA I killed Laura Palmer ŻARŁOK MIĘSOŻERCA WIELBICIEL FAST FOODÓW TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD SINGIEL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LUBIĘ ZIÓŁKO FAN FILMÓW EROTYCZNYCH PRÓŻNY W CZEPKU URODZONY HOROSKOP CHIŃSKI: TYGRYS chodzę w dresach Boje się małych dzieci Marzyciel PIKNIK Pizzaiolo TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE PIEROGIS I'M SO HIGH! DIGITAL LOVE PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT Guru technologii Pomocna dłoń TLC DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM WRONG NUMBER #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ SWIPE RIGHT SING A SONG TWÓJ NOWY DOM BEACH BITCH LIST W BUTELCE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE Like a virgin
mów mi/kontakt
nata#9784
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

- Chcesz powiedzieć, że każda stara historia romantyczna ma w sobie jakiegoś kripera? - zapytała, interpretując to oczywiście po swojemu. I w zasadzie to pewnie wcale się nie pomyliła, bo wiele zachowań, które kiedyś uznawane były za skrajnie romantyczne, w dzisiejszych czasach wydałyby się po prostu szalone. Ale w sumie to wcale nie musiało ich skreślać, skoro mentalność fanek romansów pozwalała im na zaakceptowanie historii, w której wielka miłość zaczyna się od porwania i gwałtu i żadna z nich nie widziała w tym objawów syndromu sztokholmskiego. Lacey miała chyba na życie zgoła inne spojrzenie, ale to akurat nie było ważne. - Daj spokój, takie rzeczy są przereklamowane. Nie wiesz, że sześć na dziesięć małżeństw kończy się rozwodem? To już nie czasy i żyli długo i szczęśliwie - wzruszyła niedbale ramionami, choć na jej ustach wymalował się uśmiech. W sumie to nie traktowała tego poważnie, ale nie dało się zaprzeczyć temu, że źdźbło prawdy kryło się w jej słowach. Te straciły jednak na znaczeniu, kiedy uwaga Lacey spoczęła na podziemnym jeziorku, które zdawało się coraz bardziej ją do siebie zachęcać. Prawdopodobnie była to kwestia słońca, które złośliwie usadowiło się na samym szczycie i raziło swoimi promieniami wprost przez jaskiniową dziurę, przez co temperatura powoli zaczynała jej doskwierać. I chociaż wskakiwanie do wody było istnym szaleństwem, zwłaszcza, że zupełnie nie była na to przygotowana, Bradford postanowiła jednak zaryzykować. - I następnym razem przynosi kawę! - dodała, po czym naprędce zrzuciła z siebie bluzkę. To akurat był najprostszy etap pozbawiania się własnej garderoby, bo kiedy ściągnęła buty i przyszła pora na spodnie, w to musiała włożyć ciut więcej wysiłku. Ostatecznie poradziła sobie i z nimi, po czym rozpędziła się i po prostu wskoczyła do wody, po chwili wypływając na powierzchnię. - Mam nadzieję, że te twoje syreny nie zamienią się zaraz w rekina, bo chciałabym zachować obie nogi, jeśli mam nie dostać ogona w zamian - rzuciła, śmiejąc się pod nosem. Musiała przyznać, że ta kąpiel najgłupszym pomysłem nie była, bo odrobinę chłodna woda sprawdzała się teraz idealnie.

dylan baker
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
a
Awatar użytkownika
Pracuje w Surf Shopie, dorabia grzebiac przy komputerach i okropnie dużo je, przepalając posiłki blantami, które nakręcają tylko gastrofazę!
22
187

Post

- Wydaje mi się, że główny wpływ tych czasów jest taki, że można brać rozwód - prychnął ze śmiechem, przecież kiedyś takie rzeczy były nie do pomyślenia, żona i mąż, instytucja małżeństwa stanowiła świętość niezaprzeczalną, chyba, że ktoś miał tyle pieniędzy, żeby sobie taką żonę unieważnić u papieża chociażby. Albo przeprowadzić na nią zamach, wydawało mu się, że pamiętał o takich rzeczach z lekcji historii, na których jednak niespecjalnie uważał, cóż, mógł absolutnie pomieszać, postanowił więc nie brnąć dalej. - Dobra, czyli prawdziwa rywalizacja się zaczyna! - sugerowało to poniekąd, że będzie kolejne spotkanie, kolejna randka, ale musiał przyznać, że dobrze się czuł w towarzystwie Lacey i nie miałby nic przeciwko, gdyby rzeczywiście mieli się jeszcze umówić. Niebezpieczeństwo spotkań z internetu stanowiło chyba najbardziej pierwsze wrażenie - spora część osób, tak przynajmniej słyszał z opowieści znajomych, na chacie wydawała się być bardziej niż w porządku, podobne poczucie humoru, ładna buźka, w rzeczywistości jednak albo wyglądali zupełnie inaczej, albo zachowywali się inaczej. Bradford wyglądała bardzo podobnie do swoich fotografii z profilu, do tego nie czuł od niej żadnych crazy vibes, dlatego niezależnie od finału, był usatysfakcjonowany tym, że się z nią umówił. To też nie tak, że Dylan zwracał przesadną uwagę na wygląd, ale trzeba było szczerze przyznać, że nawet jakby była równie ładna, ale zupełnie inna, czułby się po części oszukany i chyba to go najbardziej zniechęcało do portali randkowych.
Zrzucił z siebie koszulkę, luźne spodenki skopując na ziemię, kiedy już był w drodze do wody i chlapiąc nią na wszystkie strony, doszedł do momentu, kiedy mógł zanurzyć w jeziorku całą głowę, wypływając dopiero w miejscu, które wyglądało jak jego środek. - Wygrałem! - zawołał uradowany, a echo jego głosu odbiło się od ścian jaskini. - Nigdy nie wiadomo co kryje się pod powierzchnią, może potwór z Loch Ness, a może tylko glony? - grunt, że nie mogły ich zaczepić żadne śmieci.- Ale o tym możesz pomyśleć, kiedy będziesz parzyła kawę i wymyślałą swoją historię - zaśmiał się, powoli podpływając w kierunku dziewczyny.

Lacey Bradford
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! CHANDLER AND JOEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" I'M STILL STANDING - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" i'll be watching you - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Ciche dni - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Zajęcie trzeciego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! TEMAT MIESIĄCA - LIPIEC TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BOGATE CV BAŚNIOPISARZ Speedy Gonzales ALL BY MYSELF MŁODY SCENARZYSTA PHONE ADDICTED ROLLING IN THE DEEP DUSZA TOWARZYSTWA I killed Laura Palmer ŻARŁOK MIĘSOŻERCA WIELBICIEL FAST FOODÓW TUBYLEC TYP OSOBOWOŚCI: POSZUKIWACZ PRZYGÓD SINGIEL MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU LUBIĘ ZIÓŁKO FAN FILMÓW EROTYCZNYCH PRÓŻNY W CZEPKU URODZONY HOROSKOP CHIŃSKI: TYGRYS chodzę w dresach Boje się małych dzieci Marzyciel PIKNIK Pizzaiolo TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE PIEROGIS I'M SO HIGH! DIGITAL LOVE PUSZKA ROZKŁADA SIĘ 200 LAT Guru technologii Pomocna dłoń TLC DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM WRONG NUMBER #CZYSTEHOPEVALLEY GOOGLE ME SMERF PRACUŚ SWIPE RIGHT SING A SONG TWÓJ NOWY DOM BEACH BITCH LIST W BUTELCE THANK YOU FROM THE MOUNTAIN HOME SWEET HOME ROBINSON CRUSOE Like a virgin
mów mi/kontakt
nata#9784
a
Awatar użytkownika
barmanuje w McGuire's i uczy się samodzielności
26
170

Post

Na jego słowa odpowiedziała już wyłącznie śmiechem, nie widząc potrzeby w dalszym rozkładaniu tego tematu na czynniki pierwsze. Co się zaś tyczyło internetowych znajomości, Lacey także podchodziła do nich sceptycznie. I chyba też dlatego nie miała oporów przed tym, aby tak prędko się z nim spotkać. Dzięki temu nie posiadali o sobie zbyt trwałego wyobrażenia, które to spotkanie mogłoby zepsuć, a także zyskiwali okazję ku temu, aby poznać się takimi, jakimi byli.
To jednak nie zaprzątało teraz głowy Lacey, ponieważ ta skupiona była na zabawie i konkurencji, która nagle się między nimi wytworzyła. Gdyby nie ociągała się tak z pozbywaniem się własnej garderoby, prawdopodobnie zdołałaby dobrnąć do środka jeziorka przed nim, ale ostatecznie jej się to nie udało. Nie widziała w tym jednak większego problemu, ponieważ i bez tego czerpała z tej kąpieli sporo przyjemności. Woda schłodziła jej ciało, które zdołało nagrzać się podczas siedzenia na słońcu i szczerze? Choć mieszkała w miejscowości nadmorskiej, dawno nie miała okazji skorzystać z uroków plażowania, dlatego miło było nadrobić to tym razem. - To nie w porządku, powinieneś dać mi fory. Nie wiesz, że na tym polegają randki? - jęknęła, po czym chlapnęła w jego stronę wodą, ale jednak nie czuła z tego powodu większego zawodu. Jak wspominałam, bawiła się dobrze bez dodatkowych profitów, więc na jego późniejsze słowa pokręciła tylko lekko głową. Co ciekawe, choć nie miała względem tego spotkania większych oczekiwań, teraz nie miałaby nic przeciwko temu, aby jeszcze kiedyś się z nim spotkać. Chyba zdołała go polubić, co nie zmieniło się nawet wtedy, kiedy dalsze pływanie trochę ich zmęczyło i w końcu zdecydowali się wyjść z jeziorka, żeby powoli przygotować się do powrotu. Już teraz Lacey postanowiła sobie, że jeszcze kiedyś do tego miejsca wróci, bowiem całkowicie skradło jej ono serce.

zt.


dylan baker
LENIWIEC - odznaka specjalna za wymyślenie mnóstwa nowych odznak! BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! TO BYŁ KOŃ NA BIAŁYM RYCERZU - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" MAŁA SYRENKA - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" friends - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Detektyw na tropie - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One Where Lacey Gets a Roommate - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with a Duck - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With All the Magic - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One with the Thanksgiving Flashbacks - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" The One With the Shopping Lis - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I don't want a lot for Christmas Underneath the Christmas tree Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true I won't ask for much this Christmas I won't even wish for snow Underneath the mistletoe I won't make a list and send it Hear those magic reindeer click I hear those sleigh bells ringing I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! Call my name TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? ROLLING ON THE FLOOR LAUGHING KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK TAKE MY BREATH AWAY PHONE ADDICTED BOGATE CV SCENARZYSTA NA DOROBKU devine WOMEN POWER WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? Speedy Gonzales BAŚNIOPISARZ LEW TOŁSTOJ BYŁBY DUMNY I killed Laura Palmer TUBYLEC wieczny Piotruś Pan Zasypiam pod łapaczem snów Boje się świerszczy Lubię wakacyjny chill Ususzę nawet kaktusa boję się pająków Gram na nerwach Mistrz krzyżówek czytam ploteczki WIELBICIEL HERBATY PIJAM TEQUILĘ WIELBICIEL FAST FOODÓW NIEJADEK SINGIEL LEDWO WIĄŻĘ KONIEC Z KOŃCEM DWIE LEWE RĘCE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI IMPREZOWICZ LEKKODUCH FAN KOMEDII FAN FILMÓW ANIMOWANYCH MAM PTASZKA WODNIK WIERZĘ W HOROSKOPY BUDZĄ MNIE KOŚCIELNE DZWONY - MIDTOWN Amator parszywych trunków NA KAŻDĄ RĄCZKĘ superhero TLC Loża hejterów Pomocna dłoń You're a wizard, Harry Odlotowe Agentki Pełna chata sticks and stones sweet disaster toss a coin to your witcher house flipper DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM help me, i'm poor Like a virgin My bu-zzy best friend Mały Książę Zombie night Stara przyjaźń nie rdzewieje You're old Ralph Demolka I see fire SERIA NIEFORTUNNYCH ZDARZEŃ FEAR FACTOR A TY CAŁUJ MNIE! ROBINSON CRUSOE NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE SWIPE RIGHT SUNRISE SUNSET PIKNIK HAPPY BIRTHDAY! I'M NOT AS THINK AS YOU DRUNK I AM NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN HOME SWEET HOME #CZYSTEHOPEVALLEY CZTERY ŁAPY SURPRISE! CAKE BOSS SPORT FREAK DANCING QUEEN NO REGRETS! GOOGLE ME KSIĘŻNICZKA MONONOKE SMERF PRACUŚ My sweet...
mów mi/kontakt
m.
ODPOWIEDZ