nowy post
Posty: 12 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
Część prywatna | Lokatorzy: Billy Harrington
Awatar użytkownika
35 y/o
183 cm
hello, it's me
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.

Post Finneas Harrington »

#11

Źle się działo w rodzinie Harringtonów. Chociaż wieść o tym co się przytrafiło tym dwóm szczerze mówiąc nie ziębiła ani nie grzała Finneasa, jakkolwiek to zimno nie zabrzmiało z jego strony. Niby rodzina, niby więzy krwi, ale... jak Finneas mógł ich szanować, skoro kierowali wszystkim, czym Finneas gardził w swoim życiu? Już od dawna nie uznawali się za rodzinę tak naprawdę, nie miał z nimi dobrych relacji. Jak zerwał kontakt z większością rodziny, to z nimi to zrobił najprzyjemniej. Nagle przestali istnieć w jego życiu i pewnie to była jedna z lepszych rzeczy jaka się w nim stała. Wieść o tym co się stało, po prostu przyjął. Był tak chłodno nastawiony do tej części rodziny, że gdyby się tym przejął, to nawet by się zaczął martwić nad swoim brakiem empatii, ale dużo mu brakowało by się tym przejąć.
Bardziej się przejął tym, że to wszystko spadło teraz na Billy'ego. Cały hotel, if you know what I mean. To zdecydowanie przykuło jego uwagę. W końcu co jak co, ale o szczyla zawsze się martwił, a teraz z tego co się dowiedział, to młody był szefem tego cienia, który się rozwlekał zza rodzinnym hotelem. Myśl o jego braciszku jako szefie jednego z największych biznesów narkotykowych w okolicy była jak cierń w jego sercu, absolutnie nie dawała mu spokoju. Pomyśleć, że gdyby nie jego Finnxit z rodziny, to w zasadzie Finneas mógłby być teraz na miejscu Billy'ego. Tylko Finn by to sprzedał wszystko policji dosłownie w tym samym momencie, w którym by ktoś by mu tylko o tym powiedział.
Samo wejście do hotelu, brrr. Zapomniał już jak to miejsce wygląda. Przestało mu się już śnić w najgorszych koszmarach i niechętnie tutaj wracał, jednak chciał się spotkać z Billym, szefem after all... gdzie go indziej spotkać, niż w hotelu? Brr.
Sam nie wiedział czego oczekiwał po tej rozmowie. Nie wiedział nawet o czym tak dokładnie chciał porozmawiać ze swoim bratem. Poza tym, że co Billy planuje zrobić z tym wszystkim. Co planuje zrobić z tym całym brudnym hajsem, na którym stoi ten hotel i całym szwindlem narkotykowym, który jest podstawą tego biznesu. Nie miał bladego pojęcia co o tym wszystkim myśleć. Nie wiedział co ma myśleć o swoim bracie, co go przerażało trochę.
Poszedł na część prywatną hotelu i podszedł do domu właściciela. Dalej nie mógł uwierzyć, że Billy jest właścicielem tego wszystkiego teraz.
- Billy? - zawołał od progu. Według obsługi hotelu, Billy był u siebie, ale kto wie, czy gdzieś nie wyszedł. Finneas też wpadł niezapowiedziany, jednak przyjście tu było impulsem. Tak samo jak ta rozmowa zapewne będzie bardzo impulsywna. Jak już Billy przyszedł, to zdecydowanie mógł zobaczyć, że Finn był dość spięty i miał poważny wyraz twarzy. Nic nie zapowiadało, że usłyszy od swojego brata gratulacje z powodu awansu.

Billy Harrington
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
26 y/o
178 cm
hello, it's me
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.

Post Billy Harrington »

#57 + Outfit

Strasznie przeżył wypadek bliźniaków, którzy w końcu byli jego rodziną. Tym bardziej po tym co się stało jego bratu. Dwa wypadki jeden po drugim nie działały dobrze na jego samopoczucie, tak samo jak nowe obowiązki, które na niego spadły, bo nikt inny nie mógł zająć się hotelem. Niby była jeszcze Lene, ale ona też trzymała się od tego interesu jak Finn, więc został on, a będąc recepcjonistą już jakiś czas mniej więcej ogarniał co się dzieje i nie powinien to być dla niego problem. Tylko nikt go nie przygotował na to, że nagle z ośmiu godzinnej zmiany nagle wskakuje na tą całodobową bez wcześniejszego przygotowania. Miał pomocnika, który był przyjacielem rodziny i często pomagał w sprawach hotelu, więc powoli wprowadzał go we wszystko co powinien wiedzieć w razie jakby ktoś go pytał o różne sprawy. Właściciel w końcu powinien być porządnie przygotowany, a on czuł się czasem jak dziecko we mgle. Dlatego siedział po nocach i czytał wcześniej przygotowane dla niego notatki, przeglądał inne ważne dokumenty i rozpisywał sobie czego powinien jeszcze się dowiedzieć, żeby mieć już wszystko w małym palcu, bo akurat nauka na szczęście nie szła mu źle.
Większość dnia spędził w biurze, załatwiając najważniejsze sprawy, które powinny być zrobione na wczoraj, ale przez tak nagłą zmianę właściciela wszystkie rzeczy miały mały poślizg, ale miał nadzieję, że jakoś nikt nie zwróci na to uwagi. Tym bardziej przez wzgląd na sytuację w której się znalazł. W końcu kiedy zamknął wszystkie sprawy zdecydował, że potrzebuje przerwy i dał znać w recepcji, że będzie u siebie w razie jakby ktoś go potrzebował. Dobrze, że przeniósł się do domku w hotelu, bo jakby miał przemierzać teraz pół wyspy, żeby usiąść na pięć minut i musieć wracać jakoś by mu się nie chciało.
Westchnął, wchodząc do środka i przywitał się z Suzie, która drzemała sobie chwilę wcześniej koło basenu. Przynajmniej ona szybko przyzwyczaiła się do nowej sytuacji i mogła normalnie spać, kiedy on wciąż się stresował i pracował. Wziął z lodówki puszkę z jakimś napojem i uwalił się na kanapie zamykając na chwilę oczy. Zastanawiał się czy dobrze zrobił przejmując to wszystko bez wcześniejszego przemyślenia tego. Ale kto inny miałby się tym zajmować? Ciotka z wujkiem? Jego rodzice, który starał się trzymać z daleka od tego wszystkiego? Oddać to obcemu? Nigdy. Chyba rodzina by go wydziedziczyła za stratę tak ważnego dla nich interesu. Nie pozostało mu nic innego jak po prostu zostać szefem tego całego bajzlu z nielegalnymi interesami na boku.
Zdziwił się słysząc głos swojego brata. Nie spodziewał się go w tym miejscu, którego tak bardzo unikał od kilku lat. Leniwie podniósł się z kanapy i ruszył w jego stronę.
— Finn? Co ty tu robisz? — zapytał, a Suzie od razu przyleciała się z nim przywitać.

Finneas Harrington
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Apollo & Gemini celebrity's best friend: Raleigh & Kieran PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Podziwiam figury w podwodnym muzeum Aren't you scared? Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Something's waiting no to pounce I am the one hiding under your bed All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't even wish for snow Pumpkins scream in the dead of night I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER BOGATE CV PHONE ADDICTED Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer TUBYLEC #teamPepsi #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków Jestem numerologiczną piątką WIELBICIEL FAST FOODÓW Rozrzutny Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR PRACA W HOTELARSTWIE W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA BARAN ŻARŁOK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś

Awatar użytkownika
35 y/o
183 cm
hello, it's me
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.

Post Finneas Harrington »

Musiał przyznać, że przyjdzie tutaj nie było dla niego łatwe. Będąc w samym budynku hotelu zaledwie przez chwilę, by tylko później pójść na część prywatną... czuł się brudny. Będzie musiał wrócić do mieszkania i wziąć solidny, długi prysznic, by zmyć z siebie tę warstwę, która osiadła na nim od samego przebywania tutaj, ale jaki miał inny wybór? Przecież nie zaprosi Billy'ego na rozmowę przy kawie i ciastku w Starbucksie o rodzinnym interesie narkotykowym. Mogłoby to mieć nieciekawe konsekwencje dla ich obojga. Well, teoretycznie mógł go zaprosić do siebie, by o tym porozmawiać, ale eh. Przyszedł tu ostatecznie.
Zerknął na Suzie, która pobiegła do niego by się przywitać. Schylił się i z uśmiechem na ustach zaczął czochrać psa na przywitanie, w końcu pies nie był winny temu, że Finneas miał podły humor, prawda? Jednak po chwili wyprostował się i spojrzał na swojego młodszego brata, pyk i ni ma uśmiechu.
- Zabawne... mógłbym zapytać o to samo. - stwierdził, chociaż jego głos nie wyrażał za bardzo tego, że uznawał to za "zabawne", wręcz przeciwnie. Co Billy tu robił, na tym miejscu. Czemu nie pozbył się tego dziadostwa w cholerę, czemu siedział tutaj i zarządzał tym wszystkim. - Martwię się o ciebie, jak zawsze. - odpowiedział po chwili w końcu na jego pytanie. Tak, to definitywnie odpowiadało na pytanie co tutaj robił. Gdyby nie martwił się o Billy'ego, jego noga by nigdy w życiu nie postała w tym miejscu. Ehh.. jeszcze nie zaczęli dobrze rozmawiać a Finn już miał ochotę zapalić. Obiecał sobie, że jak trochę mu się ogarnie w życiu, to zacznie rzucać znowu. Przynajmniej wtedy mu się wydawało, że w życiu mu się zacznie ogarniać. Wrócił do pracy, myślał o tym, że mu się ułoży w nowym związku. No ale cóż. Czy to jeszcze kogokolwiek dziwi, że Finneas i związki nie idą w parze? Czemu on jest jeszcze zdziwiony. W międzyczasie Billy został szefem hotelu. Jak tu nie palić?
- Zastanawiam się co planujesz. - stwierdził, wzruszając ramionami. Stał sobie z Suzie plączącą się pod jego nogami. Nie czuł się na tyle komfortowo w tym miejscu by usiąść. Jakby odwiedzał Billy'ego normalnie, w miejscu gdzie mieszkał wcześniej, bez większych problemów by usiadł i się rozgościł, czując się jak u siebie w domu. Jednak nie tutaj. Chciałby bardzo usłyszeć, że Billy rzuci to wszystko w cholerę, sprzeda, rozwiąże wszystkie interesy... jednak wiedział, że nie powinien się tego spodziewać.

Billy Harrington
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
26 y/o
178 cm
hello, it's me
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.

Post Billy Harrington »

— Co masz na myśli? — zdziwił się, drapiąc po karku. Dopiero po dłuższej chwili zrozumiał o co mogło mu chodzić. Tak, Billy i ten dom, ta praca i to wszystko. To do siebie nie pasowało. Powinien był zostać na swoim stanowisku, w tamtym domu i nie brać niczego więcej na swoje barki. Ale zrobił to. Przejął rodzinny interes, nie bacząc na nic. Nie myślał o tym, że się wzbogaci czy zyska jakieś inne korzyści. Po prostu nie chciał dokładać zmartwień rodzinie, która i tak już wystarczająco ucierpiała po wypadku, żeby dokładać im jeszcze utratę interesu, który był w rodzinie od pokoleń i nie chciał być tym odpowiedzialnym za jego stratę. Ten hotel był jego drugim domem i nie wybaczyłby sobie tego gdyby ktoś inny miał nim zarządzać. — Nie musisz się o mnie wiecznie martwić, wiesz? — no i znowu czuł się jak jakiś pięciolatek przy swoim starszym bracie. Ile razy mógł mu tłumaczyć, że jest wystarczająco dorosły, żeby przestał się o niego martwić. Miał dom, poważną pracę, poważny związek (tak, związek trwający te kilka miesięcy był dla niego poważny, a do tego był jego pierwszym i nie wyobrażał sobie rozstania z Walker), więc jak mógł traktować go jak małe dziecko?
— A co mogę planować? Muszę się tym wszystkim zająć. Co najwyżej mogę spróbować pozbyć się tych nielegalnych interesów, ale wiesz, że to nie będzie takie proste, więc na razie musimy z tym żyć. Zamierzasz wyjaśnić mi teraz jak bardzo jest nieodpowiedzialne i powinienem zrezygnować? — zapytał, krzywiąc się i wskazał mu ręką drogę do salonu. Nie będą przecież stali przy drzwiach i rozmawiali. Rozumiał niechęć Finna do tego miejsca, ale nie mógł tak się wiecznie zachowywać.
Sam ruszył do kuchni i otworzył lodówkę.
— Napijesz się czegoś? Mam napoje, piwo, wodę. Whisky? Nie będziemy przecież gadać o suchym pysku. Chyba że przyszedłeś tylko postękać i pójdziesz, bo nie chcesz tu ze mną siedzieć? — miał nadzieję, że nie tylko o to chodzi po prostu sobie porozmawiają jak brat z bratem. Dawno tak naprawdę nie rozmawiali i nie wiedział jak się mają sprawy sercowe Finna, a tak samo on niczego więcej nie wiedział o jego związku z Mią co tak naprawdę jako jedyne w tym momencie motywowało go do wstawania z łóżka.

Finneas Harrington
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Apollo & Gemini celebrity's best friend: Raleigh & Kieran PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Podziwiam figury w podwodnym muzeum Aren't you scared? Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Something's waiting no to pounce I am the one hiding under your bed All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't even wish for snow Pumpkins scream in the dead of night I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER BOGATE CV PHONE ADDICTED Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer TUBYLEC #teamPepsi #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków Jestem numerologiczną piątką WIELBICIEL FAST FOODÓW Rozrzutny Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR PRACA W HOTELARSTWIE W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA BARAN ŻARŁOK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś

Awatar użytkownika
35 y/o
183 cm
hello, it's me
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.

Post Finneas Harrington »

Spojrzał na swojego brata, po prostu spojrzał. Wiecie, tym typem spojrzenia, kiedy po prostu nie odpowiadasz, a po prostu czekasz aż druga osoba się domyśli co masz na myśli. Trochę to zajęło, ale chyba w końcu załapał, good for him.
- Nie wiem czy znam inny sposób na życie. - stwierdził, niby w żartach, niby z uśmiechem na ustach, ale coś w tym było. Jakieś ziarno prawdy. Finn dużo martwił się o Billy'ego. Finneas był w zasadzie z natury osobą, która martwiła się i dbała o wszystkich dookoła, głównie poza sobą oczywiście. Tak więc martwienie się o to, czy Billy nie żywi się jedynie pizzą, czy jest zdrowy, czy nie obudzi się z poderżniętym gardłem, kiedy coś pójdzie nie tak po tej drugiej stronie interesów hotelowych i ktoś będzie chciał wyrównać rachunki, było jak najbardziej na porządku dziennym.
- Spróbujesz? - spytał, gdzieś na granicy zdziwienia i powątpienia. Tego drugiego zdecydowanie było więcej w jego głosie. Dobrze wiedział, że to nie będzie łatwe i też dobrze wiedział, że to nie jest coś co można ładnie, stopniowo usuwać w cień. To była tykająca bomba, która prawdopodobnie wybuchnie im wszystkim w twarz, ruszona czy nie ruszona. Billy mu trochę podnosił ciśnienie tymi minami, które robił, te w stylu "wiem co robię, jestem poważnym człowiekiem a to mój poważny biznes". Poszedł za Billym do salonu. - "Na razie musimy z tym żyć", więc jak ci się tu żyje, huh? - spytał. Jak się szczylowi żyje w luksusowej willi za pieniądze z narkotyków? Zapewne świetnie. Ludzie rozprowadzali nielegalne substancje, które niszczyły innym ludziom życie, po to by Billy mógł sobie pić schłodzoną cole w swojej klimatyzowanej willi z basenem. Wspaniałe życie, zaiste. Miał już powiedzieć, że piwo może być, no ale wtedy Billy musiał mu jeszcze bardziej podnieść ciśnienie.
- Postękać? Serio? - spojrzał na niego. Teraz na serio zaczął się zastanawiać czy był sens w przychodzeniu tutaj, skoro Billy tak widział jego zmartwienie się - jako "Finn przyjdzie, postęka na temat narkotyków i sobie pójdzie". - Mógłbym się napić piwa, ale może przestanę stękać i sobie pójdę. Może nie było sensu, bym tu w ogóle przychodził. - skoro Billy tak to widział, to po co miał mu stękać nad głową, mogą sobie oboje zaoszczędzić czasu i Finn może wyjść.

Billy Harrington
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
26 y/o
178 cm
hello, it's me
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.

Post Billy Harrington »

— Za trzydzieści lat też będziesz się o mnie martwił? Czy biorę witaminki i nie nadwyrężam stawów? — zaśmiał się, kręcąc głową. Nie wyobrażał sobie brata pilnującego go na każdym kroku do końca życia. Nie ważne którego z nich, bo w końcu nigdy nie wiadomo komu może się coś stać na tyle poważnego, że umrze. Finn mógł mieć — odpukać — kolejny wypadek z którego już by nie wyszedł, a Billy mógłby zostać zamordowany przez jakiegoś mafioza. Teraz wszystko było możliwe, ale Finn naprawdę czasem powinien pomyśleć o sobie, a nie martwić się o młodszego braciszka, który powinien już nauczyć się brać za siebie odpowiedzialność. Tym bardziej teraz, kiedy miał tyle na głowie i robił wszystko, żeby nie zwariować.
— Wiesz, że to nie jest proste. Nie da się tak łatwo z wszystkiego zrezygnować. To nie jak umowa o pracę czy jakieś zlecenie. To o wiele bardziej skomplikowane. — skrzywił się. Doskonale zdawał sobie sprawę ze szkodliwości niektórych interesów i rzeczywiście wolałby z nich zrezygnować, ale nikt nie powiedział, że to jest proste. Finn mógł sobie gadać, ale Billy siedział już w tym chwilę i wiedział jak to wszystko wygląda. Musiał nad tym pomyśleć, zanim zdecyduje się na jakiś krok. Dobrze, że bliźniacy mieli znajomych, którzy im pomagali i mógł ich zapytać o zdanie. Ale póki co musiał w tym siedzieć, robiąc za jakiegoś narkotykowego bossa, próbując jakoś to wszystko ogarnąć do kupy, żeby przypadkiem nie padło jak domek z kart.
Spojrzał na brata lekko zbity z tropu. No tak, trochę przesadził i rzeczywiście źle to zabrzmiało. Ale Billy czasem tak miał, że najpierw mówił, a potem myślał przez co zdarzało mu się zranić bliskie sobie osoby.
— Ej, przepraszam. Nie o to mi chodziło. Po prostu… nie przyszedłeś tu chyba tylko po to, żeby pogadać o tych szemranych interesach, co? — westchnął, wyciągając dla nich dwa piwa. Teoretycznie nie powinien pić, bo był jeszcze w pracy i mógł w każdej chwili być wezwany do interwencji, ale jednym piwem nie upije się na tyle, żeby potem zataczać się i mamrotać w niezrozumiały sposób. — Jak się czujesz? Już wszystko w porządku? — zapytał, siadając na kanapie i upijając łyk zimnego piwa.

Finneas Harrington
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Apollo & Gemini celebrity's best friend: Raleigh & Kieran PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Podziwiam figury w podwodnym muzeum Aren't you scared? Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Something's waiting no to pounce I am the one hiding under your bed All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't even wish for snow Pumpkins scream in the dead of night I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER BOGATE CV PHONE ADDICTED Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer TUBYLEC #teamPepsi #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków Jestem numerologiczną piątką WIELBICIEL FAST FOODÓW Rozrzutny Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR PRACA W HOTELARSTWIE W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA BARAN ŻARŁOK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś

Awatar użytkownika
35 y/o
183 cm
hello, it's me
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.

Post Finneas Harrington »

- Zakładając, że dożyje do tego czasu, to pewnie tak. Pewnie będę ci sam przepisywał te witaminki, bo wątpię, byś ty to robił. - odpowiedział, wzruszając ramionami, jakby to była oczywistość oczywistość . Arya mu ostatnio mu zaczęła wytykać te teksty odnośnie własnej śmierci, jednak jakoś jego humor ostatnio był mocno nakierowany na niego w dość melancholio-depresyjny sposób. W sumie tymi słowami można byłoby opisać całe jego życie, więc w sumie co dziwnego w tym, że jego słowa to zaczynają odzwierciedlać?
- Nigdy ci to szczególnie nie przeszkadzało. Mam na myśli ten cały biznes narkotykowy, na którym stoi ten hotel. Nigdy nie miałeś problemu, by tu pracować. - stwierdził, zgodnie z prawdą. Finneas brzydził się tym miejscem od lat, dekad już praktycznie. Billemu nigdy nie wydawało się to przeszkadzać, zawsze uznawał to za zwykły stan rzeczy. Może ten Hotel jednak po prostu zasługiwał na to, by runąć jak domek z kart? Niech to wszystko przejmie policja, niech w końcu jego rodzina ma czyste ręce do jasnej cholery. Billemu jednak nigdy nie zdawało się to przeszkadzać, więc skąd Finn miał w ogóle wiedzieć, że jego brat planuje się tego pozbyć. Finn wrócił pamięcią do swojej rezydentury, kiedy zdecydował, że nie chce mieć z tym nic wspólnego. Na chwilę odpłynął w to konkretne wspomnienie, jednak zaraz pokręcił głową, rozwiewając nieprzyjemne myśli.
- Jak powiedziałem, martwię się. Zazwyczaj ludziom przeskoczenie od pozycji recepcjonisty do szefa i bossa zajmuje więcej niż kilka dni. Wiesz, że gardze tym miejscem i najchętniej puściłbym je z dymem, ale to nie zmienia faktu, że martwię się o to jak sobie z tym radzisz, głównie temu przyszedłem. - stwierdził, wzruszając ramionami i biorąc od Billy'ego piwo. Finn absolutnie nigdy nie ukrywał tego, że jego mokrym snem było patrzenie jak ten hotel płonie, jednak nie łamał prawa, a to kinda byłoby złamanie prawa. Nawet jeśli nic w tym hotelu nie było z nim zgodne.
- Powiedziałbym, że I'm fine, ale wiem jak gardzisz tym stwierdzeniem. - odpowiedział, wracając pamięcią do ich ostatniej rozmowy w szpitalu. - Fizycznie tak, wszystko gra. - stwierdził, pociągając większy łyk piwa a następnie podszedł do wielkich, przeszklonych drzwi, które otworzył. Na razie nie ujawniając celu po co to robił, aż zadał pytanie, które raczej rozwieje wątpliwości. - Masz gdzieś jakąś popielniczkę? - spytał, wyciągając z kieszeni marynarki paczkę papierosów.

Billy Harrington
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
26 y/o
178 cm
hello, it's me
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.

Post Billy Harrington »

— Pewnie tak. Recepta co miesiąc podczas niedzielnego obiadku czy muszę się fatygować do gabinetu i odstać swoje w kolejce? — zażartował. Jakoś nigdy nie przejmował się zdrowym odżywianiem, a warzywa jak już jakieś jadł to w kebabie czy innym fastfoodzie. Mia też nie robiła mu z tego powodu problemów, objadając się pizzą razem z nim, ale spodziewał się, że kiedyś i ona dostanie hopsa na punkcie zdrowego trybu życia i będzie w niego wpychać różne rzeczy odmawiając pysznej pizzy czy frytek. Lepiej jednak, żeby to się stało dopiero za parę lat niż w najbliższym czasie.
— Jak mi to nie przeszkadzało? Nigdy nie chciałem brać w tym udziału i pomagałem jedynie w aukcjach bo były nieszkodliwe. A pracowałem tu bo to rodzinny interes, więc czemu miałbym nie pomóc? — westchnął. Niby mógł szukać pracy w innym miejscu, ale po co jak tu miał dobrze? Rodzina przecież nie mogła go zwolnić za obijanie się w pracy, ale i tak konsekwentnie wykonywał swoje zadania, a potem dopiero przesiadywał w telefonie jak już nie było nic innego do roboty. No i pensja też była całkiem spoko, więc po co miał szukać gdzieś indziej? Wystarczyło, że Finn i Lene całkiem zrezygnowali z pomagania przy rodzinnym biznesie.
— Daję sobie radę, uwierz mi. Może trochę mniej śpię i mam więcej stresu niż wcześniej, ale Mia mi bardzo pomaga. Nie wiem co bym bez niej zrobił. — przyznał, uśmiechając się pod nosem. Walker była jego ostoją, która utrzymywała go jeszcze na tym świecie, bo bez niej chyba całkiem by zwariował przez te papiery w których siedział całymi dniami. Pilnowała, żeby jadł po powrocie do domu, tuliła w nocy do snu i robiła wszystko, żeby nie myślał o interesach w momencie kiedy miał wolne. Potrzebował jej i dziękował bogu, że dane było mu ją poznać na tamtej randce w ciemno.
— Dokładnie. — pokiwał głową, zerkając na brata. Dobrze, że akurat w tej kwestii się rozumieli. — Mówisz szczerze czy po to, żebym przestał się martwić? — zapytał, upijając łyk piwa. Do wizyty w szpitalu był święcie przekonany, że z jego bratem jest wszystko w porządku, a od tamtej pory musiał jednak mieć pewność, że nie dzieje się z nim nic złego. — A nie miałeś przypadkiem rzucić tego świństwa? — skrzywił się, widząc paczkę papierosów i pokręcił przecząco głową. Sam nie palił, więc po co była mu popielniczka? Na pewno nie do ozdoby.

Finneas Harrington
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Apollo & Gemini celebrity's best friend: Raleigh & Kieran PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Podziwiam figury w podwodnym muzeum Aren't you scared? Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Something's waiting no to pounce I am the one hiding under your bed All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't even wish for snow Pumpkins scream in the dead of night I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER BOGATE CV PHONE ADDICTED Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer TUBYLEC #teamPepsi #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków Jestem numerologiczną piątką WIELBICIEL FAST FOODÓW Rozrzutny Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR PRACA W HOTELARSTWIE W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA BARAN ŻARŁOK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś

Awatar użytkownika
35 y/o
183 cm
hello, it's me
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.

Post Finneas Harrington »

- Nawet na starość nie zakładam, że uda ci się wysiedzieć w kolejce do lekarza. - stwierdził i zaśmiał się lekko. Nawet jako emeryta jakoś nie widział Billy'ego jako człowieka, który będzie miał cierpliwość do takich rzeczy. Raczej będzie tym dziadkiem typu choroba? Samo przejdzie. Śmierć? To da się rozchodzić. Czy coś w tym stylu. Westchnął, słysząc słowa Billy'ego odnośnie hotelu i jego pracy w tym miejscu. Zaczął się zastanawiać, czy był sens w ogóle na ten temat rozmawiać. Przez tyle lat nic nie zmieniło podejścia Billy'ego, więc wątpił by cokolwiek teraz się zmieniło. Tak samo jak jego podejście do tego miejsca było niezmienne. Obaj byli niezwykle uparci, może to coś we krwi?
- Bo to pralka dla brudnych pieniędzy, ty to wiesz i ja to wiem. Ty pewnie teraz wiesz o tym lepiej niż ja. - odpowiedział nieco zmęczonym głosem. Kogo w sumie obchodził hotel sam w sobie. Ważne byleby nie upadł. To, że dobrze prosperował sam z siebie było bonusem, który i tak znikał gdzieś pod zyskami z narkotyków. Rodzinny biznes nie miał nic do rzeczy, kiedy przychodziła kwestia własnego sumienia. Finneas nawet teraz miał czasem problem, by spojrzeć w lustro, wiedząc o tym zniszczonych życiach, na których stoi ten hotel. Ilu księgowych skutecznie maskowało brudne dochody w rozliczeniach hotelowych, tak by nic nie wyszło na jaw? Billy pewnie teraz się w tym lepiej rozeznawał niż on sam.
- Hmm... dalej nie miałem okazji jej spotkać. - stwierdził na wspomnienie o mistycznej dziewczynie Billy'ego, której nie widział poza instagramem. - Miałem jej pokazać więcej twoich zdjęć z dzieciństwa. - powiedział, przypominając sobie ich konwersacje na instagramie sprzed miesięcy.
Zaśmiał się gorzko, kiedy Billy się spytał, czy mówi to tylko po to by go uspokoić.
- Raczej za sobą mamy kłamanie o tym, że wszystko ze mną okej, byś się nie martwił. - stwierdził, odpalając papierosa, nawet jeśli nie miał popielniczki. Wszystko może być popielniczką, zaraz sobie coś znajdzie. - Rzuciłem, nie paliłem przez ostatnie osiem lat z małymi wyjątkami po drodze. - odpowiedział, wzruszając ramionami. - Z resztą powiedziałem, że fizycznie ze mną wszystko gra... psychicznie drapie dno od spodu. - zaśmiał się ponuro. Ostatnie kilka miesięcy było dla Finneasa emocjonalnym rollercoasterem, powrót do nałogu wydawał mu się aktualnie najmniejszym z jego problemów. - Tu jest druga sprawa, o której przyszedłem pogadać. Wyjeżdżam na jakiś czas, potrzebuje przerwy od Hope Valley. Krótkie wakacje, nie mogę sobie pozwolić na nic więcej, patrząc na to, że ostatnio w pracy mnie więcej nie było niż byłem, ale potrzebuje przerwy. - stwierdził, zaciągając się dymem. Odstawił piwo na chwilę na blat, by oderwać wieczko od kartonowej paczki papierosów i zrobić sobie z tego popielniczkę. Miał już w zasadzie wszystko ustalone, bilety kupione. Miło byłoby jednak wspomnieć Billy'emu o jego wyjeździe, zanim dowie się tego z instagrama, czy coś w tym stylu.

Billy Harrington
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
26 y/o
178 cm
hello, it's me
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.

Post Billy Harrington »

— Oczywiście, że nie zamierzam tracić na to czasu. Pewnie będę wolał bawić się z wnukami albo oglądać tureckie opery mydlane. Nigdy nie wiesz. — zaśmiał się, wzruszając ramionami. Nie, na pewno nie będzie jednym z tych emerytów, którzy siedzą całe dnie w kolejce do lekarza, żeby sobie chwilę postękać i powymyślać różne choroby. Pójdzie tam tylko w ostateczności jak już nie da rady normalnie funkcjonować bez specjalnych leków przeciwbólowych czy innych witamin. Nie rozumiał jak starsi ludzie mogli marnować życie na tanie w kolejkach. Spoko, okazja do poplotkowania z przyjaciółeczkami czy wygadania się komuś, bo własna rodzina ma Cię w dupie, ale żeby dobrowolnie tracić czas, który można przeznaczyć na ciekawsze zajęcia?
— Wiem. Wszystko wiem. Ale nie mogę nic z tym zrobić z dnia na dzień. Chciałbym, żeby to wszystko wyglądało inaczej, ale nie da się. Chciałbym, żeby nie było tego narkotykowego biznesu, ale zamieszani są w to tacy ludzie, którym nie chcesz podpaść już na starcie, więc muszę wymyślić coś innego. — westchnął, przecierając zmęczoną twarz dłonią. Nie chciał mieć na sumieniu ludzi, którzy przesadzą ze świństwem, które jego rodzina rozprowadza. Dlatego od samego początku umywał ręce, ale teraz musiał wziąć za to wszystko odpowiedzialność. Może mógłby to rzucić w cholerę tak od razu, bo i tak mieli całkiem niezłe dochody, więc nie było im to potrzebne, ale musiał być ostrożny. Lepiej nie narobić sobie wrogów, którzy w akcie zemsty zastrzelą całą jego rodzinę za złamanie umowy.
— Nie? Porozmawiam z nią i może… zjemy wspólny obiad? Wtedy lepiej się poznacie i pewnie nagadasz jej, że ma mnie karmić warzywami, huh? — roześmiał się, zerkając na brata. Jak najlepiej przekonać Billy’ego do jedzenia warzyw? Namówić do tego jego dziewczynę, która przecież czasem dla nich gotowała. — No to chyba niewiele ich dostała do tej pory. — odparł. Widział na instagramie ich umowę i Mia jakoś nie robiła mu zdjęć z warzywami. Poza tym po co taka umowa z Finnem, skoro sam mógł jej pokazać swoje zdjęcia?
— Dokładnie. — zgodził się, kiwając głową. Gdyby go jeszcze raz okłamał chyba by mu tym razem nie wybaczył, a kolejny wybuch ze strony Billy’ego będzie gorszy i nie tylko krzesło zostanie wtedy przewrócone. — Chyba nie muszę Ci tłumaczyć, że palenie jest szkodliwe, co? — rzucił, krzyżując ręce na piersi. — Ale dokąd wyjeżdżasz? Chyba nie chcesz zniknąć? — zapytał. Nie chciał powtórki z rozrywki. Jeden z bliźniaków też wyjechał, żeby odpocząć i nie odzywał się do nikogo, a potem stało się to co się stało. Nie chciał dowiedzieć się, że jego rodzina jest jakaś przeklęta i następna będzie jego kolej.

Finneas Harrington
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Apollo & Gemini celebrity's best friend: Raleigh & Kieran PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Podziwiam figury w podwodnym muzeum Aren't you scared? Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Something's waiting no to pounce I am the one hiding under your bed All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't even wish for snow Pumpkins scream in the dead of night I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER BOGATE CV PHONE ADDICTED Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer TUBYLEC #teamPepsi #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków Jestem numerologiczną piątką WIELBICIEL FAST FOODÓW Rozrzutny Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR PRACA W HOTELARSTWIE W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA BARAN ŻARŁOK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś

Awatar użytkownika
35 y/o
183 cm
hello, it's me
Kardiochirurg, starszy brat Billy'ego. Ma fajnego psa, samojeda. Wiecznie szare życie. Idk. Nie umiem opisywać postaci.

Post Finneas Harrington »

Finneas czasem zazdrościł Billy'emu jego podejścia do życia, do takiego łatwego wyobrażania sobie, że będzie emerytem oglądającym tureckie opery mydlane i bawiącego wnuki. Cóż, szczyl zgarnął cały optymizm w tym pokoleniu, Finneasowi zostało bycie totalnym fatalistą.
- Nic ci nie grozi? - spytał, patrząc uważnie na brata, na chwilę kończąc suszenie głowy o interesy narkotykowe w hotelu samym w sobie i przechodząc do kolejnego tematu, który spędzał mu sen z powiek jak i tamten poprzedni. Młody w końcu był... well.. młody. Ten biznes miał z pewnością swoich starych wyjadaczy, którzy chętnie by wykorzystali zmianę we władzy, albo będą próbować wykorzystać to, że Billy jest nowy w tym wszystkim, żeby... nie. Nawet nie chciało mu to przejść przez myśl.
- Chętnie. I tak, totalnie. Na tym obiedzie też ma być dużo warzyw. - stwierdził, niby żartobliwie, ale na serio dieta Billy'ego powinna zawierać więcej warzyw i w ogóle zdrowszych potraw niż zawiera. Teraz był jeszcze młody, ale niestety za kilka kilkanaście lat to wszystko się odezwie i już nie będzie tak wesoło jak teraz, kiedy organizm upomni się o swoje. Trudno mu było nie zwracać uwagi na diety osób na których mu zależało, w końcu chciał by byli zdrowi. Każdy lekarz przynosi pracę do domu, co nie? Tu jakiś pacjent z za wysokim cholesterolem, tu jakiś pacjent z problemami żołądka. Widzi się tego za dużo... a jednak nie przeszkadzało mu to w paleniu, ale do tego miał niestety inne podejście.
- Nah, obejdzie się. Zdaję sobie z tego sprawę. Widziałem płuca palacza na żywo. - stwierdził, wzruszając ramionami. Nie raz i nie dwa z resztą widział. W końcu studiował medycynę i był aktywnie pracującym chirurgiem, widział jak wyglądają płuca palacza, jednak... well. Na coś trzeba umrzeć, prawda? Wiedział, że nie jest to zdrowe, ale z drugiej strony, uspokajało go to.
- Nie, nie planuje zniknąć. Mam już kupione nawet bilety powrotne. - zapewnił. - Skąd ci to przyszło do głowy? - nie był za blisko z kuzynami, więc nawet nie pomyślał o nich i o tym jak jeden z bliźniaków wyjechał na bardzo długi urlop.
- Po prostu potrzebuje pierdolnąć wszystkim i wyjechać, nie mogę nawet na zbyt długo, muszę szybko wrócić do pracy, ale wolę ci powiedzieć, niż miałbyś się dowiedzieć z instagrama. - stwierdził, wywracając oczami. - Tydzień na Grenlandii. - przypomniał sobie o co Billy pytał tak na początku i zdecydował się odpowiedzieć.

Billy Harrington
SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku I want you eat me like a main dish BOGATE CV I AM MACHINE, I NEVER SLEEP BAŚNIOPISARZ Trying my best MŁODY SCENARZYSTA TEXT ME! ROLLING IN THE DEEP TAKE MY BREATH AWAY PABLO PICASSO - za posiadanie aktywnego Warsztatu! Adam i Ewa Wszystko pod kontrolą My best friends I'm sooo broken hearted MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU PALACZ SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA MEDYCYNA JESTEM NIEWIERZĄCY/A PSIARZ NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI #TEAM_MARVEL Gram na skrzypcach Jestem najstarszym dzieckiem Koszula to moja druga skóra Noszę na ręku zegarek Piszę prace naukowe NOTHING BREAKS LIKE A HEART DIGITAL LOVE The Second Best FRIENDZONE IT WAS AN ACCIDENT! I NEED A DOCTOR NOTHING LASTS FOREVER MAMMA MIA, HERE I GO AGAIN GLOBETROTTER KSIĘŻNICZKA MONONOKE sticks and stones hey hey, you you, I don't like your girlfriend superhero Are you gonna be my girl?

Awatar użytkownika
26 y/o
178 cm
hello, it's me
Właśnie przejął rodzinny hotel i resztę nielegalnych interesów przez co nie może spać po nocach ze stresu, ale kiedy przytula się do Mii zapomina o wszystkim.

Post Billy Harrington »

— Nie sądzę. Póki czegoś nie odwalimy powinniśmy być bezpieczni. — zapewnił. Miał doradców, którzy znali się na tym biznesie i tak jak większość nie chcieli z niego rezygnować, więc nie wkręciliby go w jakieś bagno przez które sami wpadliby w kłopoty. Nie tylko on byłby zagrożony w razie fiaska, a cały hotel i jego pracownicy z rodzinami. Dla bezpieczeństwa ich wszystkich musiał każdą decyzję przemyśleć piętnaście razy, żeby nie mieć nikogo na sumieniu. Nie wybaczyłby sobie tego, gdyby coś się stało jego rodzinie albo Mii.
— Nooo… dobra, niech Ci będzie. Zjem te warzywa, żebyś potem nie dręczył Mii pytaniami czy mi je dała czy nie. Akurat z jej ręki wychodzą jakieś smaczniejsze. — zaśmiał się. Jak normalnie wzbraniał się przed warzywami tak kiedy Mia podawała obiad nawet nie patrzył czy były to same warzywa czy mięso i inne niezdrowe dodatki. Po prostu jadł, chcąc sprawić jej przyjemność i nie wybrzydzał, bo wszystko mu smakowało. Tak to już chyba było, kiedy dostawało się jedzenie z rąk ukochanej osoby. Warzywa nie były może zbyt częstym składnikiem ich obiadów, ale trzeba od czegoś zacząć, prawda? Któregoś dnia w końcu się przyzwyczai.
— I dalej palisz to świństwo? — zapytał, krzywiąc się. Gdyby on zobaczył jak wyglądają narządy kogoś kto odżywia się tak jak on pewnie szybko zmieniłby przyzwyczajenia nie chcąc dopuścić do takiego stanu albo wyparłby to z pamięci i objadał się dalej. Był różne opcje, a jego brat najwidoczniej postawił na tą drugą, ale dla niego palenie było o wiele gorsze od niezdrowego jedzenia i wolałby, żeby ten nie wracał do tego nałogu. Był jednak młodszym bratem i nie mógł mu układać życia.
— Tak? No to masz szczęście. — rzucił rozbawiony. Gdyby nie miał pewnie sam by mu kupił i zawiózł gdziekolwiek by go znalazł. No przecież nie puści go bez jakiegoś adresu czy innego namiaru. Nie pozwoli na to, żeby potem odebrać telefon o kolejnym wypadku w rodzinie. Kto mu oprócz brata pozostał? Tylko Katie i Veronica z którymi kontakt miał naprawdę sporadyczny. Chyba czas go odnowić, żeby rodzina całkiem się nie rozpadła.
— Grenlandia? Tyłek Ci tam nie zmarznie? — zapytał, przekrzywiając głowę w bok. Miał zapytać czy wybiera się tam z kimś i przypadkiem nie ma zamiaru opowiedzieć mu o swojej dziewczynie/narzeczonej/kochance, ale liczył, że taką wiadomością jego brat podzieli się z nim bez namawiania.

Finneas Harrington
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! TOP OF THE TOP - numer 7 na liście użytkowników z największą ilością postów na pół roku forum! Karmienie pieska 2020 - wzięłam udział w akcji OLX! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku szczęśliwy numerek: twoja twarz brzmi znajomo celebrity's best friend: Apollo & Gemini celebrity's best friend: Raleigh & Kieran PEW! PEW! PEW! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Escape Room - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Moja Mazda to jest gwiazda, czeka na mnie ostra jazda - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Dobry PR - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" Jestem pomocnikiem Świętego Mikołaja - za udział w minievencie mikołajkowym Kontaktuję się z obcymi w symulatorze statku kosmicznego HAVING FUN - za udział w evencie CoH! Uwielbiam zjeżdżalnie wodne Jeżdżę wodną kolejką Pływam z delfinami Kręcę się na karuzeli Wskakuję do basenu z kulkami Na roller coasterze jestem szybszy/a niż błyskawica Kręcę bioderkami na kursie samby Leczę lęk wysokości na diabelskim młynie Poznaję nową rzeczywistość w kinie 4D Niestraszny mi dom strachu Podziwiam figury w podwodnym muzeum Aren't you scared? Jestem wystarczająco duży/a, by oglądać pokaz burleski Nawiedzam nawiedzony hotel Na własnej tratwie dookoła świata Surfuję nie tylko po internecie Podziwiam wulkan z bliska Zwiedzam muzeum przyrody morskiej Call me Captain Hope Valley Zajęcie drugiego miejsca w evencie #czysteHopeValley I LOVE THIS TOWN - za udział w evencie #czysteHopeValley i dbanie o środowisko! SUMMER FESTIVAL - za udział w randkach w ciemno! LOVE IS BLIND - za znalezienie idealnego partnera na evencie Summertime Festival! Something's waiting no to pounce I am the one hiding under your bed All I want for Christmas - za udział w grudniowym evencie I won't ask for much this Christmas I don't want a lot for Christmas There is just one thing I need I don't care about the presents Underneath the Christmas tree I don't need to hang my stocking There upon the fireplace Santa Claus won't make me happy A toy on Christmas Day I just want you for my own Make my wish come true All I want for Christmas is you I won't even wish for snow Pumpkins scream in the dead of night I'm just gonna keep on waiting Underneath the mistletoe I won't make a list and send it To the North Pole for Saint Nick Hear those magic reindeer click All the lights are shining so brightly everywhere The sound of children's laughter Everyone is singing I hear those sleigh bells ringing This is all I'm asking for Największy śmieszek 2020 Hope Valley ma głos! All my dreams are you TEMAT MIESIĄCA - SIERPIEŃ temat miesiąca - wrzesień temat miesiąca - październik temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień temat miesiąca - styczeń temat miesiąca - luty THE CHOSEN ONE ROLLING IN THE DEEP Z Archiwum X I'm a fashion star My best friends Wszystko pod kontrolą Sej łaaat? Oh shit ODZNAKA POCIESZENIA DUSZA TOWARZYSTWA KOLEŻEŃSKI KRÓLICZEK INFLUENCER BOGATE CV PHONE ADDICTED Novel SCENARZYSTA NA DOROBKU devine MAN UP! ONE BIG FAMILY NOCNA ZMIANA Faster than a kiss! BAŚNIOPISARZ I’M A LEGEND I killed Laura Palmer TUBYLEC #teamPepsi #TEAM_MARVEL HOROSKOP CHIŃSKI: PIES Chodzę na siłkę Gram w golfa Stołuję się na mieście boję się pająków Jestem numerologiczną piątką WIELBICIEL FAST FOODÓW Rozrzutny Piegusek mam uśmiech hollywoodzkiej gwiazdy Chodzę w adidasach Pływam Czarną Perłą Lubię młodszych W moim łóżku dużo się dzieje PIJAM WHISKY WIELBICIEL SŁODYCZY TYP OSOBOWOŚCI: ANIMATOR PRACA W HOTELARSTWIE W ZWIĄZKU URODZONY WIOSNĄ MAM WŁASNY DOM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND JESTEM ŚREDNIEGO WZROSTU WYSPORTOWANY SKOŃCZYŁEM/AM STUDIA BARAN ŻARŁOK WCIĄŻ CZEKAM NA LIST Z HOGWARTU JESTEM GRYFONEM Szukam wejścia do Narnii PSIARZ FAN DRESZCZOWCÓW BAJECZNIE BOGATY SEKSOHOLIK Cały dzień wiszę na telefonie z moim chłopakiem/moją dziewczyną I LOVE YOU, BABY! DANCING QUEEN Blues brothers Dzielny pacjent! Are you gonna be my girl? Like a virgin I'm Polish, kurwa! You Shouldn't Kiss Me Like This toss a coin to your witcher Takin' this one to the grave Okropne zatrucie FEAR FACTOR #CZYSTEHOPEVALLEY Pracownik na medal SMERF PRACUŚ STEVIE WONDER A TY CAŁUJ MNIE! SING A SONG I’M MOVING OUT! SZCZĘKI NA FALI THANK YOU FROM THE MOUNTAIN DUNGEONS & DRAGONS CAKE BOSS TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE FAMILY TIME ZNAM TO MIASTO JAK WŁASNĄ KIESZEŃ ROBINSON CRUSOE NOC W WIĘZIENIU IT WAS AN ACCIDENT! Miś tuliś