Zablokowany
Tanatos Dee Maverick
Posty: 2 • strona: 1 z 1
Thanatos Devon MaverickSouthern Hope Houses


Awatar użytkownika
33 y/o
183 cm
long story short
Policjant wydziału zabójstw wracający do domu po rehabilitacji po postrzale. Ma rocznego syna imieniem Louise i zaczyna wszystko od nowa.

Tanatos Dee Maverick

Post Thanatos D. Maverick »

Thanatos Maverick

imiona

Thanatos Devon Louise

nazwisko

Maverick

data urodzenia

01.08.1987

miejsce urodzenia

Cape Coral

orientacja seksualna

Heteroseksualny

miejsce pracy

C.C. POLICE DEPARTMENT

stanowisko pracy

detektyw wydziału zabójstw

narracja

3 / czas przeszły
Yaman Can
Maverickowie sprowadzili się do Cape Coral, kiedy kobieta była w ciąży z bliźniakami. Ojciec Thanatosa pochodził właśnie stąd, ale życie tak nimi po kierowało, że musieli wyprowadzić się do Miami, ale nie mogli się przyzwyczaić do miasta, więc dosłownie po roku wrócili. Jako dzieciak był nie do zniesienia. Prze zwoje zachowanie bardzo szybko nauczył się przeklinać po grecku, ponieważ mama bardzo często to robiła, gdy coś zbroił. Taki już miał charakter. Nie bardzo chciało mu się chodzić do szkoły, więc orłem nie był za to kochał sport. W liceum był gwiazdą miejscowej drużyny futbolowej. Właśnie wtedy poznał Grace. Było niczym marzenie nastolatków. Ona piękna on przystojny, czyż to nie idealne? Było im naprawdę dobrze ze sobą, ale nie wiedzieli, że ich rodzice mają co do nich plany. Do tej pory Tan nie ma pojęcia w jaki sposób do tego doszło. W tym czasie również wydarzyło się coś strasznego – najlepszy przyjaciel chłopaka został zabity na jego oczach. Uczestniczyła w tym też Blackbird. Zostali zaatakowani przez bandę pijanych chłopaków, którzy na ofiarę wybrali sobie właśnie tego chłopaka, ponieważ ten nie dał sobie w kaszę dmuchać i skończyło się to tragicznie. Chłopak nieszczęśliwie upadł i zmarł na miejscu. Maverick nie miał szans nic zrobić, bo stał kawałek dalej. Podczas śledztwa nie potrafił rozpoznać twarzy i nie dało się nic zrobić w tej sprawie. Dlatego wtedy postanowił, że zostanie policjantem. Po liceum zapisał się do akademii policyjnej. Jego związek z Grace zaczął się psuć, ale zamieszkali razem pod naciskiem ze strony rodziny. Niestety nie udało się, ponieważ to co się stało niszczyło wszystko między nimi i postanowili, że zostaną przyjaciółmi, a tajemnica zostanie między ta dwójką. Skupił się na tym by zdać wszystkie testy i zostać policjantem. W między czasie poznał Ronnie i naprawdę myślał, że łączy ich coś poważnego, mylił się. Kobieta zostawiła go dla innego. Kiedy się to udało dostał pracę na komisariacie w Cape Coral i tam pracował do czasu, aż nie został postrzelony w jednej z akcji, która miała miejsce dwa lata temu. Niestety było to dosyć poważne i musiał iść na zwolnienie oraz rehabilitację, która odbywała się w Miami. Tam poznał matkę swojego syna, która chciała go w robić w rodzicielstwo i alimenty. Kiedy chłopiec miał pół roku kobieta przedawkowała narkotyki. Został sam z małym, teraz wrócił w rodzinne strony, a właściwie do Hope Valley, do domu rodziców by zacząć pracę na komisariacie w Cape Coral. A dlaczego nie zamieszkał tam? Tutaj ma dom, który idealnie się nadaje na mieszkanie ze zwierzakami i synem. Czas zacząć swoje życie na nowo.


- Rodzice zrobili mu niezły żart dając mu imię jednego z Tytanów. Od kilku lat najbliżsi mówią do niego Tytan lub Tank. Rzadko słyszy swoje pełne imię.
- Ma rocznego syna o imieniu Louise. Z jego matką nic go nie łączyło, ale syna kocha nad życie. Wychowuje go sam po śmierci jego matki.
- Jest w połowie Grekiem od strony matki. Stąd to dość wyjątkowe imię. Bardzo często jest gościem u swojej kochanej babci w Grecji.
- Mówi po grecku, angielsku i turecku. Dziadek uczył go mówić po turecku by chłopiec mógł się dogadać z rodzeństwem dziadka, które pochodzi ze Stambułu.
- Przeszedł szkolenia, które pozwoliłyby mu latać helikopterem wojskowym, jednak musiał zrezygnować, ponieważ urodził mu się syn.
- Jest stałym gościem na strzelnicy, nie chce wyjść z wprawy, ponieważ w jego zawodzie zawsze trzeba być gotowym na wszystko. Tak samo jeżeli chodzi o sprawność fizyczną.
- Ma bliźniaka. Jak byli mali to robili sobie żarty z rodziców i zamieniał się miejscami, raz nawet w szkole to zrobili podczas sprawdzianu i do tej pory nikt się nie zorientował.
- Ma trzy leobergery, które nazywają się Kevin, Bob i Stuart. Mają imiona po minionkach z bajki „Jak ukraść księżyc”.
- Uwielbia się luźno ubierać. Ma swój wyjątkowy styl, na jego szyi zawsze można zobaczyć dwa naszyjniki.
- Dom, w którym zamieszka dostał od rodziców, którzy mieszkali tutaj jeszcze do niedawna, ale postanowili wrócić do Grecji.

Tan jest wyluzowanym i miłym człowiekiem. Na początku sprawa wrażenie chama, ale to tylko jest wygląd. Nie lubi się do niczego zmuszać, jeżeli czegoś nie chce robić to nikt ani nic nie jest w stanie tego zmienić. Po prostu jest uparty jak osioł. Z uśmiechem na twarzy idzie przez życie. Najważniejsza wartością dla niego jest rodzina. Nienawidzi kłamstwa i jeśli ktoś go oszuka to żegnam. Nie skreśla ludzi przez to jakich wyborów dokonali, każdy na prawo do tego by popełnić błąd, ale oszustwo to coś innego. Nie sadził, że tak spełni się w roli ojca, ale uwielbia to! Mały Lou jest dla niego całym światem i tylko jego ma przy sobie, bo reszta rodziny jeździ po świecie. Z ogromnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością wykonuje swoje obowiązki. Co by tu dużo mówić, fajny i sympatyczny z niego facet!
PRZYJEZDNY Wave Hill
naethaia#4170
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! Family time - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BOGATE CV DOPIERO SIĘ ROZKRĘCAM BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind I killed Laura Palmer MAM SYNA MAM WIĘCEJ NIŻ 180 CM WZROSTU EMERGENCY SERVICES NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI Kocham Laysy TAM GDZIEŚ PŁONĄ GRILLE DO WSZYSTKICH CHŁOPCÓW, KTÓRYCH KOCHAŁAM

Awatar użytkownika
00 y/o
000 cm
long story short
Once you choose Hope, everything is scary.

Tanatos Dee Maverick

Post Hope Valley »

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
administrator
WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum!