a
Awatar użytkownika
Once you choose Hope, everything is possible.
37
188

Post

Bishop Owen
imiona Owen Eddy
nazwisko Bishop
data urodzenia16 grudnia
miejsce urodzenia Hope Valley
orientacja seksualna heteroseksualny
miejsce pracy Amos De Madre
stanowisko pracy barman
narracja trzecia osoba czasu przeszłego
wizerunek Paul Wesley
Urodził się w Hope Valley trzydzieści siedem lat temu, jako najstarsze dziecko swoich rodziców. Dwa lata później na świat przyszedł jego brat Terry a po kolejnych trzech siostra Sarah. Jego rodzina była klasą pracującą. Ojciec pracował jako piekarz, wypiekając najlepszy chleb po tamtej stronie miasta zaś matka pracowała w sklepie spożywczym. Nigdy im niczego nie brakowało. Gorący obiad, czysty dom i gromadka roześmianych dzieciaków. Byli zwykłą, amerykańską rodziną.
Lata szkole minęły mu bardzo szybko. Może dlatego, że w szkole był gościem. Nie był prymusem, wpadał na lekcje napisać sprawdziany, otrzymać tą wymagającą liczbę punktów i szybko zniknął. Zdecydowanie wolał towarzystwo znajomych i wagarowanie, niż przesiadywanie w murach szkoły godzinami. Prześlizgnął się jakoś przez czas szkolny i nie planował nigdy pójść na studia i słowa dotrzymał.
Nigdy nie bał się pracy. Pomagał ojcu prowadzić piekarnię, rozwożąc gorący chleb rodzinnym vanem a później sam zaczął piec. Nie szło mu to najlepiej dlatego postanowił zająć się tylko rozwożeniem pieczywa. Był lubiany wśród sąsiadów do których zawsze się uśmiechał i mówił im dzień dobry dlatego bez problemu powierzali mu opiekę nad swoimi zwierzętami na czas ich wyjazdów czy koszenia ogrodów. Zbierał pieniądze, nie wiedząc jeszcze na co ale jego skarbonka powoli się zapełniała.
Nie oznaczało to, że Owen był istnym aniołkiem. Już jako nastolatek nie wylewał za kołnierz, wielokrotnie lądując na izbie wytrzeźwień skąd odbierał go ojciec. Próbował również narkotyków, jednak ostatecznie zdecydował, że to nie dla niego. Z Hope Valley wyjechał jako dwudziestolatek, kierując się do Nowego Jorku. Dość szybko znalazł pracę, która pozwoliła mu wynająć małe, obskurne mieszkanie i przeżyć kolejny miesiąc. Mieszał alkohole w jednym z popularnych klubów. Początkowo na małej sali, ucząc się i obserwując doświadczonych barmanów, ostatecznie wylądował na dużej sali, robiąc pokazy barmańskie i serwując najlepsze koktajle na Manhattanie.
Zarobki nie były złe. Dorabiał się co wieczór na napiwkach a jako główny barman zarabiał znacznie więcej niż jego koledzy ale chciał czegoś więcej. Gdzieś na zapleczu usłyszał rozmowę kilku kolegów z pracy, która nie miała nic wspólnego z legalną pracą w klubie. Postanowił do niczym dołączyć. W końcu co może być trudnego w oskubaniu kilku domów w Nowym Jorku?
Jak się później okazało, właściwie nic w tym trudnego. Dzielili się łupami, sprzedając fanty w lombardach i zgarniając znacznie lepszą kasę niż za pracę w klubie. Cholernie się w to wkręcił. Robili skoki raz na jakiś czas, tak by nie ściągnąć na siebie uwagi nowojorskiej policji. Nie pracowali tylko w najbogatszej dzielnicy, obskubywali kogo się dało. Jednego razu poszło coś nie tak. Postanowili wyczyścić dom grubej ryby, która była na wakacjach i wrzucała na instagrama zdjęcia z Maledwi. Nie spodziewali się zastać nikogo w mieszkaniu, jednak dali się złapać w pułapkę. Owenowi nie udało się uciec, przez co odsiadywał trzy lata w więzieniu. Nie udowodniono mu innych win ani nie powiązano z poprzednimi skokami. Zanim poszedł do więzienia skłamał rodzinie, że wyjeżdża na jakiś czas i nie będzie z nim kontaktu. W końcu w oczach swoich rodziców był dobrym dzieckiem, który zszedł na złą drogę.
Po wyjściu z więzienia, wyciągnął wszystkie odłożone ze skoków pieniądze i wyjechał z Nowego Jorku, który przyniósł mu pecha. Postanowił zatrzymać się w Los Angeles i ponownie poszukać szczęścia. Znalazł pracę jako barman i zaczął wszystko od nowa, rozjeżdżając się po ulicach LA kilkunastoletnim fordem, który lata świetności dawno ma za sobą. Nie było to życie jak z bajki ale na obecną chwilę niczego więcej nie oczekiwał. Wynajmował małą kawalerkę z jakimś kolesiem, którego praktycznie nie widywał i pracował za barem. Po dokładnie 18 miesiącach otrzymał wiadomość i prośbą o powrót do domu. Jego ojciec był śmiertelnie chory i niewiele czasu mu zostało by pożegnać się z bliskimi. Zostawił wszystko i wrócił do rodzinnego miasta, spędzając z ojcem jego ostatnie godziny. Przysiągł mu, że nie wyjedzie z miasta póki żyje jego matka a Owen zawsze dotrzymywał obietnic. Zaczął się rozglądać za pracą w swoim rodzinnym mieści z którego lata temu uciekł.

  • po mieście porusza się motocyklem
  • posiada prawo jazdy na samochód osobowy jak i na motocykl
  • pali papierosy i nie odmawia alkoholu
  • jego ciało zdobi kilka tatuaży
  • nikt z jego rodziny nie wie, że siedział w więzieniu
  • posiada legalną broń palną
  • nie boi się żadnej pracy i bardzo szybko się uczy, pracował nawet przy sprzątaniu miejsc zbrodni
  • niechętnie się angażuje w związki, bardziej odpowiada mu relacja typu fwb
  • w Los Angeles adoptował psa, którego przywiózł ze sobą
MIEJSCOWY Midtown
TUBYLEC PO ODSIADCE Zainwestowałem/am w motor
mów mi/kontakt
Owen
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany