a
Awatar użytkownika
Przez swoją chorobę musiał przestać uczyć matematyki, ale jest szczęśliwy, ponieważ w końcu jest z Trinity i okazało sie, że za kilka miesięcy zostanie tatą dla dwóch małych istotek.
30
192

Post

McCarthy Maximilian Rhodes
imiona Maximilian Rhodes
nazwisko McCarthy
data urodzenia09.07.1991
miejsce urodzenia Hope Valley
orientacja seksualna Heteroseksualny
miejsce pracy CORAL HIGH SCHOOL
stanowisko pracy Nauczyciel matematyki
narracja trzecioosobowa / przeszły
wizerunek Nick Bateman
Nigdy nie rozumiałem idei pisania pamiętników przez ludzi, bo niby po co to robią? Dlaczego spisują swoje myśli w jakichś fikuśnych notesikach, które nie rzadko są zabezpieczone kłódeczką w równie wyszukany wzór. Przecież jak ktoś to znajdzie to jest totalny wstyd! Dopóki nie zacząłem zapisywać swoich myśli, których miałem tysiąc na minutę. Więc chyba mogę powiedzieć o swoim życiu w taki sposób.

Jako dzieciak wykazywałem już większy iloraz inteligencji niż normalnie, na początku rodzice byli przerażeni, bo jak ich dziecko jest nienormalne? Przecież to wstyd na cały Hope Valley, ale okazało się to mieć zbawienny wpływ. Oczywiście na mnie, nie na moich starszych. Szybko się uczyłem i udało mi się przeskoczyć dwie klasy. To nie jest łatwe, ale po prostu nudziłem się na lekcjach z moimi równolatkami i po odpowiednich testach i rozmowach grono pedagogiczne stwierdziło, że tak, można mnie dać wyżej. Ucieszyłem się! Tak, jako mały chłopiec cieszyłem się z tego. Dziwne, prawda? Przeskakiwałem kolejne szczeble nauki z prawie wzorowym świadectwem i zachowaniem. Właśnie w tym czasie doszedłem do wniosku, że chce iść w ślady mamy – marzyłem o byciu nauczycielem, chociaż ze swoim mózgiem mogłem iść gdzieś wyżej, ale nie czułem takiej potrzeby. Mama powiedziała, że jest ze mnie dumna! Urosłem w swoich oczach! Niestety załamałem się, gdy rodzicielka zachorowała. Całe nasze życie się załamało. Tak szybko. Nie widziałem co się dzieje, jak to się mogło stać? Trzeba było nauczyć się radzić w trzech, ponieważ ojciec to sobie nie radził. Poszedłem an studia, chociaż w ogóle mi się nie chciało, musiałem się wyprowadzić, więc na ten czas przeprowadziłem się do Miami, trochę chamsko, ale było mi to potrzebne. Cały czas utrzymywałem kontakt z braćmi i widywaliśmy się, jednak nie mogłem wrócić do domu. Jeszcze nie w tamtym momencie. Poznałem Malię, bardzo nam na sobie zależało, ale los tak chciał i jego pokręcona przyjaciółka, która zniszczyła to co nas łączyło. Życie nie zawsze jest spoko, prawda? Kiedy skończyłem staż w Miami spróbowałem dostać się na stanowisko nauczyciela matematyki w Coral High School i się udało! Ta właśnie decyzja spowodowała, że wróciłem do domu, do Hope Valley. Od kilku lat już tutaj jestem i układam sobie życie.


◇ Kilka razy w tygodniu chodzi na siłownie, co po nim widać.
◇ Wbrew pozorom nie podrywa swoich uczennic, uwielbia swoją prace.
◇ Zawsze musi mieć dobrze ułożoną fryzurę, takie jego przyzwyczajenie.
◇ Do pracy zawsze chodzi w białej koszuli, nie ważne czy do jeansów i trampek, czy do garnituru.
◇ Ma lekką wadę wzroku przez co w pracy i do jazdy samochodem nosi okulary, które nadają mu wizerunek słodkiego pana od matmy.
◇ Od czasu do czasu lubi pozować do zdjęć, miał sesje dla Hugo Bossa czy Calvina Kleina.
◇ Potrafi płynnie mówić po niemiecku, duńsku i rosyjsku. Ma duże predyspozycje językowe.
◇ Jest człowiekiem wielu talentów, gra na gitarze i fortepianie.
◇ Od jakiegoś czasu bardzo źle sie czuje, oczywiście jako uparty osioł nie idzie do lekarza, tylko zrzuca to na przemęczenie. Nie zdaje sobie sprawy z tego co go czeka.
◇ Uwielbia jeździć konno, ma swojego konia o czarnej maści imieniem Shadow.
◇ Nienawidzi brzoskwini przez te ich włoski na skórce.
◇ Ma pokaźna kolekcje zegarków na rękę, jak mu sie jakiś podoba to po prostu kupuje.
◇ Jeździ Yamahą YZF-R125.
◇ Ma doskonałą pamięć fotograficzną..
◇ Jest leworęczny.

Znacie Leona.. o nie to nie ta piosenka. To ma być opis charakteru pięknego Maxa, bo to, że jest przystojny to nie ulega wątpliwości, jednak nie jest przez to jakimś narcyzem, który zwraca uwagę tylko na siebie i swój wygląd. Lubił dobrze wyglądać, wtedy czuje się pewnie. Carterjest typem łobuza, który ładnej pannie nie odpuści! Czasem jest to flirt, a czasem.. no wiadomo jak to bywa. Uwielbia to co robi, z przyjemnością idzie codziennie do pracy, aby dzielić sie swoją wiedzą z uczniami, ale doskonale wie, że oni tego nie znoszą, bo kto normalny lubi matmę? No właśnie. Lubi romansować z pięknymi paniami, ale jakoś nie ma szczęścia do stałych związków. nie potrafi sie do końca zaangażować, chociaż jedna kobieta nadal jest w jego myślach, ale wszystko sie popsuło przez jego była już przyjaciółkę.
MIEJSCOWY Isla de flores
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Na fali - za udział w evencie Zachęcam znajomych do akcji Tworzę relacje jak prawdziwy influencer BOGATE CV DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ That's a start ONE BIG FAMILY I AM NOT CRAZY MAN UP! For all mankind TEXT ME! I killed Laura Palmer TUBYLEC URODZONY LATEM YO VIVO ENTRE LAS FLORES - ISLAND WYSPORTOWANY PRACA W OŚWIACIE MAM ZWIERZĄTKO HODOWLANE NIE MAM SZCZĘŚCIA W MIŁOŚCI strzygę się na krótko Preferuję kilkudniowy zarost Czuję motyle w brzuchu BABY BOOM! FRIENDZONE HE WAS FIRST! HAPPY BIRTHDAY! I NEED A DOCTOR BEACH BITCH RACZEK NIEBORACZEK Food Fight toss a coin to your witcher Like a virgin
mów mi/kontakt
natka#4170
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
miejscowypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany