a
Awatar użytkownika
psychiatra, który od pewnego czasu opiekuje sie córką swojego zmarłego brata Lydią.
36
188

Post

Warren Thomas
imiona Thomas Decon
nazwisko Warren
data urodzenia04.07.1985
miejsce urodzenia Hope Valley
orientacja seksualna panaseksualny
miejsce pracy CC Hospital
stanowisko pracy psychiatra
narracja 3 os / przeszły
wizerunek Hiddleston Tom
Moje dzieciństwo było naprawdę w porządku. Moi rodzice natomiast mieli sporo pracy ze mną i moim bratem. Niby byliśmy we dwóch, a zachowaniem przypominaliśmy stado koni. Dosłownie! Po całym dniu mama miała serdecznie dość i gdy tata wracał z pracy to mama wręczała nas jemu. Ojca też potrafiliśmy wykończyć! Pod koniec dnia padali ze zmęczenia, ale byli zadowoleni. Wszyscy byliśmy szczęśliwi, czyli tak jak powinno być.
W szkole podstawowej czy też potem w średniej lubiliśmy się zamieniać miejscami, ale nigdy nie robiliśmy tego w poważnych sprawach. Wiadomo, małe psikusy, jednak z czasem nasi nauczyciele nas rozróżniali i już nie mogliśmy się tak bawić. Nigdy nikomu w ten sposób nie szkodziliśmy, nie oszukiwaliśmy podczas sprawdzianów czy ważnych testów, bo nie chcieliśmy mieć problemów i to było sprzeczne z naszymi charakterami. Pod koniec pierwszego etapu nauki postanowiłem sobie, że zostanę policjantem, tak samo postanowił Logan. Dostał za to ode mnie po łanie z hasłem, że mnie kopiuje, ale oczywiście żartowałem. Moja miłość do policji wzięła się z kryminałów, które czytałem po kryjomu by rodzice nie widzieli, jednak z biegiem czasu moje zainteresowanie przyszłym zawodem zmieniły totalnie, dlaczego? Miałem cudowną przyjaciółkę, otwarta o wielkim sercu z uśmiechem na twarzy, była moim odzwierciedleniem. Kochałem ją jak kolejnego członka mojej rodziny. Jej osobowość uległa zmianie, była chora psychicznie, miała schizofrenie i o tym wiedziałem, ale dlaczego to wszystko się wydarzyło? Z bardzo prostego powodu – za namową matki zmieniła swojego lekarza, który naprawdę był dobry i jej pomaga, ponieważ wiele razy mi o tym mówiła. Oczywiście wiedział o jej przypadłości, bo ich przyjaźń miała właśnie taki wymiar. Zły psychiatra i źle dobrane leki doprowadziły do tego, że młoda dziewczyna nie mogła sobie poradzić z głosami i odebrała sobie życie. Bardzo to mną wstrząsnęło i postanowiłem, że chce pomagać właśnie takim ludziom – postanowiłem, że zostanę psychiatrą. Łatwo powiedzieć, ale trudniej zrobić. Wziąłem się porządnie za naukę, wcześniej nie miałem z tym problemów, jednak na medycynę trzeba mieć prawie doskonałe wyniki.
Na studiach nie było łatwo. Wiele osób namawiało mnie do zmiany specjalizacji, ponieważ to jest bardzo trudny zawód, wymagający cierpliwości i odpowiedniego podejścia. Nic nie mogło mnie od tego odwieźć, robiłem to dla siebie, dla niej, a przede wszystkim dla osób, które są nieprawidłowo leczone. Studia oraz rezydentura zajęli mi kilka dobrych lat, potem staż w szpitalu w Cape Coral, ale dokonałem tego. Zostałem psychiatrą. Okazało się, że ma do tego talent i powołanie. Wykonuje ten zawód od kilku lat z powodzeniem lecząc ludzi w szpitalu, w którym miałem staż. Tak o to leci moje życie. Miedzy Hope Valley a Cape Coral. Spokojnie, jednak tak jest najlepiej.
Ten spokój zniszczyła śmierć mojego bliźniaka. jakiś pijany kierowca wjechał w niego i jego żonę, gdy wracali z przyjęcia firmowego. Ich córka była wtedy u mnie. Poczułem sie jakbym dostał obuchem w głowę. Nie chciałem tego dopuścić do siebie, ale w końcu musiałem. Okazało sie też, że jestem jej opiekunem, gdyby coś im sie stało. Mała jest teraz u mnie. Najtrudniejszym było jej powiedzieć, że mama i tata nie wrócą, bo są u aniołków. Jest kolejnym promykiem w moim życiu i bardzo przypomina swojego tatę.



- Po śmierci swojego brata został opiekunem prawnym swojej bratanicy. Równocześnie jest jej chrzestnym i wszystko co do sprawy opieki zostało zawarte w testamencie. Dziewczynka ma trzy lata i na imię Lydia.
- Ma trzy Leobergery – Jay, Dev i Lou. Są to samce, które w momencie pojawienia się dziewczynki na stałe w domu Toma zakochały się w niej. Są jej strażnikami.
- Miłośnik seriali kryminalnych, chciał nawet zostać policjantem, jednak jak widać jego droga poszła zupełnie w innym kierunku.
- Kocha jedzenie, a najbardziej polskie potrawy. Jego mama jest Polką i bardzo często dostaje takie przysmaki. Co jest równoznaczne z tym, że mówi po polsku i w domu jest po prostu Tomkiem.
- Lubi gotować i dobrze mu to wychodzi. Brał nawet udział w castingu do Master Chefa i dostał się do pierwszej czternastki.
- Uczulony na etanol. Nie ważne czy dostanie się on na skórę lub do ustnie. Musi uważać na to jakie leki stosuje by nie dostać wstrząsu anafilaktycznego.
- Zmarły brat był jego bliźniakiem. Po jego śmierci poczuł się jak by stracił część siebie.
- Kocha podcasty kryminalne. Słucha je w dwóch językach polskim i angielskim, więc ma naprawdę w czym wybierać.
- Dom zaopatrzony jest w sporych rozmiarów biblioteczkę na strychu. Kocha czytać.
- Jest miłośnikiem kawy. Eksperymentuję z różni mieszankami. W kuchni ma specjalna półkę oraz dobrej jakości ekspres by móc je sobie przygotowywać.
MIEJSCOWY midtown
BOGATE CV ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! I love my children devine I killed Laura Palmer TUBYLEC PSIARZ #TEAM_MARVEL
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany