zablokowany
Posty: 2 strona: 1 z 1
zatrzymaj avki
paradise
Johnny Owens
Awatar użytkownika
30 y/o
187 cm
hello, it's me
My suit is black, my suit is fresh
Open my pack, let me show you how I bang

Post Johnny Owens »

Owens Jonathan

imiona

Jonathan "Johnny"

nazwisko

Owens

data urodzenia

2 stycznia 1992 roku

miejsce urodzenia

Miami

orientacja seksualna

biseksualny

miejsce pracy

Owens Corporation

stanowisko pracy

współwłaściciel,

narracja

trzecia osoba, czas przeszły
Kim Woo-bin

Miał zaszczyt urodzenia się jako drugie dziecko rodziny Owens - bogaczy, którzy swój dorobek niekoniecznie zdobyli zgodnie z prawem, o czym wiedzą wszyscy, a jednak nikt nie wspomina głośno, obawiając się konsekwencji. Ostatecznie kto z własnej woli chciałby podpaść mafii?

Z racji posiadania ustawionych rodziców nie musiał się martwić o niczym. Nie brakowało zabawek, nie brakowało przyjemności, jak również prywatnych nauczycieli, którzy mieli zadbać o edukację syna. Może i faktycznie nie musiał się martwić swoją przyszłością, ale jego rodzice nie chcieli, by mimo wszystko wyrósł na idiotę. Wszak spoczywała na nim wielka odpowiedzialność i pokładano w nim spore nadzieje.

Kiedy poszedł do szkoły szybko zyskał sympatię dziewcząt, głównie ze względu na swój wygląd. Natomiast płeć brzydka jakoś nie pałała do niego miłością, co prowadziło wielokrotnie do licznych bójek, czy późniejszej zemsty. Można powiedzieć, że był trouble makerem z idealnymi ocenami. Szkoda, że zachowanie pozostawiało wiele do życzenia.

Jego dziadek wiele lat temu założył firmę prawniczą, która miała być przykrywką do brudnych interesów, w których siedziała jego rodzina. Od małego Johnny wiedział, że to właśnie jemu, jako następcy, przypadnie ona w udziale, kiedy ojciec postanowi przejść na emeryturę. Kiedy więc ostatecznie przejął interesy, starał się jak mógł, by sprostać zadaniu. We wszystkim pomaga mu po dzisiejszy dzień młodszy brat, który co prawda mniej brutalny, jednak próbuje pokazać, że można na nim polegać.

Potrafi być brutalny, zwłaszcza dla ludzi, którzy w jakiś sposób mu podpadli. Nie lubi kłamstwa, a zdrady nie wybacza nikomu, niezależnie od tego, kim jest druga strona. Kilka lat temu, kiedy zaledwie wszedł w mafijny świat, pomógł pozbyć się przyjaciela, który postanowił zeznawać przeciwko jego rodzinie. To ostatecznie dowiodło, co jest dla niego największym priorytetem.

Jest nałogowcem jeśli chodzi o palenie. Po każdej akcji, każdym starciu, musi wypalić co najmniej dwa papierosy pod rząd. Pali również w chwilach relaksu, sięgając często po smakowe papierosy, które są znacznie delikatniejsze. Jego najlepszy przyjaciel, z którym zna się od małego, próbuje go od tego odciągnąć, chociaż jak dotąd mu się to nie udało.

W jego szafie można znaleźć pokaźną kolekcję golfów różnego rodzaju, jak również płaszczy. Nosi je nawet w upalne dni, chociaż kiedy temperatura znacznie przekracza jego dopuszczalną normę zdarza mu się sięgać po koszule. Jedynie na siłowni można go spotkać z odkrytymi ramionami.

Ma psa imieniem Loro. Mało agresywne imię dla zwierzaka kogoś, kto ma na swoim koncie kilka zabójstw, jednak pozory potrafią mylić. Owczarek zrobi wszystko, co tylko właściciel mu powie, o czym niejednokrotnie przekonały się osoby zadzierające z rodziną Owens.

Nie kryje się z tym, że lubi seks. Nie ma dla niego większego znaczenia z którą płcią sypia. W każdej potrafi dostrzec zalety i wykorzystać je w łóżku, zaspokajając zarówno siebie, jak i drugą stronę.

Nie mówi o tym głośno, ale w wolnych chwilach, kiedy potrzebuje wyciszenia, maluje. Jest to idealny sposób na pokazanie, jakim naprawdę jest człowiekiem. O tej pasji wie jednak niewielkie grono, składające się z jego osobistego ochroniarza, jak i młodszego brata.

Od kilka lat zakochany jest w swoim najlepszym przyjacielu, który dodatkowo został zatrudniony jako najbliższy ochroniarz mężczyzny. Mając jednak na uwadze rodzaj wykonywanego zawodu, powiązania ze światem przestępczym, jak również fakt, że w każdej chwili może go ktoś zabić, nigdy mu tego nie powiedział dochodząc do wniosku, że tak będzie lepiej. Potencjalny związek mógłby bowiem okazać się jego słabością, a jak wiadomo właśnie jej szukają jego wrogowie, których tak nawiasem ma całkiem sporo.

PRZYJEZDNY Wave hill
WŁADZA YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny!

hope valleyhope valley


Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
hello, it's me
<3

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku