a
Awatar użytkownika
Właścicielka pracowni ceramiki. Pewna siebie businesswoman. Współczesna femme fatal.
28
175

Post

ENNIS ODESSA
imiona ODESSA
nazwisko ENNIS
data urodzenia30. 10. 1992
miejsce urodzenia BRIGHTON, WIELKA BRYTANIA
orientacja seksualna BISEKSUALNA
miejsce pracy PRETTY POTTERY
stanowisko pracy WŁAŚCICIELKA
narracja TRZECIOOSOBOWA, CZAS PRZESZŁY
wizerunek Yael Grobglas
From Odessa, with Love

Stoisz na plaży. Spienione fale podmywają piasek u Twoich stóp. Zachodzące słońce przyjemnie muska skórę. Za Tobą rysuje się panorama XIX-wiecznego europejskiego miasta. To właśnie tutaj, 29 lat temu, poznali się rodzice Odessy. To tu zaczęła się jej historia.
Jej mama była studentką malarstwa na uniwersytecie we Lwowie, ojciec - architektem z Londynu. Poznali się na wakacjach, ona dorabiała jako pokojówka w małym pensjonacie swojej ciotki, on wyruszył z kolegami na wycieczkę autostopem po Europie. Zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia, a owocem ich namiętnego romansu była córka, którą nazwali imieniem miasta, w jakim się poznali.
Niestety związek rodziców Odessy był także bardzo krótki. Rozstali się, gdy miała zaledwie pięć lat.

O Pani, tak bardzo Ci do twarzy w tej sukience

Późne dzieciństwo i okres dojrzewania spędziła w oddalonym o półtorej godziny drogi od Mediolanu, włoskim miasteczku Cremona. Renesansowa zabudowa miasteczka, które w historii zapisało się tradycją tworzenia skrzypiec, bliskość włoskiej stolicy mody oraz wykształcenie matki odcisnęły piętno na wrażliwości estetycznej Odessy. Już jako mała dziewczynka pobierała lekcje gdy na skrzypcach i uczęszczała na zajęcia z baletu. Z czasem wrażliwość na sztukę przerodziła się w miłość do mody. Pod koniec szkoły średniej Odessa została Miss Cremony i zaczęła przygodzę z modelingiem. Po szkole wyjechała do Mediolanu, by kontynuować naukę w Università degli Studi di Milano.
Nie zabawiła tam jednak długo. Odessa zawsze miała w sobie duszę wędrowca, a zabawa i praca były o wiele ciekawsze niż nauka. Po pierwszym roku porzuciła studia i wyjechała na Ibizę, gdzie głównie imprezowała na koszt zamożniejszych od niej znajomych i sponsorów, czasem brała udział w sesjach zdjęciowych lub pokazach mody mniej znanych projektantów.
W ciągu siedmiu lat Odessa mieszkała w czterech różnych krajach, z modelki stała się influencerką, później specjalistką od mediów społecznościowych, aż wreszcie - utrzymanką... Poznali się na jednej z imprez i Odessa od razu straciła dla niego głowę - był starszy i majętny, rozkochał ją w sobie do tego stopnia, że rzuciła dla niego wszystko. A później złamał jej serce.

Byłeś moim życiem, ale życie dalekie jest od bycia fair

Stoisz na środku niewielkiego mieszkanka w najstarszej części Hope Valley. Pod stopami czujesz mięciutki dywan. Ona stoi przed Tobą. Długie włosy upięła w niedbałego koczka na czubku głowy. Na rękach ma resztki gliny. Pachnie morzem, świeżymi cytrusami, kokosowym żelem pod prysznic, olejkiem z migdałów i czymś jeszcze... ten zapach siedzi z tyłu głowy, jak mgliste wspomnienie z dzieciństwa, ale nie jesteś w stanie go nazwać. Ona dobrze wie, że teraz o tym myślisz. Uśmiecha się, odwraca na pięcie i odchodzi. W jej ruchach widać grację niedoszłej baletnicy. W dresach i pobrudzonej koszuli w kratę wygląda równie zmysłowo jak w obcisłej czerwonej sukience. Nosi głowę wysoko podniesioną, jest pewną siebie businesswoman. Nawet nie dostrzeżesz pęknięć w jej pancerzu. Nie wiesz jak krucha jest w środku...
PRZYJEZDNY MIDTOWN
Przeżyłem koniec świata w styczniu 2021 roku RZUCIŁEM/AM STUDIA Obcokrajowiec Esteta
mów mi/kontakt
Dolores#5017
a
Awatar użytkownika
<3
00
000

Post

Twoja karta została zaakceptowana!


Cieszymy się, mogąc Cię gościć w Hope Valley. Prosimy, czuj się u nas jak w domu! Aby ułatwić Ci rozpoczęcie rozgrywki, przygotowałyśmy listę tematów, które powinieneś odwiedzić w pierwszej kolejności:
> relacje zapewnią Ci niekończące się możliwości rozwoju postaci;
> telefon pozwoli Twojej postaci kontaktować się z przyjaciółmi;
> w kalendarzu możesz porządkować swoje rozgrywki, by już zawsze pamiętać o odpisach.

Koniecznie zerknij też do forum z odznakami i wybierz te, które chciałbyś zobaczyć w swoim profilu! I pamiętaj — w razie jakichkolwiek wątpliwości, nie wahaj się z nami kontaktować!
przyjezdnypowodzenia!
The Best Coder of 2020 WŁADZA BĄBELEK - dla każdego, z okazji Dnia Dziecka 2020! SŁODKIEGO, MIŁEGO ŻYCIA - dla każdego, z okazji trzech miesięcy aktywności forum! SIR - dla wszystkich Panów z okazji Dnia Chłopaka 2020! LADY - dla wszystkich Pań z okazji Dnia Kobiet 2021! 1 ANNIVERSARY - dla każdego, z okazji roku aktywności forum! MEOW MEOW - dla każdego, z okazji Dnia Kota! SEX TELEFON - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" LILY OF THE VALLEY - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" TRUST ME, I'M A DOCTOR! - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!" BARANEK SHAUN - za rozegranie wyzwania z "Challenge me!"
mów mi/kontakt
administrator
Zablokowany