a
Awatar użytkownika
Póki co modelka z instagrama marząca o wielkiej karierze w modelingu, kochająca zabawę i żyjąca chwilą, zmienia kochanków niczym rękawiczki i nie boi się imprez oraz wszelkiego rodzaju używek
25
180

Post

Golighty Sophie
imiona Sophie
nazwisko Golighty
data urodzenia30.07.1995
miejsce urodzenia Los Angeles
orientacja seksualna biseksualna
miejsce pracy Taverna Del Mar
stanowisko pracy kelnerka
narracja 3 osoba / l. poj.
wizerunek Skriver Josephine
Sophie urodziła się pewnego upalnego dnia, a dokładniej w samo południe w jednym ze szpitali w Los Angeles. To był zarówno najszczęśliwszy jak i najsmutniejszy dzień w życiu nowo narodzonej, ponieważ poprzez komplikacje poporodowe Golighty straciła tego samego dnia matkę, będąc wychowywaną samotnie przez ojca. Całe szczęście on nie obwiniał córki o śmierć żony, był raczej typem pozytywnie nastawionego hipisa, artysty, który wszędzie ze sobą zabierał małą. I tak podróżowali, a że pan Golighty nigdzie nie potrafił zagrzać miejsca na dłużej, tak co roku zmieniali miejsce zamieszkania, no chyba że udało im się zatrzymać na trochę dłużej, bo tatuś miał romans z dobrze zapowiadającą się panią. Niestety te jego romanse kończyły się tak szybko jak prace, których się podejmował, a następnie znów czekała ich przeprowadzka dalej, przez co Sophie dość długo nie mogła nawiązać prawdziwych przyjaźni. Szczęście spotkało ich w Hope Valley, jej ojciec mógł tutaj malować swoje obrazy, zainspirowała go do tego pewna ratowniczka rodem ze Słonecznego patrolu. Ta kobieta najdłużej wytrzymała z ojcem Golighty, choć nigdy nie została dla niej macochą, właściwie dla Sophie była ona obojętna. Ogółem Golighty nie przywiązuje się zbytnio do ludzi, bo nigdy nie wiedziała kiedy znów wyjadą, więc po co się ranić? Ponadto ze względu na to, że była wychowywana głównie przez ojca to lepiej dogadywała się w towarzystwie chłopaków, aniżeli dziewczyn. Gdy zaczęła dojrzewać to wiele rzeczy się zmieniło, stała się bardziej kobieca, zaczęła się malować, uwydatniać swoje wdzięki, wchodzić w intymne relacje z mężczyznami, tak właśnie, bo Sophie straciła dziewictwo nie ze swoim rówieśnikiem, tylko z o wiele starszym od siebie mężczyzną, ratownikiem ze stacji, który mógłby być jej ojcem. Ale to nie była miłość, ogółem Golighty chyba nigdy się jeszcze prawdziwie nie zakochała, nawiązuje jedynie romanse, eksperymentuje także z kobietami. Ostatecznie wybrała zostanie modelką, dlatego ma wykonywane sesje zdjęciowe, ma utworzone swoje portfolio, zamieszcza zdjęcia na instagramie i czeka aż jakaś agencja modelek ją przyjmie pod swoje skrzydła, dodatkowo dorabiając jako kelnerka w niezwykle romantycznej przymorskiej restauracji. Sama nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, a nigdy nie chciało jej się uczyć i nie chce jej się nadal, by wykształcić się do bardziej płatnego zawodu.
PRZYJEZDNY Bayside Vale
SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! SZÓSTY MIESIĄC MASZ, UŚMIECH DAJ NA TWARZ - dla każdego, z okazji pół roku aktywności forum! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! YOU ARE MY LOVE - dla każdego, z okazji Walentynek! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! ICE BEAR - dla każdego, z okazji Dnia Niedźwiedzia Polarnego! Happy St. Patrick's Day! Prima Aprilis! WIOSNA, CIEPLEJSZY WIEJE WIATR - dla wszystkich z okazji Pierwszego Dnia Wiosny! Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku Happy Birthday, Miles! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" temat miesiąca - listopad temat miesiąca - grudzień DON’T STOP ME NOW BAŚNIOPISARZ WIĘCEJ NIŻ JEDNO ZWIERZĘ TO...? WOMEN POWER For all mankind URODZONY LATEM CO RANEK WSKAKUJĘ DO OCEANU - BAYSIDE nigdy nie studiowałem/am LEKKODUCH PIJAM TEQUILĘ HOROSKOP CHIŃSKI: ŚWINIA Wychował mnie ojciec Kupuje bieliznę w Victoria's Secret W moich uszkach lśnią kolczyki Dużo czasu poświęcam pielęgnacji twarzy Mam świra na punkcie swoich włosów Śpię nago NOC W WIĘZIENIU THANK YOU FROM THE MOUNTAIN UGLY NAKED GUY I'M SO HIGH! DANSE MACABRE You Shouldn't Kiss Me Like This My bu-zzy best friend
mów mi/kontakt
-
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany